Jump to content

מעקב אחרי אקס מאמני מכבי באירופה 2016/17

forza

Recommended Posts

הכי אנדרייטד שהיה מבין כל המאמנים.

לגמרי. מה עוד שהייתה הזדמנות פז להישאר עם אותו מאמן זר למשך יותר משנה אחת ופספסנו אותה.

לגמרי. מה עוד שהייתה הזדמנות פז להישאר עם אותו מאמן זר למשך יותר משנה אחת ופספסנו אותה.

מבחינתי, הטעות הגדולה ביותר של ג'ורדי מאז שהוא כאן.

מאחל לכולם בהצלחה ומקווה שהם יתקדמו, מאמנים שיציעו להם להגיע לכאן יבינו שזו יכולה להיות מקפצה..

אפילו שיוקנאנוביץ עזב באמצע ו"דפק" את העונה שעברה אני מאחל לו בהצלחה על העלייה לליגת אלופות (אחראי ב30% על העפלה לא מעבר לזה)

פתיחה חלומית ליוקאנוביץ', פולהאם גוברת 1-0 על ניוקאסל של בניטז במחזור הראשון של הצ'מפיונשיפ.

ניוקאסל כמובן המועמדת הבכירה לסיים במקום הראשון העונה.

פולהאם אחרי קיץ בו איבדה את השחקן הכי טוב שלה, רוס מק'קורמק שכבש 21 שערים ובישל 10 בעונה הקודמת.

פתיחה חלומית ליוקאנוביץ', פולהאם גוברת 1-0 על ניוקאסל של בניטז במחזור הראשון של הצ'מפיונשיפ.

ניוקאסל כמובן המועמדת הבכירה לסיים במקום הראשון העונה.

פולהאם אחרי קיץ בו איבדה את השחקן הכי טוב שלה, רוס מק'קורמק שכבש 21 שערים ובישל 10 בעונה הקודמת.

דמבלה עדיין בפולהאם?

רוס מקורמק שחקן מרגש עוד מהימים של לידס.

נמכר תמורת 15.5 מיליון דולר לאסטון וילה...חלוץ בן 30! בליגה השנייה.

מטורף.

אייאקס קיבלו את ההגרלה הקלה ביותר שיכלו לקבל, רוסטוב הרוסית, ואם הם לא יעברו זאת תהייה פאדיחה גדולה.

אתה לא באמת מכיר את רוסטוב אה?

קבוצה לא פרייארית בכלל, לא אתפלא אם היא תעבור

בייחוד שאייאקס נראית נורא.

מאחל לכולם בהצלחה ומקווה שהם יתקדמו, מאמנים שיציעו להם להגיע לכאן יבינו שזו יכולה להיות מקפצה..

אפילו שיוקנאנוביץ עזב באמצע ו"דפק" את העונה שעברה אני מאחל לו בהצלחה על העלייה לליגת אלופות (אחראי ב30% על העפלה לא מעבר לזה)

אבל הוא באמת דפק, אפילו דפק זה אנדרסטייטמנט.

אני מאחל לו לאבד כל משרת אימון אפשרית עד שיגיע למקצוע שמתאים לפרצוף המבאס שלו - שומר בקניון

אתה לא באמת מכיר את רוסטוב אה?

קבוצה לא פרייארית בכלל, לא אתפלא אם היא תעבור

בייחוד שאייאקס נראית נורא.

לא מכיר את רוסטוב, אמרו שזה שהיא עברה את אנדרלכט זאת הפתעה, אני בכלל לא מזלזל בכדורגל הרוסי,יש להם ליגה מצוינת, ועדיין אייאקס יכלה לקבל את רומא,או את מונקו.

"דפק"? הבן זונה עשה סבוטאג' והפסיד לנו 6 נק' במשחק אחד.

פולהאם מנצחת את פרסטון 2-1 במשחק חוץ קשה במסגרת המחזור השני. פתיחה מוצלחת ליוקאנוביץ', 6/6.

https://www.youtube.com/watch?v=cAizI-InOqs

אייאקס של בוס סופגת שער שוויון בתוספת הזמן ומסיימת בתיקו 2-2 מאכזב מול רודה בבית.

https://www.youtube.com/watch?v=18diweOwiBI