Jump to content

יוסי תוריד את הסרט?

העטלף

Recommended Posts

לשרוק לשחקן בוז בגלל שהוא שם סרט קפטן זה אסור וביזיון

לשרוק לשחקן בוז בגלל שהוא לא טוב, זה נכון.

בוא נצדיק נבלה בטרפה, כן.

לי אין טעות! לך יש טעות, תעבור שוב פעם על מה שרשמתי, אני ממש לא מצדיק את השריקות בוז, הן לא צריכות להיות הדגשתי את זה עם מספיק סימני קריאה!

וזה ממש לא עיניין מקצועי, הוא מחמיץ כל שבוע ובחיים לא שרקו לו בוז. לא מסור למיכה (והוא ראה אותו!) זה לא קשור למקצועיות, זה קשור לאגואיזם! נטו!

שחקן עם 4 הופעות יכול להיות הקפטן שלך (אני נגד!!!) והוא היה היום, אם תרצה או לא תרצה, את הטענות שלך תגיד לאלברמן עם ה 200 הופעות שהחליט לעשות ככה, ולא לבניון!

חחח זה מצחיק שאתה אומר "אם תרצה או לא תרצה"

כי אני גם יכול להגיד לך "אם תרצה או לא תרצה" תמיד יהיו אוהדים שהכבוד של מכבי מעל הכל בשבילם ולכן הם לא קיבלו את זה שפאקינג יוסי בניון קפטן מכבי תל אביב עם מספר חד ספרתי של הופעות במדיה

ואני גם יכול להגיד לך ש"אם תרצה או לא תרצה" יוסי בניון מבין את מה שאתה לא ולראיה הוא לא רצה לקבל את הסרט בהתחלה ורץ לברק כשהוא נכנס כדי להביא לו את הסרט.

מבסוט ממנו מאוד ברמה המקצועית, אבל וואלה, אני לא מסוגל לשיר לו ועדיין מוזר לי לראות אותו בצהוב, with that being said, הוא לא אשם שגל העביר לו את הסרט ויצא ענק שהעביר אותו ליצחקי. אני מבין את הכעס של חלק מהקהל, אבל המחאה הזאת לא הייתה במקום.

טוב היה עושה גל אם היה מעביר את הסרט למיכה/טיבי וחוסך מאיתנו את המבוכה הזאת.

אנחנו קהל מפגר שמתעסק בשטויות ולא מהיום.

זה לא גביע הטוטו יש משחק חשוב ומתעסקים בבוז שירים מביכים נגד שחקן וריבים טפשיים,

כאשר ברור לכל בר דעת מי החליט על נושא הקפטן בטח לא אלברמן באותה שניה..

אם יש לאוהדים בעיה תפתרו את זה מאחורי הקלעים מול מי שצריך

זה ממש לא נושא שמצדיק התלהמות באמצע משחק

וכמעט הרג לנו את המומנטום.

דרמתי מדי, אין לי מה לענות.

עם 66 הופעות במכבי, בניון עם 4(?)

היה טעות לתת לבניון, היה צריך לתת לטיבי או מיכה.

אבל יצחקי משתין על הקהל ועל המועדון איך שהוא משחק, ככה שגם אם היה לו 9000 הופעות במכבי הוא לא ראוי כרגע. קפטן גם צריך להיות דמות לחיקוי.

בניון בגיל 36 עושה ספרינטים להגנה לחלץ כדורים. יצחקי לא רץ אחרי כדור שבדרך לאאוט.

היה טעות לתת לבניון, היה צריך לתת לטיבי או מיכה.

אבל יצחקי משתין על הקהל ועל המועדון איך שהוא משחק, ככה שגם אם היה לו 9000 הופעות במכבי הוא לא ראוי כרגע. קפטן גם צריך להיות דמות לחיקוי.

בניון בגיל 36 עושה ספרינטים להגנה לחלץ כדורים. יצחקי לא רץ אחרי כדור שבדרך לאאוט.

מסכים לחלוטין אבל אף אחד לא מחא כפיים כי יצחקי קיבל את הסרט אלא כי בניון הוריד אותו.

חחח זה מצחיק שאתה אומר "אם תרצה או לא תרצה"

כי אני גם יכול להגיד לך "אם תרצה או לא תרצה" תמיד יהיו אוהדים שהכבוד של מכבי מעל הכל בשבילם ולכן הם לא קיבלו את זה שפאקינג יוסי בניון קפטן מכבי תל אביב עם מספר חד ספרתי של הופעות במדיה

ואני גם יכול להגיד לך ש"אם תרצה או לא תרצה" יוסי בניון מבין את מה שאתה לא ולראיה הוא לא רצה לקבל את הסרט בהתחלה ורץ לברק כשהוא נכנס כדי להביא לו את הסרט.

תגיד אתה מטומטם או שאתה עושה את עצמך?!

מאה פעם רשמתי שבניון לא צריך להיות קפטן. אתה מנסה בכוח להכניס לי מילים לפה (כמו מקודם שטענת שהצדקתי את השריקות לבן בסט)?! תתייחס למה שאני רושם ולא למה שאתה רוצה שאני יגיד!

