Jump to content

נושא כל מיני חדשות מהארץ שגורמים לכם לרצות לסגור את השאלטר

חןחן

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/item/2982246

מנהל וחמישה מורים מתל אביב נעצרו בחשד לעבירות מין בילדים במשך שנים

מנהל וחמישה מורים מתל אביב נעצרו בחשד לעבירות מין בילדים במשך שנים אנשי ההוראה, עובדי מוסד תורני בעיר, חשודים בעבירות אלימות ומין בילדים בני שש ושבע בשנים 2010-2005. החקירה הסמויה נמשכה חודש וכללה עדויות של עשרות ילדים, הוריהם ואנשי רווחה ופסיכולוגים. החשד להתנהגות פלילית במקום עלה כבר לפני כמה שנים

הכתבות ב-YNET על הנוער שנוסע לטיול לפני צבא באיה נאפה, לא יודע איפה לקבור את הראש מרוב בושה.

לצערי רואים לא מעט מהפושטקים האלה גם בבלומפילד, ואפילו פה בפורום.

אני לא יודע מה קורה במערכת החינוך של היום, אבל זה נראה כאילו המורים הרימו ידיים. אין חינוך לערכים, לדרך ארץ, לנימוסין והליכות.

לא רק שהילדי חרא האלה עושים לנו טרור בארץ, הם גם פוגעים בתדמיתה של ישראל ואזרחיה בעולם.

אני אישית מאמין שנגמרו הזמנים בהם היה אפשר לחנך את הזבלים האלה. ענישה חמורה של מעצרים, תיקים פליליים וקנסות להם/להוריהם.

חייבים להלחם בתופעה הזאת מלחמת חורמה, אין דרך אחרת.

צריך לבטל שיעורים מסוימים בבתי ספר וללמוד במקום זה חינוך ודרך ארץ

בלאו הכי הרבה ילדים לא זוכרים את החומר הנלמד

אז לפחות שילמדו איך להתנהג

אגב, מישהו יודע אם איילת שקד הגיבה לתמונה של ה"אמן" משנקר?

הכתבות ב-YNET על הנוער שנוסע לטיול לפני צבא באיה נאפה, לא יודע איפה לקבור את הראש מרוב בושה.

לצערי רואים לא מעט מהפושטקים האלה גם בבלומפילד, ואפילו פה בפורום.

אני לא יודע מה קורה במערכת החינוך של היום, אבל זה נראה כאילו המורים הרימו ידיים. אין חינוך לערכים, לדרך ארץ, לנימוסין והליכות.

לא רק שהילדי חרא האלה עושים לנו טרור בארץ, הם גם פוגעים בתדמיתה של ישראל ואזרחיה בעולם.

אני אישית מאמין שנגמרו הזמנים בהם היה אפשר לחנך את הזבלים האלה. ענישה חמורה של מעצרים, תיקים פליליים וקנסות להם/להוריהם.

חייבים להלחם בתופעה הזאת מלחמת חורמה, אין דרך אחרת.

צריך לבטל שיעורים מסוימים בבתי ספר וללמוד במקום זה חינוך ודרך ארץ

בלאו הכי הרבה ילדים לא זוכרים את החומר הנלמד

אז לפחות שילמדו איך להתנהג

אגב, מישהו יודע אם איילת שקד הגיבה לתמונה של ה"אמן" משנקר?

בתי ספר לא ישנו כלום. זה מגיע מהבית. ברוב המקרים נוער שמתנהג ככה זה בנים ובנות למשפחות של ערסים (בהתנהגות! לכל מי שרוצה לקפוץ עליי שאני גזען מניאק).

אגב, ערסים וכאלה היה תמיד. אפשר לחשוב שבשנות ה-90' באילת בני הנוער התנהגו כמו מקהלת צדיקוב.

חינוך זה לא רק "לא להיות ערס"

שמעתי לאחרונה על כל מיני מקרים של חרמות שעשו לילדים בבית הספר (ונחשו מה, מדובר במקומות אמידים)

גם דברים כאלו דורשים חינוך

http://news.walla.co.il/item/2982246

מנהל וחמישה מורים מתל אביב נעצרו בחשד לעבירות מין בילדים במשך שנים

פעם שמעתי על מוסד תורני שלא היה שם חשש לניצול מיני של ילדים... פשוט זוועה מה שהולך במקומות האלה

חינוך זה לא רק "לא להיות ערס"

שמעתי לאחרונה על כל מיני מקרים של חרמות שעשו לילדים בבית הספר (ונחשו מה, מדובר במקומות אמידים)

גם דברים כאלו דורשים חינוך

שוב הכל חינוך מהבית למורה ובית הספר אין זמן לחנך שלושים ומשהו ילדים. שהורים יכריחו את הילד להזמין את כל הכיתה במידה ועושים מסיבה או דברים כאלו ולא רק כמה חברים.

