Jump to content

כל אלה

BMTA

Recommended Posts

ואו "הבלוף שלנו"???!!!!

אתה ממש אוהב סימני פסוק אה????!!!!!אחדאחד

כן, זה נשמע קצת קיצוני, אבל כשהם מגיעים להישגים נהדרים (ונכון להיום גם טובים יותר) משלך כשאתה עם פי 2 ויותר תקציב, זה לא מראה על דבר חיובי מידיי. תתמודד, יש אנשים עם דעות אחרות משלך.

אני שמח שהם עלו, שמח שמדברים בעולם קצת על ישראל בהקשר של הפתעת כדורגל, שמח שתהיה עוד נציגה עם דגל המדינה בשלב בתים אירופי.

ההגדרה שלך למי ומה זה מכבי מעניינת לי את הביצה.

הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאנחנו ממשיכים לזלזל בבאר שבע.

באר שבע קבוצה אדירה בקנה מידה ישראלי והאליפות שלהם בשנה שעברה היתה סופר מרשימה.

ומשום מה עדיין יש כאן אנשים הזויים שכותבים "כולה הפועל באר שבע" \ "יחזרו לגודל הטבעי שלהם" ועוד שלל תירוצים מהמביך פחות של היה להפ מזל ועד הסופר מביך- השחקנים של אולימפיאקוס עשו סבוטאג'\ הפועל באר שבע לקחה אליפות במזל.

תוציאו את הראש מהתחת.

אתה ממש אוהב סימני פסוק אה????!!!!!אחדאחד

כן, זה נשמע קצת קיצוני, אבל כשהם מגיעים להישגים נהדרים (ונכון להיום גם טובים יותר) משלך כשאתה עם פי 2 ויותר תקציב, זה לא מראה על דבר חיובי מידיי. תתמודד, יש אנשים עם דעות אחרות משלך.

שנתיים ברציפות הם לא עברו את הסיבוב השני בליגה האירופאית, ולאיזה הישגים יותר טובים הם הגיעו ממכבי?

האמת, שאתם קצת מגזימים. הם עשו השיג גדול, זה אין ספק אבל הם עדיין לא עלו לבתים בשביל כל הטירוף הזה פה עם הנושא הזה.

גם קריית שמונה הגיעה לפלייאוף אם אני לא טועה.

ומצטער, לא יכול,יודע או רוצה לפרגן לאף קבוצה ישראלית באירופה, זה יותר חזק ממני בטח שזה החיים בסרט האלה שהם חושבים שהם המציאו את הכדורגל והתקשורת אחריהם.

אני שמח שהם עלו, שמח שמדברים בעולם קצת על ישראל בהקשר של הפתעת כדורגל, שמח שתהיה עוד נציגה עם דגל המדינה בשלב בתים אירופי.

ההגדרה שלך למי ומה זה מכבי מעניינת לי את הביצה.

שנתיים ברציפות הם לא עברו את הסיבוב השני בליגה האירופאית, ולאיזה הישגים יותר טובים הם הגיעו ממכבי?

נכון ל4.8.16 הפועל באר שבע אלופת המדינה ובפלייאוף ליגת האלופות עם תקציב של 60 מליון ש"ח

יש? אתה חושב שזה במקרה? זכותך, אני לא.

נכון ל4.8.16 הפועל באר שבע אלופת המדינה ובפלייאוף ליגת האלופות עם תקציב של 60 מליון ש"ח

יש?

וקרית שמונה עם תקציב של 30 מיליון ש"ח היו בפליאוף ליגת האלופות.

לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בזה .

העניין הוא שאני רוב החיים ראיתי מכבי עלובה ושק האגרוף של הליגה. העונה הראשונה שראיתי כאוהד ועקבתי אחריה ברצינות הייתה עונת האליפות כשהייתי בן 9. ומאז רק שחור בנשמה. באמת אי אפשר לתאר כמה עלובה הייתה מכבי ואני בטח לא צריך לספר לאפחד פה. לכן, כואב לי מאוד לראות אותנו מאבדים את הדבר האדיר הזה שנבנו כאן, וממרחק של לתת נוקאאוט לעוד חמש שנים לליגה בקיץ שעבר (עטר ו-וואקמה לדוגמא), הגענו למצב שאנחנו רודפים אחרי הזנב של פאקינג הפועל באר שבע. מביך אותי להגיד את זה בקול רם אפילו.

