Jump to content

יוסי תוריד את הסרט?

העטלף

Recommended Posts

מי ששרק בוז פשוט מפגר. אני לעולם לא אבין את זה. ברק יצחקי-אפס מקצוענות ומחויבות מקבל כפיים עם הסרט. יוסי בניון 100 אחוז מקצוענות ומחויבות מקבל בוז.

מה יש לחשוב למה שהוא יהיה קפטן?? לפני 3 חודש הניף מולנו גביע עם השרמוטות האלו מחיפה איזהנקפטן אני בקושי מסוגל לראות אותו אצלנו יא מביכים קפטן

אלברמן יצא בחילוף, בא לשים את הסרט על יוסי.

בניון בתגובה הצביע על טיבי ואמר לגל להעביר אליו את הסרט, הוא התעקש ושם על בניון.

קהל מפגר

מה גם שיוסי קפטן הרבה יותר ראוי מיצחקי

כן אח שלי שחקן שפה 5 שנים עבר פציעות במועדון נתן גולים יפים היה שותף לדרבי של אלירן ו2 אליפויות וגביע פחות מראוי משחקן שתפר אותנו בתחילת שנות ה2000 ולפני 3 חודשים זיין אותנו בגמר גביע..בול!

ובקיצור אנינבעד שנאתכו יבוא ויהיה הקפטן בואו נבזה את תדמית הקפטן עוד יותר

מה יש לחשוב למה שהוא יהיה קפטן?? לפני 3 חודש הניף מולנו גביע עם השרמוטות האלו מחיפה איזהנקפטן אני בקושי מסוגל לראות אותו אצלנו יא מביכים קפטן

אני הייתי נותן לו

לא מסוגל?רץ הכי הרבה במגרש ושורף תקו

תראה לי שחקן בן 36 שרץ כמוהו

כן אח שלי שחקן שפה 5 שנים עבר פציעות במועדון נתן גולים יפים היה שותף לדרבי של אלירן ו2 אליפויות וגביע פחות מראוי משחקן שתפר אותנו בתחילת שנות ה2000 ולפני 3 חודשים זיין אותנו בגמר גביע..בול!

ובקיצור אנינבעד שנאתכו יבוא ויהיה הקפטן בואו נבזה את תדמית הקפטן עוד יותר

מה אתה אמיתי? המאמן קובע מי הקפטן בכל רגע נתון. המאמן נתן הוראה שכשאלברמן יוצא - לשים לבניון. בניון ממש התחנן לא לקבל וביקש שיעבירו לטיבי

אבל זו היתה ההוראה מהמאמן, מה רצית שיעשה?! כשיצחקי נכנס הוא מיד העביר אליו. יצא בסדר גמור. לא ברור מה התלונות?!