Jump to content

מכבי-קאיירט (גומלין), חמישי 21.7

Mushon8

Recommended Posts

יש מלא כרטיסים פנויים למשחק באתר של לאן. זה לא מפתיע, הרבה מאוד מהאוהדים הפלצנים שלנו לא יבואו למשחק בליגה האירופית, הם רוצים לראות את ליגת האלופות.. אני בטוח גם שהרבה מהמנויים לא יגיעו אפילו למשחק. פשוט לא מבין , זה משחק גומלין מול קבוצה טובה אחרי 1-1. הכרטיסים היו צריכים להיגמר כבר מזמן.. והעיקר אני נלחצתי מזה כל כך מהר שלא יהיה כרטיסים למכירה אפילו..

בכל מקרה למי שצריך יש עוד הרבה כרטיסים..

יש מלא כרטיסים פנויים למשחק באתר של לאן. זה לא מפתיע, הרבה מאוד מהאוהדים הפלצנים שלנו לא יבואו למשחק בליגה האירופית, הם רוצים לראות את ליגת האלופות.. אני בטוח גם שהרבה מהמנויים לא יגיעו אפילו למשחק. פשוט לא מבין , זה משחק גומלין מול קבוצה טובה אחרי 1-1. הכרטיסים היו צריכים להיגמר כבר מזמן.. והעיקר אני נלחצתי מזה כל כך מהר שלא יהיה כרטיסים למכירה אפילו..

מסכים

תעשו טובה תבואו ותזמינו מי שרוצה לעודד

התקפה מעולה, הגנה חלשה מאד.

יש להם כמה שחקנים מאוד טובים אבל לא הייתי מגדיר את ההתקפה שלהם כ-'מעולה', בטח לנוכח המשחק הקודם. מלבד המתפרצות לא היה להם יותר מדי מה למכור מבחינת התקפית ברגע שמכבי יצאה מהשוק של תחילת המשחק. בשורה התחתונה, במשחק בית שלהם ועם אחלה של מומנטום הם לא הגיעו מולך ליותר מדי הזדמנויות רציניות למרות שההגנה שלנו לא ממש בשיאה. מבחינה סטטיסטית עוד אפשר לחשוב אחרת (10-11 לטובתנו במספר ניסיונות הבקעה), אבל כל מי שראה את המשחק יודע שהמצבים הבאמת-טובים במשחק היו שלנו ושגם 1-1 עושה איתם סוג של חסד למרות השוויון המאוחר של בניון. היינו שווים שם יותר מגול אחד, מה שאני לא ממש יכול להגיד עליהם.

לגבי ההגנה שלהם - אין ספק, מדובר במסננת דיי רצינית. אם אכן אחד הבלמים הפותחים שלהם נפצע - אפשר לומר שנקודת הפתיחה שלנו ביום חמישי היא לא רעה בכלל. צריך לשחק אחראי עם קו הגנה נמוך ולא לאפשר להם את המתפרצות שזה באמת היתרון היחסי שלהם עלינו.

לגבי ההגנה שלהם - אין ספק, מדובר במסננת דיי רצינית. אם אכן אחד הבלמים הפותחים שלהם נפצע - אפשר לומר שנקודת הפתיחה שלנו ביום חמישי היא לא רעה בכלל. צריך לשחק אחראי עם קו הגנה נמוך ולא לאפשר להם את המתפרצות שזה באמת היתרון היחסי שלהם עלינו.

בדיוק בגלל זה אני חוזר ואומר שעם התקפה טובה כבר היינו מסיימים את הסיפור במשחק הראשון במקום להיגרר לשער שוויון דרמטי כי למצבים טובים כן הגענו

סליחה על הבורות פשוט זה פעם ראשונה שיוצא לי להדפיס כרטיס.

איך עובד העניין הזה, פשוט מדפיס ממדפסת רגילה ובא עם הברקוד למגרש?

בול!

סליחה על הבורות פשוט זה פעם ראשונה שיוצא לי להדפיס כרטיס.

איך עובד העניין הזה, פשוט מדפיס ממדפסת רגילה ובא עם הברקוד למגרש?

בדיוק.

