Jump to content

הצ'יפ של עדן

שורה

Recommended Posts

שום מילה על המהלך של מיכה בצ׳יפ הזה? אפילו לא בנושא המשחק.

יש לי בעיה איתו, אני אפילו חושב שהוא מהשחקנים הגרועים בליגה בתפקיד שלו

לא שחקן של ת'כלס, מביא את המספרים רק שהמשחק כבר גמור

יש לי בעיה איתו, אני אפילו חושב שהוא מהשחקנים הגרועים בליגה בתפקיד שלו

לא שחקן של ת'כלס, מביא את המספרים רק שהמשחק כבר גמור

סבבה סתם אתה משער עזוב אותך.. שער האליפות נגד רמה״ש, שערים נגד בורדו , השער בדרבי ה1-0 נגד ביתר בפלייאוף, שני הבישולים בגביע נגד ראשון, הבישול לבדש בתיקו החשוב מול ק״ש ב14/15 וזה סתם ככה בלי לחשוב יותר מדי.

ובלי קשר.. זה שאין התייחסות בפורום לכדור הזה זה אנדרטיזיציה מטורפת. מי יכול בקבוצה לתת לעדן צ׳יפ כזה? מאיפה הגיע אליו הכדור? נכון שזה מתגמד לעומת ההחמצה שלקחה לו בישול.

אבי מה אתה אומר על הגול של טב"ח ?

אני לא יכול לקחת ממנו את הגולים שלו, יאמר לזכותי שמעולם לא ניסיתי.

צ'יפ? הכדור בקושי עלה מהדשא.

אבל כן, לא פחות מביך.

התכוונתי בהקפצה שלו לעדן.. אבל לא חשוב. המשחק לא חשוב. רק הסיומת. אלוהים מחלק כדורים

סבבה סתם אתה משער עזוב אותך.. שער האליפות נגד רמה״ש, שערים נגד בורדו , השער בדרבי ה1-0 נגד ביתר בפלייאוף, שני הבישולים בגביע נגד ראשון, הבישול לבדש בתיקו החשוב מול ק״ש ב14/15 וזה סתם ככה בלי לחשוב יותר מדי.

ובלי קשר.. זה שאין התייחסות בפורום לכדור הזה זה אנדרטיזיציה מטורפת. מי יכול בקבוצה לתת לעדן צ׳יפ כזה? מאיפה הגיע אליו הכדור? נכון שזה מתגמד לעומת ההחמצה שלקחה לו בישול.

עזוב יש לי בעיה איתו, המחיר לכל גול שלו גבוה מדי בכמה שהוא הורס בשבילו.

קשה להוכיח בפורום דברים. אם הייתה פלטפורמה לצפות במשחק במחשב, כשהשחקנים הם נקודות על המסך, שחקני ההגנה לא נראים. וכל מה שרואים זה רק את הכדור. רק אז גניבת הדעת ההטעיה של המוסר/מבשל/דריבל הייתה נעלמת. אנשים היו נגנבים שהיו רואים את הכדור מגיע למיכה ונעצר איזה 10 שניות. או במקסימום היו רואים את הכדור מסתובב סביב עצמו בקצב איטי, לעומת כדור שמגיע למדו וטס מהר לאיזה שחקן בכנף (כשמדו עומד ו״רק״ מוסר). מי שלא יודע לבעוט נאלץ למסור אותו ב-lob לרשת.

תראה משחק חוזר. תספור כמה פעמים טבח מסר קדימה.. 90 דק. מסירה אחת. ואז תחזור אחריי, ותחליף את טל במיכה. ואת האחת ב12.

בשורה התחתונה טל הביא גול סופר חשוב בתחילת המשחק, ועוד בתנועה לעומק ללא כדור, וואו, בדיוק מה שאמרת שהוא לא יודע לעשות

הוא גם סחט את העבירה שהובילה לגול השני.

בשורה התחתונה טל הביא גול סופר חשוב בתחילת המשחק, ועוד בתנועה לעומק ללא כדור, וואו, בדיוק מה שאמרת שהוא לא יודע לעשות

הוא גם סחט את העבירה שהובילה לגול השני.

הוא באמת לא יודע.. וזה לא אומר שהוא לא עושה את זה מדי פעם. אתה יודע.. זה לא הגול הראשון שלו מתנועה, אבל הכדור היחיד שהוא קיבל לעומק היום. בוא נראה אם הוא התנועה הזו היא מקרית או לא.. ברור שלשנינו שלא ננצח 4 מ5 כל העונה וטל לא יכבוש שער למשחק. גם מצבים נייחים זה לא הקטע שלנו.