מורים יכולים לנסות להקנות ערכים הם לא יכולים לחנך את הילד זה התפקיד של ההורים.

יש פה פחות מקרים של להוריד את השאלטר בגלל דברים נוראיים מאשר בארה"ב למשל

מצד שני, שם יש יותר מקרים של מורות כוסיות ששוכבות עם תלמידים שזה בונוס ומאזן את התוצאה.

יש פה פחות מקרים של להוריד את השאלטר בגלל דברים נוראיים מאשר בארה"ב למשל

מצד שני, שם יש יותר מקרים של מורות כוסיות ששוכבות עם תלמידים שזה בונוס ומאזן את התוצאה.

אף פעם לא הבנתי איך מישהו יכול להתלונן על זה שהמורה הכוסית שלו ניצלה אותו מינית.

אף פעם לא הבנתי איך מישהו יכול להתלונן על זה שהמורה הכוסית שלו ניצלה אותו מינית.

בטח המורות האלו לא מעלות להם את הציונים במקביל לכך שהן מעלות להם משהו אחר, אז הם נוקמים...

אנחנו פשוט דור זבל ואני לא רואה איך אפשר לשנות את זה.

הבעיה היא שמסתכלים רק על הנוער, מי שמחנך את אותם ילדים אלו כל אנשי הלמה אתה לא מוכר לי שוקולד.

ממש לא חסרים מבוגרים שמתנהגים בצורה מבישה

המהות היא לא הדורות - אין כל שוני פיזי או גנטי בין דור מסוים לקודמיו או לבאים אחריו כך שזה יגרום לו להתנהג בצורה מסוימת.

ההתנהלות היא תוצר של ערכים ואמונות שהסביבה שבה אדם מסוים חי רואה לנכון להקנות לו בהתאם לדברים בהם היא מאמינה.

נקודת ההתחלה כבר טובה יותר כשמדובר במדינה מערבית עם שלטון יציב שיש לה אמצעים תפעוליים חוקתיים וכלכליים להשפיע על הנושא.

אלא שהבעיה מצויה בסדר העדיפויות ובקבלת ההחלטות ולא בהכרח בתפיסת הנורמות כי קשה לי להאמין שיש רוב שמצדיק התנהלות כזו.

פעם שמעתי על מוסד תורני שלא היה שם חשש לניצול מיני של ילדים... פשוט זוועה מה שהולך במקומות האלה

יפה שאתה מכליל מגזר שלהם על מקרים נקודתיים שקרו, כאילו בבתי ספר חילוניים זה לא קורה.

בהרבה מהמוסדות הדתיים(רובם האמת) שה מגיל מסוים מחיה בתנאי פנימיה, אז יש לבעלי סמכות שם הרבה יותר "הזדמנויות" לפגוע בנער תמים.

לא חושב שאם בתי ספר חילוניים היו בתנאי פנימייה הסטטיסטיקה היתה שונה.

בתור דתל"ש ואחד שלמד ב"מוסד" כזה, אני אישית לא נתקלתי או שמעתי על מורה שהטריד תלמיד מינית.

בכל מקרה, צריכים לשרוף כל בן זונה שעושה את זה.

אין כזה הבדל משמעותי בין הדורות. חרא היה תמיד. למה לפני 20 שנה לא היו את 2 הילדים המזדיינים האלה שרצחו את נהג המונית? דברים כאלה תמיד קרו ויקרו.

ההבדל העיקרי הוא בעיקר בהתפתחות הרשתות החברתיות והתקשורת. אתם חושבים שבעבר לא היו טיסות שוקולד? היו גם היו. ההבדל הוא שהיום על כל טיסה יש מעל 100 מצלמות hd וזה הופך לויראלי תוך כמה שעות וכולנו נחשפים לזה.

יפה שאתה מכליל מגזר שלהם על מקרים נקודתיים שקרו, כאילו בבתי ספר חילוניים זה לא קורה.

בהרבה מהמוסדות הדתיים(רובם האמת) שה מגיל מסוים מחיה בתנאי פנימיה, אז יש לבעלי סמכות שם הרבה יותר "הזדמנויות" לפגוע בנער תמים.

בתור דתל"ש ואחד שלמד ב"מוסד" כזה, אני אישית לא נתקלתי או שמעתי על מורה שהטריד תלמיד מינית.

