Jump to content

סיכום הניצחון על קרייאט בנתניה אחריי צפייה בש.ח | עוד שבוע פאנדורי

Sawyer

Recommended Posts

שוב שואל. מה השיר של גולסה?

ליוסי שרו חוץ מ״בוא לפה״? שמעתי רק את זה מחוץ ליציע.

וחושב שהחידוש ל״מכבי״ מצויין.

יקח 2-3 משחקים לאפס כוונות אבל זה נראה כמו אחלה רעיון לשמור על הקצב כמו שצריך סוף סוף

כמה נקודות:

- משחק מעולה לנוסא? בינוני מאוד, אומנם קצת תנועה לעומק וחילוצי כדור, אבל מסורבל ואיטי בצורה בלתי נסבלת, שאין לה מקום במכבי.

- ארשבין השחקן הראשון שראיתי שגרם לאלברמן לפספס שני גליצ'ים שהוא לא מפספס ב-95% מהפעמים.

- טל בן חיים הבלם פשוט חלש, היה רגע שארשבין הגיע מולו באחד על אחד, חתך לאמצע בלי שום הטעייה והשאיר את טבח קילומטר מהכדור, למזלנו בעט רע.

- מיכה בעוד משחק פושר, אצילי יהיה עדיף עליו בכמה דרגות לטעמי.

- סה = בן בסט

- טיבי, ריקן, טבח חלוץ וגל היחידים שבלטו לטובה.

במבט כולל, משחק חלש מאוד של מכבי, התקשנו לייצר מצבים, אין מי שיבקיע.

עם זאת, לוקח בחשבון שחיזוק צריך להגיע.

שוב שואל. מה השיר של גולסה?

ליוסי שרו חוץ מ״בוא לפה״? שמעתי רק את זה מחוץ ליציע.

וחושב שהחידוש ל״מכבי״ מצויין.

יקח 2-3 משחקים לאפס כוונות אבל זה נראה כמו אחלה רעיון לשמור על הקצב כמו שצריך סוף סוף

לגבי גולסה, לא יודע, לגבי יוסי שרו לו רק בוא לפה..

וחבל, לדעתי צריך לקחת את השיר שלו מחיפה ולשיר לו, יוסי יוסי יוסי יוסייי יוסיי בניוןןן

זה שיר מעולה!

כמה נקודות:

- משחק מעולה לנוסא? בינוני מאוד, אומנם קצת תנועה לעומק וחילוצי כדור, אבל מסורבל ואיטי בצורה בלתי נסבלת, שאין לה מקום במכבי.

- ארשבין השחקן הראשון שראיתי שגרם לאלברמן לפספס שני גליצ'ים שהוא לא מפספס ב-95% מהפעמים.

- טל בן חיים הבלם פשוט חלש, היה רגע שארשבין הגיע מולו באחד על אחד, חתך לאמצע בלי שום הטעייה והשאיר את טבח קילומטר מהכדור, למזלנו בעט רע.

- מיכה בעוד משחק פושר, אצילי יהיה עדיף עליו בכמה דרגות לטעמי.

- סה = בן בסט

- טיבי, ריקן, טבח חלוץ וגל היחידים שבלטו לטובה.

במבט כולל, משחק חלש מאוד של מכבי, התקשנו לייצר מצבים, אין מי שיבקיע.

עם זאת, לוקח בחשבון שחיזוק צריך להגיע.

אני חושב שאתה מגזים.

בסה"כ אם תפרק את המשחק, חוץ מ-25 דקות במחצית השנייה, מכבי הייתה עדיפה לאורך כל הדרך מול קבוצה לא רעה בכלל (פלייאוף עליון בארץ בקלות).

כן, היו רגעים רעים כמו שציינת, אבל מכבי שיחקה בסה"כ כדורגל טוב, חסר תכלית (וזה בולט מאוד לצערנו) אבל טוב.

