Jump to content

מכבי-קאיירט (גומלין), חמישי 21.7

Mushon8

Recommended Posts

יש חוק שמשחקי חוץ חייבים להיות בשידור פתוח.

אם נשים בצד את הרגשי נחיתות שלהם אני דווקא חושב שבעיקרון הם צודקים. אפילו את המשחקים של ק"ש אני זוכר ששידרו וכל נציגה ישראלית צריכה להיות משודרת.

!

אני אשאל שוב

איפה ממולץ לחנות בנתניה?

אני יודע שיש את החניון שממש על האיצטדיון אבל אני מניח שדי נדיר שיש בו חניה פנויה

לפי מה שאני זוכר, הייתי שם 2 משחקים של מכבי עונה שעברה, יש חנייה באזור של המתחם קניות שם ליד האצטדיון.. בנוסף לזה, יש שם שכונה ליד האצטדיון אז עדיף אולי להחנות שם את הרכב ואז ללכת ברגל לאצטדיון בערך 10 דקות..

לפי מה שאני זוכר, הייתי שם 2 משחקים של מכבי עונה שעברה, יש חנייה באזור של המתחם קניות שם ליד האצטדיון.. בנוסף לזה, יש שם שכונה ליד האצטדיון אז עדיף אולי להחנות שם את הרכב ואז ללכת ברגל לאצטדיון בערך 10 דקות..

הבנתי אותך

בטח אגיע מוקדם כדי לתפוס מקום טוב ביציע של האירגון אז אולי אמצא משהו טוב

תודה על העזרה

אנחנו חונים תמיד בחניה של המתחם קניות זה ממש הליכה של כמה דקות, גם אם אתה מגיע מוקדם ויש חניה במתחם של האיצטדיון- לא מומלץ לחנות שם לצאת משם זה סיוט..

חברים, רציתי לשאול אתכם משהו, אתם לא חוששים מהמשחק הזה ? אני לא יודע אבל אני ממש מודאג שיש להם שחקנים כמו ארשבין וגואו החלוץ המפחיד הזה.. אתם באמת חושבים שאנחנו קבוצה יותר טובה מהם ? אני שואל באמת כי זה יהיה משחק קשה ואני מקווה שנעלה בסופו של דבר.

הנקודות החיוביות הם שהקפטן שלהם איסלמחן מורחק וגם הבלם שלהם, זה משמעותי.

אני לא יודע למה , אבל זה נראה שאתם רגועים האמת..

חברים, רציתי לשאול אתכם משהו, אתם לא חוששים מהמשחק הזה ? אני לא יודע אבל אני ממש מודאג שיש להם שחקנים כמו ארשבין וגואו החלוץ המפחיד הזה.. אתם באמת חושבים שאנחנו קבוצה יותר טובה מהם ? אני שואל באמת כי זה יהיה משחק קשה ואני מקווה שנעלה בסופו של דבר.

לפי יחסי הכוחות במשחק ביום חמישי הקודם, לצד העובדה שמכבי משחקת את המשחק ה-3 הרשמי בלבד העונה ומכאן(עם ובלי רכש) רק צריכה להשתפר-אנחנו טובים יותר.

תוסיף לכך איצטדיון ביתי, יתרון בתוצאה במשחק הראשון וקבוצה עדיפה לטעמי בכל מקרה-וכן, אני חושב שנעבור.

אם אנחנו משחקים טוב? לא חושב, בגלל זה יש כאן איזשהוא חשש, לפחות אצלי.

נקווה לטוב.

קחו בחשבון שהפועל עשתה 1-1 בחוץ נגד פאנדורי, חשבו שהם עם רגל וחצי בשלב הבא, ואז הפסידו 2-1 בישראל. אנחנו לא יכולים לזלזל בקבוצה הזאת.

קחו בחשבון שהפועל עשתה 1-1 בחוץ נגד פאנדורי, חשבו שהם עם רגל וחצי בשלב הבא, ואז הפסידו 2-1 בישראל. אנחנו לא יכולים לזלזל בקבוצה הזאת.

הברזילאי השמנמן שעשה להפועל בית ספר עדיין שם?

הברזילאי השמנמן שעשה להפועל בית ספר עדיין שם?

לא

ואני דיברתי על קאירט כרגע, כי אנחנו באותה סיטואציה כמו הפועל אז, אחרי 1-1 בחוץ.

לגבי השלב הבא אם נעפיל, פאנדורי איבדה שחקנים טובים מאז אבל הביאה שחקנים טובים אחרים, עובדה שהם שומרים על המקום שלהם בצמרת הליגה הרומנית.

מי רגוע אחי ? פשוט מאוכזב קצת מנושא הרכש, אבל בטח שלא רגוע.

מי כמונו יודע שכדורגל זה משחק נזיל,התוצאה לא תמיד משקפת,וכבר ראינו שהם ממש לא פראיירים,אם ניתן להם הזדמנות הם יגידו תודה ויקחו בשתי ידיים .

מה שכן.. גם עם הסגל הקיים זו תהיה פדיחה רצינית אם לא נעבור.

