Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

לאיזה שלישייה אתה מתכוון? ראסל-רנדל-קלארקסון? ראסל-אינגרם-רנדל? יש גם את לארי נאנס ב-4 ואיביצה זובאץ' ב-5 עם פוטנציאל נחמד. בקיצור יש יותר מרק 3 צעירים מבטיחים, העתיד נראה ורוד. או בעצם צהוב-סגול :D

ראסל-אינגרם-רנדל. גם קלארקסון שלא ברור לי מאיפה צץ נראה מבטיח. את זובאץ' ונאנס אני לא מכיר, אבל עושה רושם ששנות הטאנקינג מתחילות להשתלם לכם.

ראסל-אינגרם-רנדל. גם קלארקסון שלא ברור לי מאיפה צץ נראה מבטיח. את זובאץ' ונאנס אני לא מכיר, אבל עושה רושם ששנות הטאנקינג מתחילות להשתלם לכם.

תכלס, יש לכם שחקן שיכול להתפתח לסופרסטאר? אני לא רואה את זה קורה, הלוואי שאני אתבדה

תכלס, יש לכם שחקן שיכול להתפתח לסופרסטאר? אני לא רואה את זה קורה, הלוואי שאני אתבדה

מעבר לבאטלר שמשנה לשנה רק מקבע את מעמדו כאחד השחקנים הטובים בליגה (בעיניי לפחות ב15 הטובים ביותר) - קשה להגיד, מצד אחד יש את דנזל ולנטיין שנבחר רק בדראפט האחרון, אבל מההתרשמות שלי - מדובר ביופי של שחקן עם קליעה טובה ותרומה סולידית בהגנה, אני כן רואה תרחיש שהוא נהיה סופרסטאר בעוד שנתיים-שלוש, אבל יכול להיות שאני סתם מדבר ממקום של אוהד מלא באופטימיות, מצד שני יש שחקנים כמו פורטיס ומקדרמוט שמרשימים לטובה בדק' שהם מקבלים, אבל להגיד שהם יהיו יותר משחקנים טובים בליגה? את זה אני לא יכול להגיד.

בגדול, שיקאגו ויתרה על האפשרות של טנקינג בעקבות העזיבה של רוז ונואה וצירפה שמות גדולים, אבל לא כאלה שיכולים לקחת אותה מעבר לפלייאוף, לדעתי זאת טעות, אבל אני מבין את הרצון להישאר תמיד רלוונטים בהווה ולא רק בעוד 5-6 שנים. מה גם שהקיץ הבא יהיה סוער לא פחות מזה שעברנו עכשיו ואולי משם נוכל להרכיב משהו יותר שאפתני.

מעבר לבאטלר שמשנה לשנה רק מקבע את מעמדו כאחד השחקנים הטובים בליגה (בעיניי לפחות ב15 הטובים ביותר) - קשה להגיד, מצד אחד יש את דנזל ולנטיין שנבחר רק בדראפט האחרון, אבל מההתרשמות שלי - מדובר ביופי של שחקן עם קליעה טובה ותרומה סולידית בהגנה, אני כן רואה תרחיש שהוא נהיה סופרסטאר בעוד שנתיים-שלוש, אבל יכול להיות שאני סתם מדבר ממקום של אוהד מלא באופטימיות, מצד שני יש שחקנים כמו פורטיס ומקדרמוט שמרשימים לטובה בדק' שהם מקבלים, אבל להגיד שהם יהיו יותר משחקנים טובים בליגה? את זה אני לא יכול להגיד.

בגדול, שיקאגו ויתרה על האפשרות של טנקינג בעקבות העזיבה של רוז ונואה וצירפה שמות גדולים, אבל לא כאלה שיכולים לקחת אותה מעבר לפלייאוף, לדעתי זאת טעות, אבל אני מבין את הרצון להישאר תמיד רלוונטים בהווה ולא רק בעוד 5-6 שנים. מה גם שהקיץ הבא יהיה סוער לא פחות מזה שעברנו עכשיו ואולי משם נוכל להרכיב משהו יותר שאפתני.

שלא תבין לא נכון, אני כן חושב שבאטלר שחקן פשוט מצוין, אולי מהטובים בליגה, אבל לא רואה סיכוי אפילו קלוש שהוא יכול "לסחוב קבוצה על הגב", בניגוד לווסטרבוק אגב.

אני לא מכיר מספיק את הרוקים של שיקאגו העונה קצת קשה לעקוב אחרי כל בחירות דראפט, אבל גם כאן אני בספק אם הם הביאו שחקן שיכול להיות שחקן על.

אגב, אני קצת(הרבה) משוחד כי אני פשוט מת על רוז, מהמשחק הראשון שלו שראיתי(אחרי הפציעה ב2011 אגב) נדלקתי על השחקן הזה, אבל לדעתי שיקאגו עשו טעות שהעזיבו אותו..לעומת נואה שהיה מהלך חכם.

