Jump to content

הליכודניקים החדשים

udisea

Recommended Posts

ולדעתי החברה הישראלית מראה את פרצופה המכוער יותר ויותר מכיוון המנהיגים שלנו מרשים ולפעמים אף מעודדים זאת

מאוד מסכים עם תחילת המשפט. לגבי ההמשך אני חושב שזה עניין של ביצה ותרנגולת.

מאוד מסכים עם תחילת המשפט. לגבי ההמשך אני חושב שזה עניין של ביצה ותרנגולת.

לגמרי מסכים, רק שהפוליטיקאים מנסים לרצות את המתפקדים וחברי המרכז של המפלגה ולא חלילה את העם או כלל בוחרי המפלגה

אני יכול לספר לך שמאז שהתחיל הסיפור עם הצל יש קפיצה מטורפת של אנשים טובים שרוצים להצתרף לליכוד על מנת לתת קונטרה לכל הטירוף, אנשים לאט לאט מתחילים להבין שצריך "להציל" את העסק.

ולדעתי החברה הישראלית מראה את פרצופה המכוער יותר ויותר מכיוון המנהיגים שלנו מרשים ולפעמים אף מעודדים זאת, לשימחתנו אנחנו דמוקרטיה ויש דרכים להשפיע ולשנות בלי כמעט שום מאמץ, פשוט צריך לצאת מהגישה של שתו לי אכלו לי

אפשר לקבל הסבר על איזה טירוף אתה מדבר ומיהם בדיוק האנשים הטובים (שאתה ביניהם אני בטוח) ואיזה עסק צריך להציל?

נמאס לי כבר מפלצנים שכמותך שמגיעים מחתך אוכלוסיה מאוד מסויים שחושבים שהם הישראלי היפה ואנחנו הישראלי המכוער, נמאס שאתה ושכמותך מרשים לעצמכם להעביר ביקורת על כל העולם ואשתו מבלי להסתכל על עצמכם במראה ורק כי אתם שייכים לישראלי היפה והנאור ואנחנו הישראלי המכוער והמטורף.

נמאס שאתה ושכמותך חושבים שצריך להציל אותנו מעצמנו ואת העסק ביחד איתנו כי אתם הרי יודעים איך הכל צריך לעבוד ואיך העולם עובד ואנחנו חבורת טיפשים ובבונים שצריכים להודות לבורא עולם שמרשה לנו לחלוק עימכם חמצן.

נמאס כבר.

אפשר לקבל הסבר על איזה טירוף אתה מדבר ומיהם בדיוק האנשים הטובים (שאתה ביניהם אני בטוח) ואיזה עסק צריך להציל?

נמאס לי כבר מפלצנים שכמותך שמגיעים מחתך אוכלוסיה מאוד מסויים שחושבים שהם הישראלי היפה ואנחנו הישראלי המכוער, נמאס שאתה ושכמותך מרשים לעצמכם להעביר ביקורת על כל העולם ואשתו מבלי להסתכל על עצמכם במראה ורק כי אתם שייכים לישראלי היפה והנאור ואנחנו הישראלי המכוער והמטורף.

נמאס שאתה ושכמותך חושבים שצריך להציל אותנו מעצמנו ואת העסק ביחד איתנו כי אתם הרי יודעים איך הכל צריך לעבוד ואיך העולם עובד ואנחנו חבורת טיפשים ובבונים שצריכים להודות לבורא עולם שמרשה לנו לחלוק עימכם חמצן.

נמאס כבר.

גבר למה אתה כזה שלילי? לשאלתך, אין להתבלבל מי זה הישראלי יפה ומי לא אז בוא לא נהיה צבועים. ושוב ברור לי שכל נקודת מבט היא סובייקטיבי וזה גם טבעי לגמרי, אני בכל אופן אשתדל לעשות את המיטב על מנת שישראל תהיה מקום כמו שאני רוצה שהיא תהיה (בדיוק כמו שהצל עושה).

גבר למה אתה כזה שלילי? לשאלתך, אין להתבלבל מי זה הישראלי יפה ומי לא אז בוא לא נהיה צבועים. ושוב ברור לי שכל נקודת מבט היא סובייקטיבי וזה גם טבעי לגמרי, אני בכל אופן אשתדל לעשות את המיטב על מנת שישראל תהיה מקום כמו שאני רוצה שהיא תהיה (בדיוק כמו שהצל עושה).

קודם כל צביעות היא ממני והלאה ודבר שני אתה חייב להפסיק להתנשא ולחשוב שאתה הוא הוא הישראלי היפה כי בסופו של דבר זה רק עושה אותך יותר מכוער.