רשמתי שאם תרצה או לא הוא היה קפטן, אתמול וגם בטוטו. עכשיו מפה יש 2 אפשרויות, או להסביר בטוב שזה מפריע לנו, ויש דרכים מקובלות להגיע לשחקנים, או לשרוק בוז ולהוציא שחקן מהמשחק וליצור בלאגן על כלום (כי סרט הקפטן זה בלאגן על כלום).

הקהל בחר בדרך הלא נכונה, למזלו הרב יצחקי נכנס והסיפור נסגר יפה. כי אם לא זה היה כתם שחור.

ומספר ההופעות הוא לא פאקטור, קפטן זה לא מי כבש יותר, מי שיחק יותר, זה מי יכול להנהיג.

אלברמן החליט (שלא בצדק שוב אני מדגיש!) שהוא נותן ליוסי, צריך לכבד את ההחלטה של הקפטן שלנו כי לפעמים גם הוא טועה, ולנסות לתקן את הטעות אחרי המשחק ברוח טובה!

הוא לא היה צריך לקחת את סרט הקפטן. זה היה קצת מביך. איך שחקן שהרגע הגיע למועדון בלי קשר למה שעשה לנו בתור שחקן יריב מקבל את סרט הקפטן? השירה שיעביר את הסרט הייתה לגיטימית. השריקות בוז ממש לא. בסוף הוא העביר את הסרט וכשראיתי שמי שקיבל אותו היה ברק יצחקי התחלתי לצעוק שעדיף שיחזיר כבר את הסרט לבניון חחח...

השתיקו את הארגון יפה מאוד כשהם שרו את השיר.... אפשר לשאול בוז לשנייה אבל שחררו

והבוז לעדן היה מוצדק ביותר יש גבול לכל תעלול. מכניסים אותך בשביל שהקהל יפרגן לפני שאתה עוזב וככה אתה מחזיר. זה לא החטאה זה מחשבה על עצמו ולא על הקבוצה במאה אחוז.

אה ושאלה אחת יש לי לשומרי האימפריה מהפורום הזה... איפה הייתם כששרקו לבן בסט בוז בכל נגיעה שלו כי הוא החמיץ מול שוער??? פתאום זה לא חשוב

אתה יוזר שאני מאוד מכבד, אל תיתמם. אף אחד לא צעק לבן בסט בוז בגלל שהוא החמיץ. אם זה המדד לשרוק לו בוז אז היו עושים את זה מזמן, הוא מהמשחק הראשון אצלנו מחמיץ מול שוערים באחד על אחד. שרקו לו בוז וקיללו כי הוא התנהג באנוכיות מגעילה במקום פשוט לפרגן בפס פשוט לחבר לקבוצה שהיה מול שער ריק. אנשים לא טמבלים, אל תגנבו דעת.

האנשים ששרקו בוז ליוסי , ברובם זה אותם אלה שירדו לראדי לחיים ואותם אלה שעושים מחאות בשלב הבתים של ליגת האלופות ולא מעודדים ואותם אלה שקיללו את גילי וקיללו את וינסנט ואיך לא את ערן זהבי בתחילת דרכו

נראה לי ששכחתי עוד כמה

חיים בסרט של המכביזם הטהור שחלף מעולם הכדורגל ממזמן

(ואני מדגיש הטהור)

הם יכולים גם לסוע למשחקי ידידות בטובה זנגריה ולעודד מצאת הימה עד צאת הנשמה אבל הם בחיים לא יהיו אוהדים אמיתיים - סה״כ רפש שמזהם לנו את הקבוצה

השריקות היום ליוסי הם בושה אחת גדולה , אחת מיני רבות שמתרחשות מספר רב של פעמים בעונה

והורס לקהל השפוי ( הרוב) את השם ופוגע במכבי ישירות

עכשיו רואים בתקציר שהוא לא רצה לקחת את הסרט מאלברמן שהתעקש עד שהשופט זירז אותם להמשיך ויוסי נשאר עם הסרט.
יצא גדול בניון, גם על כר הדשא.

עכשיו רואים בתקציר שהוא לא רצה לקחת את הסרט מאלברמן שהתעקש עד שהשופט זירז אותם להמשיך ויוסי נשאר עם הסרט.

יצא גדול בניון, גם על כר הדשא.

גם במגרש ראו את זה, אני וכל מי שישב באיזור שלי (מזרחי עליון).

אחלה יוסי מתקבל פה באהבה שרים לו בכיף והוא אחד מאיתנו, אבל גם הוא יודע שלא הוא אמור ללבוש את סרט הקפטן.
גם אם אותכם זה לא מעניין זאת הזכות המלאה של הקהל להביע את דעתו בנושא הזה שמבחינת המון אנשים, בלי קשר בכלל לארגון לא ארגון, צריך לעבור פה דרך כדי להיות זכאי ללבוש את סרט הקפטן של המועדון שלנו ואין פה אף אחד שיש לו את הזכות לסתום את הפה של אותם אנשים.

