Jump to content

אורלנדו סה

ohad maccabi

Recommended Posts

לא יודע איך לא הבאנו חלוץ מחליף לגיטימי לסגל.

ברק בדש

שחר הירש

דובב גבאי

וויאם עמאשה

שחקנים שאפשר להביא בגרושים שיאכלו את הדשא בתור מחליפים במקום יצחקי, בן בסט וסה.

ביחד עם הבאה של חלוץ תשע בדמות חמד\חלוץ זר חדש, זה עשוי להספיק.

האמת? לא מצליח לשנוא אותו כמו בן בסט, כשהיה לו אפשרות לבעוט לשער מחצית ראשונה הוא השאיר לריקן יפה מאוד לבעיטה, מבחינת אופי הוא לא כלכך נורא, מבחינת כדורגל הרבה פחות אבל לא מתקרב לי לשחקן היחיד ששנאתי במכבי אולי ב 15 שנה האחרונות(ההוא שלא מוסר)

הפעולות שלו טובות, התנועה ללא כדור טובה, אבל אין הצדקה לחלוץ שלא בועט לשער (והיו לו 2 מצבים לפחות).

זה. אני לא חושב שהוא נגר, אני כן חושב שהוא לא שחקן שיביא לנו גולים, שזה מה שאנחנו צריכים.

הפעולות שלו טובות, התנועה ללא כדור טובה, אבל אין הצדקה לחלוץ שלא בועט לשער (והיו לו 2 מצבים לפחות).

פשוט איבד את הביטחון לגמרי. מטורף כמה חזק הקשר בין המצב הנפשי והמנטלי לבין היכולת במגרש.

בתחילת העונה עוד חשבתי שיש סיכוי שיחזור לעצמו. ממשחק למשחק אני מתחיל לוותר עליו לגמרי. אחת הבעיות היא שאין לו כמעט הגבהות וקרוסים טובים לרחבה, המצב האידאלי בשביל להחזיר לו את הביטחון זה נגיחות. יש לו משחק ראש מדהים.

בכל מקרה, כמובן שאם יהיה אפשרות להחליף אותו בשחקן אחר צריך לעשות את זה במיידי.

פשוט איבד את הביטחון לגמרי. מטורף כמה חזק הקשר בין המצב הנפשי והמנטלי לבין היכולת במגרש.

בתחילת העונה עוד חשבתי שיש סיכוי שיחזור לעצמו. ממשחק למשחק אני מתחיל לוותר עליו לגמרי. אחת הבעיות היא שאין לו כמעט הגבהות וקרוסים טובים לרחבה, המצב האידאלי בשביל להחזיר לו את הביטחון זה נגיחות. יש לו משחק ראש מדהים.

בכל מקרה, כמובן שאם יהיה אפשרות להחליף אותו בשחקן אחר צריך לעשות את זה במיידי.

לזכותו יאמר שהוא באמת לא מקבל מספיק כדורים, בגלל זה עד שהוא כבר קיבל כדור טוב (מטיבי נניח) היית מצפה שהסיומת שלו תהיה הרבה יותר טובה, נניח לבעוט ולא להעביר את השוער.

חותם על זה שאת 2 המצבים של עדן, הוא שם.

לזכותו יאמר שהוא באמת לא מקבל מספיק כדורים, בגלל זה עד שהוא כבר קיבל כדור טוב (מטיבי נניח) היית מצפה שהסיומת שלו תהיה הרבה יותר טובה, נניח לבעוט ולא להעביר את השוער.

כרגע? לא יודע. היה לו מצב במחצית הראשונה שהשוער פתח לו את הכל השער והוא רק היה צריך לגלגל אותו פנימה, הוא בקושי הסיט את הכדור והוא יצא החוצה. לא ברור מה הוא ניסה לעשות שם.

אין לי ספק שהבעיה אצלו מנטאלית

מבחינה מקצועית אני יותר ממשוכנע שהוא יכול להצליח פה, אבל נראה כבר שהוא ככ איבד את הביטחון והוא בבור שהוא לא יוכל לצאת ממנו כל עוד הוא כאן (או שיסגר החלון והוא יתחיל להשתחרר...)

איך זה בדיוק לזכותו שהוא לא מקבל מספיק כדורים, כשעדן למשל כן מקבל?

לצורך העניין, תראה את שוינפלד בהפועל - אתה חושב שיש להם מוסרים טובים יותר מאצלנו? למה הוא כן מגיע למצבים וסה לא?