Jump to content

מחאת הפופקורן

kazale

Recommended Posts

כשהמזנונים מופעלים ע"י עבריינים ומשרתים אותם אנשים עם מודעות אפסית לצרכנות (ומגבים אותם בעלי אינטרסים שרוצים לעשות כסף) מקבלים תמונה עגומה. אתם יכולים להביא מהבית מה שאתם רוצים, החוק אתכם. קנו בסופר שקיות פופקורן מוכן ב-5 ש"ח או שתחממו שקית במיקרוגל 2-3 דקות ותהנו ממה שיש לכם במקום להעלות נושא שנדון כבר עשרות פעמים ללא שינוי.

בושה וחרפה שעיגול פיצה עולה 20 שח וכוס מים 10 שח

הכי בושה זה שאנשים קונים ולא נותנים להם להיחנק עם הפיצות שלהם

אותנו האוהדים זה לא מעניין כמה הם משלמים עבור זיכיון, אנחנו רוצים שהמחירים יהיו הגונים...

אם כל הכבוד בקבוק קולה אני לא יכול להכניס, למה לשלם 10 שקל לכוס קטנה וגם הקולה לא ממש קרה ומגעילה?

אתה יכול להמשיך לרצות. בן אדם שמשלם מעל למיליון שקל בעונה על זכיון לא ימכור לך כוס קולה ב 5 שקל. אתה רוצה?! תקנה בחוץ ותחלק לכוסות.

אם מחפשים את הבעיה ורוצים לפתור אותה זה רק בעיריית נתניה ובמכרזים המוגזמים.

לא קונה באצטדיון? בא עם דברים מהבית?

לא יודע מה כל הגישה הבכיינית הזאת, תביאו מהבית ותפסיקו לזרזר בשכל. אם אבא מספיק טיפש ולא מביא לילדים שלו חטיפים מהבית כמו שהולכים להצגה ולא קונים במקום כי זה יקר זה אשמתו הישירה. מי ישמע בחיים לא עצרתם מלאכול שעתיים ביום. יש קולר חייב קולה? באמת אני שואל. כאילו אני לא קונה במגרשים כמו שאחותי שהולכת עם הבנות שלה להצגה לא תקנה להם שם חטיפים אלא תביא מהבית ותביא שתייה לא שמעתי שהיא בוכה על זה שהכל יקר.

מאוד מסכים איתך..אבל זה הקטע הישראלי..משלמים יקר בוכים שיקר וממשיכים לשלם יקר

תפסיקו לקנות שם אם יקר לכם

צריך לדחוף שיעשו חד פעמי מכירת מוצרים במזנון ב5-10 שקלים בהתאם לפריט. אני מאמין שהם יראו עליה ברווחיות כי אנשים פחות יתקמצנו ולא יביאו מהבית.

אפשר לשקף להם תחזית כזאת דרך אקסל.

אתה טיפש? אי אפשר כמעט שום דבר

הכנת שקית של מנצ'ס? הסדרן יהפוך לך אותה בכוונה לשלוף לך משם חתכת קליפה ולפסול אותה על סעיף 'גרעינים'

כנל לגבי כל מיקס חלופי אחר (לא לפני שהוא מישמש חצי ממבושי הצופים באצטדיון באצבעות ידיו)

פירות? אסור

ירקות? אסור

קופסאת פלסטיק? חמגשית? אסור

כריך עם שוקולד השחר- הסדרך בוצע לך אותו עוד שניה מסניף לק לבדוק שזה ממרח ללא אבש"ש

בחייאת עשה טובה ואל תטעה את הציבור עם השטויות שלך

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא מבחין בהבדל בין לארגן לעצמך שתיה בנעימים לזירזוף מים מקולר של הפסקה פעילה לכתה ה?

מה לגבי פקחי עישון דרך אגב? עוד לא יצא לי לשים לב לכאלה במזרחי עליון

לא שמת לב כי אין, לא היו ולא יהיו שם סדרנים.

אני לא צריך להסביר למה...

יש לי חבר שמבריח קבוע גרעינים לאיצטדיונים האלה כמו סמי ונתניה, שזה מזל גדול. כי בלי גרעינים קרוב לוודאי שהייתי מאבד את עצמי לדעת מרוב לחץ.... מזל שהפסקתי לעשן לפחות

רק מלהגיד את הביטוי הזה "מבריח גרעינים" זה פשוט נשמע לי הזוי כל כך שהגענו למצב הזה....

וואלה היה איצטדיון לפני מלא זמן, אני חושב שגם בנתניה כשעוד היה אפשר להכניס שם גרעינים והיו מוכרים גרעינים בקיוסק, אז היו מוכרים אותם עם שקית ריקה כדי לזרוק לשם את הקליפות. זה יכול להיות רעיון נחמד. לא כולם ישתמשו בשקית הזאת, אבל גם אם חלק ישתמשו זה כבר משהו.

