Jump to content

כל אלה

BMTA

Recommended Posts

בשביל שאני ארגיש איזושהי שנאה להפועל ב"ש צריך לקרות הרבה מעבר ללקחת לנו אליפות אחת והעפלה לפלייאוף או אפילו לבתים של הצ'מפיונס.

אני ממש לא מזלזל בב"ש, אני חושב שאתמול הם הוכיחו הכי טוב שאפשר שהם כן כאן כדי להישאר בטופ, אבל בחייייייאת....

מי שחי כל היום את הרשתות החברתיות ומנסה לחפש איזושהי יריבות אז שיוציא את התסכול על ברדה ובוזגלו ובכר. לבריאות.

עם כל הכבוד לב"ש, ובאמת סחתיין על כל מה שהם עושים, הם לא מתקרבים להזיז לי את קצה הביצה.

יש שתי קבוצות שאני תמיד אאחל להן רע (במובן הספורטיבי) והן הזבל האדום ומכבי חיפה.

צריך יריבות של כמה שנים טובות עם ב"ש בצמרת כדי שהם יתחילו לגרד את התחושות שיש לי כלפי הפועל.

עד שזה יקרה, אני לא מגיע למצב שאני מתבאס שהם עלו שלב בצ'מפיונס. אבל כל אחד והתחושות שלו

לא מצליח להבין איך אנשים שמחים מזה

גם אני, אבל עוד יותר לא מצליח להבין למה לאנשים מפריע שיש כאלה ששמחים מזה. למי אכפת.

הינה עכשיו כתוב ב - YNET שב"ש רוצה את אצילי וקהת בעקבות העפלה שלהם.. לא יודע כמה זה אמין, אבל אתה מבין למה זה לא טוב לנו שהם יעלו ועוד לבתים של ליגת האלופות ? כסף, תהילה, שחקנים טובים שיגיעו ואולי גם הם יצליחו להוציא שם עוד כמה נקודות ולעלות לשלב הבא לך תדע..

בקיצור זה גרוע לנו.

האמת שמעניין לראות איזה רכש, אם בכלל, ב"ש תעשה בעקבות ההעפלה לבתים. היסטורית, חוץ מראיקו ושוקי נגר, שחקנים שהגיעו כחיזוק לאור העפלה לשלב בתים אירופאי היו על הפנים. לא רק אצלנו, גם אצל חיפה והפועל.

הבעיה היא שאנשים מתכחשים להם.

כנראה שעונה שעברה לא הספיקה כדי להפנים.

הם פה לזמן הקרוב לפחות.

לא ברצלונה ולא ריאל מדריד אבל הם לפחות ברמה שלך. בטח אחרי הקיץ הנוכחי.

שרק יבואו השרמוטות!!!!1

כמו שכבר ראינו בשנים קודמות, עלייה לליגת אלופות לאו דווקא תגרום להם להשתלט על הליגה בזכות העלייה בתקציב

בקיצר, שמח שהם עברו גם בשביל הניקוד לישראליות (להזכירכם בזכות ניקוד לישראליות מכבי היו בצמפיונס ממקום שני בליגה) וגם בשביל העובדה שתהיה להם עונה אירופית כלשהי- שתקשה עליהם בליגה

הינה עכשיו כתוב ב - YNET שב"ש רוצה את אצילי וקהת בעקבות העפלה שלהם.. לא יודע כמה זה אמין, אבל אתה מבין למה זה לא טוב לנו שהם יעלו ועוד לבתים של ליגת האלופות ? כסף, תהילה, שחקנים טובים שיגיעו ואולי גם הם יצליחו להוציא שם עוד כמה נקודות ולעלות לשלב הבא לך תדע..

בקיצור זה גרוע לנו.

אתה היית בדיוק במקום הזה (ואפילו יותר) לפני שנה בדיוק - זה הביא לך כזה שדרוג ?

אז אולי הבעיה האמיתית היא לאו דווקא ההצלחה של ב"ש אלא האנמיות שלנו ?

אי אפשר כל הזמן לקוות שכל יתר הקבוצות יכשלו בכדי שמכבי תשמור על איזשהו יתרון (הגישה הפאסיבית) שהיא בעצמה מתעקשת לאבד

הייתי יותר שמח אם מכבי הייתה נוטלת את גורלה בידייה ועושה את הפעולות שהיא צריכה לעשות, מאשר להתפלל לכישלונות של אחרים.

