Jump to content

56 חברי 'לה פמיליה' נעצרו

devil

Recommended Posts

בוא לא נהיה חסרי מושג כאילו המצב באירופה יותר טוב לעומת מה שהולך ביוון קרואטיה גרמניה סרביה אנחנו ילדים טובים מאוד התקשורת רוצה להשפיע על הציבור שלא מבין שיש פה אוהדים חולי נפש אבל לעומת העולם אנחנו בסדר (בכל זאת אנחנו אוהדי כדורגל לא בלט)בקשר לפרשה המשטרה שוב מתעסקת בזוטות בזמן שארגוני פשיעה ושאר מושחתים עושים מה שבזין שלהם. וכן כמה אוהדים עם אבוקות זה זוטות.

מי שחסר מושג זה כנראה אתה. יש לך נתונים ממקורות אמינים שאתה מסתמך עליהם או שזו רק תחושה?

ואם כבר משווים לאירופה, תשווה את כל החבילה: רמת מתקנים, עלויות, דרכי גישה ותחבורה ציבורית, השקעה בנוער, תמורה למחיר ועוד שבעצם מרכיבים את כל חווית העידוד והאוהדים במגרש.

אולי בעיניך אלימות וחומרי נפץ בכדורגל זה זוטות, אבל הקיום של הדברים הללו מסכן את עתיד הספורט הזה. כפי שאתה בוודאי יודע, לא רבים רצים להשקיע ממיטב כספם בקבוצות. התגברות אלימות והדרת רגליהם של האוהדים מהמגרשים תפחית בוודאות את ההשקעה בענף ומכאן ההידרדרות בלתי נמנעת. זה משהו ש-99% מהאוהדים לא מעוניינים בו. את האחוז הזה שלא מעניינת אותו באמת הרמה ושבא רק לקדם את האג׳נדה האלימה שלו במגרשים צריך להרחיק.

עריכה: הטיעון הזה של משפחות הפשע הוא מטומטם ורצוי להפסיק להשתמש בו. באותה מידה אפשר לוותר לנהגים על חציה באור אדום, לא להרחיק בעלים שמכים את הנשים שלהם מהבית, להפסיק לנסות לתפוס ציידים שצדים חיות מוגנות ועוד ועוד כי משפחות הפשע זה יותר גרוע.

מאוד מעניין למה האליבליה הזה מתראיין לכל עיתון וכלי תקשורת.

לא ראיתי שבמאות הכשלים של המשטרה בתחום הספורט בשנים האחרונות, מישהו בכזה רצון עלה באותו היום לכל כלי תקשורת כדי לתת ראיונות.

ביום הכי חשוב של החקירה הסמויה, יום המעצר, הוא מתראיין במקום להתעסק בעיקר.

משטרה של יחצי ציבור קודם כל ולכן אני לא מתרגש מהמעצרים האלה ואני מאחל לכל מי שתפסו אצלו אבוקה שיחזור הביתה בשלום ולמגרשים במהרה.

סחר, רצח - המשטרה אוהבת לקטלג ולהשתמש בשמות מפוצצים. מצאו אבוקות ורימוני עשן שהיו מיועדים למשחקים וממצאים סחר כדי להעצים את עבודת המשטרה. די ...לא קונים את זה.

לא נתפס בעיניי שגולשים כאן לוקחים את הצד של חבורת הצואות האנושיות שקוראת לעצמה לה פמיליה. איך לעזאזל אתם מסוגלים להסתכל על עצמכם במראה.

לא נתפס בעיניי שגולשים כאן לוקחים את הצד של חבורת הצואות האנושיות שקוראת לעצמה לה פמיליה. איך לעזאזל אתם מסוגלים להסתכל על עצמכם במראה.

הזוי...

המיץ של הזבל של החברה הישראלית, אחת החרפות הגדולות ביותר בתולדות העם היהודי, פעם אחר פעם תוקף אוהדי מכבי בלי שום סיבה מקבל פה סימפתיה וליטופים

הפיצוץ קשור לעבריין סמי מלכה, יש בבית"ר מאמן במחלקת הנוער בשם סמי מלכה (שחקן לשעבר), בגלל זה הבלבול.

מי שחסר מושג זה כנראה אתה. יש לך נתונים ממקורות אמינים שאתה מסתמך עליהם או שזו רק תחושה?

אני לא מבין, אתה חושב שאצלנו המצב רע יותר מבאירופה? אין לך מושג כנראה מה הולך שם. מזרח אירופה, יוון, הבלקן. אני לא מדבר בכלל על דרום אמריקה וגם בצפון אפריקה. הלה פמיליה זה בדיחה לעומת מה שהולך בשאר העולם.

אני לא בטוח כמוכם שזה ייגמר בכלום.

קודם כל, כל מי שקשור פיזית הגרזן בראש של יורי יענש. כנ"ל מי שהביא אמלח מהצבא.

