Jump to content

מכבי-קאיירט (גומלין), חמישי 21.7

Mushon8

Recommended Posts

הייתי מביא את קובצ'י לפה, אבל אין לי יכולת ואין לי את הסבלנות שלו כרגע להסביר.

המחיר שרשום הוא לא לחינם, אלא משוערך בהתאם ל"ערך" שנקבה הקבוצה, בהתאם למושב וליציע.

מכירה מעבר למחיר הנקוב(ולא המחיר הנקוב בקופות לכרטיס בודד, אלא המחיר שקבוע על הכרטיס שניתן למנויים\ערך כספי שניתן למשחקי ליגה וכדומה) הוא ספסרות, עבירה על החוק ולזיין חבר ליציע. לא פחות מכך, מצטער.

מצטער שאני לא מצליח לשכנע אותך אחרת.

העיניין היחיד שאנחנו לא מסכימים עליו הוא שהמחיר שמכבי רשמה, הוא סתם ואין לו שום קשר למציאות.

אחרת תסביר לי איך בדרבי האחרון הדפסתי כרטיס למשחק ליגה והיה רשום עליו 27.5 שקל לשער 11.

רוצה להגיד לי שאם הייתי מחליט ללכת הביתה ולמכור למישהו כרטיס שם ב-30 שקל אני הייתי "ספסר, עובר החוק ומזיין את חברי ליציע"?

העיניין היחיד שאנחנו לא מסכימים עליו הוא שהמחיר שמכבי רשמה, הוא סתם ואין לו שום קשר למציאות.

אחרת תסביר לי איך בדרבי האחרון הדפסתי כרטיס למשחק ליגה והיה רשום עליו 27.5 שקל לשער 11.

רוצה להגיד לי שאם הייתי מחליט ללכת הביתה ולמכור למישהו כרטיס שם ב-30 שקל אני הייתי "ספסר, עובר החוק ומזיין את חברי ליציע"?

לא, לשמחתי כמו שגיא תיקן אותי "אחים לסמל" בשיתוף עם המועדון מפרסמים את מחיר העלות בצורה פומבית. לכל משחק ליגה יש מחיר אחיד, שניתן לחישוב בקלות וד"א מפורסם גם בחשבון האישי ב"לאן". אני חושב שגם התשובה ברורה לך, בלי קשר לפאלטה הטכנית שקרתה לך מול "לאן".

גיא-אני שמח על התיקון, לא בדקתי אם נתנו ערך כספי בקבוצה של "אחים לסמל". לשמחתי היוזרים שפרסמו מחיר גבוה יותר(פרסמו כאן 60, 65 ו-55) ערכו בהתאם ואם כוונתם הייתה טובה, אני מתנצל בפניהם. ככלל-המחיר שנקוב על כרטיס בודד למנויים לא רשום לחינם, ואם מתרחשת תקלה כזו או אחרת היא לא מעידה על הכלל.

לא, לשמחתי כמו שגיא תיקן אותי "אחים לסמל" בשיתוף עם המועדון מפרסמים את מחיר העלות בצורה פומבית. לכל משחק ליגה יש מחיר אחיד, שניתן לחישוב בקלות וד"א מפורסם גם בחשבון האישי ב"לאן". אני חושב שגם התשובה ברורה לך, בלי קשר לפאלטה הטכנית שקרתה לך מול "לאן".

גיא-אני שמח על התיקון, לא בדקתי אם נתנו ערך כספי בקבוצה של "אחים לסמל". לשמחתי היוזרים שפרסמו מחיר גבוה יותר(פרסמו כאן 60, 65 ו-55) ערכו בהתאם ואם כוונתם הייתה טובה, אני מתנצל בפניהם. ככלל-המחיר שנקוב על כרטיס בודד למנויים לא רשום לחינם, ואם מתרחשת תקלה כזו או אחרת היא לא מעידה על הכלל.

זה עדיין מחזק את מה שאמרתי, אם אחים לסמל בשיתוף המועדון נקבו על סכומים של 40/50 שקל, ועל הכרטיס רשום 21.25 אז ככל הנראה אין שום משמעות למחיר הזה! כמו גם המחיר שיצא לי בדרבי (ממש לא טעות).