יופי של תגובה. אכלנו מקרוב כל כך הרבה חרא בעשר שנים ועכשיו שאלו השנים שלנו (עוצמה, תקציב גדול, שלד טוב שרץ יחד כמה שנים) כשאנחנו יכולים וצריכים לקחת אליפויות ברצף באו הדבילים האלה ונותנים לנו פייט גדול שלא נראה קרוב לסיום להיפך.

כל אלה שמפרגנים הם ״רציונלים״ עם כל מיני סיבות בעקיפין שיכולות לעזור גם לנו (דגל ישראל, ניקוד, חיזוק הליגה ועוד) אבל אם היו קוראים להם הפועל ת״א גם הייתם מפרגנים להם? הרגש/שנאה היו גוברים על ההיגיון במצב הזה לא?! אז אל תבלבלו את המח. שום דבר טוב לא יצא מזה, למעט אם ב״ש יתעייפו משני המפעלים ונחזיר אלינו את האליפות ואת זה אף אחד לא יכול להבטיח, מה שכן כרגע מובטח להם זה עוד הכנסות, בניית אופי וחוזק למועדון וחיזוק המותג שהיא בנתה (גם על ידי הבאת שחקנים איכותיים יותר וגם באופן כללי). שאלו בטח לא דברים טובים במאבק מולם.

אחרי שהדחנו את באזל אני זוכר כמה האוהדים בארץ התבכיינו שהרסנו תליגה והשתלטנו פה על הכל, בסוף סיימנו בלי כלום.

עם הרמת משכורות הנוכחית בב"ש אני לא מאמין שהם יצליחו להביא זרים מטורפים שישדרגו אותם, גם ככה קשה להביא זרים לארץ בלי קשר.

העונה הזאת יהיה להם הרבה יותר קשה. גם אירופה וגם לקחת אליפות ברצף זה משימה לא פשוטה בכלל.

מה שחשוב שנתרכז בעצמנו ונעמיד קבוצה ראוייה ויהיה בסדר.

אתם מגזימים. קודם כל ב"ש עוד לא עלו לצ'מפיונס, כרגע הם הבטיחו רק העפלה לבתים האירופית שזה לא כסף שמשנה את התמונה באמת.

בנוסף, כנראה שב"ש "יבזבזו" את הזר השישי שלהם על מגן שמאלי, קשה למצוא מגן שמאלי טוב, וטוב ככל שלא יהיה הוא לא ישנה משמעותית את יחסי הכוחות.

מבחינת רכש ישראלי אני מניח שזה יקרה רק אם הם יעפילו לצ'מפיונס והם ינסו להביא את קהת ו/או אצילי. אני מודה שאם הם ישימו יד על אצילי זו תהיה מכה.

אבל זה עוד לא קרה ולדעתי חסרה להם איכות בעמדת החלוץ. ב"ש כרגע לא התחזקה משמעותית לעומת העונה שעברה.

בעיקר לא אכפת לי מקבוצות אחרות באירופה מלב הפועל שתמיד אני ארצה שיפתחו אותם. כבר אמרתי ממזמן שעדיף לנו שהם יהיו בשלב הבתים אירופאי (עדיף לא אלופות) בשביל העומס בליגה. שיהיה להם לבריאות.

אחרי שהדחנו את באזל אני זוכר כמה האוהדים בארץ התבכיינו שהרסנו תליגה והשתלטנו פה על הכל, בסוף סיימנו בלי כלום.

עם הרמת משכורות הנוכחית בב"ש אני לא מאמין שהם יצליחו להביא זרים מטורפים שישדרגו אותם, גם ככה קשה להביא זרים לארץ בלי קשר.

העונה הזאת יהיה להם הרבה יותר קשה. גם אירופה וגם לקחת אליפות ברצף זה משימה לא פשוטה בכלל.

מה שחשוב שנתרכז בעצמנו ונעמיד קבוצה ראוייה ויהיה בסדר.