אל תשכח שאנחנו מדברים בסה"כ על משחק תחרותי רביעי העונה, מול קבוצה שמשחקת כבר חצי עונה באופן שוטף.

יש הרבה מקום לשיפור, אבל מכאן ועד משחק חלש מאוד? שטויות.

מצבים לא היו חסרים, טב"ח מעבר לגול הגיע לעוד 2 טובים, מיכה בעט פעם אחת מחוץ לרחבה ונגח עוד פעם לא טוב מתוך הרחבה, נוסא לקורה, סה החמיץ גול בטוח...

זה מעבר ל-2 שערים שכבשת.

הבעיה היא כמו שאמרת, בניצול המצבים, לא ביצירתם.

אני חושב שאתה מגזים.

בסה"כ אם תפרק את המשחק, חוץ מ-25 דקות במחצית השנייה, מכבי הייתה עדיפה לאורך כל הדרך מול קבוצה לא רעה בכלל (פלייאוף עליון בארץ בקלות).

כן, היו רגעים רעים כמו שציינת, אבל מכבי שיחקה בסה"כ כדורגל טוב, חסר תכלית (וזה בולט מאוד לצערנו) אבל טוב.

אל תשכח שאנחנו מדברים בסה"כ על משחק תחרותי רביעי העונה, מול קבוצה שמשחקת כבר חצי עונה באופן שוטף.

יש הרבה מקום לשיפור, אבל מכאן ועד משחק חלש מאוד? שטויות.

מצבים לא היו חסרים, טב"ח מעבר לגול הגיע לעוד 2 טובים, מיכה בעט פעם אחת מחוץ לרחבה ונגח עוד פעם לא טוב מתוך הרחבה, נוסא לקורה, סה החמיץ גול בטוח...

זה מעבר ל-2 שערים שכבשת.

הבעיה היא כמו שאמרת, בניצול המצבים, לא ביצירתם.

המצבים של מיכה וטבח הם מהלכים של סולו.

הקורה של נוסא מקרן.

הגול של גל מריבאונד הזוי.

המצב היחיד שהגענו אליו ממהלך כדורגל סביר, זאת ההחמצה של סה.

זהו.

ושוב, אני לא חושב שקרנות או מהלכים אישיים הם לא חלק מהמשחק,

אני פשוט חושב שכקבוצה, היה לנו משחק חלש עד חלש מאוד.

המצבים של מיכה וטבח הם מהלכים של סולו.

הקורה של נוסא מקרן.

הגול של גל מריבאונד הזוי.

המצב היחיד שהגענו אליו ממהלך כדורגל סביר, זאת ההחמצה של סה.

זהו.

ושוב, אני לא חושב שקרנות או מהלכים אישיים הם לא חלק מהמשחק,

אני פשוט חושב שכקבוצה, היה לנו משחק חלש עד חלש מאוד.

המצבים עצמם של טבח הם מבצעי סולו, אבל מכבי עבדה קשה בשביל לשים את ריקן וטבח ב2 על 2 כלהזמן בצד שמאל (בצורה שמאוד מאוד מזכירה את מה שאוסקר עשה עם עטר וזיו) - כל ההתקפות התחילו במסירות בין הבלמים לאלברמן\מדו לחכות שייצא קשר אמצע אליהם, הכדור חזר אחורה לבלמים ומשם כדור ארוך לדור פרץ (היו איזה 5 כאלה במחצית הראשונה) כדי למשוך את הקישור של קאיראט החוצה לבלמים ולכיוון צד ימין שלנו, ואז ב2 מסירות הופכים צד לריקן וטבח שנשארים ב2 על 2, כי קשר אחד של קיראט כבר צופף לכיוון מיכה והשני עוד מנסה לעשות לחץ על הבלמים\אלברמן תוך כדי ההחלפת צד... המהלך הזה בדיוק קרה בערך 5-6 פעמים ב30 דקות הראשונות אתמול, וקשה להגיד שזה לא מהלך קבוצתי, אולי לא מהלך קבוצתי של ברצלונה של 5 דאבל פאסים שחותכים את ההגנה, אבל זה מהלך מתוכנן, שיצא לפועל יפה מאוד, והביא אותנו למצבים, בדיוק כמו שהיה עם עטר אצל אוסקר, שהקבוצה הייתה עובדת 5 דקות של פוזשן בשביל להשאיר את עטר וזיו ב2 על 2 באגף שלהם...

