Jump to content

הליכודניקים החדשים

udisea

Recommended Posts

אם ההסתה לאלימות היא נגד מפגינים בצוק איתן שקוראים לאחים שלי ושלך שנהרגים בחזית "רוצחים" ועוד כל מיני כינויים נחמדים אחרים, אז טוב מאוד ויפה שעה אחת קודם.

האנשים הללו שאתה מדבר עליהם הם אנשים שאני מתעב לא פחות ממך. מצד שני, אני ממש לא רוצה לחיות במקום שבו מפעילים נגדם אלימות מאורגנת, כמה שהם מרתיחים לי את הדם.

הצל הוא אדם שמוציא הכל מהלב, הוא ממש לא אלים, אתה מוזמן להראות לי דבר אחד אלים שהוא עשה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2821071,00.html

הרבה לפני שהוא נהיה זונת לייקים או זונה פוליטית.

יואב אליאסי הוא איש מסכן בסה״כ, שחי כנראה בחסך רציני של תשומת לב.

אין הבדל בינו לבין המסכנים מהשמאל שמעוררים פרובוקציה בשביל יחס.

בתור שמאלני אני מעדיף את בן גביר ואת בן ארי, כי שם לפחות באמת יש אג׳נדה מגובשת מאחורי המעשים, לא רכיבה על טרנדים פוליטיים זמניים ועל דעת קהל מטומטם ומשולהב.

לא. אתה ממש לא יורד פה לדעתי לצערי.

אין שום אלימות בהבעת דיעה ימנית. אף אחד לא האשים אנשים כמו יצחק שמיר או משה ארנס או אחרים כאנשים אלימים בהווייה שלהם. כנ"ל לא עשרות ח"כים ימנים אחרים שכיהנו ומכהנים לאורך השנים.

יש אלימות כשמדובר בהתלהמות , הסתה לאלימות וגסות רוח שזה משהו שמאוד מאפיין את אדון אליאסי. שוב - אתה לא הופך להיות ימני יותר ע"י התלהמות ואלימות מסוימת. ממש לא.

האנשים הללו שאתה מדבר עליהם הם אנשים שאני מתעב לא פחות ממך. מצד שני, אני ממש לא רוצה לחיות במקום שבו מפעילים נגדם אלימות מאורגנת, כמה שהם מרתיחים לי את הדם.

תדע שאני מאוד מעריך אותך שאתה אשכרה עונה ברצינות לחבר'ה שדעתם שאורן חזן והצל צריכים להנהיג את המדינה

הצל הוא אדם שמוציא הכל מהלב, הוא ממש לא אלים, אתה מוזמן להראות לי דבר אחד אלים שהוא עשה.

כמות לא קטנה מהפוסטים שלו היא אלימה ומתלהמת.

הבעיה איתו היא שגם כשהוא אומר דברים נכונים (והוא אומר לעיתים דברים שאני מסכים להם), הדרך שבה הוא מדבר ומתנהל מרחיקה ותרחיק ממנו אנשים שיסכימו עם דברים מסוימים שהוא יעשה. גול עצמי לחלוטין.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2821071,00.html

הרבה לפני שהוא נהיה זונת לייקים או זונה פוליטית.

יואב אליאסי הוא איש מסכן בסה״כ, שחי כנראה בחסך רציני של תשומת לב.

אין הבדל בינו לבין המסכנים מהשמאל שמעוררים פרובוקציה בשביל יחס.

בתור שמאלני אני מעדיף את בן גביר ואת בן ארי, כי שם לפחות באמת יש אג׳נדה מגובשת מאחורי המעשים, לא רכיבה על טרנדים פוליטיים זמניים ועל דעת קהל מטומטם ומשולהב.

אתה נותן פה תקרית של ראפרים שלא קשור לא לימין ולא לשמאל ולא לערבים, אני מניח שאתה האדם היחיד בעולם שלא הלך מכות בחיים שלו?

או קילל?

אם הלכת מכות בצעירותך אז זה אומר שאתה אלים? ממש לא..

כמות לא קטנה מהפוסטים שלו היא אלימה ומתלהמת.

הבעיה איתו היא שגם כשהוא אומר דברים נכונים (והוא אומר לעיתים דברים שאני מסכים להם), הדרך שבה הוא מדבר ומתנהל מרחיקה ותרחיק ממנו אנשים שיסכימו עם דברים מסוימים שהוא יעשה. גול עצמי לחלוטין.

