Jump to content

מכבי-קאיירט (גומלין), חמישי 21.7

Mushon8

Recommended Posts

קחו בחשבון שהפועל עשתה 1-1 בחוץ נגד פאנדורי, חשבו שהם עם רגל וחצי בשלב הבא, ואז הפסידו 2-1 בישראל. אנחנו לא יכולים לזלזל בקבוצה הזאת.

מה הלכת רחוק - שנה שעברה הפסדת לפלזן בבית וניצחת בחוץ

מישהו הצליח לעבור מהמזרחי תחתון לעליון פעם (סמי עופר סטייל)?

אני הצלחתי עם 2 חברים במחצית. ביקשתי מאחד הסדרנים שהעלה אותנו למעלה.

תהיה נחמד, תגיד שיש מקום פנוי ואולי תצליח.

שער נקי ועולים...

מפחיד,מפחיד,מפחיד. עזוב את זה שההגנה שלנו לא הכי טובה כרגע , מתפרצת אחת שלהם עם ארשבין וגוהו ואז אנחנו עפים מאירופה.

חייבים לשים מחר 2 שערים ברשת שלהם , זה יהיה ממש קשה אבל חייבים פשוט, מי יבקיע אבל ? זה הבעיה שלנו.

ראייקוביץ': "אני רוצה לנצח ובכך לנקום גם עבור החברים שלי בכוכב האדום. אני רוצה לפצות על ההדחה מהעונה שעברה.

אני מאמין שנעבור אותם אחרי התיקו בחוץ (1:1). יש לי מחויבות גדולה להצליח. אני מאמין שנשמח את האוהדים שלנו ביום חמישי".

רק לעבור את היום בשלום.

מרגיש לי שפאנדורי פחות מסוכנים מהקזחים, ועד הפלייאוף הסגל יקבל צורה כבר, אבל קריטי לעבור היום.

ראייקוביץ': "אני רוצה לנצח ובכך לנקום גם עבור החברים שלי בכוכב האדום. אני רוצה לפצות על ההדחה מהעונה שעברה.

אני מאמין שנעבור אותם אחרי התיקו בחוץ (1:1). יש לי מחויבות גדולה להצליח. אני מאמין שנשמח את האוהדים שלנו ביום חמישי".

מה היה שנה שעברה?

רק לעבור את היום בשלום.

מרגיש לי שפאנדורי פחות מסוכנים מהקזחים, ועד הפלייאוף הסגל יקבל צורה כבר, אבל קריטי לעבור היום.

לגמרי.

מה גם שעד פאנדורי יכול להיות שפיליפנקו + יחזקאל ישחקו, אולי אפילו מגן שמאלי/חלוץ זר יצורפו וישחקו עד אז,

ואז לא רק שתהיה לנו קבוצה טובה יותר אלא היריב (על הנייר) יהיה פחות חזק, לכן הקרב האמיתי שלנו הוא כרגע, עם ההגנה המגמגמת, עם התקפה שלא קיימת (אין לנו אפילו חלוץ אחד שאפשר לבנות עליו שיכבוש, זה רק שער מקרי של בניון או טב"ח).

מאוד מקווה שנצליח לעשות את זה.

אני סומך על תותחים כמו ראייקו,טיבי,דסה,אלברמן,מדוניאנין,טב"ח/בניון ואפילו מיכה שיעשו את העבודה. הם שחקנים מעולים.

לגמרי.

מה גם שעד פאנדורי יכול להיות שפיליפנקו + יחזקאל ישחקו, אולי אפילו מגן שמאלי/חלוץ זר יצורפו וישחקו עד אז,

ואז לא רק שתהיה לנו קבוצה טובה יותר אלא היריב (על הנייר) יהיה פחות חזק, לכן הקרב האמיתי שלנו הוא כרגע, עם ההגנה המגמגמת, עם התקפה שלא קיימת (אין לנו אפילו חלוץ אחד שאפשר לבנות עליו שיכבוש, זה רק שער מקרי של בניון או טב"ח).

מאוד מקווה שנצליח לעשות את זה.

אני סומך על תותחים כמו ראייקו,טיבי,דסה,אלברמן,מדוניאנין,טב"ח/בניון ואפילו מיכה שיעשו את העבודה. הם שחקנים מעולים.

דסה פצוע, חיסרון מאוד גדול למכבי.....

מקווה שיחלים מהר

דסה פצוע, חיסרון מאוד גדול למכבי.....

מקווה שיחלים מהר

לא אמרו שהוא החלים וחזר להתאמן כבר לפני המשחק הקודם? אם כן זאת נפילה קשה, במיוחד שהמחליף שלו (שפונגין) פצוע תמידי.

לא אמרו שהוא החלים וחזר להתאמן כבר לפני המשחק הקודם? אם כן זאת נפילה קשה, במיוחד שהמחליף שלו (שפונגין) פצוע תמידי.

בואללה כתוב שדסה חזר לאימונים מלאים

לאדע מה איתכם אבל מלחיץ אותי רצח המשחק היום !

הטנק שלהם הולך לעשות לנו המון צרות ..

נקווה שהכוח יעשה לו אמבולו אבל לצערי כבר אי אפשר לסמוך עליו

לא אמרו שנפצע להם שחקן?

זה הבלם שלהם.

אבל איסלמחן הוא השחקן הקזחי אולי הכי טוב בליגה והוא מורחק נגדנו והוא הקפטן שלהם.. זה מעולה להיום