הגול על ראייקו. כדור כזה לתיבת החמש זה לצאת ולקחת / לאגרף. נשאר תקוע בשער.

לגביי הקהל, תתרגל. יהיו הרבה קרחות העונה. 2 החברים שלי שמנויים לא היו עוד במשחק אחד ואחד כבר אמר לי שכנראה יגיע ל-10 משחקים העונה בנתניה. זה סיוט שם. אז לפעמים מוכרים וזה אבל בגדול הרבה מנויים חידשו השנה נטו בשביל המשחקים הגדולים ובעיקר כדי לא לאבד את זכות החידוש שלהם. 3 (בואו נהיה ריאלים, יותר לכיוון ה 5) שנים מעיקות ולא פשוטות הולכות לעבור עלינו בקטע הזה.

המצבים עצמם של טבח הם מבצעי סולו, אבל מכבי עבדה קשה בשביל לשים את ריקן וטבח ב2 על 2 כלהזמן בצד שמאל (בצורה שמאוד מאוד מזכירה את מה שאוסקר עשה עם עטר וזיו) - כל ההתקפות התחילו במסירות בין הבלמים לאלברמן\מדו לחכות שייצא קשר אמצע אליהם, הכדור חזר אחורה לבלמים ומשם כדור ארוך לדור פרץ (היו איזה 5 כאלה במחצית הראשונה) כדי למשוך את הקישור של קאיראט החוצה לבלמים ולכיוון צד ימין שלנו, ואז ב2 מסירות הופכים צד לריקן וטבח שנשארים ב2 על 2, כי קשר אחד של קיראט כבר צופף לכיוון מיכה והשני עוד מנסה לעשות לחץ על הבלמים\אלברמן תוך כדי ההחלפת צד... המהלך הזה בדיוק קרה בערך 5-6 פעמים ב30 דקות הראשונות אתמול, וקשה להגיד שזה לא מהלך קבוצתי, אולי לא מהלך קבוצתי של ברצלונה של 5 דאבל פאסים שחותכים את ההגנה, אבל זה מהלך מתוכנן, שיצא לפועל יפה מאוד, והביא אותנו למצבים, בדיוק כמו שהיה עם עטר אצל אוסקר, שהקבוצה הייתה עובדת 5 דקות של פוזשן בשביל להשאיר את עטר וזיו ב2 על 2 באגף שלהם...

בול! תמשיכו לקשקש על מבצעי סולו שהם לא חלק מכדורגל....

מכבי במשחק סביר פלוס ביחס לסגל הלא מחוזק משנה שעברה ונגד יריבה שמאוד הזכירה לי את בית"ר, אבל עם ארשבין (שהפתיע אותי מאוד לטובה) במקום אצילי והחלוץ שלהם במקום שכטר,והיא אחרי רבע עונה לעומתנו.

חייב חיזוק, סה כנראה שזה לא זה, כל המשחק בוכה בוכה בוכה ואז עושה עדן, ונוסא הוא גם שחקן של ליד.... מקווה שיישאר אצלנו אבל עם אלטרנטיבה שתוריד אותו לספסל.... אם היה במקומו מישהו שיודע להתקדם מהר מטר ולמסור טוב היינו הרבה יותר קטלניים (מצד שני אולי היו פחות חילוצי כדור שנותנים לך את האפשרות להתקדם בחופשיות... נחיה ונראה)

ריקן הפתיע לטובה אבל כולנו זוכרים מה קורה שהוא צריך גם לעשות הגנה וגם התקפה ולכן עדיין חייב מגן שמאלי.

