Jump to content

מכבי כדורעף

הילד משער 8

Recommended Posts

נתקלתי בכתבה הזו: http://iva.org.il/News.asp?id=2789#sthash.2iiDhLBe.dpbs

אני באמת לא מחובר בעונות האחרונות שזה עצוב וחבל לי, וכדי להשלים פערים אני רוצה להבין כמה דברים:

1. יוחאי דדון במכבי?! מי איפשר לדבר הזה לקרות?

2. כתוב שעמרי שוורץ חוזר למכבי. לאן הוא הלך ולמה?

3. שרגא שמש בהפועל כפר סבא?!?!?!?

4. אסף ליבר, סחתיין.

1. דדון במכבי כבר מהעונה שעברה. בקיץ שעבר הקבוצה היתה באי ודאות מוחלטת אחרי ששרגא וזהר עזבו, עם מטרה להשאר בליגה ולא בקטע של צחוק...

בהמשך מצאו תקציב מסויים והחזירו את זהר באזור אוגוסט שכל השחקנים הישראלים כבר היו חתומים.

דדון עצמו לדעתי היה בדיבורים על פרישה. זה היה או לעלות עם ילד בכיתה י"א שמעולם לא שיחק כדורעף ברמה רצינית או להביא אותו.

זה שמקצועית הוא שחקן טוב ידענו, אבל בכל מה שקשור לאישיות ומקצועיות, הפתעה.

מי איפשר לזה לקרות? (: עצם זה שאתה שואל את השאלה הזאת אחרי שהוא עונה שלמה פה ומנצח משחקים בנקודות מכריעות שלו, זה עונה על זה (:

2. מכיוון שבקיץ בשנה שעברה לא היה ניתן לבנות קבוצה תחרותית והיה אי ודאות כלכלית, נאלצו להפרד מעמרי. הוא עבר לכפ"ס ועכשיו חוזר הביתה.

3. אופציה.

4. איש גדול, אוהד שגדל בשער 11 (ועדיין בכדורסל) ואחד שליווה את הכדורעף כאוהד כבר מהעשור שעבר. חבר גם בפורום פה איזה עשור פלוס.

בעונה שעברה שהקבוצה היתה בבעיה הוא הגיע לעזור. הכסף שהחברה שהוא סמנכ"ל בה, יעדים לוגיסטיים, הזרימה חיזק את הקבוצה משמעותית בעונה שעברה, וכל מה שהוא עשה הקיץ גרם לכך שהקבוצה יצאה ממצב של לעלות לשחק עם הנוער מחוזק (האגודה נאלצה לקצץ את התקציב) לכך שנבנה פה סגל עם שחקנים טובים שיכולים להחזיר את מכבי להאבק על תארים.

תודה!

כמו שכתבתי, אני באמת לא מחובר.

1. לדעתי האישית, שום נקודה מכריעה לא הייתה שווה לתת לדדון כסף או מקום במכבי. אחד הספורטאים המגעילים שיצא לי לראות.

2. עצוב, אבל מאוד משמח שהוא חוזר הביתה.

3. מה גרם לשרגא לעזוב, ואיך זה שהשם שלו מחובר עכשיו להפועל כפר סבא? זו התפוצצות בועה דרמטית מבחינתי. ומה הקטע של כפר סבא עם לפוצץ לנו בועות? רובינשטיין, עמרי, עכשיו שרגא? רק אל תגיד לי שזיו גם עזב.

4. אכן.

דדון נושא מורכב שאפשר לדבר עליו לא מעט פה (כל מי שיש לו עליו את התדמית מלפני כמעט עשור, יתפלא כמה דברים טובים אפשר להגיד עליו), אבל אם באים לשפוט את הסוגייה הזאת, צריך להכיר אותו בצורה מלאה.

המינוס זה הסיפור איתו מ-07. מאז אנשים משתנים קצת.

אני בגישה שלא כל שחקן צריך להיות סמרטוט או סמל גדול. יש גם אמצע והוא ראוי לזה.

יש לדעתי איזה סיפור בין האגודה לשרגא. בתקופה האחרונה כנראה נוצר קשר בין כפ"ס לשרגא ויש דיבורים על זה.

רובינשטיין זה לא התפוצצות בועה. הוא עזב את מכבי לאחר שמבחינת העבודה שלו, לא יכל להתמסר ברמת ההשקעה לאימונים במכבי והוא עבר לשחק בכפ"ס בפורמט שאיפשר לו לשלב בין הכדורעף לעבודה.

גם עמרי זה לא התפוצצות של בועה. בטח שהקיץ הוא קיבל הצעות מכל קבוצות הצמרת, והוא בחר במכבי בזמן שפה היתה אי ודאות גדולה אם בכלל יהיה כסף להביא שחקנים זרים ובשאר המקומות היתה יותר בהירות שיהיו שם קבוצות טובות עם יציבות כלכלית.

זיו פרש ממשחק הקיץ.

• 3 weeks later...

אלעד, תתחיל לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק של הקבוצה. התחילו לפרסם על הסגל (:

אחרי זה הגיע הזמן לקאמבק להדר יוסף (:

https://www.facebook.com/MTAVC

עוקב מאז ומתמיד. ראיתי, אדירים, הפוסט על עמרי שוורץ מרגש.

קאמבק להדר יוסף, מקווה מאוד שבקרוב מאוד :)

תודה!

• 2 months later...

מחר מול הפועל כפ"ס בחוץ (שתי הקבוצות פתחו את העונה עם 3 ניצחונות ב3 משחקים) שידור בספורט5

17:00 הפועל כפ"ס - מכבי עף

18:00 זניט - מכבי רגל

19:45 אולימפיאקוס - מכבי סל

:hooligan:

• 1 month later...
הישג ענק במשחק ה-80 (!!!) של מכבי כדורעף באירופה. אין הרבה מועדונים בישראל, בכל הענפים, עם כמות משחקים כזאת.

חשוב מאוד לחזור לקרקע מהר כי יש שבוע חשוב מאוד בליגה - משחק חוץ מול מטה אשר ואז משחק בית מול כפר סבא (היחידה שניצחה אותנו העונה).

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

מנצחים 3-0 במשחק הראשון בחצי גמר הפלייאוף נגד הפועל כפ"ס

מטה אשר מפסידים בבית להוד השרון

סדרות של הטוב מ-3. מאמין שמטה אשר יעלו. מקווה שאנחנו נסיים את זה כבר במשחק הקרוב.

ישש הדרך לאליפות סלולה!!! רק צריך לקחת

איזו הפתעה אדירה, לא ראיתי את המשחק מעניין איך זה קרה.

ראיתי במערכה ה5 כמעת מהתחילת המערכה,

היה שלב שהוד השרון עשו 2\3 החטאות כשהם הגישו וזה היה נראה שהם אולי יתפרקו אבל אחרי כל החטאה לקחו תנקודה אחר כך.

וואו איזו הפתעה, פשוט הזוי. מטה אשר היו רמה מעל הליגה העונה

בואו קודם ננצח מחר בכפ"ס (לא פשוט בכלל) כדי לא להגיע למשחק שלישי

וואו איזה הפתעה. יאללה עכשיו זה באמת בידיים של מכבי.

מצפה מהפורום להתגייס לסדרת הגמר (וכמובן אם יהיה משחק מכריע בסדרת חצי הגמר).