Jump to content

מכבי-קאיירט (גומלין), חמישי 21.7

Mushon8

Recommended Posts

כושר במהלך המשחק עצמו, לא רק היכולת לסיים 90 דקות.

בלי הגול של בניון אנחנו לא עולים בחיים.

אני רומז לזה שעצם העובדה שהצלחנו לעבור אותם מדובר בהישג מכובד של המועדון, במיוחד לאחר עזיבת זהבי.

מבין את המטרה שלך, אבל לא צריך לרמות בשבילה.

בלי הגול של בניון אנחנו באמת לא עולים בחיים, אבל זה לא משנה את העובדה שהקזחים לא קבוצה יותר טובה מאיתנו.

אני בספק רב אם אתה באמת מאמין לזה.

חחח מה ?? המשחק היום רק מחזק את הסטטיסטיקה של אבי בנימין !!

שער אחד עם טב״ח ב 75 דקות.

שער אחד ללא טב״ח ב 15 דקות.

רק מראה כמה זה שטויות.

לא רק זה, מיכה זכה מההפקר בשניהם.

פאנדורי פחות טובה מקאיירט?

הם פתחו את העונה כבר או כמונו בהתחלה במוקדמות?

פחות טובים לדעתי בצורה משמעותית גם , עוד לא פתחו את העונה , והמועדון נמצא בצרות כלכליות , אנחנו צריכים לעבור אותם , חייבים לבוא מפוקסים.

חחח מה ?? המשחק היום רק מחזק את הסטטיסטיקה של אבי בנימין !!

שער אחד עם טב״ח ב 75 דקות.

שער אחד ללא טב״ח ב 15 דקות.

רק מראה כמה זה שטויות.

למה זה שטויות לא הבנתי? כי טבח כבש?

רק מראה כמה ההבנה שלך בכדורגל שטחית. עזוב אין לי זין לויכוח הזה. תמיד אחרי הגול החודשי שלו במקום למכור אותו אתם בולעים את הלוקש.

זה היה גול מבישול? הוא הכניס איזה כדור לסה? שנה שעברה ב1200 דק׳ בלעדיו כבשנו 41. וב2000 דק׳ איתו 35 בלבד כשהוא אחראי ל15 מהם!! אם הוא לא כובש אף אחד לא כובש. אז הדריבל והשער יגיעו פעם בחודש.. רק יצא מהמגרש סה קיבל 2 כדורים ומכבי השתלטה על המגרש.

למה זה שטויות לא הבנתי? כי טבח כבש?

רק מראה כמה ההבנה שלך בכדורגל שטחית. עזוב אין לי זין לויכוח הזה. תמיד אחרי הגול החודשי שלו במקום למכור אותו אתם בולעים את הלוקש.

זה היה גול מבישול? הוא הכניס איזה כדור לסה? שנה שעברה ב1200 דק׳ בלעדיו כבשנו 41. וב2000 דק׳ איתו 35 בלבד כשהוא אחראי ל15 מהם!! אם הוא לא כובש אף אחד לא כובש. אז הדריבל והשער יגיעו פעם בחודש.. רק יצא מהמגרש סה קיבל 2 כדורים ומכבי השתלטה על המגרש.

בישל גדול למיכה שנגח כמו דחליל.

ההבנה שלי שטחית... למד אותי פרופסור.

לא אוכל שום לוקש. הוא בינוני פר אקסלנס. כך גם מיכה.

אין לי מה להוסיף (בכל זאת, שטחי).

אני חושב שהחוסר האהבה שלך אליו אבי קצת גורם לקיצוניות.

אני חושב שטל לא משתמש נכון בנשקים שיש לו לפעמים-לא מבצע מספיק תנועה, קבלת החלטות רעה לפעמים.

אבל-וזה אבל גדול, הוא שחקן חשוב לקבוצה, במיוחד כרגע שההתקפה כרגע לא מייצרת כלום. אני לא חושב שהוא גורם לבעיה בשטף המשחק כשהוא טוב, למרות שלצערי הוא נוטה לחוסר יציבות לא פעם.

הוא היה שותף ל-20 דקות נהדרות של הקבוצה, והיה בחוץ ל-20 דקות טובות בסיום. זה לא אומר כלום.