זה יהיה מחדל שרובו על המאמן, וגם כמובן על ג'ורדי שלא דאג לחיזוק אחרי עזיבת ערן.

קיצר נעלה חזק ונקווה לטוב..

כל בעלי המנויים שמסרסרים כאן בכרטיסים מעבר לתמחור שכתוב על הכרטיס(26.25 ש"ח)-תתביישו לכם.

מקווה שתושעו במהרה בימינו.

אני לא מוכר כרטיס, ככה שאין לי אינטרס, אבל מאוד מעניין אותי איך הגעת למחיר הזה?

אני לא מוכר כרטיס, ככה שאין לי אינטרס, אבל מאוד מעניין אותי איך הגעת למחיר הזה?

זה המחיר הנקוב 21 שקל לשער 11, כנראה קצת יותר לשערים אחרים.

xy32gztmnmmg.jpeg

זה המחיר הנקוב 21 שקל לשער 11, כנראה קצת יותר לשערים אחרים.xy32gztmnmmg.jpeg

בדרבי העונה המנוי שלי לא עבר בשער 11, אז הלכתי לקופה והדפיסו לי כרטיס, על הכרטיס היה רשום 27.5.

אז מה עם רשום?!

יש 18 משחקי ליגה, 2 גביע הטוטו (הייתי לארג' והחשבתי אותם) ועוד 2 משחקים באירופה=22 משחקים לחלק ל850 (מינימום), איך בדיוק הגענו ל21.25?!

במכבי יכולים להמשיך לרשום גם עד מחר כמה שהם רוצים, זה בטוח לא מחיר הגיוני.

יש מעין הגדרה חוקית לספסרות אריה, זה די מגניב.

מכירה של כרטיס מעל המחיר הנקוב היא עבירה על החוק.

ועוד משהו בקטנה-המשחק הזה ניתן כצ'ופר לבעלי מנויים מעין חינם אין כסף-כך שלקבל על זה תמורה זה גועל נפש.

יש מעין הגדרה חוקית לספסרות אריה, זה די מגניב.

מכירה של כרטיס מעל המחיר הנקוב היא עבירה על החוק.

ועוד משהו בקטנה-המשחק הזה ניתן כצ'ופר לבעלי מנויים מעין חינם אין כסף-כך שלקבל על זה תמורה זה גועל נפש.

זה ממש לא צופר. שקנית את המנוי ידעת שמגיע לך 2 כרטיסים, זה לא שעכשיו הפתיעו אותך במתנה.

המחיר הנקוב על הכרטיס הוא מחיר נמוך ממחיר המחירון.

כמו שכבר אמרתי, אני לא מוכר כרטיס, אז אין לי עיניין, אבל מבין את אלה שמוכרים ביותר יקר מ21.25. ואני בטוח שאין אף אחד שמוכר במחיר הזה

זה ממש לא צופר. שקנית את המנוי ידעת שמגיע לך 2 כרטיסים, זה לא שעכשיו הפתיעו אותך במתנה.

המחיר הנקוב על הכרטיס הוא מחיר נמוך ממחיר המחירון.

כמו שכבר אמרתי, אני לא מוכר כרטיס, אז אין לי עיניין, אבל מבין את אלה שמוכרים ביותר יקר מ21.25. ואני בטוח שאין אף אחד שמוכר במחיר הזה

הייתי מביא את קובצ'י לפה, אבל אין לי יכולת ואין לי את הסבלנות שלו כרגע להסביר.

המחיר שרשום הוא לא לחינם, אלא משוערך בהתאם ל"ערך" שנקבה הקבוצה, בהתאם למושב וליציע.

מכירה מעבר למחיר הנקוב(ולא המחיר הנקוב בקופות לכרטיס בודד, אלא המחיר שקבוע על הכרטיס שניתן למנויים\ערך כספי שניתן למשחקי ליגה וכדומה) הוא ספסרות, עבירה על החוק ולזיין חבר ליציע. לא פחות מכך, מצטער.

מצטער שאני לא מצליח לשכנע אותך אחרת.

המחיר שרשום הוא לא לחינם, אלא משוערך בהתאם ל"ערך" שנקבה הקבוצה, בהתאם למושב וליציע.

מכירה מעבר למחיר הנקוב(ולא המחיר הנקוב בקופות לכרטיס בודד, אלא המחיר שקבוע על הכרטיס שניתן למנויים\ערך כספי שניתן למשחקי ליגה וכדומה) הוא ספסרות, עבירה על החוק ולזיין חבר ליציע. לא פחות מכך, מצטער.

קודם כל אף אחד לא צריך למסור את הכרטיס שלו בחינם..הבן אדם לוקח מחיר שהוא פחות מהמחיר בקופה,איך בדיוק הוא מספסר פה?לדעתי אני לא מזיין חבר ליציע שאני מוכר לו במחיר שהוא יותר זול מבקופות.גם בקבוצה של אחים לסמל כרטיס צהוב המנהלים ציינו שכרטיס למקום מסומן הוא 50₪ ולמקום לא מסומן ב40₪,כולם פרסמו במחירים האלה ואף מנהל לא טען שזה ספסרות.

כפול