ההכללה היית צינית אז מצטער אם נפגעת, שמח לשמוע שלא נתקלת בתופעה השטנית הזו שלצערי הרבה אבל הרבה יותר נפוצה בציבור הדתי. מה שלא פחות גרוע זו הנטייה הנוראית לטאטא ולא להעניש את הפוגעים והכי גרוע שנוטים להעניש דווקא את הנפגעים (מדובר בפאקינג ילדים!!!)

לא יודע עד כמה המקרים הספציפיים האלו נקודתיים כמו שאתה מנסה להציג

קהילה שלמה של בני אדם מתוסכלים מינית, אתה מצפה שלא יהיו תופעות כאלו?

זה לא בגלל שהם דתיים זה בגלל שבכל מקום שיש איסורים הקשורים למין יש מקרי אונס ותקיפה מינית (אם של ילדים או של נשים)

לא המצאנו את זה, את התופעה המציאו הקתוליים והמשיכו אותה המוסלמים.

אין כזה הבדל משמעותי בין הדורות. חרא היה תמיד. למה לפני 20 שנה לא היו את 2 הילדים המזדיינים האלה שרצחו את נהג המונית? דברים כאלה תמיד קרו ויקרו.

ההבדל העיקרי הוא בעיקר בהתפתחות הרשתות החברתיות והתקשורת. אתם חושבים שבעבר לא היו טיסות שוקולד? היו גם היו. ההבדל הוא שהיום על כל טיסה יש מעל 100 מצלמות hd וזה הופך לויראלי תוך כמה שעות וכולנו נחשפים לזה.

כל מילה.

השיט הזה היה קיים גם פעם. רק שהיום הכל מצולם וכו'.

בכלל, יש תכונה טבעית להסתכל על הדור הצעיר כגרוע יותר מקודמיו ו"יש בדור הזה רוח רעה".

כותרת בוואלה!

"בי"ס ברגן בלזן"
אצבעות בישבן ונעילה במקפיא: ההתעללות בבית ספר בת"א נחשפת

בשביל מה הפירוט הזה בכותרת? אני לא רואה איזה תועלת זה מביא מלבד סיפוק סטייה מינית קשה של העורך.

אותו הדבר כשיש כתבה על אונס ומפרטים על מעשי סדום ואיפה האנס נגע בה ולאן חדר לה. קשה להסתפק במילה "אונס"? זה לא ברור מספיק? בשביל מה הפירוט הזה?

ברגע שכל טמבל יכול ללכת ללמוד הוראה, דרישות הקבלה ברצפה והרבה מהמורים עושים את זה כי זאת משרה שנוחה לגידול ילדים ולא כי הם באמת מאמינים ורוצים להשפיע על הדור הצעיר

אין פלא מערכת החינוך שלנו מדרדרת ונילך ונשמע יותר ויותר על מקרים שירצו לגרום לנו לסגור את השאלטר.

ברגע שכל טמבל יכול ללכת ללמוד הוראה, דרישות הקבלה ברצפה והרבה מהמורים עושים את זה כי זאת משרה שנוחה לגידול ילדים ולא כי הם באמת מאמינים ורוצים להשפיע על הדור הצעיר

אין פלא מערכת החינוך שלנו מדרדרת ונילך ונשמע יותר ויותר על מקרים שירצו לגרום לנו לסגור את השאלטר.

מדובר על מערכת החינוך הדתית לא הממלכתית

חשד: מורה נכנסה להיריון מתלמיד בן 15

מורה המתגוררת באזור הדרום נעצרה בחשד שקיימה יחסי מין עם אחד מתלמידיה בן ה-15. השוטרים עצרו את המורה בעקבות תלונה שהוגשה נגדה, לאחר שהתברר כי נכנסה להיריון.

http://reshet.tv/News_n/heb/news/CrimeAndLaw/Crime/articlenews,217057/?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_content=Reshet_Facebook_Page&utm_campaign=News_article

חשד: מורה נכנסה להיריון מתלמיד בן 15

מורה המתגוררת באזור הדרום נעצרה בחשד שקיימה יחסי מין עם אחד מתלמידיה בן ה-15. השוטרים עצרו את המורה בעקבות תלונה שהוגשה נגדה, לאחר שהתברר כי נכנסה להיריון.

http://reshet.tv/News_n/heb/news/CrimeAndLaw/Crime/articlenews,217057/?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_content=Reshet_Facebook_Page&utm_campaign=News_article

מעניין מי התלונן, סה"כ שיעור פרטי בחינוך מיני, סתם..

מעניין כמה מורות עושות את זה ולא נתפסות

מעניין מי התלונן, סה"כ שיעור פרטי בחינוך מיני, סתם..

מעניין כמה מורות עושות את זה ולא נתפסות

למה לי לא הייתה אף מורה כזו?

מה זה החרא הזה.