נמאס כבר.

שתה לימונענע קרה, זה תמיד עוזר...

קודם כל צביעות היא ממני והלאה ודבר שני אתה חייב להפסיק להתנשא ולחשוב שאתה הוא הוא הישראלי היפה כי בסופו של דבר זה רק עושה אותך יותר מכוער.

לא אמרתי או רמזתי שאני "הישראלי היפה" אלא כוונתי הייתה שיש לשאוף לעודד ולנסות ולהיות אחד כזה, כך אני חושב שצריך לנהוג ולצערי אני ורבים אחרים מרגישים שחלק מהשלטון מעודד בדיוק את ההפך. מצטער אם גרמתי לאיזושהי תחושה של התנשאות מצדי זו לא הייתה הכוונה.

אני יכול לספר לך שמאז שהתחיל הסיפור עם הצל יש קפיצה מטורפת של אנשים טובים שרוצים להצתרף לליכוד על מנת לתת קונטרה לכל הטירוף, אנשים לאט לאט מתחילים להבין שצריך "להציל" את העסק.

ולדעתי החברה הישראלית מראה את פרצופה המכוער יותר ויותר מכיוון המנהיגים שלנו מרשים ולפעמים אף מעודדים זאת, לשימחתנו אנחנו דמוקרטיה ויש דרכים להשפיע ולשנות בלי כמעט שום מאמץ, פשוט צריך לצאת מהגישה של שתו לי אכלו לי

חחחחחחחח מה אתה אומר, אל תשקר לאנשים, לך למפלגת העבודה, לשם אתה שייך.

אתה לא שייך לליכוד, אומר שאדם כמו הצל הוא קיצוני בגלל שהוא תומך באלאור אזריה(חייל שחיסל מחבל) או שהוא קיצוני בגלל שהוא אוהב את חיילי צה"ל ועוזר להם בהמון דברים ויוצא נגד כל אלה שהם נגד צה"ל, זה קיצוני בעינייך?

אם אתה חושב שמה שאמרתי לא נכון, אתה מוזמן לתת לי הוכחת למה הצל הוא נחשב לקיצוני/גזען.

הצל זה הליכוד, תומכי הצל זה מצביעי הליכוד, אנשים עם דעות כמו שלך הם לא מצביעי ליכוד, אלא העבודה.

ניסתם להפיל את ביבי בבחירות האחרונות, אמרתם זה או אנחנו הוא הם, ראיתם שהעם לא בחר בכם ובחר בליכוד, אז אתם מנסים לשנות את הליכוד מבפנים?

אם אתה מתפקד לליכוד שאתה ממש לא בדעות של המפלגה ואתה רוצה לשנות אותה(אתה בעצמך אומר) אז גם להצל שהוא בדיוק בדעות הליכוד ומצביעו יש את הזכות להתפקד.

אוי ואבוי

אורן חזן והצל הם העתיד החדש של הליכוד ושל העם, העם הולך לימין, הוא לא הולך לשמאל.

ואם אני שומע מאדם שלא מצביע לליכוד(אני מאמין ליש עתיד/העבודה/מרץ - תקן אותי אם אני טועה) שאומר אוי ואבוי אז זה סימן טוב.

די נו אין מצב שאתה לא שתול של מפלגה אחרת

אני שתול?

חחחח לי אכפת מהליכוד, לפותח האשכול הזה ממש לא, הוא רוצה לשנות כל כל היסודות, את כל הליכוד, אז אני שתול של מפלגה אחרת?

זה הוא שבא עם דעות אחרות למפלגה שהדעות שלה שונות משלו ומנסה לשנות את המפלגה.

לגמרי מסכים, רק שהפוליטיקאים מנסים לרצות את המתפקדים וחברי המרכז של המפלגה ולא חלילה את העם או כלל בוחרי המפלגה

אתה לגמרי צודק, הפוליטיקאים לא עושים את רצון העם, רצון העם זה לא למדינה ל-2 עמים וממש לא לדבר על זה, רצון העם זה מוות למחבלים.

מצחיק שאתה חושב שרצון העם זה המצע של מרץ/מפלגת העבודה.

שחכת שהיה פה בחירות?

עטלף , אורן חזן והצל זה אוי ואבוי לא כי זה ימין (ויש לי תחושה שבחיים שלי הצבעתי לימין יותר פעמים ממך) אלא כי מדובר באנשים שהם קריקטורות בהתנהגותם לכל דבר, ובמקרה של הצל הוא גם אדם אלים בהתנהגותו. זו הבעיה עם הצמד חמד הזה.