אתה טיפש? אי אפשר כמעט שום דבר

הכנת שקית של מנצ'ס? הסדרן יהפוך לך אותה בכוונה לשלוף לך משם חתכת קליפה ולפסול אותה על סעיף 'גרעינים'

כנל לגבי כל מיקס חלופי אחר (לא לפני שהוא מישמש חצי ממבושי הצופים באצטדיון באצבעות ידיו)

פירות? אסור

ירקות? אסור

קופסאת פלסטיק? חמגשית? אסור

כריך עם שוקולד השחר- הסדרך בוצע לך אותו עוד שניה מסניף לק לבדוק שזה ממרח ללא אבש"ש

בחייאת עשה טובה ואל תטעה את הציבור עם השטויות שלך

אתה רוצה להגיד לי שאתה לא מבחין בהבדל בין לארגן לעצמך שתיה בנעימים לזירזוף מים מקולר של הפסקה פעילה לכתה ה?

פעם כשהייתי עובד בוולפנייטס והייתי בא למשחקים ישר אחרי העבודה הייתי מביא איתי המבורגר וצ'יפס ופותח שולחן ביציע (ועל הדרך גם את כל העיניים של כל מי שמסביבי...)

דרך אגב מי שרוצה להביא שתיה יכול לקנות שלוקר ולדחוף לשם מה שבא לו (הם לא באמת בודקים מה יש בפנים).

אתמול מכרו בורקס ב20 ש"ח!!!!

פשוט גנבה ממשיכים לעשוק את אוהדי הכדורגל ואנחנו שותקים

לא חייבים לקנות. עושקים אותך כי הם יכולים ואתה קונה.

אל תקנה הם יבינו שלא יכולים לעשוק אותך יורידו מחירים.

הדבר היחיד שאני קונה באיצטדיון זה ארטיק קרח ב 5 ש"ח.

תביאו אוכל מהבית מה הבעיה אני לא מבין? לא תקנו המחירים ירדו... תכלס לא כואב לכם ללכת למזנון לקנות קולה שממלאים לכם מול העיניים עם בקבוק ליטר וחצי שעולה בסופר פחות מהכוס המסכנה שלכם?

תחרימו ותביאו מהבית!

לירון אתה חייב להבין.

העניין הוא לא להביא מהבית.

הבעייה שכל דבר שמותר להביא זה אוכל לא בריא.

כמו שאמרו - אי אפשר פירות ירקות .

אי אפשר גרעינים - שזה הרבה יותר בריא מפופקורן לדוגמא.

שאתה מביא אוכל הסדרנים עושים לך את המוות שאין בפנים חפץ או משהו .

זה הבעייה.

זה הבעייה.

בחיים לא עשו לי בעיות בתקופה שהיה לי כוח להכין והבאתי סנדוויצ'ים.

אני אהיה רעב מת אחרי שלא אכלתי כל היום אני לא אקנה אוכל במזנונים של האצטדיונים מתוך עיקרון. או שאני אביא מהבית או שאני אוכל לפני/אחרי המשחק.

הדבר היחיד שאני קונה זה קרטיב

תאכלו טוב לפני, שתו בירה ומקסימום תשתו כוס מים ב10 שקלים או תלעסו מסטיק להעביר את המתח.

אבל לשלם 20 שקל לפופקורן/פיצה?!

לירון אתה חייב להבין.

העניין הוא לא להביא מהבית.

הבעייה שכל דבר שמותר להביא זה אוכל לא בריא.

כמו שאמרו - אי אפשר פירות ירקות .

אי אפשר גרעינים - שזה הרבה יותר בריא מפופקורן לדוגמא.

זה הבעייה.

אני מבין, אבל ככל שידוע לי לא מוכרים במגרש פירות וירקות אז גם ככה אי אפשר לאכול את זה באיצטדיון, לגבי גרעינים ,הם לא בריאים (בגלל שהם קלויים) יש שיגידו ההיפך. אפשר להביא שקדים, אגוזים וכו' אם מדברים על בריאות- אבל לא באמת משנה.

אפשר להביא סנדוויץ עם מה שאתה רוצה שאתה מכין , ואף פעם לא עשו לי בעיות עם אוכל שהכנסתי, שמתי בשקית סנדביץ,חטיפים תלוי מה התחשק לי באותו יום פתחתי את השקית, הסתכל וזהו.

זה בעייתי אני אחד שאוכל במשחק סמבוסק + 300 גרם גרעינים שחורים.

זה בבלומפילד בעיקרון.

משחקים חוץ אין בעייה מביא גרעינים קונה ארטיק ב 5 נגמר הסיפור.

אבל סמי עופר נתניה ומושבה זה סיפור אחר.

כמו בכלא אני מרגיש.

זה בעייתי אני אחד שאוכל במשחק סמבוסק + 300 גרם גרעינים שחורים.

זה בבלומפילד בעיקרון.

משחקים חוץ אין בעייה מביא גרעינים קונה ארטיק ב 5 נגמר הסיפור.

אבל סמי עופר נתניה ומושבה זה סיפור אחר.

כמו בכלא אני מרגיש.

בואנה אתה יודע אם יש סמבוסק באיזור של האיצטדיון בנתניה? הייתי אוכל פק"ל סמבוסק לפני משחק בבלומפילד.