הוא מביע את דעתו, אין מה לעשות, האמת לפעמים כואבת.

אגב לכל השמאלני ליכוד שנגד הצל, עמית סגל העיתונאי החצי דתי חצי ימני וחצי שמאלני(לא ברור) מביא לכם את האמת בפנים:

במסגרת אובדן הפרופורציות המאפיין ימי קיץ משעממים, מתעסקת מפלגת השלטון כבר שבוע בהתפקדותו של "הצל" לליכוד. הוא לא כבש את המפלגה כמו דונלד טראמפ באמריקה, אפילו לא הודיע על ריצתו לכנסת, כולה הודיע שבעתיד ישלם שישים שקל ויצטרף לשאר 130 אלף חברי הליכוד.

הצל, ונטייתו להכפיש ללא בסיס אחת לכמה זמן, לא ממש מעניינים. כל עוד הליכוד היא מפלגה דמוקרטית זכותו של כל אדם להתפקד אליה. המהומה שקמה סביבו דווקא כן. מי שצרך תקשורת בימים האחרונים יכול היה להתרשם שהצל השתלט על מפלגת השלטון. הבוקר הודיע השר צחי הנגבי שיפעל להדיחו מהמפלגה. רק טבעת שוטרים חסרה מסביב למצודת זאב.

לפני חודש הודיע גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון וגולש אינטרנט מצטיין לפרנסתו, על הצטרפות לליכוד. אפילו בסטנדרטים המקומיים זו הייתה התפקדות מחוצפת במיוחד. שרון הבן ניסה יחד עם שאר בני משפחתו לחסל את הליכוד, קודם אידיאולוגית עם ההתנתקות ואחר כך חיסול פוליטי ממש עם הקמת "קדימה". הצטרפותו לליכוד, כולל פיזור רמזים על כוונתו להתמודד אולי לכנסת הבאה, משולה לאדם שמנסה לרצוח בחורה ואז כשהוא נכשל - מציע לה נישואים.

מדוע צחי הנגבי לא הפעיל את אותם משאבי זמן בניסיון לפסול את גלעד שרון? ואיך זה שדווקא הנגבי, שנטש לקדימה וחזר רק אחרי קרוב לשבע שנים, מחלק ציונים למתפקדים על הצורך לדבוק בעקרונות המפלגה? שתי הקושיות האלה מתרצות זו את זו.

אם הלכת מכות בצעירותך אז זה אומר שאתה אלים? ממש לא..

א. אמרת תביא תקרית, הבאתי, אם התקרית לא קשורה לפוליטיקה אז היא לא אלימה?

ב. המשפט הזה שלך, בעייתי לא פחות מהתפיסה לגבי אליאסי, התשובה אגב, היא כן.

אבל הקדשתי יותר מדי זמן לדיון חסר המעוף הזה.

איחלתי לצל בהצלחה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/663/221.html

מספיק לך? כי אם לא יש עוד

העטלף ההתעקשות שלך לקשור כל ביקורת כלפי הצל בהיותו ימני זאת חתיכת טמינת ראש בחול.

הצל הוא אידיוט, צורת השיח שלו היא אלימה גם אם הוא לא השתתף באירוע אלימות מימיו, והוא חתיכת אומלל שתפס טרמפ על כל עניין

הימני-ציוני שלו כתוצאה מהיותו ראפר שמאז ''האור והצל'' לא רלוונטי בשיט.

ההתייחסות אליו כ''מייצג הליכוד'' כפי שציינת בעמוד הקודם מצחיקה נורא לנוכח העובדה שאת המהומה הראשונה שלו החולה צומת לב הזה עושה על הגב

של האדם היחיד שמייצג את הימין האידיאולוגי בליכוד (כן, לא חובה לצעוק ולקלל שמאלנים בשביל להיות ימני ואיש ארץ ישראל השלמה).

בטח בהשוואה לקריקטורות המביכות שנתניהו עוד לא גירש מהמפלגה.

ותחסוך ממני בבקשה הטפות מוסר על שמאל וימין, אני הרבה יותר קרוב מבחינה פוליטית לליכוד מאשר לעבודה.