גם בניגוד לגולדהאר אלונה לא תוכל לשדרג לשחקנים שלה את השכר בלי סוף ועונה טובה שלהם באירופה תגרום למכירת שחקנים

בא לי להקפיץ לכם תגובות פה אחרי המשחק שלהם בטרנר נגד שריף או אפילו אחרי משחק השני במולדובה. אבל אין לי כח, סתם בזבוז אנרגיה כשממילא לא תלמדו הלקח.

כל מה שאתם אומרים נכון, רק נכנסתם לפאניקה רצינית. ניצחון אחד, בבונקר (אין לי חלילה טענות), על קבוצה שנראיתה רע מאוד למרות הנתונים על הנייר, לא צריך לגרום לכזה איבוד עשתונות כמו שיש פה.

עשינו הליכה אחורה בשנתיים האחרונות, אני מסכים. אבל ככה זה. החיים הם מחזוריים, אתה לא מתקדם משנה לשנה תמיד. מה שמשנה בסוף זו המגמה בטווח הארוך ולא התנודתיות בזמן הקצר. מאמין שאנחנו בדרך הנכונה, המועדון הרבה יותר בריא ומצליח לתפקד בסדר גם בלי זהבי, למרות שכולנו חשבנו שיהיה סוף העולם. יש עוד הרבה עבודה ורכש לעשות כדי שנחזור להיות פייבוריטים, אבל אל תספידו אותנו מוקדם מדי.

בא לי להקפיץ לכם תגובות פה אחרי המשחק שלהם בטרנר נגד שריף או אפילו אחרי משחק השני במולדובה. אבל אין לי כח, סתם בזבוז אנרגיה כשממילא לא תלמדו הלקח.

כל מה שאתם אומרים נכון, רק נכנסתם לפאניקה רצינית. ניצחון אחד, בבונקר (אין לי חלילה טענות), על קבוצה שנראיתה רע מאוד למרות הנתונים על הנייר, לא צריך לגרום לכזה איבוד עשתונות כמו שיש פה.

עשינו הליכה אחורה בשנתיים האחרונות, אני מסכים. אבל ככה זה. החיים הם מחזוריים, אתה לא מתקדם משנה לשנה תמיד. מה שמשנה בסוף זו המגמה בטווח הארוך ולא התנודתיות בזמן הקצר. מאמין שאנחנו בדרך הנכונה, המועדום הרבה יותר בריא ומצליח לתפקד בסדק גם בלי זהבי, למרות שכולנו חשבנו שיהיה סוף העולם. יש עוד הרבה עבודה ורכש לעשות כדי שנחזור להיות פייבוריטים, אבל אל תספידו אותנו מוקדם מדי.

הבעיה היא שאנשים מתכחשים להם.

כנראה שעונה שעברה לא הספיקה כדי להפנים.

הם פה לזמן הקרוב לפחות.

לא ברצלונה ולא ריאל מדריד אבל הם לפחות ברמה שלך. בטח אחרי הקיץ הנוכחי.

עשינו הליכה אחורה בשנתיים האחרונות, אני מסכים. אבל ככה זה. החיים הם מחזוריים, אתה לא מתקדם משנה לשנה תמיד. מה שמשנה בסוף זו המגמה בטווח הארוך ולא התנודתיות בזמן הקצר. מאמין שאנחנו בדרך הנכונה, המועדום הרבה יותר בריא ומצליח לתפקד בסדק גם בלי זהבי, למרות שכולנו חשבנו שיהיה סוף העולם. יש עוד הרבה עבודה ורכש לעשות כדי שנחזור להיות פייבוריטים, אבל אל תספידו אותנו מוקדם מדי.

לנעוץ

הם פה לזמן הקרוב לפחות.

אחלה.

השנה ב״ש יהיו עם עומס של שתי מסגרות (הלוואי וגם אנחנו).

אנחנו בפירוש לא סיימנו את החלון, והקבוצה נראית יותר טוב ממה שדמיינתי בלי זהבי כבר עכשיו.

ב״ש קבוצה טובה, אבל לא התחזקה בטח שלא משמעותית לעומת העונה שעברה, בה הם לקחו אליפות בפוטו פיניש ובאמת שלא היה חסר הרבה כדי שאנחנו נהיה אלה שנחגוג.