למה לעשות את זה מסובך? המשחק כלול במנוי, מחיר המנוי לחלק למספר משחקי הבית+ ה-2 משחקי בית באירופה שכלולים במנוי.

הרי זה לא באמת חינם זה כמו שתגיד שמשחק בית נגד עכו בחינם

משחק קודם היה רשום מתנה או חינם או אפס, אז זה הערך של הכרטיס? 0?

בדיוק אני לא מבין מה מדברים פה שטויות זה מביא עצבים.

בן אדם מוכר את הכרטיס כמו שמוכרים במחיר שבקופה ומצפים ממנו למכור ב21 שקל כי זה מה ש״נקוב״, אז מה לגבי המשחק הקודם שהיה נקוב חינם?

אני הכי נגד ספסרות אבל זה שטויות מה שאתם אומרים.

לא ראיתי אף אחד כאן שמפגיז במחירים, תנו לאנשים שלא רוצים להגיע למכור את הכרטיס בנחת במחיר עלות, מעדיף שאחרים יגיעו מאשר שיהיו כיסאות ריקים.

תגידו שיהיה לי סדר בראש רגע

0-0 אנחנו עולים נכון?

איזה תוצאה זה הארכה?אם יש בכלל מצב כזה

0-0 ולצד ניצחון שלנו עולים

1-1 הארכה

כל תוצאת תיקו מעל והקזחים עולים.

תגידו שיהיה לי סדר בראש רגע

0-0 אנחנו עולים נכון?

איזה תוצאה זה הארכה?אם יש בכלל מצב כזה

1:1 זו התוצאה היחידה שתוביל להארכה. בכללי ע"מ להקל-כניסה להארכה תהיה רק בשחזור התוצאה מהמפגש הראשון בשלבי נוקאאוט(כמובן במקרה של הפסד, הצד המפסיד צריך לשחזר את את ניצחון הקבוצה המנצחת).

0:0 יעלה אותנו לשלב הבא.

1:1 זו התוצאה היחידה שתוביל להארכה. בכללי ע"מ להקל-כניסה להארכה תהיה רק בשחזור התוצאה מהמפגש הראשון בשלבי נוקאאוט(כמובן במקרה של הפסד, הצד המפסיד צריך לשחזר את את ניצחון הקבוצה המנצחת).

0:0 יעלה אותנו לשלב הבא.

תודה הבנתי

מה שהכי מפחיד אותי זה שלא יהיה הפצצה של שערים במשחק הזה.. סוג של פינג- פונג ואז יהיה לנו בעיה לעלות. המצב האופטימלי זה להבקיע שער במחצית הראשונה ולשחק חזק מאוד בהגנה ואז לנסות להבקיע עוד שער.. פשוט התוצאה שלנו היא ממש אבל ממש גבולית כדי לעבור לשלב הבא.

מה שהכי מפחיד אותי זה שלא יהיה הפצצה של שערים במשחק הזה.. סוג של פינג- פונג ואז יהיה לנו בעיה לעלות. המצב האופטימלי זה להבקיע שער במחצית הראשונה ולשחק חזק מאוד בהגנה ואז לנסות להבקיע עוד שער.. פשוט התוצאה שלנו היא ממש אבל ממש גבולית כדי לעבור לשלב הבא.

התוצאה ממש לא גבולית, היא מצויינת.

מה שמפחיד את כולנו זה היכולת, שהיא הרבה מתחת לגבולית..

לא הבנתי

אם זה מסומן אז אי אפשר לעבור..

אתה יכול לעבור

אבל פשוט לא לשבת בכסאות אחרים

נגיד אתה 201 אתה לא תוכל לשבת בכיסא של מישהו ב202..

לעבור זה חופשי

מישהו הצליח לעבור מהמזרחי תחתון לעליון פעם (סמי עופר סטייל)?

אי אפשר. זה לא כמו בסמי עופר שאתה פשוט עולה במדרגות ואתה בעליון. השערים מופרדים שם.