אחלה מכבי! איזה שלד בנזונה יש לנו פה

אחרי צפיה בשידור החוזר - פיקנטריה:

המבט של ארשבין דקה 90 אחרי צלילה הזוייה של ראייקו

זה באמת היה גדול.

השינוי המבורך במ כ ב י זה פשוט שהפסיקו עם התיפוף של ה3 פעמים ולקחו מאיסלנד תתיפוף של הפעמיים שזה יותר מובן לכל הקהל שומעים בום בום וצועקים...שינוי מבורך ויעשה את זה עוצמתי יותר

מחדל שדור פרץ אמור לשמור על החלוץ גוהו בכדור קרן

בשביל מה בן חיים על המגרש אם לא בשביל לקחת את החלוץ הגבוה של היריבה במצבים נייחים?

בשביל מה בן חיים על המגרש אם לא בשביל לקחת את החלוץ הגבוה של היריבה במצבים נייחים?

שמר את הבלם הענק שלהם בקרנות.

לא יודע, לשים את פרץ על החלוץ הזה זה פשוט לא חכם, כשהוא האיום הכי גדול לגול

אני מסכים איתך, אבל זאת הוראה של שוטה נראה לי. ( היו צריכים לתת לסה לשמור עליו לפחות, אם הוא רצה את טב"ח על הבלם )

לא יודע, לשים את פרץ על החלוץ הזה זה פשוט לא חכם, כשהוא האיום הכי גדול לגול

היו שם כמה מפלצות, שאני נשבע שהגובה הממוצע של ההרכב שלהם בדקות הסיום היה דומה לשל קבוצת כדורסל, גם עם ארשבין הנמוך...

ראיקו היה מאכזב אתמול. גם בשער שספג, גם במשחק הרגל ובעיקר בהצגה בתוספת.

יש לבזבז זמן בהתמסרויות כמו שעשינו שזה חכם ולגיטימי ויש להיות אנטי כדורגל.

אולי זאת לא תהיה דעה פופולרית אבל די הגעיל אותי אתמול לראות את ההצגה שלו. לא הוסיף לנו כבוד בלשון המעטה.

ראיקו היה מאכזב אתמול. גם בשער שספג, גם במשחק הרגל ובעיקר בהצגה בתוספת.

יש לבזבז זמן בהתמסרויות כמו שעשינו שזה חכם ולגיטימי ויש להיות אנטי כדורגל.

אולי זאת לא תהיה דעה פופולרית אבל די הגעיל אותי אתמול לראות את ההצגה שלו. לא הוסיף לנו כבוד בלשון המעטה.

לגבי האנטי כדורגל.

מהרגע שהמשחק חודש אחרי הגול של גל מכבי היו בלחץ אסטרונומי, שוטה הוציא את האריס והכניס בלם, האמצע נעלם לחלוטין והם ישבו עלינו והכדור טייל ברחבה יותר מפעם אחת.

בדקות כאלו שכל העונה האירופית על המאזניים אני מודה לו על כל שנייה שבזבז.

אנחנו לא באזל ואפילו לא חצי מזה, כדורגל זה גם משחק מלוכלך.

ב״ש באו לבלומפילד במשחק הראשון העונה שניצחו 2-1 ןהסריחו את הדשא, העבירו זמן בלי סוף ושיחקו בסוף עם 5 בהגנה, מישהו זוכר להם את זה? מה היה קורה אם הם היו סופגים גול? פחות 2 נק האליפות שלך.

מה היה קורה אם היית סופג אתמול? אלוהים ישמור.

יש לראייקו חלק בלתי מבוטל בגול וגם משחק הרגל אתמול היה מאכזב אבל בדקות האחרונות נהנתי מהשכל שלו ושימצוץ ארשבין.

אה גם בזה בן חיים אשם? בן חיים אתמול לקח יותר כדורי גובה מכל הקבוצה ביחד.