Jump to content

מלון ביוון

Mentel

Recommended Posts

מתכנן לטוס עם החברה לסופ"ש באחד מאיי יוון

רודוס/כריתים/סנטוריני/וכו'

מתכננים לטוס ה01/09 אחרי שהילדים חוזרים לבית ספר...

יש למישהו המלצה למלון טוב שהוא הכל כלול?

אני טס לרודוס עם חברה שלי שבוע הבא.

בדקתי טוב מאוד את כל המלונות שם ועשיתי בדיקה עליהם , אם תחליט שאתה רוצה לטוס לרודוס אני יביא לך כמה ממש טובים בהתאם לדרישות שלך.

אגב אם אתה טס לרודוס , לא כדאי לך הכל כלול , אתה תתחיל להשתעבד למלון ולא תכיר את כל המקומות המגניבים שיש באי , אבל החלטה שלך כמובן.

מתכנן לטוס עם החברה לסופ"ש באחד מאיי יוון

רודוס/כריתים/סנטוריני/וכו'

מתכננים לטוס ה01/09 אחרי שהילדים חוזרים לבית ספר...

יש למישהו המלצה למלון טוב שהוא הכל כלול?

אליסיום בצד המזרחי נחשב הכי טוב. יש להם גם רצועת חוף פרטית ובכלליות החופים בצד המזרחי נחשבים יותר יפים וגם רגועים מבחינת המים.

אטריום פלאטינום בצד המערבי, קרוב להכל (10 דק' מהעיר העתיקה). מלון מאוד מפנק.

http://www.booking.com/hotel/gr/elysium-kallithea-rhodes.he.html

http://www.booking.com/hotel/gr/atrium-platinum.he.html

שניהם 5 כוכבים.

יוון מדהימה, אני באחת הערים שם עכשיו (אבל לא במלון הכל כלול ואין פה ישראלים)

לא מבינה מה יש לתיירים לחפש בחופי ישראל כשיש את יוון, האוכל פה טרי(!!), טעים וזול (!!)

בכל מסעדה מפנקים

מלא מלא חופים

מה יש לחפש חופשה בישראל כשיש את יוון

שמישהו יגיד את זה לצרפתים

אליסיום בצד המזרחי נחשב הכי טוב. יש להם גם רצועת חוף פרטית ובכלליות החופים בצד המזרחי נחשבים יותר יפים וגם רגועים מבחינת המים.

אטריום פלאטינום בצד המערבי, קרוב להכל (10 דק' מהעיר העתיקה). מלון מאוד מפנק.

http://www.booking.com/hotel/gr/elysium-kallithea-rhodes.he.html

http://www.booking.com/hotel/gr/atrium-platinum.he.html

שניהם 5 כוכבים.

אליסיום אחלה מלון, הייתי שם פעם מהעבודה והיה מפנק לאללה.

המלונות שהבאתם לו ממש אבל ממש יקרים.. הם נקראים מלונות יוקרה בעיקר ארטיום, אז אין סיבה שהם לא יהיו טובים.

יש לי שאלה , באמת הצד המזרחי של רודוס הרבה יותר טוב מבחינת החופים ? מה הכוונה יותר רגוע מבחינת המים ? אני לקחתי את מלון בצד הזה אבל אני יודע שרוב הזמן אני לא יהיה בעיקר בחוף של המלון ואני יטייל גם.. זה יהיה משמעותי עד כדי כך שיהרוס לי את הטיול ? כי באמת הבנתי שזה לא כמו פאלריקי ולינדוס בצד המערבי של האי כמובן.

המים במזרח יותר רגועים ופחות סוערים. אבל לא משהו שמשנה.

החופים לדעת רבים בצד המזרחי יותר יפים מבחינת נוף.

פליארקי אחלה עיר בשביל לבלות בערב (טברנות, מועדונים, ברים, קצת שופינג). הרגיש קצת תאילנד.

לינדוס יפה וצריך חצי יום/יום לטייל בה.

המים במזרח יותר רגועים ופחות סוערים. אבל לא משהו שמשנה.

החופים לדעת רבים בצד המזרחי יותר יפים מבחינת נוף.

