Jump to content

חלוקת מנויים

MaTa

Recommended Posts

מכבי תל אביב שמחה להודיע על פתיחת חלוקת המנויים ותווי החנייה לעונת 2016/17.

החל מיום ראשון 31/07 ועד יום רביעי 03/08 ניתן יהיה לאסוף את המנויים מקופות היכל מנורה מבטחים (יד אליהו).

עליכם להגיע עם אישורי ההזמנה, תעודה מזהה או צילום תעודה מזהה בצירוף ייפוי כח ולאסוף את המנוי.

יהיה ניתן לקבל במעמד זה גם את תווי החנייה שרכשתם או שמגיע לכם כחלק מרכישת המנוי.

הקופות יהיו פתוחות כל יום החל משעה 12:00 ועד השעה 21:00 בערב .

שימו לב, בעלי מנויים שרכשו את מקומם למשחק מול פאנדורי משתמשים בכרטיס שהם קנו, מנויי הפלסטיק אינם תקפים למשחק זה.

בושה.

בוצ'הההה (לא באמת, רק קצת)

ברור שלא חייב ללכת דווקא בימים האלה. וברור שהם יחלקו גם במשחקים ו/או ישלחו לבתים. כרגע אני לא יודע מתי בכלל נצטרך את המנוי (משחק בית הבא בטוטו).

אבל מה נסגר איתם שהם מוציאים כזאת הודעה מעאפנה. מי מנהל את מכביייי

אני ממש לא מתכוון להגיע ליד אליהו בשביל לאסוף את המנוי

מקווה מאוד שימצאו מקומות וזמנים הגיוניים יותר.

אני אומר שפעם אחת נראה שיש לנו עמוד שידרה ולא נלך לאסוף מנויים (אני גם ככה גר בצפון ולא מתכוון לנסוע עד לשם בשביל לאסוף מנוי) אבל צריך שכולם ירתמו לזה. מספיק לבכות בואו גם נעשה משהו

אני אומר שפעם אחת נראה שיש לנו עמוד שידרה ולא נלך לאסוף מנויים (אני גם ככה גר בצפון ולא מתכוון לנסוע עד לשם בשביל לאסוף מנוי) אבל צריך שכולם ירתמו לזה. מספיק לבכות בואו גם נעשה משהו

השאלה כמה יזרמו עם זה... בפורום זה לא נראה תפוצה מספיק רחבה.

השאלה גם מה קורה אם לא הולכים לקחת... הם עוד מסוגלים להעביר את המנוי שלנו למישהו אחר?

בעונה הזאת, אני שואל באמת. הכול נראה לי הגיוני ולגיטימי כבר (מבחינתם).

השאלה כמה יזרמו עם זה... בפורום זה לא נראה תפוצה מספיק רחבה.

השאלה גם מה קורה אם לא הולכים לקחת... הם עוד מסוגלים להעביר את המנוי שלנו למישהו אחר?

בעונה הזאת, אני שואל באמת. הכול נראה לי הגיוני ולגיטימי כבר (מבחינתם).

אני רוצה לראות שהם יכריחו אנשים מכל רחבי הארץ לנסוע עד לתל אביב בשביל לקחת מנוי או אפילו סתם כאלו שגרים במרכז ויש להם יום עבודה עמוס.

אני צריך מנוי רק מהמחזור הראשון

לא מגיע נגד פאנדורי ובסימן שאלה בפלייאוף

גביע טוטו לא מעניין

זה שאתה אוהד זין לא אומר שכולנו כמוך

כמה אפשר להתיש את האוהדים ?

זה מתחיל מזה שבוחרים באצטדיון בנתניה כחלופה לבלומפילד , צעד שיגרום לאוהדים לבלות עשרות שעות בכבישים בנסיעה למשחקים בעונה הקרובה ,

זה ממשיך בגביית תשלום על מנויים לחניה של האצטדיון ו13/25 שח על שאטלים מהרכבת.

כדי לעשות את המנוי חלק גדול מהאוהדים היה צריך לנסוע עד לנתניה , עקב תקלות בהזמנה באינטרנט.

