Jump to content

סיכום הניצחון על פאנדורי בנתניה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית אחריי צפיה בש.ח | עוד שלב אחד

Sawyer

Recommended Posts

למען הסר ספק- ממש לא.

כי שמתי לב שזאת לא פעם ראשונה שאתה עוקץ אותו, הבנאדם מנסה ולא הולך לו, רואים שהוא איבד את הביטחון לגמרי וגם משחק הראש הטוב מאוד שלו ( וראינו את זה ) לא מסתדר לו, ולעומת בן בסט ( שאותו אני לא יכול לראות ) הוא מנסה לשתף שחקנים אחרים ולא עושה פרצופים של ילדה שהוא לא משחק.

כי שמתי לב שזאת לא פעם ראשונה שאתה עוקץ אותו, הבנאדם מנסה ולא הולך לו, רואים שהוא איבד את הביטחון לגמרי וגם משחק הראש הטוב מאוד שלו ( וראינו את זה ) לא מסתדר לו, ולעומת בן בסט ( שאותו אני לא יכול לראות ) הוא מנסה לשתף שחקנים אחרים ולא עושה פרצופים של ילדה שהוא לא משחק.

אני אסביר: אני חושב שהוא נפילה רצינית. אכלנו אותה איתו. הצחוקים שלי על החלוד וכל זה - נובע מכל מיני סברות שהעלו כאן בוקר וערב כבר בסוף עונה שעברה למה הוא לא מתאקלם. פעם הוא היה חלוד, פעם לא היו רגילים לשחק עם 9, וכו' וכו'. אני חושב שהוא לא סיפק את הסחורה כי הוא פשוט....לא מספק אותה. בין אם בגלל יכולת אישית מובנית, בין אם מנטלית ובין אם שילוב (ואין לי ספק שעכשיו זה כבר שילוב).

נגדו אין לי כלום. פשוט לא חושב שהוא טוב בשבילנו.

מדוניאנין רמה מעל ולא מאתמול. תענוג לראות את ההבנת משחק שלו בכל עמדה במגרש.

המשחק הפשוט שלו והיכולת לא לסבך בפסים קצרים. התיזמון והדיוק במסירות על 30-40 מטר.

חושב מס' שניות לפני כולם על המהלך הבא. אתמול היה ניתן לראות זאת בברור איך שנוסא שיחרר לו את הכדור

הוא רק חיכה שזהבי..... (סליחה געגועים) מישהו יעשה את התנועת עומק לתוך הרחבה.

אין אוהד שלא רגוע שהכדור אצלו, יתרה מכך שלא מצפה למשהו טוב שהולך לקרות.

כייף לראות את המחוייבות שלו בניגוד לקדנציה הקודמת.

לטעמי ההתייחסות להתנהגות הארגון לא באה לידיי ביטוי מספיק:

מילא כבר תקופה שהארגון הופך ללה פנטיקוס (ראה ערך שירים גזענים גם נגד ערבים שמועמדים אלינו וכו')

אבל השריקות ליוסי סביב סרט הקפטן (שדיי נכפה עליו ,הוא ממש לא רצה אותו)

ובעיקר השריקות לעדן ,לא פחות ממביש

בכלל כל שריקות הבוז לשחקנים שהם עדין שלנו ולא יצאו בגנות הקהל או המועדון לא פחות מבושה

במשפט התנהגות הקהל הוא סימפטום האב המכה,נותן סטירה ואז הוא חושב שזה יסלח באיזה שירה עוצמתית

לטעמי ההתייחסות להתנהגות הארגון לא באה לידיי ביטוי מספיק:

מילא כבר תקופה שהארגון הופך ללה פנטיקוס (ראה ערך שירים גזענים גם נגד ערבים שמועמדים אלינו וכו')

אבל השריקות ליוסי סביב סרט הקפטן (שדיי נכפה עליו ,הוא ממש לא רצה אותו)

ובעיקר השריקות לעדן ,לא פחות ממביש

בכלל כל שריקות הבוז לשחקנים שהם עדין שלנו ולא יצאו בגנות הקהל או המועדון לא פחות מבושה

במשפט התנהגות הקהל הוא סימפטום האב המכה,נותן סטירה ואז הוא חושב שזה יסלח באיזה שירה עוצמתית

אחלה

אבל השריקות לעדן זה דווקא מהצד השני של היציע.

הארגון דווקא גינה את השריקות האלה בכמה הודעות של אנשים שלהם פה.

שאלה: למה השחקן הכי טוב שלכם לא הגיע לישראל?

תשובה: מסיבות בריאותיות, ובכל מקרה לא היינו מנצחים, ראינו את זה במשחק הראשון.

מתוך מסע"ת של פאנדורי.

חבל. אם אני ג'ורדי, הייתי אומר להם שיעלו אותו למטוס. ושיביאו גם עט של פיילוט איתם.