האלימות האמיתית שהצל מייצר היא לא שלו עצמו אלא של עדת הערסים והלה פדיחות שהולכים אחריו. הרבה מהזבל של החברה הישראלית מיוצג בתגובות לפוסטים שלו ששם האלימות האמיתית שהוא מעודד וגורם לה.

האלימות האמיתית שהצל מייצר היא לא שלו עצמו אלא של עדת הערסים והלה פדיחות שהולכים אחריו. הרבה מהזבל של החברה הישראלית מיוצג בתגובות לפוסטים שלו ששם האלימות האמיתית שהוא מעודד וגורם לה.

אני חושב שהאשמה רובצת בעיקר על המשטרה שלא אוכפת את החוק נגד הסתה

יש חוקים נגד כל הרפש שם, והמשטרה פשוט מתעלמת מהם, גם מעצלנות, גם מרשלנות ואולי גם ממניעים פוליטיים

תדע שאני מאוד מעריך אותך שאתה אשכרה עונה ברצינות לחבר'ה שדעתם שאורן חזן והצל צריכים להנהיג את המדינה

באיזה קטע אתה מתנשא מעליי?

אתה שמנצל את הפאקים שבדמוקרטיה כדי להשתלט על "מפלגת שילטון" (כאילו שהליכוד כמפלגת שלטון זה גזרה משמיים) למרות שאין לך שום קשר לדעות שלה ולא מצביע לה, מטיף לי, שאני בניגוד אלייך כן ימני וכן מצביע ליכוד? באיזה קטע?

אתה שמנצל את הפאקים שבדמוקרטיה כדי להשתלט על "מפלגת שילטון" (כאילו שהליכוד כמפלגת שלטון זה גזרה משמיים) למרות שאין לך שום קשר לדעות שלה ולא מצביע לה, מטיף לי, שאני בניגוד אלייך כן ימני וכן מצביע ליכוד? באיזה קטע?

שאלת וענית

אתה יודע מה יאלה אני זורם איתך, אבל קודם כל תסביר לי למה אני לא מתאים לליכוד? אני רואה עצמי כציוני, ליברל ודמוקרט. על פניו זה מהות הליכוד.

וכן אני לא מתבייש להודות שאני מנצל את חוקי המשחק הפוליטי על מנת להנחיל את השקפת עולמי (שוב: ציוני, ליברל ודמוקרט) על סדר היום של חברי הכנסת, אמרתי מקודם ואני אחזור על כך: סיימתי עם הבכי של שתו לי אכלו לי, נמאס לי וזה לא מוביל לכלום, מקווה שנצליח בבחירות הבאות להכניס לרשימת הליכוד חברי כנסת שייתנו את הטון השפוי בליכוד.

ומי מטיף לך ומי תוקף אותך, מה יש לך למה אתה כזה רדוף?

אתה יודע מה יאלה אני זורם איתך, אבל קודם כל תסביר לי למה אני לא מתאים לליכוד? אני רואה עצמי כציוני, ליברל ודמוקרט. על פניו זה מהות הליכוד.

וכן אני לא מתבייש להודות שאני מנצל את חוקי המשחק הפוליטי על מנת להנחיל את השקפת עולמי (שוב: ציוני, ליברל ודמוקרט) על סדר היום של חברי הכנסת, אמרתי מקודם ואני אחזור על כך: סיימתי עם הבכי של שתו לי אכלו לי, נמאס לי וזה לא מוביל לכלום, מקווה שנצליח בבחירות הבאות להכניס לרשימת הליכוד חברי כנסת שייתנו את הטון השפוי בליכוד.

ומי מטיף לך ומי תוקף אותך, מה יש לך למה אתה כזה רדוף?

יש לי שאלה אם יבואו 50\100 אלף מתפקדים חרדים לליכוד\עבודה גם תגיד שזאת הדמוקרטיה? ותענה בכנות

יש לי שאלה אם יבואו 50\100 אלף מתפקדים חרדים לליכוד\עבודה גם תגיד שזאת הדמוקרטיה? ותענה בכנות

אם יגיעו לליכוד אני מאוד אתבאס! למפלגת העבודה אני מוכן למלא עבורם את טפסי ההתפקדות.

