Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

רבע ראשון: ווסטברוק מתלונן לשופט שאוהד של פילי מניף לו אצבע משולשת, השדרים של ESPN עורכים דיון על האם צריך לאפשר לשחקנים לתת מכות לאוהדים.

רבע שלישי: הקהל צועק "MVP, MVP" לאמביד.

אני כל כך שמח שאני אוהד את הקבוצות של העיר הזאת.

האמת שלא ראיתי את כל המשחק, אני משחק NBA 2K תוך כדי וגם סתם גולש, אני חצי רואה וחצי שומע ברקע. אבל במה שראיתי היו לו קטעים טובים של ריבאונדים ולפחות גג אחד שקלטתי. חוץ מזה שאני מניח שבאמת שמחים לראות אותו סוף סוף על הפרקט.

הוא לגמרי נראה דות'ראקי

ובינתיים הסטאש בראדר השני, קנטר, נראה כמו פרדי מרקורי.

בשידור משבחים את סרחיו רודריגס, אבל משום מה הם לא מזכירים שהוא הפסיד למכבי בגמר לפני שנתיים וחצי :(

ובינתיים הסטאש בראדר השני, קנטר, נראה כמו פרדי מרקורי.

בשידור משבחים את סרחיו רודריגס, אבל משום מה הם לא מזכירים שהוא הפסיד למכבי בגמר לפני שנתיים וחצי :(

סרחיו אחלה שחקן, הוא פתח?

אני מנסה למצוא שידור ישיר לאיזשהו משחק ואני תקוע על תקצירים של ליגת העל ב5 לייב, באיזה ערוץ יש עכשיו משחק?

אנתוני דיוויס עם ההצגה הכי גדולה של משחקי הפתיחה בינתיים, עם 50 נק', 16 ריבאונדים, 5 אסיסטים, 7 חטיפות ו 4 בלוקים. זה לא כל כך עזר לקבוצה שלו שהפסידה בביתה לדנבר.

מסכן.

אנתוני דיוויס עם ההצגה הכי גדולה של משחקי הפתיחה בינתיים, עם 50 נק', 16 ריבאונדים, 5 אסיסטים, 7 חטיפות ו 4 בלוקים. זה לא כל כך עזר לקבוצה שלו שהפסידה בביתה לדנבר.

מסכן.

מפלצת. יאללה שיחזור הביתה.

מסכן.

אין לו שום שחקן מסייע. באמת. נאדה.

קבוצה כושלת.

חוץ ממינסוטה הקבוצה האהודה עליי כבר שנים, גם את בוסטון אני ממש מסמפט העונה

אחלה ניצחון ללייקרס :thumbsup_anim: ממש מתלהב מהפוטנציאל שיש לנו לעתיד, אפשר בשנים הבאות לחזור לימים היפים.

סתם נתון מעניין:

הארדן במחצית הראשונה: 16 נק' ו 14 אסיסטים. תוצאת המחצית: 71-63 לטובת יוסטון

הארדן במחצית השנייה: 18 נק' ו 3 אסיסטים. תוצאת המחצית: 57-43 לטובת הלייקרס.

סתם נתון מעניין:

הארדן במחצית הראשונה: 16 נק' ו 14 אסיסטים. תוצאת המחצית: 71-63 לטובת יוסטון

הארדן במחצית השנייה: 18 נק' ו 3 אסיסטים. תוצאת המחצית: 57-43 לטובת הלייקרס.

הפסיק למסור או שהחברים שלו התחילו להחטיא? :)

שלישיית הצעירים של הלייקרס בהחלט מסקרנת, אם הכל ילך כמתוכנן הפרנצ'ייז הזה יקום לתחייה בעוד שנתיים-שלוש עם היומרה הרגילה לטבעת.

איזה כיף לקום בבוקר לידיעת ניצחון ראשון נגד הסלטיקס. באטלר ו-וויד(!) עם 4 מ6 לשלוש, יש לי תחושה שמישהו עבד על הזריקות שלו בקיץ..

שלישיית הצעירים של הלייקרס בהחלט מסקרנת, אם הכל ילך כמתוכנן הפרנצ'ייז הזה יקום לתחייה בעוד שנתיים-שלוש עם היומרה הרגילה לטבעת.

איזה כיף לקום בבוקר לידיעת ניצחון ראשון נגד הסלטיקס. באטלר ו-וויד(!) עם 4 מ6 לשלוש, יש לי תחושה שמישהו עבד על הזריקות שלו בקיץ..

לאיזה שלישייה אתה מתכוון? ראסל-רנדל-קלארקסון? ראסל-אינגרם-רנדל? יש גם את לארי נאנס ב-4 ואיביצה זובאץ' ב-5 עם פוטנציאל נחמד. בקיצור יש יותר מרק 3 צעירים מבטיחים, העתיד נראה ורוד. או בעצם צהוב-סגול :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.