אני אוהב לחפש אלמנטים שחוזרים על עצמם.. בינתיים חוץ מאלמנט השער השני ברצף, אין לו אלמנט חיובי כזה. אם יכבוש גול למשחק? חלום. אם לא? אז נשאר עם שחקן של 0 מסירות ו10 גולים בעונה. שמת לב שהוא נפצע דקה 90 ומיכה בא שמאלה, מיכה ואליאל עשו מסירות יפות בתוך הרחבה ובהתקפה מיד לאחר מכן מיכה סידר לבבסט מאותו אגף את הצ׳יפ המביך? או שבבסט בישל למיכה מעמדה שבד״כ טבח עומד בה? גם היום. אם לא היה כובש, לא היה מורגש. למזלנו הגול הזה מתחבר לו. מסירה אחת קדימה ב90 דק׳.. רק אחת נו באמת. בבסט מסר יותר.

מיכה היום, חוץ מהגול שבאמת לא מעניין אותי, סידר לאיגבור במחצית הראשונה מצב לגול, הכניס לדור פרץ כדור טוב קצת לפני, הכניס כדור טוב במחצית הראשונה שסה לקח מאיגבור, שכנראה היה מחמיץ גם אותו והכניס לבבסט את הצ׳יפ ולאליאל שמסר לסה שהחמיץ וזה רק המסירות המעניינות קדימה.. היו עוד כמה ״רגילות״ קדימה. 12 טוטאל. מול 1. 1.

"שער האליפות" בחייאת... עזוב שפגע במישהו אבל אין לשער הזה משמעות חוץ מלהתחיל את החגיגה ביציעים שהחלה כבר יומיים קודם בהפסד של חיפה. השער בדרבי היה נסיון הרמה לערן. השער בבורדו היה שער ענק שלו האמת.

דור הוא השחקן הכי חכם במכבי היום. קל מאוד להתאהב בו. אבל מבחינת כיבושים במאני טיים הוא חלש, אם היה שחקן שבנוסף לחוכמה ולטאץ שלו במסירה היה נותן 12 גולים בעונה הוא כבר לא היה פה.

אתם שוכחים למיכה את הבישול לזהבי דקה 90 מול באזל

שהביא אותנו לליגת האלופות האמא של המאני טיים.

לבניון בדקה 90 מול

ועוד מלא פעמים אז נכון הוא לא כובש במאני טיים אבל הוא מבשל מלא והוא דוחף לך את המשחק קדימה גם אתמול בלעדיו לדעתי מכבי היתה מתמסרת בלי סוף במרכז המגרש בלי תאכלס, תראו לי עוד שחקן חוץ מטל שעובר שחקנים כמוהו באגף עם דריבל פשוט כל כך הרבה פעמים במשחק ויוצר מצב.

לזכותו של מיכה נגיד שהוא מגיע להמון מסירות חשובות במשחק,אבל על כל מסירה טובה יש 2-3 שלא הגיעו לשחקן מכבי או שהוא מתבחבש יותר מדי עם הכדור.

כשלמכבי יהיו כמה שחקני התקפה אמיתיים ולא הזוועות שראינו אתמול מיכה יהיה טוב יותר, הוא תלוי במי שלידו ולא להיפך

גם סה וגם בן בסט מאוד, מאוד, מאוד (!!!) חסרי ביטחון.

כל פעולה שלהם נמדדת ומנותחת מכל זווית, מקבלים ביקורות על ימין ועל שמאל וזה דופק להם את היכולת (שמהרגע הראשון שלהם פה לא משהו).

ברגע שהם יבקיעו 2-3 שערים ויצברו מעט ביטחון, הכל ישתפר.

השאלות הן אם זה יקרה בכלל או שג'ורדי יחתוך אותם עוד לפני ואם גם אחרי שיצברו ביטחון וישתפרו מעט הם יתאימו למכבי.

בכל מקרה, ברור שבן בסט לא מתאים לנו. סה גבולי.

גם סה וגם בן בסט מאוד, מאוד, מאוד (!!!) חסרי ביטחון.

כל פעולה שלהם נמדדת ומנותחת מכל זווית, מקבלים ביקורות על ימין ועל שמאל וזה דופק להם את היכולת (שמהרגע הראשון שלהם פה לא משהו).

ברגע שהם יבקיעו 2-3 שערים ויצברו מעט ביטחון, הכל ישתפר.

השאלות הן אם זה יקרה בכלל או שג'ורדי יחתוך אותם עוד לפני ואם גם אחרי שיצברו ביטחון וישתפרו מעט הם יתאימו למכבי.

בכל מקרה, ברור שבן בסט לא מתאים לנו. סה גבולי.

אתה באמת מקווה שמשהו יצא מעדן?

הסתרבלתי בתגובה הזו.