וגם אחרי שהם הרוויחו 5 מיליון יורו, ואפילו אם יעלו לבתים של הצ'מפיונס וירוויחו 15 מיליון, אתה הרווחת בשנים האחרונות פי עשר מהם (מנויים, מרצ'נדייז, זהבי, צ'מפיונס) וזכית ביותר תארים ותהילה, ככה שלא אמורה על הנייר להיות לך בעיה חומרית להתמודד איתם - הבעיה האמיתיתי שלנו היא שבמכבי יש פונקציות שלא מתפקדות.

אותי הרבה יותר מבאסת ההתנהלות שלנו מאשר ההצלחה של ב"ש.

אתה היית בדיוק במקום הזה (ואפילו יותר) לפני שנה בדיוק - זה הביא לך כזה שדרוג ?

אז אולי הבעיה האמיתית היא לאו דווקא ההצלחה של ב"ש אלא האנמיות שלנו ?

אי אפשר כל הזמן לקוות שכל יתר הקבוצות יכשלו בכדי שמכבי תשמור על איזשהו יתרון (הגישה הפאסיבית) שהיא בעצמה מתעקשת לאבד

הייתי יותר שמח אם מכבי הייתה נוטלת את גורלה בידייה ועושה את הפעולות שהיא צריכה לעשות, מאשר להתפלל לכישלונות של אחרים.

וגם אחרי שהם הרוויחו 5 מיליון יורו, ואפילו אם יעלו לבתים של הצ'מפיונס וירוויחו 15 מיליון, אתה הרווחת בשנים האחרונות פי עשר מהם (מנויים, מרצ'נדייז, זהבי, צ'מפיונס) וזכית ביותר תארים ותהילה, ככה שלא אמורה על הנייר להיות לך בעיה חומרית להתמודד איתם - הבעיה האמיתיתי שלנו היא שבמכבי יש פונקציות שלא מתפקדות.

אותי הרבה יותר מבאסת ההתנהלות שלנו מאשר ההצלחה של ב"ש.

בדיוק, במכבי לא חסר כסף, גם בלי כל התארים והזכיות וההצלחות באירופה, למיץ לא חסר כסף.

הבעיה שלנו היא חוסר ההחלטה, אם אנחנו רוצים להיות קבוצה שנלחמת על אליפות בארץ או קבוצה ברמה אירופית.

אם אנחנו רוצים להיות קבוצה שנלחמת על האליפות בארץ צריך להביא חלוץ. אם אנחנו רוצים להיות קבוצה ברמה אירופית אבל אירופית אירופית ולא סתם קונוסים מכבי צריכה להשקיע הרבה אבל הרבה כסף ברכישת זרים ושחקנים ישראלים.

רוצה להיות כמו קבוצה אירופית? תשקיע כסף כמוהם, אין פה ניסים.

בדיוק, במכבי לא חסר כסף, גם בלי כל התארים והזכיות וההצלחות באירופה, למיץ לא חסר כסף.

הבעיה שלנו היא חוסר ההחלטה, אם אנחנו רוצים להיות קבוצה שנלחמת על אליפות בארץ או קבוצה ברמה אירופית.

אם אנחנו רוצים להיות קבוצה שנלחמת על האליפות בארץ צריך להביא חלוץ. אם אנחנו רוצים להיות קבוצה ברמה אירופית אבל אירופית אירופית ולא סתם קונוסים מכבי צריכה להשקיע הרבה אבל הרבה כסף ברכישת זרים ושחקנים ישראלים.

רוצה להיות כמו קבוצה אירופית? תשקיע כסף כמוהם, אין פה ניסים.

לדעתי הייתה כבר החלטה.

גם אם לא במודע מישהו אמר אני נשאר לשחק במגרש של הקטנים ולא עולה מדרגה, המדיניות היא ברורה ומוכוונת לשם.

כתבתי פה בדיוק לפני שנה, שהיה לנו חלון הזדמנויות להשתלט על הכדורגל פה סטייל לודוגרוץ/זלצבורג/באזל ובמכבי לא הלכו עד הסוף בשביל שזה יקרה.

בעניי, ההזדמנות הזאת הוחמצה וכרגע נראה שפינינו את מקומנו לילד החדש בזירה (בדיוק כמו שקרה לחיפה, בית"ר והפועל לפנינו) עד הפעם הבאה...

זה מתסכל אותי ברמות שקשה לתאר. היה לנו הכל בשביל להיות שם - יתרון מקצועי, ניהולי, כלכלי...נטו מערכת שעצרה בחצי הדרך, לא חשבה מספיק בגדול, ופחדה לקחת סיכונים.

לדעתי הייתה כבר החלטה.

גם אם לא במודע מישהו אמר אני נשאר לשחק במגרש של הקטנים ולא עולה מדרגה, המדיניות היא ברורה ומוכוונת לשם.

