Jump to content

מחאת הפופקורן

kazale

Recommended Posts

אז ככה חברים מי שהיה במשחק הקודם יודע שכמובן ברגיל לא ניתן להכניס גרעינים כי אמא שלהם בגבס.

ולכן הביאו דבר נחמד שנקרא פופקורן.

נראה לכם הגיוני שלקחו על כוס קטנה של פופקורן 20 ש"ח?????

למה מי מת?

אין גרעינים ....

רוצים מלא כסף על פופקורן.

בקיצור הרגו אותנו.

אז החלטתי היום לבוא עם פופקורן לעצמי ב 5 ש"ח שקניתי כמות +- כמו הפופקורן הגדול של הקולנוע. כמו שצריך.

מקווה שעוד אנשים יכבדו אתה ההחלטה או ינסה לדבר עם מכבי ולבדוק מה פשר העניין הזה של המחירים.

פשוט שחיטה מה שקורה בקיוסק.

ולא מדובר על להביא במבה.

חטיפים אפשר עוד להביא מהבית, השערוריה היותר גדולה מבחינתי היא כוס מים ב10 שקל. לא כבר היינו הסיפור הזה?

אחלה קולר יש ביציע. בעליון היה אחד תקין ואחד לא תקין. אבל התקין היה מצוין ולא עם זרם חלש כמו בלומפילד

אני לא מבין, איפה נציגי אוהדים שלנו ?? למה לא פונים להנהלה ? אני אומר לכם לא ראיתי דבר כזה , כל דבר שקשור לשם מכבי תל אביב כרוך בהוצאה כספית גדולה. אשכרה אנשים עושים עלינו כסף ואני שמתי לב שזה רק על הקהל שלנו..

ממש מעצבן הקטע הזה לעזאזל.. מה עושה מי שאין לו הרבה כסף ????

אני לא מבין, איפה נציגי אוהדים שלנו ?? למה לא פונים להנהלה ? אני אומר לכם לא ראיתי דבר כזה , כל דבר שקשור לשם מכבי תל אביב כרוך בהוצאה כספית גדולה. אשכרה אנשים עושים עלינו כסף ואני שמתי לב שזה רק על הקהל שלנו..

ממש מעצבן הקטע הזה לעזאזל.. מה עושה מי שאין לו הרבה כסף ????

לא קונה באצטדיון? בא עם דברים מהבית?

לא יודע מה כל הגישה הבכיינית הזאת, תביאו מהבית ותפסיקו לזרזר בשכל. אם אבא מספיק טיפש ולא מביא לילדים שלו חטיפים מהבית כמו שהולכים להצגה ולא קונים במקום כי זה יקר זה אשמתו הישירה. מי ישמע בחיים לא עצרתם מלאכול שעתיים ביום. יש קולר חייב קולה? באמת אני שואל. כאילו אני לא קונה במגרשים כמו שאחותי שהולכת עם הבנות שלה להצגה לא תקנה להם שם חטיפים אלא תביא מהבית ותביא שתייה לא שמעתי שהיא בוכה על זה שהכל יקר.

לא קונה באצטדיון? בא עם דברים מהבית?

לא יודע מה כל הגישה הבכיינית הזאת, תביאו מהבית ותפסיקו לזרזר בשכל. אם אבא מספיק טיפש ולא מביא לילדים שלו חטיפים מהבית כמו שהולכים להצגה ולא קונים במקום כי זה יקר זה אשמתו הישירה. מי ישמע בחיים לא עצרתם מלאכול שעתיים ביום. יש קולר חייב קולה? באמת אני שואל. כאילו אני לא קונה במגרשים כמו שאחותי שהולכת עם הבנות שלה להצגה לא תקנה להם שם חטיפים אלא תביא מהבית ותביא שתייה לא שמעתי שהיא בוכה על זה שהכל יקר.

כן, אתמול באתי עם גרעינים וסנדוויץ וקניתי מים ואז מילאתי מהקולר שם.

אבל אל תגיד לי בכיינות , מה שאתה עושה עכשיו זה עצוב מאוד, יש אלפי אוהדי מכבי שאין להם את הכסף שלך אז אל תבוא ותגיד לאנשים שבוכים על 100 שקל כרטיס לפאנדורי שזה בכיינות + נסיעה + אוכל כי מה שאתה עושה זה ממש מרגיז אותי.

איך זה שאני אומר שאני מביא מהבית אומר שיש לי הרבה כסף? אתה מקשיב לעצמך? אמרתי שאני לא קונה במזנון כי זה יקר! ובנוסף אף אחד לא מכריח משהו לקנות.

אבל תמשיכו להתלונן כל היום במקום להיות חכמים.