לגבי השאר (הרוב) מאמין שזה יגמר בלא הרבה..

אני לא מבין, אתה חושב שאצלנו המצב רע יותר מבאירופה? אין לך מושג כנראה מה הולך שם. מזרח אירופה, יוון, הבלקן. אני לא מדבר בכלל על דרום אמריקה וגם בצפון אפריקה. הלה פמיליה זה בדיחה לעומת מה שהולך בשאר העולם.

להבדיל ממך, שאתה בוודאי מבין גדול ממני, לי אין את הנתונים האובייקטיביים, שמאפשרים להשוות ברמת האלימות בין פה ולבין שאר המדינות. לכן אני משתדל להימנע מהשוואות.

אשמח מאוד אם תוכל לשתף אותנו בנתונים שיש לך.

עד אז זו בסה״כ רק דעתך.

מעבר לכך, אני לא מבין איך להשוות אותנו עם מדינות מהסוג הזה אמור לנחם אותי במשהו. אם מישהו יפרוץ אליך הבייתה זה ירגיע אותך אם אספר לך שבארגנטינה אחוז הפריצות לבתים גבוה יותר?!

להבדיל ממך, שאתה בוודאי מבין גדול ממני, לי אין את הנתונים האובייקטיביים, שמאפשרים להשוות ברמת האלימות בין פה ולבין שאר המדינות. לכן אני משתדל להימנע מהשוואות.

אשמח מאוד אם תוכל לשתף אותנו בנתונים שיש לך.

עד אז זו בסה״כ רק דעתך.

מעבר לכך, אני לא מבין איך להשוות אותנו עם מדינות מהסוג הזה אמור לנחם אותי במשהו. אם מישהו יפרוץ אליך הבייתה זה ירגיע אותך אם אספר לך שבארגנטינה אחוז הפריצות לבתים גבוה יותר?!

https://www.theguardian.com/football/2013/dec/19/football-violence-view-around-world

כתבה מ2013. ברגע שאחזור הביתה מהעבודה מבטיח לספק נתונים יותר עדכניים.

בנוגע לשאלתך, אולי אותי אישית זה לא ינחם אבל אם אנשים יודעים שהמדינה שלנו יותר בטוחה ממדינות אחרות אז כן זה מנחם.

אין ספק שמי שמעורב במקרה עם יורי וגם בגניבת אמל"ח מהצבא צריך להיענש.

אבל, ויש פה אבל גדול מאוד. זה הכל עבודת יח"צ כדי להאדיר את המשטרה.

שקודם כל יתעסקו בלשמור ולהחזיר את הביטחון של התושבים כאן ללכת ברחובות בחופשיות, שיתעסקו באנסים, שיתעסקו בשחיתות.

לעצור אנשים על הדלקת רימון עשן במשחק כדורגל? די כבר עם החרא הזה. תהפכו את זה לחוקי. זה לא ביג דיל להעביר חוק שמטרתו להסדיר את הפירו במגרשים, בדיוק כמו שבסקנדינביה מותר להם להדליק רק בשורה התחתונה ביותר, כשיש מטפי כיבוי-אש ודליים עם חול לידם.

גם כל נושא הסמים שמוזכר שם, למה צריך לקשר את זה לארגון שלהם ולאוהדי הכדורגל? הם פעלו כאנשים פרטיים, לא כארגון שסוחר בסמים כמו שקורה בדרום אמריקה.

שייכנסו לפרופורציות כבר ויפסיקו לחפש כותרות וביטחון עצמי על חשבון אוהדי הכדורגל.

קודם כל אתה משווה את ישראל למדינות כושלות ברמות כאלו ואחרות. מדינות שמפגרות אחרי ישראל בכל תחום מלבד - כדורגל

בגלל שבארץ כדורגל זה ענף שברירי עם אחוז מאוד נמוך של כדורגלנים צעירים באוכלוסיה, רמת פופולאריות נמוכה, דימוי בעייתי,

מתקנים גרועים וניהול כושל אז להוסיף לכל התנאים האלו גם מקרה אלימות זה איום על עתיד הענף.

לה פאמיליה זה צואה אנושית מקווה שישבו בכלא מלא בערבים

מעט מדי, מאוחר מדי.

חוץ מהעבריינים שלקחו חלק בסיפור של יורי - הטריגר לחקירה הנוכחית, מניח שלא נראה עונשים יוצאי דופן.

עד שמערכת המשפט לא תדע להתמודד (כלים יש) עם העבריינים הללו במסווה של ארגון אוהדים, נמשיך לראות ניצני וחיקויי L.F במחוזות קרובים ורחוקים כאחד.

מאוד מעניין למה האליבליה הזה מתראיין לכל עיתון וכלי תקשורת.

לא ראיתי שבמאות הכשלים של המשטרה בתחום הספורט בשנים האחרונות, מישהו בכזה רצון עלה באותו היום לכל כלי תקשורת כדי לתת ראיונות.

