Jump to content

נושא כל מיני חדשות מהארץ שגורמים לכם לרצות לסגור את השאלטר

חןחן

Recommended Posts

מעניין מי התלונן, סה"כ שיעור פרטי בחינוך מיני, סתם..

מעניין כמה מורות עושות את זה ולא נתפסות

המורה נשואה. בעלה שנמצא איתה בסכסוך הוא זה שהתלונן.

כל כך הרבה מקרים כאלו בשנים האחרונות, ולא פגשתי תלמיד בר מזל.

יש פה מישהו שזכה ללמוד תחת מורה כזו? או מכיר מישהו כזה?

מכיר בן ובת שהיו במשולש אהבה עם מורה(נקבה) בתיכון שלי, הסיפור היה חזק בתקשורת בזמנו.

הייתה מורה אצלי בתיכון שהיו המון שמועות על זה שהיא מזדיינת עם תלמידים (היה אפילו שיר על החלוץ של ראשון שזיין את המורה לאזרחות).

היא הייתה שכנה של חבר שלי ותמיד הוא היה רואה אותה יוצאת בלילות עם בגדים חושפניים, והיו גם אנשים אצלנו שראו אותה יושבת בלילה בחניון של התיכון שלנו עם אחד התלמידים ברכב שלה.

הייתה מורה אצלי בתיכון שהיו המון שמועות על זה שהיא מזדיינת עם תלמידים (היה אפילו שיר על החלוץ של ראשון שזיין את המורה לאזרחות).

היא הייתה שכנה של חבר שלי ותמיד הוא היה רואה אותה יוצאת בלילות עם בגדים חושפניים, והיו גם אנשים אצלנו שראו אותה יושבת בלילה בחניון של התיכון שלנו עם אחד התלמידים ברכב שלה.

שכבתם?

בתקופה שלי (שנות ה-80) הייתה תופעה רווחת של מורים גברים ששכבו עם תלמידות שלהם.

לשמחתי דווקא זה חלף מן העולם ככל שידוע לי.

אצלי בביה"ס היה לפני איזה 5 שנים מקרה שמורה לחנ"ג הטריד או יצא עם תלמידה

המורה היה בן זוג של מורה בביה"ס ואפילו לא נראה טוב

אצלי בביה"ס היה לפני איזה 5 שנים מקרה שמורה לחנ"ג הטריד או יצא עם תלמידה

המורה היה בן זוג של מורה בביה"ס ואפילו לא נראה טוב

מורה לחנ"ג שלא נראה טוב? די, לא יכול להיות

במקרה מקריח עם כרס?

אצלי בתיכון היה סגן מנהל שכמה שנים אח"כ נחשד בפדופיליה..

אני חושב שהוא יצא מזה בלי כלום בסוף....

וזה היה אחד המורים הכי אהובים שנתקלתי בהם בחיי במערכת החינוך

אני חושב שהוא יצא מזה בלי כלום בסוף....

וזה היה אחד המורים הכי אהובים שנתקלתי בהם בחיי במערכת החינוך

הוא חזר ללמד?

חייב להבין איך לעזאזל קרה הקטע הזה עם התלמיד ששכב עם המורה שלו. מה הוביל לסיטואציה המינית? איך זה התחיל? איך נפל לתלמיד האסימון שוואלה, יש לו מצב עם הפאקינג מורה שלו. כאילו, מה היה שם? הוא היה כזה "היי גברת פישנזון (או איך שקוראים למורות כיום), שכחת לבדוק שיעורי בית" והיא כזה "תודה יוסי (אין לי זמן לבחור שם לא גנרי, יש לי מלא עבודה)" והוא כזה "היא רוצה אותי, היא רוצה אותי חזק!". איך דבר כזה קורה מלכתחילה? איזה משפט פתיחה פאקינג מביך היה שם בטח. "היי גברת פישנזון, ראיתי שהסתכלת עלי היום במהלך שיעור תושב"ע" והיא כזה "כן יוסי, הסתכלתי" והוא כזה "אני לא מומחה, אבל הסתכלת עלי כאילו את רוצה את הסקס שלי" והיא כזה "תעשה לי ילד!". מה? איך זה עבד? "יוסי, ההורים שלך עדיין לא שילמו על הטיול השנתי" והוא כזה "האם יש דרך אחרת להסדיר את התשלום? *קריצה* (גרועה כזאת, הוא ממש צעיר, הוא לא קורץ טוב, הוא נראה כאילו הוא סובל מתסמונת כלשהי). גם איך אתה מספר דבר כזה לחברים שלך? אנחנו בגיל הזה, אם היינו נוגעים למישהי בציצים זה היה מטורף! מה פה? זה משהו ברמת הפקה של טקס האוסקר לפני שמספרים, עם שטיח אדום ותקשורת וגיא פינס ומסיבת עיתונאים בטח. "חברים, מיד יוסי יכנס ויש לו מספר מילים שהוא רוצה לומר לנו היום, בבקשה יוסי" והוא כזה עולה על פודיום באמצע הכיתה "חברים, התכנסנו כאן היום כדי לדון בנושא חשוב. אני קורא לאחרונה סיפורים בעיתון ביה"ס, עיתון "תלמידוני" (זרמו, אין לי כוח), עלי ועל המורה פישנזון וברצוני להודיע כאן, חד וחלק, הכל נכון! עשיתי איתה את הסקס! *עושה זין לכל הכיתה, מפיל את המיקרופון ויוצא מהכיתה בהליכת ירח*

אצלנו היה פעם מישהו שהיה בטוח שהוא הולך לעשות את המורה שלנו כי היא אמרה לו לבוא אליה ל"שיעור פרטי" ובסוף זה היה שיעור פרטי. זה הכי קרוב לסיפור הזה שהיה אצלנו.

http://tech.walla.co.il/item/2985640

וואלה כותבים כתבה על הקליקבייט בפייסבוק כשהם בעצמם כל הזמן נוקטים בשיטה המטומטמת הזאת...

דוח החקירה: "עובד גרם להפצת הקורנפלקס המזוהם" חברת החקירות הפרטית שמינתה יוניליוור קבעה כי עובד מחברה חיצונית שהועסק במפעל תלמה בערד הוא זה שהביא להפצת משטח הקורנפלקס הנגוע בסלמונלה. המערכת זיהתה את המשטח, אך החלפת מדבקות הובילה להפצה לחנויות

http://www.mako.co.il/news-money/consumer-q3_2016/Article-e461e0064437651004.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730

הבנתם?

יוניליוור, תאגיד ענק שנחשד באין ספור שחיתויות כבר שכר חברת חקירות פרטית.

החברה הפרטית שמשתכרת דרך יוניליוור כמובן שרוצה להביא את הבוס שמשלם כסף על רצונו אז היא "מצאה" את האשם בכל הסיפור, עובד זוטר שמרוויח שכר מינימום.

פרנק אנדרווד סטייל

מגש הכסף סטייל

שיטת השקשוקה אחושרמוטה.