מי שחשב שמכבי היתה יכולה לבנות קבוצה שגדולה בסדר גודל על ב״ש טועה, זה לא היה אפשרי. נכון, מכבי היתה צריכה להשתפר וזו משימה קשה מאוד אחרי שאיבדנו את זהבי אבל בואו נדבר בסוף החלון. כי מספיק שאצילי וחלוץ טוב נוחתים פה ולטעמי אנחנו הופכים לפייבוריטים.

אחלה.

השנה ב״ש יהיו עם עומס של שתי מסגרות (הלוואי וגם אנחנו).

אנחנו בפירוש לא סיימנו את החלון, והקבוצה נראית יותר טוב ממה שדמיינתי בלי זהבי כבר עכשיו.

ב״ש קבוצה טובה, אבל לא התחזקה בטח שלא משמעותית לעומת העונה שעברה, בה הם לקחו אליפות בפוטו פיניש ובאמת שלא היה חסר הרבה כדי שאנחנו נהיה אלה שנחגוג.

מי שחשב שמכבי היתה יכולה לבנות קבוצה שגדולה בסדר גודל על ב״ש טועה, זה לא היה אפשרי. נכון, מכבי היתה צריכה להשתפר וזו משימה קשה מאוד אחרי שאיבדנו את זהבי אבל בואו נדבר בסוף החלון. כי מספיק שאצילי וחלוץ טוב נוחתים פה ולטעמי אנחנו הופכים לפייבוריטים.

שוב אצילי? אולי נתחיל מלהתחבר למציאות?

הוא לא רוצה להיות פה.

שוב אצילי? אולי נתחיל מלהתחבר למציאות?

הוא לא רוצה להיות פה.

אני חושב שזה מאוד תלוי בסיטואציה אחרי הבוררות שלו.

אם זה להיתקע עוד עונה אצל טביב או להימכר למכבי לדעתי הוא בא לפה.

האינטרס של טביב הוא למכור ובכמה שיותר. במקרה והבורר לא קובע חד משמעית לטובת אצילי הכח אצל טביב.

אני לא רואה קבוצה מאירופה שמה עליו יותר מכמה מאות אלפי יורו.

אם הבורר קובע שהחוזה של אצילי תקף (ויש סיכוי טוב לכך) טביב ינסה למכור אפילו במליון יורו כי אחרת הוא לא מקבל כלום, אצילי יכול או להתעקש להישאר בבית"ר עם שכר נמוך פי עשר ממה שהוא יכול לקבל במכבי (רק בשביל ה"חלום" לצאת לאיזה גנק אח"כ) אבל הוא יצטרך לקחת בחשבון שטביב שוב יעשה לו קטע אם הוא יסרב להימכר (ועזבו אותי בבקשה מהקטע שאז תהיה לו אפשרות להשתחרר, כי הוא יאלץ לחכות עד ינואר וגם אז זה לא כל כך קל). במצב כזה אני חושב שגם אצילי וגם טביב ינסו למצוא קבוצה באירופה שתרכוש אותו ואם לא הוא יבוא למכבי ויתמקח על סעיף השחרור.

הם פה לזמן הקרוב לפחות.

אתה צודק. זה הקיצון השני. ב"ש פה כדי להישאר, ואם לא הם אז זה יהיה חיפה או הפועל או בית"ר או לא יודע מי. כשקבוצה אחת לא מצליחה, קבוצה אחרת לוקחת את המקום שלה.

כדי להמשיך לשלוט פה אנחנו נצטרך להמשיך להתקדם, בלי קשר לב"ש טובים או לא, בזה אין ספק.

הינה עכשיו כתוב ב - YNET שב"ש רוצה את אצילי וקהת בעקבות העפלה שלהם.. לא יודע כמה זה אמין, אבל אתה מבין למה זה לא טוב לנו שהם יעלו ועוד לבתים של ליגת האלופות ? כסף, תהילה, שחקנים טובים שיגיעו ואולי גם הם יצליחו להוציא שם עוד כמה נקודות ולעלות לשלב הבא לך תדע..

בקיצור זה גרוע לנו.