ביום הכי חשוב של החקירה הסמויה, יום המעצר, הוא מתראיין במקום להתעסק בעיקר.

משטרה של יחצי ציבור קודם כל ולכן אני לא מתרגש מהמעצרים האלה ואני מאחל לכל מי שתפסו אצלו אבוקה שיחזור הביתה בשלום ולמגרשים במהרה.

סחר, רצח - המשטרה אוהבת לקטלג ולהשתמש בשמות מפוצצים. מצאו אבוקות ורימוני עשן שהיו מיועדים למשחקים וממצאים סחר כדי להעצים את עבודת המשטרה. די ...לא קונים את זה.

יש עצורים שחשודים ברצח וקצין שהבריח אמל"ח, אף אחד לא מתרגש מאבוקות(גם אם כן אז יקבלו יומיים עבודות שירות).

יש עצורים שחשודים ברצח וקצין שהבריח אמל"ח, אף אחד לא מתרגש מאבוקות(גם אם כן אז יקבלו יומיים עבודות שירות).

נסיון לרצח! שבמקסימום יהפוך לתקיפה מנסיבות מחמירות

לא מבין את האנשים ששמחים פה שתפסו אותם וחוגגים את זה.

כאילו לא מעניין אותי ענייני אולטראס למיניהם ואין לי שום סימפטיה אליהם, אבל כל עניין הסמים וחומרי הנפץ? אין לו קשר לכדורגל

סמים זה עיסוק פרטי זה לא שיש להם מעבדות בשירותים בטדי ולהבנתי זה לא משהו שנעשה כארגון, חומרי נפץ? על זה בכלל אין מה לדבר.

בואו נגיד שאני די בטוח שלא הייתה לאף אחד שם תכנית להחדיר רימוני יד או חומר נפץ למזרחי.

אבל הנזק בתקשורת כבר נעשה

איזה זכויות אתם רוצים לקבל כאוהדי כדורגל אם עכשיו מה שכולם זוכרים זה שאוהדי כדורגל זה עבריינים עם סמים וחומרי נפץ? תזכרו את זה פעם הבאה שתדרשו איזה משהו שמגיע לכם כקהל ויחרבנו לכם שוב על הראש

לירן אני מסכים איתך לגבי הסמים, אבל חומרי נפץ? נתפסו שם עשרות רימוני הלם, והרי כבר היה ניסיון להכניס רימון לבלומפילד במשחק שלהם נגד הפועל אם אני זוכר נכון (תקנו אותי אם אני טועה)

רק אתמול ראיתי בערוץ 2 שהמהשטרה מפענחת רק 4% ממקרי הפריצות לבתים.

ושלא נדבר על גניבת רכבים שכולם יודעים לאן לוקחים אותם.

וזאת כמובן רק דוגמה אחת קטנה...

בככל באופן כללי אין למשטרה שום מוטיבציה למגר את הפשיעה החמורה.

מעט מדי, מאוחר מדי.

חוץ מהעבריינים שלקחו חלק בסיפור של יורי - הטריגר לחקירה הנוכחית, מניח שלא נראה עונשים יוצאי דופן.

עד שמערכת המשפט לא תדע להתמודד (כלים יש) עם העבריינים הללו במסווה של ארגון אוהדים, נמשיך לראות ניצני וחיקויי L.F במחוזות קרובים ורחוקים כאחד.

סלח לי, אבל להפיל על מערכת המשפט את האשם זו בדיחה, כאשר יש תמרור אזהרה בנוגע להתנהלות כמו קרקס כשבשגרה של תובעים משטרתיים-איבוד תמלילים, אי העברת חומרי חקירה, חוסר הכרות עם התיק, עומס חסר פרופורציות, השלמה והכוונה לעסקות טיעון מפוקפקות, רמה מקצועית נמוכה

כאחד שחי את השגרה הזו, האחרונים להאשים הם שופטי מדינת ישראל.

סלח לי, אבל להפיל על מערכת המשפט את האשם זו בדיחה, כאשר יש תמרור אזהרה בנוגע להתנהלות כמו קרקס כשבשגרה של תובעים משטרתיים-איבוד תמלילים, אי העברת חומרי חקירה, חוסר הכרות עם התיק, עומס חסר פרופורציות, השלמה והכוונה לעסקות טיעון מפוקפקות, רמה מקצועית נמוכה

כאחד שחי את השגרה הזו, האחרונים להאשים הם שופטי מדינת ישראל.

משפט פלילי הוא ממני והלאה וניכר שאתה בקיא יותר ממני במתרחש, לפחות לאור הנחרצות של דבריך.

הרושם שאני קיבלתי הוא שדווקא השופטים דוחפים להסדרים מגוחכים למדי בטענה שמדובר באלימות אגב אירועי ספורט.

עד שלא יבינו השופטים והפרקליטים שאותם פושעים וארגונו של אברגיל כמשל זה בבחינת הינו הך - איני צופה שום שינוי או הרתעה.