כתבתי פה בדיוק לפני שנה, שהיה לנו חלון הזדמנויות להשתלט על הכדורגל פה סטייל לודוגרוץ/זלצבורג/באזל ובמכבי לא הלכו עד הסוף בשביל שזה יקרה.

בעניי, ההזדמנות הזאת הוחמצה וכרגע נראה שפינינו את מקומנו לילד החדש בזירה (בדיוק כמו שקרה לחיפה, בית"ר והפועל לפנינו) עד הפעם הבאה...

זה מתסכל אותי ברמות שקשה לתאר. היה לנו הכל בשביל להיות שם - יתרון מקצועי, ניהולי, כלכלי...נטו מערכת שעצרה בחצי הדרך, לא חשבה מספיק בגדול, ופחדה לקחת סיכונים.

תכין את עצמך, חוזרים לימי לוני העליזים.

תכין את עצמך, חוזרים לימי לוני העליזים.

לא יודע אם לוני, אבל למה נשמע לך כזה מופרך שתהפוך להיות מכבי חיפה נגיד ?

מה יש לך היום שלא היה להם ?...הם היו על הגל בדיוק כמוך. שלטו 4 שנים בדיוק כמוך

היו בצ'מפיונס, היה להם את הכסף, היה להם את השחקנים היה להם בדיוק את הבסיס שהיה לך והם נתנו לזה להתמוסס..

ברגע שאתה מאבד מומנטום של הצלחות אף אחד לא יכול להבטיח לך מתי הוא יחזור שוב, ולא משנה כמה תשקיע.

אגב, אתה שם לב שכל פעם שאין לך דרך להתמודד עם טיעון אתה זורק הערה אפוקליפטית/אינפנטילית ?

אתה מסוגל להתמודד עם דיון או שגדול עליך ?

אני לא רואה סרט כזה שגם אצילי וגם קהת מגיעים לבאר שבע, אבל אני כן רואה מצב שבו רק אצילי לבש וקהת לחיפה, ולא שזה עושה לי טוב, אצילי בבש זה רע מאוד

לדעתי הייתה כבר החלטה.

לא מבין איך החלק השני של ההודעה מסתדר עם ההודעה קודמת שלך. לא פינינו מקום לאף אחד, גם אם ב"ש תעפיל כל שנה לאירופית וכל הכסף ילך תקציב שחקנים הם לא יתקרבו לתקציב המפלצתי שלנו.

לנצל את ההצלחה באירופה זה מעולה, אבל זה ממש לא הכרחי עבורינו כרגע. אנחנו מעמידים כל שנה תקציב מפחיד, בלי קשר להעפלה או אי העפלה, ביום שנוציא ממנו 150%, כמו שב"ש מוציאה מהתקציב שלה בשנתיים האחרונות, זה יספיק כדי לדרוס את האמאמא של הליגה פה.

אין לנו מה להתבאס כי לא ניצלנו כסף שנכנס מאירופה. אנחנו צריכים מאוד להתבאס מכסף שכל שנה לא ניצלנו ומגיע הישר מבעל הבית. אחרי שנדע להוציא את המקסימום, נתחיל לחשוב על כסף מהצלחה אירופית. בדיוק כמו חברה בע"מ, התייעלות תמיד תוביל לשורה תחתונה גבוהה יותר מהגדלת עוגת ההכנסות. במקרה שלנו, לצערינו (וגם לשמחתנו) יש עוד הרבה לאן להתייעל...

לא יודע אם לוני, אבל למה נשמע לך כזה מופרך שתהפוך להיות מכבי חיפה נגיד ?

מה יש לך היום שלא היה להם ?...הם היו על הגל בדיוק כמוך. שלטו 4 שנים בדיוק כמוך

היו בצ'מפיונס, היה להם את הכסף, היה להם את השחקנים היה להם בדיוק את הבסיס שהיה לך והם נתנו לזה להתמוסס..

ברגע שאתה מאבד מומנטום של הצלחות אף אחד לא יכול להבטיח לך מתי הוא יחזור שוב, ולא משנה כמה תשקיע.

אגב, אתה שם לב שכל פעם שאין לך דרך להתמודד עם טיעון אתה זורק הערה אפוקליפטית/אינפנטילית ?

אתה מסוגל להתמודד עם דיון או שגדול עליך ?

מה גורם לך לחשוב שב"ש הולכת להיות באזל??

מכבי חיפה מעולם לא פתחו חוזה לשחקנים הישראלים שלהם ושדרגו להם את החוזה, ופה שחר התנהל בצורה גרועה או שהוא ישר מכר לאירופה או שבאה קבוצה עם כסף גדול (בית"ר למשל) ושאבה ממנו את הכוכבים הוא מעולם לא נאבק על השחקנים, להבדיל ממכבי שכן עושה הכל על מנת להשאיר את הכוכבים שלה ולא בוחלת באמצעים, זה בכלל נס שזהבי שיחק אצלנו 3 עונות וחצי. אז לפני שאתה רושם דברים ללא ביסוס תסתכל עלינו ותסתכל על חיפה ותראה מה ההבדל בין הקבוצות.

