Jump to content

יוסי תוריד את הסרט?

העטלף

Recommended Posts

סיטואציה מביכה לכולם, יוסי לא אשם שאלברמן נתן לו את הסרט, הקהל מצד שני גם רצה להביע את דעתו. יחד עם זאת "יוסי תוריד את הסרט" זה קצת משפיל והייתי שמח אם היו סוגרים את הסיפור הזה אחרי המשחק בשקט, מה שהמתיק את הגלולה זה שכמה דקות אחרי זה הוא כבר זכה לעידוד יפה כפיצוי קטן, בנוסף לכפיים כשהוא ירד בחילוף.

בכל אופן אני מקווה שכבר במשחק הבא הקהל יתן לו עוד דחיפה מורלית, בסה"כ הוא באמת מנסה ומשתדל ואי אפשר להגיד עליו חצי מילה רעה.

יוסי הוא שחקן שמאוד מחובר ורגיש לכל פיפס בקהל בשונה מהרבה שחקנים, אנחנו כקהל מחוייבים לממש את המוטל עלינו בשבילו וזה לתת לו הרגשה של בית. בשורה התחתונה הצלחה שלו זה הצלחה שלנו.

עם 66 הופעות במכבי, בניון עם 4(?)

זה עניין של הופעות? לא עניין של אגו וכבוד?

מדוניאנין הוציא לשון לקהל רחמנא ליצלן

טוב עשה הקהל כשהביע את מחאתו

יוסי יצא מלך שהעביר את הסרט

אפשר להמשיך הלאה

אה ושאלה אחת יש לי לשומרי האימפריה מהפורום הזה... איפה הייתם כששרקו לבן בסט בוז בכל נגיעה שלו כי הוא החמיץ מול שוער??? פתאום זה לא חשוב

בן בסט קיבל בוז (ולא היה צריך לקבל!!) כי הוא לא מסר למיכה שהיה מול שער ריק, האגואיזם של השחקן הזה שוברת שיאים!

בניגוד לבן בסט, בניון לא עשה כלום, קיבל את הסרט קפטן למרות שלא שהתחנן שלא לקבל!!! ולמזלנו יצחקי נכנס, כי אם הוא לא היה נכנס וככה זה היה נגמר זה היה פשוט כתם שחור לקהל (שלזכותו נגיד שתיקן עם השירה ליוסי).

זה עניין של הופעות? לא עניין של אגו וכבוד?

מדוניאנין הוציא לשון לקהל רחמנא ליצלן

על הזין שלי הסרט קפטן, שמינו את יצחקי התעצבנתי, בזהבי השתגעתי, היום זה לא מעניין אותי הסרט הזה כבר לא אומר שום דבר.

ועדיין מדוניאנין יותר ראוי לענוד את הסרט מבניון. לא?

אם סופרים לפי הופעות אז שפונגין צריך להיות הקפטן, לא?!

מיכה, שני רק לאלברמן.

לא מבין למה מלכתחילה אלברמן הצית את כל ה״שריפה״ הזאת. טעות ענקית שלו, לא חשב מה זה יכול ליצור.

שום תלונה ליוסי שהיסס לקחת את הסרט והצביע פעמיים לכיוון של טיבי.

על הזין שלי הסרט קפטן, שמינו את יצחקי התעצבנתי, בזהבי השתגעתי, היום זה לא מעניין אותי הסרט הזה כבר לא אומר שום דבר.

ועדיין מדוניאנין יותר ראוי לענוד את הסרט מבניון. לא?

מיכה, שני רק לאלברמן.

דעתי על הסרט המגוחך הזה ידועה.

עצם זה שעוד מתעסקים בזה מראה איך הקהל של מכבי תמיד ימצא על מה לריב.

דעתי על הסרט המגוחך הזה ידועה.

עצם זה שעוד מתעסקים בזה מראה איך הקהל של מכבי תמיד ימצא על מה לריב.

זה לא קשור ללריב, אף אחד לא רב, בניון כנראה לא ישים עליו את הסרט ויקבל עידוד כל משחק.

הכל בא על מקומו, סתם אובר דרמתיות של הפורום.

כן אח שלי שחקן שפה 5 שנים עבר פציעות במועדון נתן גולים יפים היה שותף לדרבי של אלירן ו2 אליפויות וגביע פחות מראוי משחקן שתפר אותנו בתחילת שנות ה2000 ולפני 3 חודשים זיין אותנו בגמר גביע..בול!

ובקיצור אנינבעד שנאתכו יבוא ויהיה הקפטן בואו נבזה את תדמית הקפטן עוד יותר

וואו, הוא היה שותף לדרבי של אלירן!!

אחי, הבן אדם מזלזל במקצוע, מזלזל בך ובי, שמן, לא מקצוען. כל זה הפוך מיוסי.

