Jump to content

מעקב אחרי אקס מאמני מכבי באירופה 2016/17

forza

Recommended Posts

• 2 months later...

מעניין אם היינו לוקחים השנה אליפות עם בוס

כאילו השתמשנו בכל המזל בתקופת זהבי ואז זה נגמר

אחד המאמנים שהכי התאכזבתי שעזבו אותנו בתקופה של ג'ורדי,לא הוערך מספיק.

לטעמי איתו היינו עכשיו לכל הפחות בשיוויון נקודות עם ב"ש.

תחתיו קפאנו במאני טיים וסיימנו ארבעה משחקים רצוף ללא שער, וככה למעשה איבדנו את האליפות בסופו של דבר.

רק אומר.

אני בספק אם היה לו יותר מידי מה לעשות. הקבוצה היתה כ"כ עייפה מנטאלית, שלדעתי זה היה בלתי אפשרי להביא אותם להתעלות במאני טיים. גם השובע הכללי דיבר.

תחתיו קפאנו במאני טיים וסיימנו ארבעה משחקים רצוף ללא שער, וככה למעשה איבדנו את האליפות בסופו של דבר.

רק אומר.

זה יצא בערך בתקופה שיוהאן קרויף מת וג'ורדי היה בחו"ל במקום עם הקבוצה וגם אחרי כל הקטע עם סכנין בחצי הגמר והעליהום התקשורתי, שממש היה צריך את ג'ורדי.

בעיניי היו לדברים האלה השפעה גדולה. באופן כללי מאוד נהנתי ממכבי של בוס רוב הזמן ואל תשכחו שהוא הגיע באמצע העונה ולא בנה את הקבוצה וכו'

רק אומר.

גם אני חושב ככה.

אני גם חושב שבאייאקס הוא קיבל הר פסיכי של כשרון ונוח מאוד בליגה ההולנדית חסרת ההגנות

מצד שני מבאס שנראה שכל דחליל היה מצליח יותר משוטא

גם אני חושב ככה.

אני גם חושב שבאייאקס הוא קיבל הר פסיכי של כשרון ונוח מאוד בליגה ההולנדית חסרת ההגנות

מצד שני מבאס שנראה שכל דחליל היה מצליח יותר משוטא

יש לו קבוצה סופר צעירה, עם הגנה דלילה וכמעט ללא השקעה ברכש עד ינואר.

הוא נותן עונה סבירה לכל הדעות, אף אחד לא ציפה שפיינורד תציג יכולת כזו

יש לו קבוצה סופר צעירה, עם הגנה דלילה וכמעט ללא השקעה ברכש עד ינואר.

הוא נותן עונה סבירה לכל הדעות, אף אחד לא ציפה שפיינורד תציג יכולת כזו

איזה רכש אייאקס מביאה?

הביאו את המרוקאי המדהים זייך איך שאומרים את זה, מטוונטה, זה רכש של עונות, שחקן עצום

חוץ מזה אצלם שחקנים מגעיעים מהבית לרוב (וטראורה מוןשאל)

בדרך כלל הם מביאים צעירים כמו זייך, זה בדיוק הפרופיל.

אבל הוא לבד לא מספיק כדי להשלים את החסר בסגל, יש לא מעט ביקורת על אוברמארס בקטע הזה.

התנאים באייאקס הם כמעט תמיד אותו הדבר. קבוצה צעירה, כישרונית, התקפית וציפיות בשמיים. בוס עושה עונה נהדרת (לאחרונה צימצמו פער של 6 נק' מפיינורד ועכשיו הם בשיוויון נק' בטבלה איתם, ארבעה מחזורים לסיום)

מפריע לי שאין פה אף מילה על העונה המעולה של אוסקר.

קצת פרטים-

אוסקר גרסיה, ששמו הועלה כמועמד לאמן את ברצלונה, עשה עוד צעד משמעותי בדרך לאליפות כשקבוצתו רד בול זלצבורג ניצחה את וולפסברגר 0:2 בחוץ. בזכות הניצחון, מקדימה הקבוצה את השנייה בטבלה,שטורם גראץ, ב-14 נקודות כשנותרו 7 משחקים לסיום העונה.

אקס מכבי תל אביב קבע גם שיא חדש בליגה האוסטרית והפך למאמן שהגיע לצבירת 100 נקודות מהר יותר מכל מאמן אחר אי פעם. מאז בואו לקבוצה ב-2015 אימן המאמן 45 משחקים בהם השיג 31 ניצחונות, תשע תוצאות תיקו וחמישה הפסדים בלבד בליגה.

זלצבורג ניצחה 12 פעמים ב-13 משחקיה אחרונים. הקבוצה של גרסיה בדרך הבטוחה לקבוע שיא נוסף כקבוצה ששספגה הכי מעט שערים בליגה האוסטרית כשספגה עד כה 18 שערים בלבד. השיא שייך למאמן ג'ובאני טראפטוני שאימן את זלצבורג שספגה רק 25 שערים ואחריו מדורג הוב סטיבנס שספג 27 שערים עם הקבוצה.

100 נקודות זה אומר מינימום 34 משחקים ונותרו 7 משחקים לסוף העונה? כמה מחזורים יש שם?

100 נקודות מאז שהגיע לזלצבורג , לא מאז תחילת העונה.

מתחילת העונה הוא השיג 65 נקודות ב29 מחזורים.

אחלה אוסקר, חבל שהוא מגנט של גראדים

היה יכול לתת פה 3-4 עונות בשקט

היו צריכים להחתים אותו העונה רק בשביל הסיכוי שב"ש לא תשחק בטרנר.