אבל אני מבין לאן אתה חותר, כן אני מוצא את עצמי בלית ברירה משחק את המשחק רק בגלל שמספר מאוד מצומצם של בעלי אינטרס שהעתיד שלי, ילדי וכלל העם מעניין להם ת'תחת! אז וואלה לא מוותר על המדינה שלי לא בשביל עובדי חברת חשמל, לא בשביל עובדי תע"ש ולא בשביל קבלה לעם! ולא מוכן יותר לסבול התנהגות בזיונית של חברי כנסת שמוכנים לפלג ולהתסיס את העם שלי עבור הון פוליטי, לא מקובל עלי יותר.

אם יגיעו לליכוד אני מאוד אתבאס! למפלגת העבודה אני מוכן למלא עבורם את טפסי ההתפקדות

זה העניין אתה לא רוצה חרדים כדי שלא יהפכו את הליכוד לדתיים יותר ויש ימנים שלא רוצים שאנשי ימין (שמאל אני לא באמת יודע מה דעותך) שלא מעניין אותם אם יהיה 2 מדינות יתפקדו לליכות.

לא, זה לא מהות הליכוד.

גם מרצ, העבודה ויש עתיד הם ציונים, ליברלים ודמוקרטים.

זה העניין אתה לא רוצה חרדים כדי שלא יהפכו את הליכוד לדתיים יותר ויש ימנים שלא רוצים שאנשי ימין (שמאל אני לא באמת יודע מה דעותך) שלא מעניין אותם אם יהיה 2 מדינות יתפקדו לליכות.

בסדר גמור כמו שזכותי להתפקד זכותם המלאה להתבאס שכמוני מתפקדים לליכוד, תבין כרגע פחות מעניין אותי העניין המדיני כי בכל הכנות אני באמת לא חושב שיש לנו כרגע עם מי לדבר אבל זה לא נותן לגיטימציה לא להתעסק ולשפר את שאר הנושאים שיש לטפל בהם.

לא, זה לא מהות הליכוד.

גם מרצ, העבודה ויש עתיד הם ציונים, ליברלים ודמוקרטים.

לא יכול להגיד לך לגבי מרץ אבל מפלגת העבודה (בעיקר שלי יחימוביץ') מחזיקה במדיניות כלכלית בכלל לא ליברלית, אומנם שלי אוהבת למתג את זה ככה אבל האמת היא בדיוק ההפך. יש עתיד אכן גם מתאימים לתיאור ולכן יש המון חפיפה והמון לבטים בין מצביעי ליכוד ליש עתיד, אני אישית לא יכול לסבול את יאיר לפיד אז המפלגה לא בשבילי

בסדר גמור כמו שזכותי להתפקד זכותם המלאה להתבאס שכמוני מתפקדים לליכוד, תבין כרגע פחות מעניין אותי העניין המדיני כי בכל הכנות אני באמת לא חושב שיש לנו כרגע עם מי לדבר אבל זה לא נותן לגיטימציה לא להתעסק ולשפר את שאר הנושאים שיש לטפל בהם.

זה העיניין (לפחות מבחינתי) אני רוצה לשמוע שלא יהיה שום יציאה מיוש ושיספחו אותה לישראל ושלא יהיו 2 מדינות זה קצת יותר חשוב לי מהכלכלה וכל הדברים האחרים שאתם מציעים (אני לא מצביע לליכוד גם ככה).

כל עוד הליכוד היא מפלגה דמוקרטית זכותו של כל אדם להתפקד אליה.

קצת מביך שכתב פוליטי (שדרך אגב, אני מאוד מעריך כעיתונאי) שוגה בצורה כזאת.

מפלגה אינה מחויבת לצרף לשורותיה כל מי שמעוניין להתפקד, על אף שבשנים האחרונות הליכוד (וגם מפלגות אחרות) אכן עברו למפקדים המוניים חסרי סינון. למעשה, בעבר הלא רחוק בכלל, כל מתפקד היה זקוק להמלצה של ראש הסניף ובעצם היה מתבצע תהליך סינון.

יש בזה המון היגיון. לא אמרו שאסור להעמיד ראש ממשלה לדין, דיברו על חקירות (עניין דומה לחסינות דיפלומטית).

אי אפשר להטריד בן אדם כמו ראש ממשלה כל שני וחמישי על תלונות שיתכן שמקורן פוליטי גרידא.