פליארקי אחלה עיר בשביל לבלות בערב (טברנות, מועדונים, ברים, קצת שופינג). הרגיש קצת תאילנד.

לינדוס יפה וצריך חצי יום/יום לטייל בה.

כן נכון, בפלאריקי גם יש את הפארק המים הגדול ביותר באירופה לפי מה שאמרו לי.. אני מקווה להיות בו גם נראה אחלה בילוי. לגבי לינדוס כן זה בכלל יהיה לי קשה להגיע לשם כי אני מגיע מהצד האחר של האי ולינדוס נמצאת דרום-מזרח שם. הבנתי שיש שם מפרץ בשם פאולי שנראה ממש אבל ממש טוב אני מקווה להיות בו גם.

st-pauls-bay-rhodes.jpg

אגב מה עושים שם עם תחבורה של אוטובוסים ? כי הבנתי שהמוניות ממש יקרות. הבנתי שיש גם 2 חברות של אוטובוסים אבל צריך להגיד לתחנה המרכזית שלהם בעיר רודוס.

אם אני מגיע מיאליסוס , פשוט לקחת אוטובוס לעיר רודוס ומשם לקחת עוד אוטובוס לצד המזרחי של האי פשוט ?

תודה רבה !!

מצטרף לנושא ומחפשת אי ביוון שהוא לא רודוס/זקינטוס שם כבר הייתי

טס עם החברה

שיהיה מקום שמתאים לזוגות עם נופים יפים, חיי לילה ומסעדות טובות וכמה שפחות ישראלים

מצטרף לנושא ומחפשת אי ביוון שהוא לא רודוס/זקינטוס שם כבר הייתי

טס עם החברה

שיהיה מקום שמתאים לזוגות עם נופים יפים, חיי לילה ומסעדות טובות וכמה שפחות ישראלים

רת'ימנו בכרתים, באזור שנקרא "old town"

אין פה ישראלי אחד, הישראלים הולכים לערים אחרות באי כמו "חאניה". יש פה גרמנים בעיקר.

באזור של האולד טאון יש מלא סמטאות ציוריות יפות עם שווקים, מלא מסעדות וברים מאד יפים ואסתטיים.

מיותר לציין שיש מלא חופים

הבעיה היא שהעיירה הזאת נמצאת במרחק של שעה וחצי בערך משדה התעופה בהרקליון

אגב אם אתה טס לרודוס , לא כדאי לך הכל כלול , אתה תתחיל להשתעבד למלון ולא תכיר את כל המקומות המגניבים שיש באי , אבל החלטה שלך כמובן.

אפשר פירוט למקומות מגניבים באי ?

הבנתי שיש אזור של ברים ליד הblue lagoon (?) ויש גם קזינו

מה עוד ?

אפשר פירוט למקומות מגניבים באי ?

הבנתי שיש אזור של ברים ליד הblue lagoon (?) ויש גם קזינו

מה עוד ?

אז ככה.. יש לך את העיר רודוס שיש שם מלא פאבים בלילה והמקום נראה מגניב מאוד בלילה.. זה עיר עתיקה עם מלא מסעדות ופאבים וכמובן יש שם נמל.

פלאריקי - יש שם את הפארק מים הכי גדול באירופה.. מקום מגניב בהחלט אחלה בילוי בימים חמים.

לינדוס- לינדוס זאת עיירה עתיקה ממש יפה עם בתים לבנים כאלה שנמצאים בהר.. יש להם שם חוף מדהים ובכלל המקום הוא אתר של תיירות מעולה.

ביאליסוס יש כל מיני מסעדות עם טברנה.. תראה את המסעדה הזאת למשל :

kostas-village-taverna.jpg

kostas-village-taverna.jpg

כמובן שיש שם עוד מלא דברים לעשות.. לפי מה שהבנתי המחירים זולים ובהחלט המלונות שם טובים.

ברור, מלא ממש יקר אבל אין סיבה שהוא לא יהיה טוב. השאלה כמה מוכנים להשקיע גבר.