בהכל מקרה אני לא חושב שהעונה שיקאגו תוכל לעשות משו רציני, בייחוד לא עם קו אחורי נוראי מבחינת קליעה(לא מתרשם מה4 שלשות של וויד, זה משהו שיתאזן בהמשך העונה וקצת קשה לי לראות מישהו בגילו ובמעמדו עובד בקיץ חזק מאד על הקליעה)

הדבר הכי טוב ששיקאגו עשו בשנים האחרונות זה להיפטר מדרק רוז.
מעולם לא ראיתי שחקן שכופה את עצמו על קבוצה בצורה כל כך בוטה כמוהו.

הניקס יהיו טובים יותר בלעדיו לטעמי. כבר אחרי המשחק הראשון קראתי איזשהי ביקורת מרומזת מצידו על התקפת המשולש של פיל ג'קסון.
יכול להיות שהוא צודק, אבל אתה פאקינג יומיים וחצי בקבוצה בן אדם.

עריכה:

הנה כתבה מאמש - כרמלו ורוז כבר לא משדרים על אותו גל.
http://www.newsday.com/sports/basketball/knicks/carmelo-anthony-jeff-hornacek-understand-derrick-rose-s-frustration-1.12516527

הניקס יהיו טובים יותר בלעדיו לטעמי. כבר אחרי המשחק הראשון קראתי איזשהי ביקורת מרומזת מצידו על התקפת המשולש של פיל ג'קסון.

עריכה:

http://www.newsday.com/sports/basketball/knicks/carmelo-anthony-jeff-hornacek-understand-derrick-rose-s-frustration-1.12516527

בסדר, מי לא התמרמר על על התקפת המשולש בהתחלה? במקרה קראתי את הביוגרפיה של פיל גקסון(ספר נורא ואיום, שיעמומון אחד גדול) ולוקח זמן להתחבר לשיטה הזאת.

בכל מקרה, נותר לראות מה יהיה בהמשך העונה..הפוטנציאל התרסקות שלהם עם רוז והפוטנציאל עלייה מטאורית עם רוז הוא זהה לדעתי. אני עדיין לא איבדתי תקווה איתו, אבל שוב מניח שזה כי אני אופטימי חסר תקנה..

שלא תבין לא נכון, אני כן חושב שבאטלר שחקן פשוט מצוין, אולי מהטובים בליגה, אבל לא רואה סיכוי אפילו קלוש שהוא יכול "לסחוב קבוצה על הגב", בניגוד לווסטרבוק אגב.

אני לא מכיר מספיק את הרוקים של שיקאגו העונה קצת קשה לעקוב אחרי כל בחירות דראפט, אבל גם כאן אני בספק אם הם הביאו שחקן שיכול להיות שחקן על.

אגב, אני קצת(הרבה) משוחד כי אני פשוט מת על רוז, מהמשחק הראשון שלו שראיתי(אחרי הפציעה ב2011 אגב) נדלקתי על השחקן הזה, אבל לדעתי שיקאגו עשו טעות שהעזיבו אותו..לעומת נואה שהיה מהלך חכם.

בהכל מקרה אני לא חושב שהעונה שיקאגו תוכל לעשות משו רציני, בייחוד לא עם קו אחורי נוראי מבחינת קליעה(לא מתרשם מה4 שלשות של וויד, זה משהו שיתאזן בהמשך העונה וקצת קשה לי לראות מישהו בגילו ובמעמדו עובד בקיץ חזק מאד על הקליעה)

באטלר לא יכול לסחוב הקבוצה הזאת ליותר מפלייאוף נחמד, זה ברור ואף אחד לא מצפה מהקבוצה הזאת להדיח את קליבלנד בסדרת פלייאוף. בניגוד לווסטברוק? אני מזכיר לך שבלי דוראנט אוקלהומה לא הגיעה לפלייאוף, אז זה נכון שהוא שחקן מדהים, אבל רק השנה נדע אם הוא גם מסוגל לקחת את הקבוצה שלו על הכתפיים.

דרק הוא אחד הספורטאים האהובים עליי אי פעם (רשימה מכובדת מאוד) וכאב לי מאוד על העזיבה שלו, אבל שיקאגו לקחו את ההחלטה הנכונה, להמשיך לתת לדריק את המושכות זה להאיחז באוויר. עם כל הצער שבדבר, הוא אפילו לא קרוב להיות אותו שחקן מאז הפציעה. ואם אני לא טועה הפציעה ההיא בפלייאוף הייתה בשנת 2012.