לאורך זמן, אני לא חושב שטל הוא הבעיה במכבי, וספק גדול אם הוא הבעיה בחלק בחלק הקדמי.

בישל גדול למיכה שנגח כמו דחליל.

ההבנה שלי שטחית... למד אותי פרופסור.

לא אוכל שום לוקש. הוא בינוני פר אקסלנס. כך גם מיכה.

אין לי מה להוסיף (בכל זאת, שטחי).

וואו הרים למיכה.. פעם בעשור הוא מצליח להרים למישהו.. זהבי היה שם עונות שלמות. והיי, לפחות מיכה עשה תנועה לנגיחה. אני לא זוכר את טבח נוגח משהו. ומישהו פה זרק שמיכה נהנה מהסטטיסטיקה... אז א׳ סטטיסטיקה מתיישרת והיא עוד תתיישר. וכמו שבן חיים נהנה מ3 גולים נגד גוריצה שאין לו שום חלק בהם אז כך מיכה נהנה מ2 הגולים היום. אם כבר אז למיכה יש חלק מרעזי ב3 גולים מה7 שכבשנו ולטבח 1, 2 מתוך ה3 שהובקעו שטבח בחוץ היו ישירות ע״י המחליף שלו, שערים שהוא לא יכול לכבוש ואת שניהם מיכה בנה. אם יוסי היה מחליף את מיכה אז בן חיים היה מסוגל לבנות לו את הגולים האלה? הנוכחות של יוסי הייתה משפרת את הדריבל של טל? יותר מזה, גם הגול של אלברמן כשטל בחוץ לא כזה מקרי, כשטל בחוץ אנחנו מצליחים להניע את הכדור קרוב יותר לרחבה. נדבר בסוף העונה.

אני חושב שהחוסר האהבה שלך אליו אבי קצת גורם לקיצוניות.

אני חושב שטל לא משתמש נכון בנשקים שיש לו לפעמים-לא מבצע מספיק תנועה, קבלת החלטות רעה לפעמים.

אבל-וזה אבל גדול, הוא שחקן חשוב לקבוצה, במיוחד כרגע שההתקפה כרגע לא מייצרת כלום. אני לא חושב שהוא גורם לבעיה בשטף המשחק כשהוא טוב, למרות שלצערי הוא נוטה לחוסר יציבות לא פעם.

הוא היה שותף ל-20 דקות נהדרות של הקבוצה, והיה בחוץ ל-20 דקות טובות בסיום. זה לא אומר כלום.

לאורך זמן, אני לא חושב שטל הוא הבעיה במכבי, וספק גדול אם הוא הבעיה בחלק בחלק הקדמי.

למה חוסר אהבה? אין לי כלום איתו. באמת, אם היה נותן גולים מבישולים במשחק שוטף, מצליח לשחק פסים מהירים, חושב מהר, מרים את הראש, ומסוגל לתת פס לגול, הייתי מפרגן. אבל אני לא מזהה שינוי בשיט.

אגב, אני חושב שלמיכה יש פס ענק ושהוא תמיד ימצא את השחקן הכי פנוי במגרש.. אבל אני ממש לא חושב שהוא שחקן מושלם, רחוק מזה. מליקסון שלם ממיכה וגם הוא לא ברקוביץ..

המ-כ-ב-י סטייל איסלנד אש

סוף סוף פיתרון ראוי לבעיית הקצב הקשה של הקהל שלנו

עכשיו כולם יגידו שהעתקנו מהם..

אגב הקהל,היה אחלה עידוד היום,במיוחד בהתחלה ובגול.אחרי כמה דקות מהגול הייתה רגיעה,אבל בסה"כ היה אחלה.

הבקעת להם שני שערים סביב הדקה ה 90.

לא יודע על איזה כושר משחק אתה מדבר.

הסטטיסטיקות של שני המשחקים לגמרי מאוזנות מבחינת איומים, אפילו עם נטייה קטנטנה לטובתנו.

אם מסתכלים על נתונים יבשים בלי הקשר אז אתה צודק.

אבל בפועל היינו טובים מהם בשני המשחקים,

הכתבנו את הקצב ברוב המוחלט של המפגש הגענו ליותר מצבים טובים ומסוכנים.

האימפוטנציה בחלק הקדמי מנעה מאיתנו לגמור את המשחק מוקדם בשני המשחקים.

