Jump to content

דור פרץ- יש יורש לשרן?

Recommended Posts

האמת שמכל העמדות ששיחק עד עכשיו אני הכי אוהב אותו בעמדת המגן הימני.

כי שם הוא הכי פחות משמעותי ובולט.

זה נחמד להתלהב ולפרגן לשחקני בית, אבל הוא לא מספיק טוב.

ברור שהוא לא מספיק טוב כרגע. בגלל זה הוא צריך לקבל דקות במשחקים קצת פחות קשים ולהיכנס כחילוף במשחקים אחרים. הדקות מול גוריצה למשל, זה היה אידיאלי עבורו.

בהמשך, כשהוא יראה מגמת שיפור, יהיה אפשר לשלב אותו בכל משחק.

מה שכן, הוא כבר די מבוגר ביחס לעולם (21), וזה בדיוק השלב שבו הצעירים פורצים להרכב. מקווה שזה יקרה העונה ושהוא לא יתבזבז.

אנחנו כבר יודעים מי זה דור פרץ ככה שמשחקים כאלה שלו לא צריכים להפתיע, מדובר בשחקן עם יסודות טובים.

מה שאני רוצה לראות ממנו זה יציבות. יש לו עוד הרבה מה להוכיח לפני שתהיה לי תחושה שאני סומך עליו כשאני רואה את השם שלו ב11 הפותחים.

זה חשוב שמצאתם שחקן חדש למצוא, במיוחד כשמדובר בשחקן בית.

כבר פחדתי שיווצר בור במקרה של עזיבה עתידית של נוסא ובבסט.

מקווה שיעלו גם את דן גלזר לבוגרים כדי שתתחילו לשנוא גם אותו בגלל אדישות

יכול להיות מחליף טוב לגל אלברמן ביום מן הימים, לשים אותו מגן זה לבזות את המושג כדורגל

יש לך את זה ביותר מוגזם ?

יגיע היום ואתם תעריכו ותאהבו אותו מאוד.

איך? יש פה אנשים שעדיין לא מעריכים את ייני. או לחילופין, אנשים אחרים שלא מעריכים את זהבי אההה חחחחח

דור פרץ הכי לא אדיש שיש (לפחות במגרש)

זה מזכיר לי את הדברים שכולם אמרו על שרן הרבה לפני שג'ורדי הגיע.

שחקן אינטליגנט לא צריך לעשות פוזות למצלמה.

יש לו יסודות טובים מאוד והוא שחקן כדורגל עם פוטנציאל, מה שצריך ממנו זה המשכיות ועבודה קשה בדיוק כמו ששרן עשה, לא רק לבוא לדפוק שעון באימון אלא לחפש גם בעצמו איך להשתפר ולעבוד חזק יותר כל השבוע.

אחלה דור פרץ

הוא סתם נהנה מההפקר היותו שחקן בית, לדעתי אין בו כלום וכמו ייני, פשוט מרכיבים אותו בכלל שהוא שחקן בית ואולי יש עוד דברים ולא בגלל כשרון. לדעתי גולסה יהיה אסולאי 2 בגללו.

הוא סתם נהנה מההפקר היותו שחקן בית, לדעתי אין בו כלום וכמו ייני, פשוט מרכיבים אותו בכלל שהוא שחקן בית ואולי יש עוד דברים ולא בגלל כשרון. לדעתי גולסה יהיה אסולאי 2 בגללו.

מה זה משנה אבל כשאתה חושב שאין בשרן כלום? מראה על ההבנה שלך באופן כללי.

מה זה משנה אבל כשאתה חושב שאין בשרן כלום? מראה על ההבנה שלך באופן כללי.

אני כותב מה שכתבתי לפני 5 שנים ומה שאני אכתוב תמיד, שחקן נטול כשרון שהגיע כרגע רק בזכות היותו פרויקט של לדחוף שחקני בית, ונמשך עד היום...לפני כמה שנים הוא היה חלש מאוד הגנתית, אני לא אשכח שאנשים היו כותבים כאן שהוא בקבוצה רק לשעשע שחקנים במקלחת, אז היום הוא אולי עולה על דסה הגנתית כי הוא למד בגיל 30 לעשות הגנה סבירה, אבל עוד שנתיים שדסה בעה ילמד להגן , הוא פשוט יהיה המגן האידיאלי, סוף סוף יש לנו קפטן כמו גל, שיורד ומנהיג אמיתי, לא הצטערתי שהוא הלך

אני כותב מה שכתבתי לפני 5 שנים ומה שאני אכתוב תמיד, שחקן נטול כשרון שהגיע כרגע רק בזכות היותו פרויקט של לדחוף שחקני בית, ונמשך עד היום...לפני כמה שנים הוא היה חלש מאוד הגנתית, אני לא אשכח שאנשים היו כותבים כאן שהוא בקבוצה רק לשעשע שחקנים במקלחת, אז היום הוא אולי עולה על דסה הגנתית כי הוא למד בגיל 30 לעשות הגנה סבירה, אבל עוד שנתיים שדסה בעה ילמד להגן , הוא פשוט יהיה המגן האידיאלי, סוף סוף יש לנו קפטן כמו גל, שיורד ומנהיג אמיתי, לא הצטערתי שהוא הלך

למד בגיל 30 לעשות הגנה סבירה?אין לך מושג