קפטן אמור לשמש דוגמה. איזה דוגמה יצחקי משמש בדיוק?

העיקר שרים ליוסי בתחילת המשחק "תראו את יוסי הוא שמח פה נורא, איזה כיף פה, במכבי, האמיתית"

כן אה, כיף כיופאק.

מזל שיצאנו מזה כמו שצריך, כי ממש לא היה בא לי ליצור סאגה חדשה.

שרקתי בוז ברגע הראשון. אמוציונלי לגמרי והפריע לי ששחקן שרק הגיע קיבל קפטן (לפני יומיים בערך צחקנו על חיפה שנתנו לורמוט).

אבל מכאן ועד מה שהקהל עשה, הזוי ומוגזם לגמרי.

תביעו רגע דיעה, חצי דקה גג וזהו.

הפיאסקו שנהיה שם לא פחות ממביך.

צריך לדעת לשחרר, בטח בזמן משחק.

מה שכן, למרות שלא מקבל את מה שקרה,

אני לא מצליח להבין טמטום של קהל ששרק בוז לארגון על זה (מילא), אבל אחרי זה לשרוק בוז לבן בסט זה בסדר. על נוסא אני בכלל לא מדבר.

התלונות לא אליו אלא למי שחושב שאם הוא היה שם תסרט אז לא מת העולם אז אבשר לך משהו אם הוא היה קפטן אז זה היה אחד הרגעים המביכים ביותר שלנו ותסלחו שיזדיין המאמן השם שלנומעל הכל המועדון מכבי תל אביב מעל כל מאמן או שחקן

פרופורציות זה לא הצד החזק שלך אה?

מה אתה אמיתי? המאמן קובע מי הקפטן בכל רגע נתון. המאמן נתן הוראה שכשאלברמן יוצא - לשים לבניון. בניון ממש התחנן לא לקבל וביקש שיעבירו לטיבי

אבל זו היתה ההוראה מהמאמן, מה רצית שיעשה?! כשיצחקי נכנס הוא מיד העביר אליו. יצא בסדר גמור. לא ברור מה התלונות?!

לא מבינה למה לצאת כל הזמן נגד ההחלטות של המאמן.

ברגע שהוא חתם במכבי הוא הפך לאחד משלנו, במעט הזמן שהוא שיחק הוא נתן הרבה יותר משחקנים אחרים שנמצאים אצלנו בקבוצה תקופה ארוכה.

פשוט אירוע מביך ומאכזב.

בן בסט קיבל בוז (ולא היה צריך לקבל!!) כי הוא לא מסר למיכה שהיה מול שער ריק, האגואיזם של השחקן הזה שוברת שיאים!

בניגוד לבן בסט, בניון לא עשה כלום, קיבל את הסרט קפטן למרות שלא שהתחנן שלא לקבל!!! ולמזלנו יצחקי נכנס, כי אם הוא לא היה נכנס וככה זה היה נגמר זה היה פשוט כתם שחור לקהל (שלזכותו נגיד שתיקן עם השירה ליוסי).

יש לך טעות חביבי

הכתם היחיד של הקהל זה לשרוק בוז לשחקן מסיבות מקצועיות, וללכת ולהצדיק את זה בפורום פה

שחקן עם 4 הופעות לא יכול להיות עם סרט הקפטן ואני גאה מאוד באיך שנהגנו בסיטואציה הזאת

יצחקי לא קיבל את סרט הקפטן לראשונה במשחק הראשון שלו במכבי?

כשאלברמן הוחלף, לא היה ראוי מבניון על המגרש להיות קפטן זמני.

זאת החלטה של אלברמן ושל מאמן, וצריך לכבד אותה.

יש לך טעות חביבי

הכתם היחיד של הקהל זה לשרוק בוז לשחקן מסיבות מקצועיות, וללכת ולהצדיק את זה בפורום פה

שחקן עם 4 הופעות לא יכול להיות עם סרט הקפטן ואני גאה מאוד באיך שנהגנו בסיטואציה הזאת

לי אין טעות! לך יש טעות, תעבור שוב פעם על מה שרשמתי, אני ממש לא מצדיק את השריקות בוז, הן לא צריכות להיות הדגשתי את זה עם מספיק סימני קריאה!

וזה ממש לא עיניין מקצועי, הוא מחמיץ כל שבוע ובחיים לא שרקו לו בוז. לא מסור למיכה (והוא ראה אותו!) זה לא קשור למקצועיות, זה קשור לאגואיזם! נטו!

שחקן עם 4 הופעות יכול להיות הקפטן שלך (אני נגד!!!) והוא היה היום, אם תרצה או לא תרצה, את הטענות שלך תגיד לאלברמן עם ה 200 הופעות שהחליט לעשות ככה, ולא לבניון!