Jump to content

Nba עונת 17\2016 הנושא הרשמי

DoW

Recommended Posts

מערב:

1. GS

2. ספרס

3. OKC

4. קליפרס

5. פורטלנד

6. דאלאס

7. מינוסוטה

8. ממפיס

מזרח:

1. קליבלנד

2. טורונטו

3. אינדיאנה

4. ניקס

5. בולס

6. בוסטון

7. אטלנטה

8. מילווקי

מפתיע אותי שכולם מדרגים את OKC כל כך גבוה.

זאת הולכת להיות כנראה אחת מהקבוצות הכי חלשות בליגה מה3 (ווסטברוק אחוזים זוועה, אולדיפו מתחת ל35%, רוברסון לא קלע) וקשה לי לראות איך הם ייצרו שטח לווסטברוק.

הגנתית יש להם פונטציאל מצוין למשחק ספציפי אבל קשה לי לראות את ווסטברוק מתאמץ בהגנה שהוא סוחב את ההתקפה בעונה הסדירה ובכל מקרה יש גבול כמה טובה יכולה להיות קבוצה כלשהי בהגנה שקאנטר משחק דקות משמעותיות.

כל זה בלי להזכיר את זה שכמעט כל פציעה לווסטברוק והם גומרים את העונה לדעתי.

האמת שבאופן כללי המערב פתוח לגמרי, יש רק 4 קבוצות שאני די בטוח שיגיעו לפלייאוף (גולדן סטייט, ספרס, קליפרס ויוטה כי יש לה המון עומק והיא לא תלויה בשחקן אחד) ואני לא חושב שיש אף קבוצה שממש תפתיע אותי אם תגיע לפלייאוף.

למען האמת זו ליגה די קטנה, אני לא מאמין שתתקשה למצוא "מציאות".

אני יכול להמליץ על כמה הימורים מעניינים לדראפט, או כווייברים בהמשך העונה (אם לא ייבחרו).

דווייט האוורד - עשוי להישכח בדראפט (זה מה שקרה אצלי בעונה שעברה). נתן לי אחלה עונת פנטזי. ולמרות שהוא שחקן מגעיל, הייתי בוחר אותו בלי לחשוב פעמיים (כמובן בסיבובים מאוחרים יותר).
טייריק אוואנס - אמור לחזור מהפציעה בסביבות דצמבר. בדומה להאווארד סביר להניח שגם הוא יישכח. שווה לקחת אותו בסיבובים האחרונים, להעביר לSLOT של הפצועים, ואז לקחת שחקן נוסף. עבד לי נהדר בעונה שעברה.
האריסון בארנס - לא שווה פנטזי בקבוצה כמו גולדן סטייט, השאלה היא מה יהיה איתו העונה כשהוא אמור להיות זה שמוביל את דאלאס יחד עם נוביצקי.

פארסונס (פציע), נוביצקי (עשוי לשחק פחות), רג'י ג'קסון (נחלש לקראת סוף העונה שעברה. איש סמית' הגיבוי שלו), ריאן אנדרסון, דווין בוקר (אמור לפתוח בחמישייה יחד עם בלדסו, כאשר נייט יגבה אותם מהספסל), קראודר, אריזה, קובינגטון, סאלינג'ר (אמור לפתוח כ-4 לפי דברי המאמן), ולנצ'יונס (אין לו יותר את ביומבו על הראש), מארווין וויליאמס, דרון וויליאמס (פציע), ברדלי ביל (פציע מאוד), בן סימונס (רוקי), ג'וקיץ' (יעשה קפיצת מדרגה לפי כל חובבי הפנטזי), ג'ף טיג (הימור מעניין אחרי שקיבל את המפתחות בעמדת הרכז של אינדיאנה), ת'אדס יאנג, טוביאס האריס, פורנייר (השוטינג גארד היחידי באורלנדו יחד עם הזוניה), ארון גורדון (אמור לפתוח בעמדת הסמול פורוורד שהיא עמדה חדשה לו), מירוטיץ' (עשוי להיות הפאוור פורוורד הפותח בשיקאגו, אבל אף אחד לא יודע באמת), וויגינס (אם יעשה שידרוג בהגנה בעיקר), דארן קוליסון (קיבל את המפתחות להוביל את סקרמנטו. המחליף שלו הוא טיי לאוסון), דניס שרודר (גם כן קיבל את המפתחות אחרי העזיבה של טיג. צריך לקחת בחשבון שהמחליף שלו, ג'ארט ג'ק, לא רע בכלל), קלדוול-פופ (אמור להשתפר מאוד), דרגיץ' (כי אין כלום במיאמי חוץ ממנו ו-ווייטסייד), קיד-גילכריסט (פציע), ג'רמי לין (קיבל את המנדט בעמדת הרכז של ברוקלין), ג'סטיס ווינסלו (עשוי לפרוץ), וכל הצעירים של הלייקרס (דיאנג'לו ראסל, ראנדל, קלאקרסון).

