Jump to content

מעקב אחרי אקס מאמני מכבי באירופה 2016/17

forza

Recommended Posts

אני לא מאמין על סוזה, מטמטם אותי, אם זה לא הכרטיס כניסה שלו להגיע לאינטר אז אני לא מבין מה יש לו לחפש שם בשלב הזה בקריירה(ברור שכסף וכו' אבל עדיין)... התאכזבתי קשות.

ראיתי דיווחים עכשיו שבימים האחרונים פרנצ'סקו גווידולין דחה הצעה של 20 מליון יורו לאמן את הקבוצה הסינית הזאת שסוזה בדרך אליה.

אי אפשר להגיד לזה לא, אבל עדיין יאכזב.

ויש גם דיווחים על ז'ארדים לסין בשכר של 12 מיליון לעונה

תשמע, אם זה 20 מיליון לעונה, אני לא רואה איך אפשר לסרב לזה.

מאמנים במשך שתי עונות, אולי שלוש, ומסדרים לכל החיים את כל המשפחה.

מיכאל יוכן שהוא כתב ישראלי תרם את שמו לדירוג.. מעניין מה היה הדירוג אם לא היה שם עיתונאי ישראלי.

חח "מעניין"... יוכין בעצמו הודה שהוא דחף אותו לשם והיה משוחד בנוגע לדירוג.

• 1 month later...

אוסקר גרסיה - פתח את העונה מצויין עם סנט. אטיין, 3 נצחונות ב-3 משחקים ראשונים, עדיין לא ספגו שער. כרגע סנט. אטיין במקום השני לפני המשחק של פסז' היום.

פטר בוס - פתח את הליגה עם ניצחון 3-0 במשחק חוץ לא פשוט בכלל אצל וולפסבורג.

סלבישה יוקאנוביץ' - פולהאם פתחו את העונה לא טוב וכרגע הם עדיין ללא ניצחון לאחר ארבעה מחזורים.

פאולו סוזה - עדיין ללא קבוצה :thumbdown:

פאקו אייסטרן - ללא קבוצה

מיוקאנוביץ' לא אכפת לי, היה פה חצי שנה, קיטר כל הזמן כמה התפקיד שלו קשה, לא ניסה להתחבר לשחקנים ולמועדון, וברח בהזדמנות הראשונה שהיתה לו, באמצע מאבק אליפות. עשה מאיתנו צחוק, חתם במטרה לעלות לאלופות וללכת. אני לא רואה שום סיבה לעקוב אחריו, תיזכרו באוסקר שנסע לבלגיה כדי להגיד להם שהוא לא עוזב מועדון שהצטרף אליו רק הקיץ.

מקווה מאוד לראות את בוס מצליח השנה, הפתיחה של אוסקר מרגשת אותי. רוצה לראות אותו ממשיך להתקדם.

442 מדרגים את המאמנים הטובים בעולם לשנת 2017, בוס מקום 10

https://www.fourfourtwo.com/features/fourfourtwos-50-best-football-managers-world-2017-no10-peter-bosz

בתכלס? גם אם 10 זה מוגזם, עד עכשיו יש סיכוי שמדובר במאמן הכי טוב והכי יצירתי שעבר במכבי, חבל שלתקופה כ"כ קצרה. אבל גם פה כבר מהמשחק הראשון שיחקנו מדהים. אני מקווה בשבילו שיתחיל לזכות בתארים, כי עד עכשיו רק חסר לו הגרוש לו ללירה. היה יכול להוביל אותנו עם קאמבק לדאבל מדהים, וגם עם איאקס פספס בסוף את האליפות והפסיד במשחק שהיתה לו הזדמנות לעשות בו היסטוריה ולנצח את מנצ'סטר יונייטד. אני לא אגיד שהוא לוזר בגלל שתי עונות, אני כן אגיד שאני מקווה שלא יפסיד שוב בגמרים וכמעט יזכה באליפויות, כדי שלא באמת יתחיל לרדוף אותו. אם הוא יתחיל לזכות בתארים מעניין לראות לאיפה יגיע בקריירה.

אני לא מבין למה טיטה ולב בכלל מדורגים, איך אפשר להשוות מאמני מועדונים למאמני נבחרות? בכלל, למה לעזאזל לב עדיין מאמן אותם? מה קרה לנוהג שמאמן לאומי יודע לפנות הכיסא לבא בתור?