ברור שבן בסט לא ברמה שלנו בשום צורה, אבל הוא גם לא עד כדי כך גרוע.

כשהביטחון יחזור אליו בהדרגה הוא לא יראה כמו חור שחור. אני מאמין שנראה את זה אם וכאשר יעבור קבוצה (אמן).

לגבי סה זה לגמרי עניין של ביטחון כי רואים איך הוא יורד ברמה שלו ממשחק למשחק, וזה לא בגלל פציעה או רצון, אלא נטו בגלל הביטחון העצמי שלו.

אני עדיין מאמין שהוא חלוץ ברמה שלנו, גם אם הסגנון שלו לא מתאים לסגל הקיים (שזו הסיבה שאני חושב שצריך להחליף אותו).

סה חלוץ טוב, נתן מספרים סבבה באנגליה וגם בפולין.

לא יודע למה אבל הוא פשוט לא מצליח פה, דברים שעשה מעולה לפני שהגיע למכבי עכשיו לא מצליחים לו בכלל.

הסתרבלתי בתגובה הזו.

ברור שבן בסט לא ברמה שלנו בשום צורה, אבל הוא גם לא עד כדי כך גרוע.

כשהביטחון יחזור אליו בהדרגה הוא לא יראה כמו חור שחור. אני מאמין שנראה את זה אם וכאשר יעבור קבוצה (אמן).

נאמר מאז 2014. מדהים שיש כאלו שעוד מאמינים בחארטה הזאת שהוא יחזור לעצמו.

הוא גרוע כי הוא גרוע זה שחקן שהצליח רק בקבוצות קטנות שמשחקות שיטת משחק של קבוצות קטנות זה לא קשור לביטחון

נאמר מאז 2014. מדהים שיש כאלו שעוד מאמינים בחארטה הזאת שהוא יחזור לעצמו.

הוא גרוע כי הוא גרוע זה שחקן שהצליח רק בקבוצות קטנות שמשחקות שיטת משחק של קבוצות קטנות זה לא קשור לביטחון

רגע, וקבוצות קטנות לא אמורות להכניס את הכדור לרשת? שם הוא לא הבקיע כשהגיע למצבים?

יש הבדל בין לא מתאים לשיטת משחק של קבוצה פייבוריטית לבין לא מסוגל להכניס כדור לרשת ב 1 על 1 עם השוער.

רגע, וקבוצות קטנות לא אמורות להכניס את הכדור לרשת? שם הוא לא הבקיע כשהגיע למצבים?

יש הבדל בין לא מתאים לשיטת משחק של קבוצה פייבוריטית לבין לא מסוגל להכניס כדור לרשת ב 1 על 1 עם השוער.

גם שכטר היה נראה שחקן גמור בחיפה (יותר מעדן) והפך לבורג משמעותי בביתר.

לפעמים זה פשוט לא מתחבר וכבר נוצר כדור שלג שאי אפשר להתגבר עליו.

אם לעדן הייתה חשובה הקריירה שלו הוא היה מוותר על כסף וכבר לפני שנתיים הולך לקבוצה אחרת. אם היה מצליח שם היה יכול גם לחזור לנבחרת.

בחר בכסף, לגיטימי.

עדיין לדעתי אם ילך לק"ש/בית"ר/הפועל חיפה יסיים עם 10 שערים.

די עם השיטה הזאת! זה השקר הכי גדול בעולם.

הבן אדם בא מול שוער ומחטיא פעם אחרי פעם.

הוא חלוץ ופיניש וקבלת החלטות מול השער אמורות להיות התכונות הכי טובות שלו. הצ׳יפ הזה החלטה מהמטומטמות.

שכטר ״בורג משמעותי״ שכבש סהכ 3 שערים בבית״ר. כמו שנוסא המושמץ כבר הספיק לכבוש רק השנה באירופה.

זה די פשוט.

להגיע למועדון צמרת כחלוץ ולקבל את זה שיש קשר שמקבל את כל הכדורים ומחפשים אותו לשער(אפילו שבצדק) זה דבר צא פשוט.

ואחרי שאתה מחטיא פעם פעמיים ואז הקשר הזה בא ועושה את הקסמים שלו וכובש שוב ושוב ואתה כבר מאמין שהכדורים צריכים ללכת אליו כי הוא כובש יותר טוב ממך וכל הקבוצה משחקת בשבילו זה לא סיטואציה שחלוצים פורחים בה.

גם לעדן וגם לסה אין ביטחון, אין לי ספק שזה קשור לגדולה של ערן.

בדש ידע להתמודד כי באמת ידע את מקומו ולא רצה יותר, ראדה זה ראדה והוא גם הגיע ביחד עם זהבי.

בקיצור-צריך לרענן את החוד בדחיפות.