Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

שהוא הודיע שהוא יהיה שחקן חופשי בקיץ? ובנוסף שיש לו רצון גדול לחתום בלייקרס?

למה שקבוצה תיתן בעבורו משהו משמעותי שהיא יודעת שבסבירות גבוהה הוא יעזוב בסוף השנה?

פספסתי את הקטע עם הלייקרס. למה? כי יש מירוץ סביבו ורק אחת יכולה לזכות בו. כנראה שזה לא הצעד המתבקש מצידו, אבל זה לא כל כך קריטי לרווחיות של אינדי בטרייד כזה, אם אתם שואלים אותי..

אני לא כועס על פול ג'ורג'. שילך. קארמה על הטרייד שעשו על דני גריינג'ר. עדיף להעיף אותו כמה שיותר מהר על איזה קבוצה שאולי תשים הצעה טובה בשביל לקבל אותו לשנה (בוסטון?), לסיים אחרונים בליגה ולקבל בחירת דראפט טובה.

מעניין

הלייקרס מעבירים לברוקלין את דיאנג'לו ראסל ואת החוזה השמן של מוזגוב ומקבלים בתמורה את ברוק לופז ואת הבחירה ה27 בדראפט הקרוב

Lonzo it is

טוב, בזמן שהווארד צייץ בטוויטר "Ok Twitter Fans ,, give me your thoughts , trades or otherwise & Remember 2B-Nice" הוא הועבר לשארלוט ביחד עם בחירה 31 ובתמורה לבלינלי, מילס פלומל ובחירה מס' 41...

מעניין, אבא שלו כ"כ בטוח שהלייקרס יקחו אותו שהוא לא הסכים שהוא יתאמן אצל אף קבוצה אחרת.

אבא שלו מצחיק ברמות, תראו ראיונות שלו בFIRST TAKE עם סטיבן איי סמית'. לא חשבתי שיש מישהו יותר קשקשן מסטיבן איי אבל הוא כנראה שטעיתי.

סטיבן איי מדבר הרבה שטויות, אבל הוא נראה ליצן הרבה בגלל הסגנון שלו, שזה חלק מהשואו. אבל איך לא חשבת שיש מישהו יותר קשקשן ממנו כשבמשך שנים הגיש תכנית לצד סקיפ ביילס?

סטיבן איי מדבר הרבה שטויות, אבל הוא נראה ליצן הרבה בגלל הסגנון שלו, שזה חלק מהשואו. אבל איך לא חשבת שיש מישהו יותר קשקשן ממנו כשבמשך שנים הגיש תכנית לצד סקיפ ביילס?

השילוב של סקיפ וסטפן היה אחד המצחיקים, כל דיון נהיה דרמה ברמת טלנובלה מארגנטינה

עכשיו מדברים על פול ג'ורג' לסלטיקס

האוף סיזן ככ הרבה יותר מעניין מהעונה האחרונה

אין ספק, ורק התחלנו. יהיה קיץ מאוד מעניין.

מה לי ולNBA אבל ראיתי עד בחירה 6 כולל

ג'וש ג'קסון הכי הלהיב אותי. נראה השחקן הכי שלם.

גם הבא אחריו שלקחו אורלנדו נראה טוב ממש (הגבוה).

לא נפלתי דווקא מהבחירה הראשונה וגם לא מהאבא ענק.

מה לי ולNBA אבל ראיתי עד בחירה 6 כולל

ג'וש ג'קסון הכי הלהיב אותי. נראה השחקן הכי שלם.

גם הבא אחריו שלקחו אורלנדו נראה טוב ממש (הגבוה).

לא נפלתי דווקא מהבחירה הראשונה וגם לא מהאבא ענק.

אתה מדבר על הסרטוני היילייטס באורך 30 שניות?

פולץ כבר הגיב "טראסט דה פרוסס" לתמונה שאמביד פרסם איתו באינסטגרם לפני כמה ימים, והוא אוהד איגלס שלובש 20 בגלל בריאן דוקינס. תוסיפו את זה לשאריץ', ואפשר להגיד שהם בונים את הקבוצה הכי מרגשת בליגה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.