עריכה:

אני מעולם לא אבין את הקבוצה הזאת

זובאץ' ונאנס לא ציפיתי שתכיר, בחירות סיבוב שני של 2 הדראפטים האחרונים. קלארקסון לעומת זאת ציפיתי שיהיה יותר מוכר, שנה שלישית שלו בליגה ונבחר לחמישיית הרוקיז הראשונה ב-2015, אבל שיהיה.

סתם תסריט שהרצתי בראש - דוראנט זוכה באליפות או שתיים בשנים הקרובות, ואז חוזר "הבייתה" לאוקלהומה ועושה את ה redeem שלו וזוכה גם שם באליפות

סתם תסריט שהרצתי בראש - דוראנט זוכה באליפות או שתיים בשנים הקרובות, ואז חוזר "הבייתה" לאוקלהומה ועושה את ה redeem שלו וזוכה גם שם באליפות

תסריט ריאלי לחלוטין, מקווה שאם הוא ירצה לחזור יגידו לו לא (פחחחחח)

לא אותו דבר - כי לברון באמת מאוהיו (מליד קליבלנד), זה ה-hometown club שלו, דוראנט לא רק שמ-DC אלא שבכלל נבחר ע"י הסוניקס לפני שהם עזבו את סיאטל. קליבלנד גם לקחה בזכות לברון אליפות אחרי עשורים של כישלון בכל ספורט אפשרי, הם הבדיחה של אמריקה (יחד עם פילי, אני מניח). את OKC מלכתחילה מי סופר? לא ידוע לי על קבוצות שלהם חוץ מהת'אנדר שגם חדשה. בקיצור כל הרקע של התסריט הזה שונה לחלוטין.

לא אותו דבר - כי לברון באמת מאוהיו (מליד קליבלנד), זה ה-hometown club שלו, דוראנט לא רק שמ-DC אלא שבכלל נבחר ע"י הסוניקס לפני שהם עזבו את סיאטל. קליבלנד גם לקחה בזכות לברון אליפות אחרי עשורים של כישלון בכל ספורט אפשרי, הם הבדיחה של אמריקה (יחד עם פילי, אני מניח). את OKC מלכתחילה מי סופר? לא ידוע לי על קבוצות שלהם חוץ מהת'אנדר שגם חדשה. בקיצור כל הרקע של התסריט הזה שונה לחלוטין.

כמובן שזה לא אותו סיפור, אבל אני משוכנע שיש לו הרבה סימפטיה למקום וגם הוא מבין שמבחינת אוקלהומה הוא תקע לכולם סכין בגב. מה גם שאחרי שאתה מוריד את הקוף הזה מהגב (טבעת) אתה מרשה לעצמך להסתכל על דברים אחרת.

ואני לעומת זאת לא אוהב את הזיגזוגים האלה.

מאכזבים מאוד אינדיאנה עד כה. אני מקווה שישתפרו, כי הסגל הנוכחי שווה פלייאוף.

לכל מעריצי מינסוטה שפה, המשחק אמש זו בדיוק הסיבה שהימרתי שהם לא יצליחו להעפיל לפלייאוף העונה למרות כל הכישרון. הובילו מול סקרמנטו כבר ב-17 הפרש, אבל איכשהו הצליחו להפסיד, ועוד שסקרמנטו נותרו ללא קאזינס בדקות המכריעות בגלל 6 עבירות.
הם בוסרים מידי.

מאכזבים מאוד אינדיאנה עד כה. אני מקווה שישתפרו, כי הסגל הנוכחי שווה פלייאוף.

לכל מעריצי מינסוטה שפה, המשחק אמש זו בדיוק הסיבה שהימרתי שהם לא יצליחו להעפיל לפלייאוף העונה למרות כל הכישרון. הובילו מול סקרמנטו כבר ב-17 הפרש, אבל איכשהו הצליחו להפסיד, ועוד שסקרמנטו נותרו ללא קאזינס בדקות המכריעות בגלל 6 עבירות.

הם בוסרים מידי.

חוסר ניסיון, ישתפרו ממשחק למשחק

עוד מוקדם מדי להעריך מי מהקבוצות ה"מתנדנדות" בפוזיציה יותר טובה לעלות .

לא הייתי דואג גם לאינדיאנה, הם יהיו בפלייאוף לדעתי

אינדיאנה לא היו ולא יהיו אותו דבר מאז העזיבה של גריינג'ר. הלוואי והייתי יכול לראות את גריינג'ר ופול ג'ורג' משחקים ביחד בשיאם.

ווסטברוק פשוט לא אנושי.
הצטרף הלילה לקבוצה מצומצמת של שחקנים שרושמים 2 טריפל דאבל ב3 משחקים ראשונים של העונה: מג'יק ג'ונסון, ג'רי לוקאס, אוסקר רוברטסון.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.