Jump to content

ריו 2016

itan17

Recommended Posts

טניס - גל פרישות גדול, נולה ינסה לקחת את הזהב ממארי אחרי שהפסיד לו בחצי הגמר בלונדון 2012.
כדורסל - ארה״ב כמובן, אבל שווה לשים לב לסרביה שהפכה לנבחרת מפחידה שכוללת שחקני טופ יורוליג ושחקני אנביאי. הגעה לגמר תחשב הצלחה לספרד וצרפת, ברזיל תחסר את ורז'או המאוד משמעותי.
כדורגל - יהיה מעניין לראות את ברזיל, הפייבוריטית הברורה. בשלבים המוקדמים נאלץ לראות נבחרות כמו עיראק וכו.
100 מטר - בולט צפוי לקחת עוד זהב בלי שיא עולם, גאטלין כסף ואולי סוף סוף נראה פוטו פיניש מותח. בנשים שווה לשים לב לדפנה סחיפרס ההולנדית שפייבוריטית בשני המקצים הקצרים.
200 מטר - כאן אין מקום להפתעות, בולט. אחריו גאטלין/מריוט.
שחיה גברים - השליטה האבסולטית של ארה״ב תדעך,צפויה לרדת משמעותית בכמות מדליות הזהב במים. נחזיק אצבעות לפלפס שיקח מדלית זהב נוספת (כרגע 18) באולימפיאדה האחרונה שלו,100/200 מטר פרפר. ראש בראש מול לסלו צ'ה ההונגרי. ריאן לוכטה יתמודד במקצה אחד בלבד. סוף של דור הזהב בשחיה האמריקאית (גברים). בנשים קטי לדסקי האמריקאית תקטוף הכי הרבה מדליות.
כדוריד - ההגמוניה אמורה להישאר של נבחרת צרפת.

להערכתי סין תקטוף הכי הרבה מדליות (גם זהב) תמשיך את המגמה מבייג'ינג 2008 ותשאיר את ארה״ב מאחור, כיאה למארחת ברזיל אמורה להתעלות על ה-17 מדליות הבודדות מהאולימפיאדה הקודמת. באשר למשלחת שלנו אני מעריך שנחזור עם מדלית כסף אחת מההתעמלות אומנותית. גם הג'ודו ושחר צוברי יכולים להפתיע ולקחת מדליה אבל קשה להאמין שנחזור עם יותר ממדליה אחת ואחרי לונדון גם זה בסדר.

שבועיים של ספורט נטו. כל יום מ-14:30 עד לפנות בוקר.

כל הענפי כדור פח

להוציא ראגבי שביעיות שיהיה מרגש

שחייה - מי אלו ארה"ב? חוץ מזה צופה סייקל עצבני ושלל של סין ושל המארחת (ברזיל), שתיהן ידועות.

אתלטיקה - יהיה מעניין אם ספורטאים יכשלו בבדיקות

אולי ארד בהתעמלות אמנותית, אולי שייט מהצמדים או יום מטורף בג'ודו (דווקא שם מאוד בספק)

אירוע כ"כ מיותר ולא מעניין.

אנשים יצפו רק בריצה 100 מטר, אולי קצת שחייה ואתלטיקה ויש מצב שגם קצת ענפי כדור (למרות שהם פח).

אבל בתכלס? אם יהיה משהו מעניין בטלוויזיה אין מצב שאני אתן לאולימפיאדה עדיפות.

אנשים יצפו רק בריצה 100 מטר, אולי קצת שחייה ואתלטיקה ויש מצב שגם קצת ענפי כדור (למרות שהם פח).

בדיוק מה שכתבת, מלבד הכדור מ', כי האולימפיאדה היא הטורניר העולמי הגדול בכדור מ', בניגוד לכדורגל ששם זה כמעט חובבני.

אני יודע שזה יהיה דלוק בטלוויזיה בבית אבל אין מצב שאני אצפה בזה מעבר למה שכתבת.

בדיוק מה שכתבת, מלבד הכדור מ', כי האולימפיאדה היא הטורניר העולמי הגדול בכדור מ', בניגוד לכדורגל ששם זה כמעט חובבני.

אני יודע שזה יהיה דלוק בטלוויזיה בבית אבל אין מצב שאני אצפה בזה מעבר למה שכתבת.

איזה מגזימים אתם, מה לא מעניין ? זה אולימפיאדה שכל הספורטאים הטובים בעולם מגיע לשם כל פעם ב 4 שנים.

למי שאוהב ספורט ולא רק כדורגל או ערסים שהולכים מכות אז זה מעולה , אתם באמת אוהבים ספורט ? כי אני ממש מתעניין בכל התחומים ובאמת שרק להכנס לראש של הספורטאים וכל ההשקעה שלהם וכל אחד עם הסיפור שלו זה מעניין..

בכל מקרה תנסו לעקוב ולראות את התחרויות.. אתם אולי תכנסו לזה יותר וגם תהנו.

בקפיצה לגובה אמור להיות פייט מעניין בין בראשים הקטארי לבין בונדרנקו האוקראיני.
שניהם התקרבו מאוד לשבירת שיא העולם המיתולוגי של סוטומאיור ולכו תדעו אולי הפעם..

בקפיצה לגובה אמור להיות פייט מעניין בין בראשים הקטארי לבין בונדרנקו האוקראיני.

שניהם התקרבו מאוד לשבירת שיא העולם המיתולוגי של סוטומאיור ולכו תדעו אולי הפעם..