יוסי יצא בסדר גמור ומקבל את דעת הקהל ואני בטוח שהוא מבין שזה בכלל לא נגדו אלה נגד הסיטואציה שגם הוא לא רצה להיכנס אליה בכלל.
חבל שקרה אבל היה ונגמר והכל בסדר.

והליצנים שמזיינים תמוח על מחפשים ריבים ופוגעים בקבוצה לא לשכוח לשרוק בוז לבן בסט כי למרות שהוא נותן תחיים שלו הוא פשוט לא טוב.

אתם הדוגמא לאוהד תומך שלא פוגע בקבוצה אה? תתביישו.

אתה יוזר שאני מאוד מכבד, אל תיתמם. אף אחד לא צעק לבן בסט בוז בגלל שהוא החמיץ. אם זה המדד לשרוק לו בוז אז היו עושים את זה מזמן, הוא מהמשחק הראשון אצלנו מחמיץ מול שוערים באחד על אחד. שרקו לו בוז וקיללו כי הוא התנהג באנוכיות מגעילה במקום פשוט לפרגן בפס פשוט לחבר לקבוצה שהיה מול שער ריק. אנשים לא טמבלים, אל תגנבו דעת.

מצטער, מבחינתי לשרוק בוז לשחקן כי הוא אגואיסט זה אותו דבר כמו לשרוק לו כי הוא גרוע. ושניהם לא מקובלים עליי באותה מידה.

אחלה יוסי מתקבל פה באהבה שרים לו בכיף והוא אחד מאיתנו, אבל גם הוא יודע שלא הוא אמור ללבוש את סרט הקפטן.

גם אם אותכם זה לא מעניין זאת הזכות המלאה של הקהל להביע את דעתו בנושא הזה שמבחינת המון אנשים, בלי קשר בכלל לארגון לא ארגון, צריך לעבור פה דרך כדי להיות זכאי ללבוש את סרט הקפטן של המועדון שלנו ואין פה אף אחד שיש לו את הזכות לסתום את הפה של אותם אנשים.

יוסי יצא בסדר גמור ומקבל את דעת הקהל ואני בטוח שהוא מבין שזה בכלל לא נגדו אלה נגד הסיטואציה שגם הוא לא רצה להיכנס אליה בכלל.

חבל שקרה אבל היה ונגמר והכל בסדר.

והליצנים שמזיינים תמוח על מחפשים ריבים ופוגעים בקבוצה לא לשכוח לשרוק בוז לבן בסט כי למרות שהוא נותן תחיים שלו הוא פשוט לא טוב.

אתם הדוגמא לאוהד תומך שלא פוגע בקבוצה אה? תתביישו.

כולם ראו שהוא לא רצה את זה ועדיין בחרו לשרוק לו בוז. ד"א כייף לצאת על האוהדים ששרקו בוז לבן בסט, אבל בשיר שחקן לשיר עדן שב בצד זה בסדר....

כולם ראו שהוא לא רצה את זה ועדיין בחרו לשרוק לו בוז. ד"א כייף לצאת על האוהדים ששרדו בוז לבן בסט, אבל שחקן לשיר עדן שב בצד זה בסדר....

אני אעלה את הטיעון מהשירה לנימני ולשריקות בוז שנשרקות (כן בטח) לשרים ולא לשחקן.

הדבר הזה קרה לנו פעמיים היום, גם עם בניון והסרט (עובדה שקיבל עידוד מיד כשיצחקי נכנס) וגם עם בבסט שזה לא בגלל יכולת אלא אנוכיות מגעילה.

אני אעלה את הטיעון מהשירה לנימני ולשריקות בוז שנשרקות (כן בטח) לשרים ולא לשחקן.

הדבר הזה קרה לנו פעמיים היום, גם עם בניון והסרט (עובדה שקיבל עידוד מיד כשיצחקי נכנס) וגם עם בבסט שזה לא בגלל יכולת אלא אנוכיות מגעילה.

אז אני אחזיר אותך למשחק עונה שעברה שהביאו את שחקני הדאבל ב96. תשמע שירה אדירה לנמני בלי בוז אחד. לא הבנתי את ההקשר של הטענה שלך.

השריקות היו מביכות מאוד.

לא רוצה להכנס יותר מדי לנושא מי היה צריך לקבל את הסרט כי זה לא כזה מעניין ,

אבל אם כבר צריך לבחור מי יהיה קפטן, יצחקי/ בניון אין פה שאלה מבחינתי - בניון בלי התלבטות בכלל.

אז אני אחזיר אותך למשחק עונה שעברה שהביאו את שחקני הדאבל ב96. תשמע שירה אדירה לנמני בלי בוז אחד. לא הבנתי את ההקשר של הטענה שלך.

סתם כי זה מאוד דומה למה שקרה היום כי זה די ברור שלא באמת שרקו בוז לבניון.

שרקו בוז על האקט שבו הוא קיבל את הסרט ובסה"כ שרו לו "יוסי תוריד את הסרט", לא קללות או משהו בסגנון.

אנשים מביעים דעה, לא אצליח אף פעם להבין מה פסול בזה.