אני לא יודע מה התקציב שלך, בעיקרון בתחילת ספטמבר המחירים אמורים לרדת משמעותית מאשר המחירים ביולי-אוגוסט,

ואם כבר טסים לחופש, שזה דבר שאתה לא עושה כל יום - אז עדיף לא לחסוך.

אני לא יודע מה התקציב שלך, בעיקרון בתחילת ספטמבר המחירים אמורים לרדת משמעותית מאשר המחירים ביולי-אוגוסט,

ואם כבר טסים לחופש, שזה דבר שאתה לא עושה כל יום - אז עדיף לא לחסוך.

כן אבל המלון הזה ממש יקר.. אני עוד יומיים ברודוס אבל לקחתי מלון של 5 כוכבים חצי פנסיון במחיר סביר. אני חושב שזה תלוי בתקציב של כל אחד וגם מה הוא רוצה לעשות אבל תסכים איתי שלקחת מלון כזה מפואר לצעירים שהם רוצים לטייל וללכת למקומות זה בזבוז לא ? כמה כבר תיהיה במלון ? אגב, גם פנסיון מלא זה שיעבוד למלון, אתה צריך להיות שם כל הזמן לדעתי זה חופשה קצת מבאסת..

אבל ללא ספק הבאת לו מלון טוב והוא מפואר זה ברור , מסכים איתך.

כן אבל המלון הזה ממש יקר.. אני עוד יומיים ברודוס אבל לקחתי מלון של 5 כוכבים חצי פנסיון במחיר סביר. אני חושב שזה תלוי בתקציב של כל אחד וגם מה הוא רוצה לעשות אבל תסכים איתי שלקחת מלון כזה מפואר לצעירים שהם רוצים לטייל וללכת למקומות זה בזבוז לא ? כמה כבר תיהיה במלון ? אגב, גם פנסיון מלא זה שיעבוד למלון, אתה צריך להיות שם כל הזמן לדעתי זה חופשה קצת מבאסת..

אבל ללא ספק הבאת לו מלון טוב והוא מפואר זה ברור , מסכים איתך.

שוב, הכל עניין של תקציב - לצורך העניין המלון שהצעתי (בחבילה כולל טיסה) מול מלון כלשהו 5 כוכבים באילת באותם תאריכים שהבחור ציין שהוא רוצה לצאת - מוכן להתערב איתך שהחבילה לרודוס תעלה הרבה יותר זול ושהם יהנו פי כמה וכמה.

ובלי קשר - לגבי הכל כלול - לא שווה לקחת הכל כלול ברודוס כי יש הרבה איפה לטייל, והארוחת בוקר והערב כל כך גדולות ומלאות באוכל (באטריום פלטינום) שאין צורך בארוחת צהריים גדולה, משהו בקטנה יספק אותך (סביבות ה4-5 יורו לשווארמה או סופלקי בעיר).

שוב, הכל עניין של תקציב - לצורך העניין המלון שהצעתי (בחבילה כולל טיסה) מול מלון כלשהו 5 כוכבים באילת באותם תאריכים שהבחור ציין שהוא רוצה לצאת - מוכן להתערב איתך שהחבילה לרודוס תעלה הרבה יותר זול ושהם יהנו פי כמה וכמה.

ובלי קשר - לגבי הכל כלול - לא שווה לקחת הכל כלול ברודוס כי יש הרבה איפה לטייל, והארוחת בוקר והערב כל כך גדולות ומלאות באוכל (באטריום פלטינום) שאין צורך בארוחת צהריים גדולה, משהו בקטנה יספק אותך (סביבות ה4-5 יורו לשווארמה או סופלקי בעיר).

כן זה יתרון ביוון. המחירים של המלונות 5 כוכבים יקרים בהתאם למה שמקבלים.. כלומר המלון שהבאת לו הוא ממש מפואר ובארץ דיל כזה היה עולה כפול מזה ולא בטוח שהיית מקבל על מה שאתה משלם.

הארטיום אני קראתי עליו וראיתי גם בבוקינג זה מלון מפואר באמת.

לגבי הארוחות בוקר וגם ערב זה מעולה , לא צריך יותר מזה.

• 3 weeks later...