עטלף , אורן חזן והצל זה אוי ואבוי לא כי זה ימין (ויש לי תחושה שבחיים שלי הצבעתי לימין יותר פעמים ממך) אלא כי מדובר באנשים שהם קריקטורות בהתנהגותם לכל דבר, ובמקרה של הצל הוא גם אדם אלים בהתנהגותו. זו הבעיה עם הצמד חמד הזה.

אתה ימין מהסוג של דן מרידור ו"ציפי לבני" וצחי הנגבי.

עלק ימין חחח...

תן לי סיבה אחת למה הצל לא מתאים לליכוד? הוא גזען? תן הוכחה. אלים? במה בדיוק, הוא הרביץ למישהו? ישב בכלא? הורשע?

הדעות שלו הם בדיוק כמו הדעות של מצביעי הליכוד. זה הימין בישראל

הצל הוא בעייתי לליכוד כי מדובר באדם גס, מתלהם שבהחלט הסית לאלימות בעמוד המגוחך שלו, ותאמין לי שאני קורא אותו לא מעט.

זה שהוא הסית לאלימות מול אנשים שיכולים להרתיח את הדם (והאמן לי, אני יכול להשתגע מהקיצוניות והצדקנות שיש בחלק ממרצ ושמאלה ממנה) לא מבטל את העובדה שהוא אלים , גס ומגוחך. העובדה שהדיעות שלו הן ימין לא הופכות אותו ישר למישהו שהייתי שמח שיהיה חבר ליכוד אם כי גם לא צריך להסחף בעניין שלו מצד שני כי בינתיים העלק דטרויט גטו בוי הזה כולה התפקד למפלגה ולא מנסה להבחר.

זה דבר פשוט- להתלהם ולהתבהם לא הופך אדם עם דיעות ימניות לימני טוב יותר.

הצל הוא בעייתי לליכוד כי מדובר באדם גס, מתלהם שבהחלט הסית לאלימות בעמוד המגוחך שלו, ותאמין לי שאני קורא אותו לא מעט.

זה שהוא הסית לאלימות מול אנשים שיכולים להרתיח את הדם (והאמן לי, אני יכול להשתגע מהקיצוניות והצדקנות שיש בחלק ממרצ ושמאלה ממנה) לא מבטל את העובדה שהוא אלים , גס ומגוחך. העובדה שהדיעות שלו הן ימין לא הופכות אותו ישר למישהו שהייתי שמח שיהיה חבר ליכוד אם כי גם לא צריך להסחף בעניין שלו מצד שני כי בינתיים העלק דטרויט גטו בוי הזה כולה התפקד למפלגה ולא מנסה להבחר.

זה דבר פשוט- להתלהם ולהתבהם לא הופך אדם עם דיעות ימניות לימני טוב יותר.

מתלהם ומתבהם הישר מהמילון השמאלני, הליכוד זה מפלגת שלטון שיש בה מגוון של דעות, אם בוגי יעלון היה חבר בה, אם הנגבי חבר בה, אם דן מרידור וציפי לבני היו חברים בה אז להצל אין מקום?

אני מרגיש שאני צריך הפסקה מהפורום הזה, שוב

בפורום הראשי אין אף אחד שמגנה את לה פמיליה, וכאן יש תומכים של הצל

מתי הקהל שלנו נהיה כזה? החתול הצהוב יודע? זו לא מכבי שאני מכיר...

אני מרגיש שאני צריך הפסקה מהפורום הזה, שוב

בפורום הראשי אין אף אחד שמגנה את לה פמיליה, וכאן יש תומכים של הצל

מתי הקהל שלנו נהיה כזה? החתול הצהוב יודע? זו לא מכבי שאני מכיר...

קח הפסקה מהחיים או שתבחר מדינה אחרת לגור בה, כי העם שלנו זז ימינה.

העם מתחיל להבין סוף סוף שעם הערבים אין אפשרות לעשות שלום, העם מבין שמחבלים צריך לחסל.

קח הפסקה מהחיים או שתבחר מדינה אחרת לגור בה, כי העם שלנו זז ימינה.

העם מתחיל להבין סוף סוף שעם הערבים אין אפשרות לעשות שלום, העם מבין שמחבלים צריך לחסל.

