Jump to content

אוסקר סקאריונה

בוזגלו

Recommended Posts

זכרתי לפחות שני שערים של סקאריונה מאותה עמדה בדיוק.

לא התנגדתי שמדו יבעט כמובן, נטו רצון קל שסקאריונה יכבוש לראשונה.

למה יצחקי לקח לו את הבעיטה הנוספת? יצחקי כבש פעם בבעיטה חופשית? אפילו בביתר לא היה בועט אותן

למה יצחקי לקח לו את הבעיטה הנוספת? יצחקי כבש פעם בבעיטה חופשית? אפילו בביתר לא היה בועט אותן

הייתי נותן לעדן לפני יצחקי

שחר, זאת מסירה 50-50

50% גאונות וראיית משחק. פיור קלאס

50% חלודה ואי תיאום עם הקבוצה. היה ברור שעדןצלא יעשה משם כלום. היה עדיף להחזיר אחורה ולבנות התקפה חדשה בלעדיו..

שחר, זאת מסירה 50-50

50% חלודה ואי תיאום עם הקבוצה. היה ברור שעדןצלא יעשה משם כלום. היה עדיף להחזיר אחורה ולבנות התקפה חדשה בלעדיו..

לוקה בקבלת ההחלטות..

שחר, זאת מסירה 50-50

אתה מגזים. הוא פה שבועיים. עוד לא הבין עד הסוף מי זה עדן.

• 2 weeks later...

לא שמישהו יכול להחליף את זהבי אבל משחקן שמרוויח מיליון יואו נטו לעונה ציפיתי להרבה יותר.

מקווה גם שעובדיך איתו על דיאטה של 5 ק"ג לפחות. פשוט שמן מידי לשחקן כדורגל.

לא שמישהו יכול להחליף את זהבי אבל משחקן שמרוויח מיליון יואו נטו לעונה ציפיתי להרבה יותר.

מקווה גם שעובדיך איתו על דיאטה של 5 ק"ג לפחות. פשוט שמן מידי לשחקן כדורגל.

נדבר עליו שוב בחודש מאי

קשר קדמי/מתחת לחלוץ. היתרון שלו מתבטא בעיקר כשהוא מגיע עם הפנים לשער בגל השני, אז יש לו דריבל מפחיד, מסירה טובה ובעיטות מדוייקות. כאילוץ הוא בעמדה שלא מתאימה לו ועשה את העבודה עם הגול.

חלוד ועדיין במזל לא סיים עם צמד.

צריך לשחק מתחת לחלוץ הוא לא זהבי וכל עמדה אחרת די מסרסת אותו, אולי אפשר לאלתר מדי פעם ולשחק איתו קיצוני אבל חלוץ הוא פשוט לא.

גם צריך להיכנס לכושר משחק.

אני לא ממש דואג לגביו.

גם כשהוא "צריך להוריד 5 ק"ג", "חלוד", "לא זהבי" ומעבר לכל זה-לא משחק בפעם השנייה בעמדה הטבעית שלו, מגיע למיקום הנכון בזמן הנכון.

מאוד מצפה לראות מה הוא יכול לעשות כאשר הוא הקשר ההתקפי מאחורי החלוץ(שטפו טפו טפו הנה מגיע).

מאמין בו.

אני לא מבין למה גם היום הוא לא לוקח כדור חופשי אלכסונית מהשער בצד שמאל. לא פעם ראשונה כאמור.

מהסרטונים בטורקיה יש לו חופשיות נהדרות.

אני לא מצליח להבין איך בזמן שהיה חלוץ על המגרש, (בגול השני) דווקא הוא זה שהיה במרכז הרחבה, כאילו איפה לעזאזאל היה בן בסט?! מתי אתה אמור להיות ברחבה אם לא בזמן ששחקן פורץ מהאגף?

*אגב התקציר של ספורט1 התקציר הכי גרוע בהיסטוריה. אשכרה לא הכניסו את ההחמצה של אוסקר

אני לא מצליח להבין איך בזמן שהיה חלוץ על המגרש, (בגול השני) דווקא הוא זה שהיה במרכז הרחבה, כאילו איפה לעזאזאל היה בן בסט?! מתי אתה אמור להיות ברחבה אם לא בזמן ששחקן פורץ מהאגף?

*אגב התקציר של ספורט1 התקציר הכי גרוע בהיסטוריה. אשכרה לא הכניסו את ההחמצה של אוסקר

איפה דודו? התקצירים השנה נוראים נראה כאילו הם עושים תקציר בשביל לצאת על ידי חובה, סתם להראות את הגולים זה לא תקציר.

ולגבי בן בסט הוא עוד היה מצליח לבעוט את הכדור אחורה אם היה מגיע למצב הזה במקום חזי