קח בחשבון שכולם הימורים פחות או יותר, חלקם גדולים יותר וחלקם פחות.

כתבתי רק אלו שעשויים להישאר בסיבובים האחרונים של הדראפט, אבל בטוח שכחתי כמה שחקנים, מי שרוצה מוזמן לתת המלצות נוספות.

בהצלחה :)

טוב, זה היה מהיר, אבל אפשר להוריד את בן סימונס מהרשימה.

הקללה של פילי ממשיכה גם העונה -
במהלך אימון של הקבוצה סימונס נפצע, ולאחר בדיקות התגלה כי הוא סובל משבר בכף רגל ימין. זמן ההיעדרות עדיין לא ידוע לחלוטין, אבל כבר עכשיו מדובר על החלמה של כמה חודשים טובים.

מה יהיה עם הקבוצה הזאת?

למה זה מצחיק?

זה לא עד כדי כך לא שכיח שקבוצת NBA, גם אם היא טובה, תפסיד לקבוצה מאירופה

סן אנטוניו הפסידה לאלבה ברלין לפני שנתיים, והיא הגיעה כקבוצה אלופה עוד.

מדובר במשחק הכנה, יש מצב שהראשון שלהם העונה אפילו.

למה זה מצחיק?

אני זוכר שניצחנו את טורונטו עם הקבוצה הגדולה של פארקר בארה"ב, לדעתי היה לנו עוד ניצחון באותו מסע או שהיה הפסד על הקשקש.

לדעתי אם יש קבוצת יורוליג חזקה ממש, לא משהו סטנדרטי, אלא מפלצת יורוליג כמו שהיינו עם פארקר,שאראס, באסטון, וויציץ' וכו', היא יכולה לתת פייט יפה מאוד ללא מעט קבוצות NBA, הבעיה הגדולה היא העומק של קבוצה כזאת לעומת קבוצת NBA, כי יש לך אולי 5-6 תותחים בקליבר של פארקר ושאראס והשאר כבר ברמה הרבה יותר נמוכה שלא מתאימים ל-NBA וברגע שאתה מוריד אותם מהפרקט אתה מתחיל להכנס לבור.

ריאל מדריד כיום לא רחוקה ממכבי של אז.
אחת הקבוצות הטובות באירופה, אם לא הכי טובה.

חשוב לזכור שOKC כבר הובילו מעל ל-20 הפרש, ואז נתנו מנוחה לכל השחקנים המרכזיים שלהם. שיחקו שם כמה שמות שסביר להניח שלא ישחקו יותר מידי העונה.
כמו שDOW אמר, לא עושים עניין מהפסדים כאלה בדרך כלל בקדם עונה.

למה זה מצחיק?

כי זה עדיין משחק שמנוהל ע"י לאסו, ואוקלהומה לא זרקו

• 2 weeks later...

טרייד ממש מוזר (בעיניי) - מילווקי שולחת את מייקל קארטר וויליאמס לשיקגו תמורת... טוני סנל.

בדיוק לפני שבוע בערך נזכרתי במתיו דלוודובה שחתם במילווקי, ותהיתי למה הלך דווקא למילווקי בשביל להיות רכז מחליף שם, כי כסף יכל למצוא בהרבה מקומות, אז הנה, כנראה יקבל את המקום בחמישייה.

שיקגו מצרפת שחקן טוב נוסף לרוסטר שלה, אבל הקליעה שלה ל 3 פשוט לא תהיה קיימת העונה, וזה מוזר לי כאשר כל הליגה רק הולכת יותר ויותר בכיוון של השלשות.

סנל שחקן כנף צעיר עם קו עלייה מסויים, יכול להתאים לסגנון שבונים במילווקי.

אגב, אפשרות אחרת היא שבמקום דלוודובה, התכנון הוא שהגריק פריק ישמש רכז? מעניין אם המשיך לעבוד על האספקט הזה במשחק שלו במהלך הקיץ (לא, לא יצא לי לראות משחקי הכנה של מילווקי כדי לדעת)

זה היה התכנון לאורך כל הקיץ. יאניס רכז, כאשר לצידו קומבו-גארד שיודע גם להחזיק כדור, אבל לא באופן טוטאלי כמו MCW.

אחרי הפציעה של מידלטון מילווקי היו בצרות, לכן אני חושב שהטרייד הזה שיוויוני, מילווקי קיבלו מה שחסר להם, שיקאגו מנצלת את המנייה של קרטר וויליאמס שנמצאת כרגע בריצפה ומרוויחה כישרון (על הנייר..).