אוקיי... אשמח עדיין לקבל תשובה מאורן לגבי הזרמים בקהל של מכבי, ואז אסע לשלום

תמיד הרהרתי באפשרות של התפקדות לליכוד, המפלגה של סבא שלי ז''ל,

כקונטרה לכל הגועל נפש ששורץ שם בשנים האחרונות,

אפילו דמויות מעוררות בחילה כמו ישראל כץ ומירי רגב לא גרמו לי לזנוח את המחשבה הזאת לגמרי.

הראפר הכושל הרבה פחות מעניין אותי, הודעת ה''גינוי'' המביכה שהוציאה המפלגה על אמירות אומללות

של בן אדם בן 40 שראה קצת יותר מדי 8 מייל על האיש הערכי האחרון בערך שם (ואני לא מדבר על העובדה שהוא הבן של..כן?)

מהבודדים שלא לוקח חלק בקרקס הפוליטי המגוחך שהולך שם בשנים האחרונות, ושאינו מוכן לוותר על אמונתו

בנוגע לארץ ישראל (תתמכו או תתנגדו, מאחרוני האידאולוגיים במפלגות המיינסטרים), גרמה לי להבין שאני פשוט

אאחל לקריסתה של מפלגת הסמרטוטים הזאת ויקווה להקמת מפלגת ימין-ליברלי חילונית ביום מן הימים.

מכרו את פאקינג אמא שלהם בשביל 250 אלף לייקים.

העיקר לקראת הבחירות הבאות שהם ירגישו קצת לחץ הם יוציאו עוד פעם את בני מהבוידעם שיגרוף להם כמה קולות מרווזיוניסטים.

איפה ההדר הבית''רי ואיפה חבורת אוכלי החינם הזאת.

DAVIDI8 מסכים איתך בכל מילה, אלו אכן חלק מהרצונות שלנו: מפלגת ימין ליברלית ודמוקרטית! לכן אני ממש אשמח אם בזמנך החופשי תסתכל קצת כאן: http://www.newlikud.org/

במידה וישנם עוד שאלות כאלו ואחרות אשמח לענות :thumbs:

מתלהם ומתבהם הישר מהמילון השמאלני, הליכוד זה מפלגת שלטון שיש בה מגוון של דעות, אם בוגי יעלון היה חבר בה, אם הנגבי חבר בה, אם דן מרידור וציפי לבני היו חברים בה אז להצל אין מקום?

אתה מודע לעובדה שיש הבדל בין מגוון דעות לבין התנהגות שהיא התלהמות ואלימות נכון?

אתה מודע לעובדה שיש הבדל בין מגוון דעות לבין התנהגות שהיא התלהמות ואלימות נכון?

הבעת הדעה בצד הימני היא התלהמות ואלימות, נכון?

הבעת הדעה בצד השמאל היא דמוקרטיה, נכון?

הבעת הדעה בצד הימני היא התלהמות ואלימות, נכון?

הבעת הדעה בצד השמאל היא דמוקרטיה, נכון?

לא. אתה ממש לא יורד פה לדעתי לצערי.

אין שום אלימות בהבעת דיעה ימנית. אף אחד לא האשים אנשים כמו יצחק שמיר או משה ארנס או אחרים כאנשים אלימים בהווייה שלהם. כנ"ל לא עשרות ח"כים ימנים אחרים שכיהנו ומכהנים לאורך השנים.

יש אלימות כשמדובר בהתלהמות , הסתה לאלימות וגסות רוח שזה משהו שמאוד מאפיין את אדון אליאסי. שוב - אתה לא הופך להיות ימני יותר ע"י התלהמות ואלימות מסוימת. ממש לא.

אם ההסתה לאלימות היא נגד מפגינים בצוק איתן שקוראים לאחים שלי ושלך שנהרגים בחזית "רוצחים" ועוד כל מיני כינויים נחמדים אחרים, אז טוב מאוד ויפה שעה אחת קודם.

לא. אתה ממש לא יורד פה לדעתי לצערי.

אין שום אלימות בהבעת דיעה ימנית. אף אחד לא האשים אנשים כמו יצחק שמיר או משה ארנס או אחרים כאנשים אלימים בהווייה שלהם. כנ"ל לא עשרות ח"כים ימנים אחרים שכיהנו ומכהנים לאורך השנים.

יש אלימות כשמדובר בהתלהמות , הסתה לאלימות וגסות רוח שזה משהו שמאוד מאפיין את אדון אליאסי. שוב - אתה לא הופך להיות ימני יותר ע"י התלהמות ואלימות מסוימת. ממש לא.

הצל הוא אדם שמוציא הכל מהלב, הוא ממש לא אלים, אתה מוזמן להראות לי דבר אחד אלים שהוא עשה.