Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

התהליך שהתחיל בעונה הקודמת תופס תאוצה בעונה הזו.

ווסטברוק תמיד היה מפלצת כדורסל, השנים הראשונות עם סקוט ברוקס שמו אותו בצל של דוראנט והוא עבד בשבילו.

מאז שבילי דונובן מונה, ווסטברוק מקבל הרבה יותר ספוטלייט ומצליח להראות שהוא לא הסייד-קיק האולטימטיבי אלא ה-דבר.

השנה בגלל העזיבה של סמרטוט הרצפה, ווסטברוק יודע שהקבוצה הזאת נבנתה בשבילו, הביאו לידו סקורר משני דוגמאת אולדיפו ושחררו אוהבי כדור כמו דיון וייטרס.

יחד עם סטיבן אדאמס שמסתמן כאחד הסנטרים היותר טובים (מעבר לשפם) בליגה וההגנה של רוברסון יש אחלה קבוצה.

זה לא יספיק כנראה ליותר מסיבוב פלייאוף ראשון, אבל יש לי הרגשה שווסטברוק יהנה מהעונה הזאת יותר מכל עונה בקריירה שלו.

יש לציין שאוקלהומה ניצחה 3 משחקים יחסית קלים, וגם זה בצורה דחוקה.

יהיה מאוד מעניין לראות אותם נגד קבוצות בקליבר קצת יותר גדול.

וכמובן את החזרה של דוראנט לצ׳יספייק.

נהנה לראות את ווסטברוק מתפוצץ ככה, אחד השחקנים הכי אהובים עליי בליגה, וזה לא סוד שגם בשנים קודמות אמרתי שאני מתחבר אליו יותר מאשר אל דוראנט.

לגבי האחרון, יש הרבה דמיון וגם הרבה שוני בין המעבר של דוראנט לגולדן סטייט ובין המעבר של לברון למיאמי. מצד אחד מיאמי הייתה עוד קבוצה טובה בליגה, וזה המעבר של לברון (ובוש) שהפך אותה למה שהייתה. במרה של דוראנט הוא מגיע לקבוצה שזכתה כבר באליפות לפני שנה ומועמדת בכירה לאליפות נוספת. על לברון אמרו שהוא יהיה מס' 2 של וויד, ושהוא מגיע לקבוצה של וויד. הוא הוכיח אחרת. על דוראנט אמרו שהוא מגיע לקבוצה של קרי, וישר אמרתי שזאת תהיה הקבוצה שלו ושהוא יהיה השחקן הדומיננטי בה, ובינתיים הוא מוכיח את זה.

ווסטברוק זה ווסטברוק, כיף לראות אותו משתגע ועושה מה בזין שלו אבל הוא לא יעשה כלום עם הקבוצה הזאת, את הצ'אנס שלו לטבעת הוא קיבל כשבקבוצה שלו שיחקו הארדן ודוראנט. אם היה עוזב לקבוצה טובה אחרת ומנסה לייצר קונטנדרית חדשה זה היה מעניין, ועל הדרך גם היה סוגר את הפרנצ'ייז המיותר הזה, הייתי מעדיף את האפשרות הזאת ללא ספק.

ריי אלן הודיע על פרישה באופן רשמי (בפועל הוא כבר שנה וחצי לא שיחק). אחד השחקנים הכי אהובים עליי אי פעם, בגללו הייתי קם בשעות לא שעות כדי לראות את בוסטון בפלייאוף-ים.

אחרי 10 הפסדים רצופים בחוץ מול סן אנטוניו, יוטה נתנה הצגה הלילה עם 106-91, ופשוט הייתה טובה יותר לאורך כל המשחק

יופי של קבוצה.

לילה מעניין מאוד עם הרבה משחקים דרמטיים.

הלייקרס ממשיכים להראות כמה כישרון יש להם. אינדי התאמצו מאוד כדי לנצח בבית.
אורלנדו התקשו מול פילי, אבל ניצחו בסיום די דרמטי שכלל חטיפות משני הצדדים.
קאזינס ביצע 5 (!) עבירות רק ברבע הרביעי, והורחק (שוב) עם 6 עבירות במאץ'-אפ הקשוח מול ווייטסייד.

ובלי קשר,
ג'ואקים נואה חתום הלילה על האיירבול הכי הזוי \ מצחיק שראיתי בשנים האחרונות. אני ראיתי כבר בלופים.
https://www.youtube.com/watch?v=Ndv67McrFNQ

אחרי 10 הפסדים רצופים בחוץ מול סן אנטוניו, יוטה נתנה הצגה הלילה עם 106-91, ופשוט הייתה טובה יותר לאורך כל המשחק

יופי של קבוצה.

וזה בלי גורדון הייוורד, כשהוא יחזור גונסון ירד לספסל או שיוטה תשחק עם שניהם מה אתם חושבים?.

זה לא יספיק כנראה ליותר מסיבוב פלייאוף ראשון, אבל יש לי הרגשה שווסטברוק יהנה מהעונה הזאת יותר מכל עונה בקריירה שלו.

יש לציין שאוקלהומה ניצחה 3 משחקים יחסית קלים, וגם זה בצורה דחוקה.

יהיה מאוד מעניין לראות אותם נגד קבוצות בקליבר קצת יותר גדול.

וכמובן את החזרה של דוראנט לצ׳יספייק.

בקשה, קיבלת משחק נגד קבוצה גדולה, ששוב ווסטי היה מדהים והוביל לניצחון בל.א.

היום בלילה אוקלי פוגשת את גולדן, יהיה לוהט

זה גם ניצחון דחוק. כמה זמן אתה מאמין שהוא יכול להחזיק אותם על הגב?

זה גם ניצחון דחוק. כמה זמן אתה מאמין שהוא יכול להחזיק אותם על הגב?

בעקרון תלוי נגד מי הם יהיו בפלייאוף, אבל אם הם יעברו 2 סיבובים יהיה הפתעה גדולה מבחינתי

משחק נוראי.

ראסל היחיד שקלע בדאבל פיגרס וגם זה באחוזים מזעזעים ועם 10 איבודים.

לשמחתנו בלייק גריפין גמר לקליפרס את המשחק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.