Jump to content

פנטזי פריימרליג 16\17

liewec815

Recommended Posts

אחרי פתיחת עונה בינונית לגמרי, ממשיך בהתאוששות ובהתקדמות לעבר המקום הראשון. כרגע מקום שלישי, במרחק 14 נקודות בלבד מהשניים הראשונים שחולקים את הפסגה. אחרי המחצית הראשונה של ליברפול וקוטיניו שלשום כבר ראיתי את ההעפלה לפסגה, אבל חצי שני גדול של פירמינו (קפטן אצל שני המובילים) צינן אצלי את ההתלהבות.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

תגידו, מישהו עוד בגביע? אני הולך לנצח בסיבוב השני עכשיו ונראה לי להשוות את השיא שלי סיבוב שלישי חחח איכשהוא אני תמיד עף בסיבוב הראשון בגביע, הפעם אני הולך חזק על המפעל.

• 3 weeks later...

2 דברים:

א. אני עדיין בגביע! סיבוב שביעי כבר. זה ביי פאר השיא שלי... אני מרגיש כמו הפועל רמת גן ב2003.

ב. מצטער לצנן את ההתלהבות אבל תורג'י, השתמשת כבר גם בטריפל קפטן וגם בבנץ' בוסט... הפער שלך בא לידי ביטוי רק בגלל זה. ויותר מזה, עשית טריפל קפטן על קפטן שעשה 8 נקודות. לצורך העניין שנה שעברה פגעתי בול באגוארו טריפל קפטן של 25 נקודות (יעני 75 בפועל) וזה היה מטורף אז.... חכה.... מה שנקרא, זה מרתון לא ספרינט. לדעתי אסטרטגיה לא טובה להשתמש בכל הצ'יפים בשלב הזה של העונה.

2 דברים:

א. אני עדיין בגביע! סיבוב שביעי כבר. זה ביי פאר השיא שלי... אני מרגיש כמו הפועל רמת גן ב2003.

ב. מצטער לצנן את ההתלהבות אבל תורג'י, השתמשת כבר גם בטריפל קפטן וגם בבנץ' בוסט... הפער שלך בא לידי ביטוי רק בגלל זה. ויותר מזה, עשית טריפל קפטן על קפטן שעשה 8 נקודות. לצורך העניין שנה שעברה פגעתי בול באגוארו טריפל קפטן של 25 נקודות (יעני 75 בפועל) וזה היה מטורף אז.... חכה.... מה שנקרא, זה מרתון לא ספרינט. לדעתי אסטרטגיה לא טובה להשתמש בכל הצ'יפים בשלב הזה של העונה.

אני עוד לא פתחתי שמפניה.

אנחנו בחצי בערך.

יש עוד המון משחקים.

• 4 weeks later...