מי שמצחיקים אותי הם כל אלה ששמחים על ההעפלה של ב"ש כי "אנחנו ישראלים וזו גאווה למדינה"

אתם זוכרים איך כל המדינה אהבה אותנו והייתה בעדנו בעונה שעברה?

וואלה לפעמים אני חושב לעצמי שאלה שמייצגים את עצמם ולא את ישראל צודקים במשהו.

נילאש בוודאי שזה מסתדר.

מערכת שמפחדת לקחת סיכונים או לשנות חשיבה, משלמת יותר על מנת "לבטח" את עצמה במה שהיא עשתה קודם.

בגלל זה אתה משלם סכומים מופרכים על ישראלים סטייל ורמוט טבח הבלם שפונגין ריקן ודומיהם.

במקום לחפש איך אתה מקבל מכפיל כסף (נגיד משקיע בדרום אמריקאי/אפריקאי/או כל אחד אחר צעיר/מבטיח), אתה הולך בדרך הבטוחה ונותן חוזים מפלצתיים לשחקנים ישראלים חופשיים, שלא משחקים בכלל בסוף, במקום אשכרה לנסות לקנות שחקנים זרים איכותיים (כמו ראייקו)

הולכים על בטוח כביכול.

אני גם לא מסכים איתך לגבי התקציב - התקציב של מכבי, בניגוד לב"ש, לא הולך כמעט כולו לתקציב השחקנים.

מכבי מחזיקה מיליון פונקציות ניהוליות יקרות, מערך ניהול, מערך שיווק, מערך ניו מדיה ודוברות, משקיעה בנוער, בחנויות וכו'.. (אני די בטוח שלפחות 40 אחוז מהכסף הולך לשם)

אני לא חושב שיהיה הבדל מאוד משמעותי העונה בין תקציב השחקנים שלנו לבין זה של ב"ש (לדעתי אנחנו סביב ה80 מיליון שח והם יגיעו ל 60)

אגב, זה לא שאני נופל מהרגליים ממה שב"ש עשו, אבל הם רק בתחילת הדרך שלהם, וכרגע נראה שהם עובדים כמו שאנחנו עבדנו לפני 3 שנים,

השאלה איך יעבדו בעוד 3 שנים מהיום. עלינו אני יודע להגיד שלא ממש ניצלנו את היתרון שהיה לנו.

מה גורם לך לחשוב שב"ש הולכת להיות באזל??

מכבי חיפה מעולם לא פתחו חוזה לשחקנים הישראלים שלהם ושדרגו להם את החוזה, ופה שחר התנהל בצורה גרועה או שהוא ישר מכר לאירופה או שבאה קבוצה עם כסף גדול (בית"ר למשל) ושאבה ממנו את הכוכבים הוא מעולם לא נאבק על השחקנים, להבדיל ממכבי שכן עושה הכל על מנת להשאיר את הכוכבים שלה ולא בוחלת באמצעים, זה בכלל נס שזהבי שיחק אצלנו 3 עונות וחצי. אז לפני שאתה רושם דברים ללא ביסוס תסתכל עלינו ותסתכל על חיפה ותראה מה ההבדל בין הקבוצות.

לא שדרגו ליניב קטן את החוזה ?

לגולסה ?

לרפאלוב ?

על מה אתה מדבר. אתה פשוט לא יודע את העובדות.

ומעולם לא טענתי שב"ש תהפוך להיות באזל - מאיפה אתה ממציא ?

מניח שהם ייהנו מהצלחה זמנית כמו כל הקבוצות לפניהם וגם הם לא ידעו לעשות את הקפיצה למשהו מעבר.

ההבדל הוא, שלהם אין רבע מהפוטנציאל שהיה לנו - ולכן אצלנו הפספוס הוא הרבה יותר גדול.

באר שבע עשו את זה כמו גדולים, תלמדו לפרגן ולהפנים שנבנית כאן קבוצה לא פחות חזקה ממכבי שהולכת להיות בצמרת בשנים הקרובות. כל ניצחון של קבוצה ישראלית על קבוצה חזקה באירופה ועלייה לשלבי הבתים מעלה את הערך והשם של הליגה הישראלית. בשנים האחרונות הליגה הייתה די פח, להיות ראש לשועלים זו לא חוכמה, הגיע הזמן שעוד קבוצות יתפתחו.