מדפיס את הכרטיס ששלחו לך במייל, עדיף אם יש לך זמן להדפיס את הכרטיס עם מדפסת לייזר שיהיה יותר ברור (למרות שאין עם זה בעיה ) ואז בא עם הכרטיס למשחק.. עדיף גם לסדר את הדף כמו כרטיס (תראה יש שם הוראות איך לסדר את הדף כמו כרטיס ) וזהו מכניס בברקוד ואז נכנס אל האצטדיון פשוט..

70 שקל למשחק בליגה האירופית?? למה מי מת

70 שקל למשחק בליגה האירופית?? למה מי מת

איזה כיף, מי היה מאמין אבל שאנחנו ניהיה במצב שאוהדים כבר צוחקים על הליגה האירופית כאילו זה גביע אליפות השכונה. מגניב.

איזה כיף, מי היה מאמין אבל שאנחנו ניהיה במצב שאוהדים כבר צוחקים על הליגה האירופית כאילו זה גביע אליפות השכונה. מגניב.

מסכים, רק שאני לא מבין איך אפשר לזלזל במפעל שבו אתה יכול להשיג לא מעט ניקוד.

מסכים, רק שאני לא מבין איך אפשר לזלזל במפעל שבו אתה יכול להשיג לא מעט ניקוד.

כי אלה אוהדים שמנת, הם לא היו אוהדים בתקופה של לוני במכבי.

אין מה לעשות צריכים להתרגל לזה, הקהל של מכבי מאוד מפונק הרוב בכלל לא מכיר את השחקנים, זה ממש מבאס כבר.

כי אלה אוהדים שמנת, הם לא היו אוהדים בתקופה של לוני במכבי.

אין מה לעשות צריכים להתרגל לזה, הקהל של מכבי מאוד מפונק הרוב בכלל לא מכיר את השחקנים, זה ממש מבאס כבר.

בוא נגזים, הרוב לא יודעים מה הצבעים של הקבוצה.

אל תיסחף.

בוא נגזים, הרוב לא יודעים מה הצבעים של הקבוצה.

אל תיסחף.

אני מגזים ? אני זוכר כבר כמה משחקים שהייתי בעונה שעברה שבהם אוהדים שאלו אותי מי זה אייגבור ? מי זה ראייקוביץ ? זה היה פשוט מבאס כבר. עזוב את זה שכל המשחק הם עם הסמרטפון שלהם.

העיקר לבוא ולעשות סלפי " יאללה מכבי " נו באמת..

אני מעדיף שבעלי המנויים שלא רוצים להגיע ימכרו את הכרטיס שלהם למי שכן רוצה בלי שיגיבו להם בצורה מיותרת מאשר שיפחדו לפרסם בפורום שהם רוצים למכור כי יבואו להקניט אותם - כולנו מפסידים מזה בסוף.

אתם לא קולטים שזה בעיה ממש אבל ממש רצינית ? תסתכלו סביב באיצטדיון, תיהיו אמיתים עם עצמכם, ככה הקהל שלנו נראה באמת. אז אמנם יש את הכמה הבודדים שבאמת מעודדים, באים עם חולצה צהובה, מראים נוכחות ועם התלהבות בכל משחק של מכבי אבל המצב ממש עגום.

זה עוד בתקופה טובה של המועדון שלנו.

מה? אני באמת לא מבין אותך.

יש לנו אחלה קהל. כן, יש הרבה בעיות, אבל להגיד שהמצב ממש עגום? אתה בא קבוע למשחקים?

אמממ.. העונה אין לי מנוי. אבל היה לי מנוי לפני אז אני יודע על מה אני מדבר וגם האחרים כאן. עונה שעבר הגעתי להרבה מאוד משחקים(עזוב את ליגת האלופות שהיו כאלה שבאו רק לראות את ליגת האלופות אבל גם היה לי מנוי לשם כמובן).

המצב לא כל כך טוב, אני לא יודע על מה אתה מדבר באמת, אחלה קהל ? אני חושב שהקהל של מכבי הוא טוב אבל שוב תסתכל סביב האצטדיון, חוץ מאוהדים של שער 11,8 ולא הרבה מ 13 תגיד לי מה אתה חושב באמת..