יש גם רוסי מושעה לא?

איזה מגזימים אתם, מה לא מעניין ? זה אולימפיאדה שכל הספורטאים הטובים בעולם מגיע לשם כל פעם ב 4 שנים.

למי שאוהב ספורט ולא רק כדורגל או ערסים שהולכים מכות אז זה מעולה , אתם באמת אוהבים ספורט ? כי אני ממש מתעניין בכל התחומים ובאמת שרק להכנס לראש של הספורטאים וכל ההשקעה שלהם וכל אחד עם הסיפור שלו זה מעניין..

בכל מקרה תנסו לעקוב ולראות את התחרויות.. אתם אולי תכנסו לזה יותר וגם תהנו.

כן, זה כל כך מעניין אותך שאתה תשב לראות רכיבה על סוסים? מרוץ אופניים? מרוץ הליכה? מרתון? חץ וקשת?

וזה בלי לדבר על כל מיני התעמלות אומנותית או שחייה צורנית שבסדר, אני מבין למה יש אנשים שצופים בזה. אבל בחייאת, זה משעמם טילים ולא מזיז.

יש גם רוסי מושעה לא?

כן, בגברים איוון אוחוב מדליסט הזהב מלונדון מושעה.

בנשים, צ'יצ'רובה גם היא מדליסטית זהב מלונדון מושעית

להבדיל מהפרימדונות של הכדורגל, ספורטאי אולימפי הוא כל כולו בספורט, הרבה יותר הקרבה, שעות אימון ופיק פעם ב—4 שנים, למי שאוהב ספורט זה תענוג. כשיש ישראלי שמתחרה זה תמיד מעניין ומותח, במיוחד בג'ודו. שחייה זה תענוג באולימפיאדה, מלכת הספורט— אתלטיקה, מאוד מעניין במיוחד הריצות הקצרות.

קליעה למטרה וכל השקרים מסביב זה כבר מ גדול

בגזרת הישראלים:

שטילוב צפוי להיות בגמר קרקע, גבוה משמעותית מהגמדים בענף והביצועים יותר מרהיבים בשל כך,אך יהיה לו קשה להשיג מדליה.

אומנותית, הנבחרת וריבקין בכושר מצויין, אבל המזרח אירופאיות והסיניות ישלטו בפודיום.

ג'ודו— תלוי הגרלה ותלוי יום, הכל יכול להיות, מוקי פצוע בגב, פולק לא נתן עונה טובה, ג'רבי בירידה

שייט— רוחות משתנות, רוח חלשה טובה לצוברי

טאקוונדו— 4 קרבות ויש מדליה, תלוי הגרלה לאטיאס

חנה קנייזבה במשולשת תעשה גמר— סיכוי סביר למדליה

סנפורד ב—400 יכול לעשות גמר, מקצה קשה מאוד פיזית כי אחרי זמן מסויים הגוף האנושי לא יכול לעמוד בספרינט לאורך סיבוב שלם, האצנים גמורים אחרי המקצה.

שחייה— חצי גמר/גמר לטומרקין.

אחרי הביזיון בלונדון אפשר להביא מדליה ואף יותר

להבדיל מהפרימדונות של הכדורגל, ספורטאי אולימפי הוא כל כולו בספורט, הרבה יותר הקרבה, שעות אימון ופיק פעם ב—4 שנים, למי שאוהב ספורט זה תענוג. כשיש ישראלי שמתחרה זה תמיד מעניין ומותח, במיוחד בג'ודו. שחייה זה תענוג באולימפיאדה, מלכת הספורט— אתלטיקה, מאוד מעניין במיוחד הריצות הקצרות.

בגזרת הישראלים:

שטילוב צפוי להיות בגמר קרקע, גבוה משמעותית מהגמדים בענף והביצועים יותר מרהיבים בשל כך,אך יהיה לו קשה להשיג מדליה.

אומנותית, הנבחרת וריבקין בכושר מצויין, אבל המזרח אירופאיות והסיניות ישלטו בפודיום.

ג'ודו— תלוי הגרלה ותלוי יום, הכל יכול להיות, מוקי פצוע בגב, פולק לא נתן עונה טובה, ג'רבי בירידה

שייט— רוחות משתנות, רוח חלשה טובה לצוברי

טאקוונדו— 4 קרבות ויש מדליה, תלוי הגרלה לאטיאס

חנה קנייזבה במשולשת תעשה גמר— סיכוי סביר למדליה

סנפורד ב—400 יכול לעשות גמר, מקצה קשה מאוד פיזית כי אחרי זמן מסויים הגוף האנושי לא יכול לעמוד בספרינט לאורך סיבוב שלם, האצנים גמורים אחרי המקצה.

:blink: :mellow:

אמנם סנפורד מגיע בכושר הטוב בקריירה אבל אין לו שום סיכוי לעשות גמר ולא קרוב לזה.

טומרקין בהחלט יכול וצריך להגיע לגמר ב-200 גב.

מפתיע שדווקא אנחנו זכינו לתשואות כאלה מהקהל

אגב, גרטל משדר שחייה. וגרטל זה תמיד טוב, גם בלי הסמסים.

טוב לשמוע. הוא לא פרש אחרי לונדון?

אני גם זכרתי ככה, אבל מסתבר שערוץ הספורט שלחו אותו.

ולגמרי הופתעתי מהתשואות. רק חבל ששנייה אחרי זה איטליה קיבלה יותר :)