וזה הדבר היחיד שהשאיר אותם בחיים לגולים המאוחרים..

כל זה בלי לזלזל בהם ביחס לשלב קיבלנו הגרלה זוועה, קבוצה שהיא חתיכת מוקש.

ואווו איזה לחוץ הייתי במשחק הזה.. אין דברים כאלה..

אני יודע ששיחקנו היום מול קבוצה ממש טובה בכושר אז אפשר להיות מרוצה בכללי.. אבל תשמעו מה יהיה עם אייגבור וסה ? עד כמה נסבול מהם ? עד כמה נתעצבן מהם ? זה פשוט לא הגיוני.. לא נקח ככה אליפות העונה.

דור מיכה היה היום מעולה איזה תנועה עם הכדור תענוג , אלברמן אין מה להגיד קפטן אמיתי איזה גול הוא הביא הציל אותנו..

הנסיעה לנתניה מאוד אבל מאוד קשה עם הפקקים האלה.. בהחלט לא קל אבל סביר. העיקר עלינו לשלב הבא.

אם מסתכלים על נתונים יבשים בלי הקשר אז אתה צודק.

אבל בפועל היינו טובים מהם בשני המשחקים,

הכתבנו את הקצב ברוב המוחלט של המפגש הגענו ליותר מצבים טובים ומסוכנים.

האימפוטנציה בחלק הקדמי מנעה מאיתנו לגמור את המשחק מוקדם בשני המשחקים.

וזה הדבר היחיד שהשאיר אותם בחיים לגולים המאוחרים..

כל זה בלי לזלזל בהם ביחס לשלב קיבלנו הגרלה זוועה, קבוצה שהיא חתיכת מוקש.

הכתבנו את הקצב בשני המשחקים כי זה בערך מה שמכבי הכי טובה בו. היכולת של הקישור להשתלט על משחק.

זה לא אומר שהיינו טובים יותר, לא מבחינתי לפחות. אני לא מחסידי הפוזשן, יש הרבה דרכים לנצח משחקים.

האימפוטנציה בחלק הקדמי היא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו כרגע, אתה לה יכול לנתק אותה מהיכולת הכללית של הקבוצה רק כי זה נוח.

הפתיחה הרצחנית שלנו היום, לא הייתה שונה מהפתיחה הרצחנית שלהם בקזחסטן.

בכלל, אני לא חושב שהגענו לאזור הרחבה שלהם יותר פעמים ממה שהם הגיעו אלינו, פשוט לנו זה לוקח יותר זמן.

אני חושב שההתמודדות באופן כללי הייתה מאוזנת, עם יתרון קטנטן לנו, לא מעבר לזה.

הכתבנו את הקצב בשני המשחקים כי זה בערך מה שמכבי הכי טובה בו. היכולת של הקישור להשתלט על משחק.

זה לא אומר שהיינו טובים יותר, לא מבחינתי לפחות. אני לא מחסידי הפוזשן, יש הרבה דרכים לנצח משחקים.

האימפוטנציה בחלק הקדמי היא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו כרגע, אתה לה יכול לנתק אותה מהיכולת הכללית של הקבוצה רק כי זה נוח.

הפתיחה הרצחנית שלנו היום, לא הייתה שונה מהפתיחה הרצחנית שלהם בקזחסטן.

בכלל, אני לא חושב שהגענו לאזור הרחבה שלהם יותר פעמים ממה שהם הגיעו אלינו, פשוט לנו זה לוקח יותר זמן.

אני חושב שההתמודדות באופן כללי הייתה מאוזנת, עם יתרון קטנטן לנו, לא מעבר לזה.

יתרון קטן אבל מובהק.

שמעו אחרי שראיתי את התקציר.. פףף מזה הדבר הזה שנקרא אורלנדו סה ? לא יאומן מה שקורה איתו !

ואני הייתי בטוח שבבסט זה שיא השפל לחלוץ..

חברים, חשוב לזכור משהו חיובי, שיחקנו מול קבוצה באמת טובה עם שחקנים טובים שנמצאים באמצע עונה. אני חושב ששאר הקבוצות מישראל לא היו עוברות אותם אולי רק ב"ש היו עוברים בקושי כמובן..

העיקר עברנו ופאנדורי לא בטוח יותר טובה מקאיירט..