מכבי מבקשת לארח משחק רדיוס עם קהל ללא קהל בנתניה , משחק שהיה אמור להיות במנוי.

עכשיו צריך לנסוע עד יד אליהו ורק לשם כדי לאסוף את המנויים בטווח זמן קצר .

זה אומר שגם צריך לפנות זמן כדי לנסוע לשם ועצם העובדה שהאיסוף לכולם הוא פיזית ממקום אחד יצור גם תורים מעייפים במקום.

איזה מעצבנים הם בתגובות לאנשים בפוסט בפייסבוק כותבים קופי פסט בכל תגובה "יהיו ימים נוספים לחלוקה". תהיו ברורים כבר מה הבעיה שלהם להגיד אם יש חלוקה באצטדיון או לא בכוח הם רוצים לטרטר אוהדים בגלל החוסר יכולת ניסוח שלהם או האי רצון להגיד אם תהיה חלוקה באצטדיון. חוצפה! מקווה שאחים לסמל יעשו משהו וירימו את הכפפה עבור האוהדים.

כששואלים מדוע אנשים מתוסכלים על התנהלות המועדון, מדוע מרגישים שהמועדון לא מחובר אלינו כאוהדים-תסתכלו בקצרה על התנהלות המועדון בקשרי אוהדים.

רוצים להסתכל עלינו כלקוחות? ניחא, אבל גם על לקוחות לא משתינים.

אני אישית כפרנציפ לא מתכוון להגיע, שיימצאו דרך מבחינתי לחלק את זה בקופות טרם אחד המשחקים או שישקיעו כסף קטן, שנראה שמכבי נמנעת מלהוציא עבור אוהדיה, במשלוח דואר מהיר.

התנהלות מבזה.

מאמין שהכוונה היא אם מישהו אוסף בשבילך את המנוי

ברור לי, אבל האם יש משהו פורמלי/בנוי או שלרשום עם דף ועט עם הפרטים? זרקו שטויות לאוויר וברחו. ככה זה מרגיש.

בכל אופן - מעניין, אם מישהו לא בא לקחת את המנוי.. מה קורה? מה הם כבר יכולים לעשות?

תפסיקו להתבכיין נו, כמה אפשר לבכות, כממהה?

כרגע יש 4 ימי חלוקה, יחלקו כמה שיחלקו, מכבי אמרו גם שיהיו עוד ימי איסוף..

הם עושים את זה על מנת שביום חמישי לא יהיה עומס על הקופות לפני המשחק..

ב99 אחוז לפי דעתי ימסרו מנויים גם ביום חמישי במשחק ולאחר מכן אני מאמין בקופות לאן בתל אביב

חנויות רשמיות לא יודע..

.אבל ביום המשחק ימסרו בטוח....

תפסיקו להתבכיין נו, כמה אפשר לבכות, כממהה?

כרגע יש 4 ימי חלוקה, יחלקו כמה שיחלקו, מכבי אמרו גם שיהיו עוד ימי איסוף..

הם עושים את זה על מנת שביום חמישי לא יהיה עומס על הקופות לפני המשחק..

ב99 אחוז לפי דעתי ימסרו מנויים גם ביום חמישי במשחק ולאחר מכן אני מאמין בקופות לאן בתל אביב

חנויות רשמיות לא יודע..

.אבל ביום המשחק ימסרו בטוח....

די כבר להגיד אמן על כל דבר. שיהיו ברורים ולא יבלבלו סתם אנשים, אם מחלקים מנויים באצטדיון שיגידו מחלקים באצטדיון שלא יעבדו על אנשים ויטרטרו אותם סתם. עלק להתבכיין מה כבר ביקשנו לקבל מנוי כמו שצריך גם ככה כל עניין המנויים השנה ביזיון אחד גדול. אין מנוי נוער, סטודנט אישה ועכשיו אפילו חלוקת מנויים לא יכולה לעבור בלי הודעות מעורפלו

אבל העיקר שלא נתבכיין, נוריד את המכנסיים ונשאל כמה גודל לקבל