למה שיקאגו צריכים את קרטר אם יש כבר את רונדו? לא ברור לי האינטרס של שיקאגו

ולגבי הקלעים - זה נכון שאין קלע טוב לשלוש בחמישיה, אבל יש על הספסל את מקדרמוט שהוא יופי של קלע ל3 וגם הרוקי החדש דנזל ולנטיין קלע באחוזים יפים מאוד ל3 במכללות (ובכלל עושה רושם של אחלה קלע). מה גם שקליעה ל3 זה משהו שאפשר להשתפר בו במהלך הקריירה ואני לא אתפלא לראות את ג'ימי זורק הרבה יותר ל3 בעונה הקרובה.

למה שיקאגו צריכים את קרטר אם יש כבר את רונדו? לא ברור לי האינטרס של שיקאגו

ולגבי הקלעים - זה נכון שאין קלע טוב לשלוש בחמישיה, אבל יש על הספסל את מקדרמוט שהוא יופי של קלע ל3 וגם הרוקי החדש דנזל ולנטיין קלע באחוזים יפים מאוד ל3 במכללות (ובכלל עושה רושם של אחלה קלע). מה גם שקליעה ל3 זה משהו שאפשר להשתפר בו במהלך הקריירה ואני לא אתפלא לראות את ג'ימי זורק הרבה יותר ל3 בעונה הקרובה.

רכז מחליף.

אף קבוצה לא תהמר על MCW כרכז מוביל אחרי שתי העונות האחרונות שלו, בטח לא קבוצה שהרכז שלה הוא רונדו.

רכז מחליף.

אף קבוצה לא תהמר על MCW כרכז מוביל אחרי שתי העונות האחרונות שלו, בטח לא קבוצה שהרכז שלה הוא רונדו.

לא עקבתי אחריו בשנים האחרונות, מה הסיפור שלו, נפצע הרבה? סתם פחות טוב?

לא עקבתי אחריו בשנים האחרונות, מה הסיפור שלו, נפצע הרבה? סתם פחות טוב?

הוא נפצע לא מעט, אבל הפציעות זה לא הסיפור. יש לו שתי בעיות עיקריות - אפס יכולת קליעה מהשלוש ומחצי מרחק, וקבלת החלטות שגויה שמובילה ללא מעט איבודי כדור.

תוסיף לזה את העובדה שהוא מסוג הרכזים שצריכים את הכדור כל הזמן בידיים שלהם, ותקבל אפס התאמה לקבוצה כמו מילווקי שיש לה שחקן שעושה הכל (כולל הובלת כדור) כמו יאניס.

הבן אדם זכה ברוקי השנה לפני כמה עונות אם אני לא טועה, מדהים עד כמה המנייה שלו ירדה.

קרטר וויליאמס? אני לא עכבר NBA ולא מבין גדול אבל ממה שזכור לי הוא כשרון עצום לא? אני זוכר שדיברו עליו כאחד הצעירים המלהיבים בליגה ורוקי העונה.

גם אם האחוז ל3 לא מדהים, הוא לא מפצה על זה בדברים אחרים?

קרטר וויליאמס? אני לא עכבר NBA ולא מבין גדול אבל ממה שזכור לי הוא כשרון עצום לא? אני זוכר שדיברו עליו כאחד הצעירים המלהיבים בליגה ורוקי העונה.

גם אם האחוז ל3 לא מדהים, הוא לא מפצה על זה בדברים אחרים?

כל מה שאתה אומר רלוונטי אולי לפני 3 עונות.

מכורי הפנטזי- יש מציאות לגרד לבחירה 12 13?

אני לא יודע מי נבחר אצלכם ומי לא, אבל אזרוק לך כמה שמות שנבחרו אצלי מאוחר.

לפני הכל - יש מגמה (בליגות אחרות, אצלנו לא), להשאיר את רונדו בבחירות האחרונות. הייתי לוקח אותו בלי לחשוב פעמיים, אסיסטים הוא תמיד ייתן, אז אם לא לקחו אותו אצלך, תקפוץ על המציאה.

גארדים לבחירות האחרונות:

אוואן פורנייה, דיאנג'לו ראסל, ג'ף טיג (אם לא נבחר), ברדלי ביל (אם לא נבחר), דרגיץ', שרודר, קוליסון, אריזה (יכול לשחק גם שוטינג גארד), ג'רמי לין, דרון וויליאמס, טייריק אוואנס (פצוע, אמור לחזור בסביבות ינואר), זאק לאווין, דווין בוקר, אייברי בראדלי, דני גרין (תחכה לראות איך הוא יפתח את העונה), ג'ורג' היל, ווסלי מת'יוס, רונדי הוד, ועוד רבים מעניינים.

ראיתי שעשו סקר בקרב ה GM של הליגה, את מי הם היו בוחרים ראשון לקבוצה שלהם (סיטואציה של דראפט הכוונה כשכל הקבוצות ריקות)

קארל אנטוני טאונס היה מקום ראשון, עם יותר קולות מלברון ודוראנט במקומות 2 ו 3.

משהו יותר מדי דפוק בליגה הזאת, ולא פלא שיש קבוצות כמו פילדלפיה שחושבות רק 10 שנים קדימה וזונחות את ההווה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.