אתם לא מבינים שבמדינה הזאת אם לא תדאג לעצמך אף אחד לא ידאג לך ואם אבא סתום ולא מביא חטיף מהבית וקונה לילד במגרש הוא אשם בזה. כשיהיה לי ילד כן אני אביא מהבית במבה וביסלי ומה שהילד ירצה ויגיד לו מראש שבמגרש לא! קונים אז שיבחר בבית איזה חטיף הוא רוצה וניקח טרופית קפואה למגרש. יש פתרונות למי שרוצה הבעיה שבמדינה שלנו כולם עצלנים וחושבים שמגיע הכל.

תאמין לי שבתור סטודנט מבינים שאפשר לעשות מספיק דברים ולא לבזבז כסף על שטויות.

יותר מזה יש מטר מהאצטדיון רמי לוי אפשר לקנות שם לפני המשחק אם ממש ממש ממש ממש ממש ממש חייבים לאכול.

צריך להבין קונים בחוץ זה בסדר.

אבל למשל למה אי אפשר שמכבי יאשרו גרעינים או משהו.

שמע עניין בריאותי אי אפשר לאכול 5 שקיות במבה במשחק מהלחץ.

או פופקורן.

האיצטדיון על הפנים באמת, שלא נדבר על זה שאני שילמתי 2500 ש"ח לE+ ויש 2 תאי שירותים בכל היציע, שהוא מכיל 500 איש!!!!

מזנון עם שולחן והכי הכי מעצבן שאין מעלית!

אם כל הכבוד זה אמור להיות יציע פרמיום, מה הקטע שאין מעלית?

המדרגות האלה הורגות חחח

בזה אני מסכים, חוק מפגר שקיים בכל האצטדיונים החדשים אבל אל תתפלאו שכשנחזור לבלומפילד החדש שזה לא יהיה אותו דבר.

באלופות חבר שלי הכניס לסמי גרעינים הרגשתי כאילו הברחנו אמלח

אז אתמול בפוקס הצלחתי להכניס גרעינים ? אני לא מבין כאילו לא ידעתי שיש חוק כזה בכלל ואף אחד לא אמר לי כלום.. ואז לא הבנתי למה הסתכלו על מוזר גם קיצר רק שאני לא יקבל על זה קנס אחר כך

אז אתמול בפוקס הצלחתי להכניס גרעינים ? אני לא מבין כאילו לא ידעתי שיש חוק כזה בכלל ואף אחד לא אמר לי כלום.. ואז לא הבנתי למה הסתכלו על מוזר גם קיצר רק שאני לא יקבל על זה קנס אחר כך

חחחחחח בטח כמה קיללו אותך בלב.....

בפוקס הכנסת את השקית, שנכנסתי ליציע היה אחד שגם רצה להכניס ולא נתנו לו

הם ממש לא גנבים, אתה לא יודע כמה הם משלמים זיכיון. תיהיה בטוח שאין להם ברירה והם חייבים למכור במחירים האלה.

כל עוד יש אפשרות להביא מהבית או לקנות מטר מהאיצטדיון, לא מבין מה הבעיה...

הם ממש לא גנבים, אתה לא יודע כמה הם משלמים זיכיון. תיהיה בטוח שאין להם ברירה והם חייבים למכור במחירים האלה.

כל עוד יש אפשרות להביא מהבית או לקנות מטר מהאיצטדיון, לא מבין מה הבעיה...

אותנו האוהדים זה לא מעניין כמה הם משלמים עבור זיכיון, אנחנו רוצים שהמחירים יהיו הגונים...

אם כל הכבוד בקבוק קולה אני לא יכול להכניס, למה לשלם 10 שקל לכוס קטנה וגם הקולה לא ממש קרה ומגעילה?

שמע בתור אחד שגומר 300 גרם ויותר ב90 דקות של גרעינים שחורים.

מרגע הגזרה שלא ניתן להכניס צריך למצוא פתרון אחר.

במקרה הזה או להביא גרעינים אחרים אבל גם לא יאשר להכניס או לארגן משהו אכיל שאפשר לאכות כמות.

שזה פופקורן .

שהיינו שנה שעברה בנתניה אז נגיד הבאתי חטיף 2 בקטנה.

אבל לאורך זמן זה לא בריא . גרעינים ופופקורן נטול שמן מלח או חמאה הרבה יותר בריא מחטיפים ולכן זה מעצבן.

בזה אני מסכים, חוק מפגר שקיים בכל האצטדיונים החדשים אבל אל תתפלאו שכשנחזור לבלומפילד החדש שזה לא יהיה אותו דבר.

באלופות חבר שלי הכניס לסמי גרעינים הרגשתי כאילו הברחנו אמלח

לא הייתה לי בעיה להכניס גרעינים לכל 3 המשחקים, בקושי בדקו לי את התיק, חיפשו רק בקבוקים