Jump to content

הישראליות באירופה 16/17

turgi

Recommended Posts

ראייקו.

תקן אותי אם אני טועה, אבל לא דובר דאז על טיימינג מעולה של ניצול בעיות כספיות של קבוצתו הקודמת כטריגר להגעה שלו?

תקן אותי אם אני טועה, אבל לא דובר דאז על טיימינג מעולה של ניצול בעיות כספיות של קבוצתו הקודמת כטריגר להגעה שלו?

הסיבה שהוא בכלל חשב לכיוון של מכבי זה אך ורק ליגת האלופות

הסיבה שהוא בכלל חשב לכיוון של מכבי זה אך ורק ליגת האלופות

הנחרצות שלך לא תעזור לזה שאין לך טיפת מושג מה היה שיקולו העיקרי להגיע.

לא שולל שליגת אלופות תרמה לשיקולים שלו, אבל לי זכור כי דובר על מצב כלכלי לא פשוט של הכוכב האדום (במקביל להלנות שכר ולכספים שראיקוביץ לא קיבל שם היום) - כטריגר עיקרי, כמו גם על ההשפעה של יוקנוביץ שתרמה מאוד למאזן השיקולים.

ראיקו אמר במפורש שהוא רצה להגיע למכבי בגלל הצ'מפיונס, חפש באחד הסרטונים שלו.

המניע של הקבוצה הקודמת שלו אכן היה כלכלי, בוודאות.

לא שולל שליגת אלופות תרמה לשיקולים שלו, אבל לי זכור כי דובר על מצב כלכלי לא פשוט של הכוכב האדום (במקביל להלנות שכר ולכספים שראיקוביץ לא קיבל שם היום) - כטריגר עיקרי, כמו גם על ההשפעה של יוקנוביץ שתרמה מאוד למאזן השיקולים.

מה מידת ההשפעה שלך בנוגע להתפטרות של אותה חזירה?

https://www.maccabi-tlv.co.il/2016/06/%D7%A6%D7%A4%D7%95-%D7%90%D7%97%D7%93-%D7%A2%D7%9C-%D7%90%D7%97%D7%93-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%A8%D7%90%D7%92-%D7%A8%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%99%D7%A5/

מכבי שיחקה בליגת האלופות וזה מה שרציתי

ראיקו אמר במפורש שהוא רצה להגיע למכבי בגלל הצ'מפיונס, חפש באחד הסרטונים שלו.

המניע של הקבוצה הקודמת שלו אכן היה כלכלי, בוודאות.

זהו מקרה שונה לחלוטין ממה שהוצג ע"י הבחור. הקבוצה במצב כלכלי קשה, מכבי הגיעה עם הצעה קונקרטית גבוהה ומיידתית, השחקן שמע שתהיה לו חשיפה בצמפיונס מיוקאנוביץ, ויחד הכל תרם לעובדה שהוא פה היום.

בין זה לבין לקבוע שהצמפיונס זו הסיבה היחידה להגעתו זה לא מדויק.

כל זה בשביל להסביר שההגעה לשלב הבתים לא תרמה באופן דרמטי על רצונם של שחקנים להגיע הנה (גם אם נחריג את ראיקו), וכשיקול שלא אמור להתריע אותנו במקרה וב"ש תתקדם השנה.

בואו נשים את הדברים על השולחן, בפעם הראשונה שהגענו לצ'מפיונס זה היה אך ורק בזכות הפועל, וחיפה.

כמו שכבר כתבו פה קודם, יש יתרונות וחסרונות בזה שב"ש וחיפה יעלו, אבל אני חושב שיש לנו אינטרס טוב שהם יעלו.

1. כפי שציינתי נקודות דירוג לליגה יכול מאוד לעזור לנו.

2. עומס משחקים וקושי לשחק במקביל.

3. גם הכסף שהן מקבלות זה לא משהו שמאיים עלינו, אולי יכניס עוד קצת תחרות, או שפשוט יגרום לבעלים של הקבוצות שיוציאו פחות כסף מהכיס, אבל סביר להניח שהתקציב ישאר אותי דבר.

נ.ב, לב"ש אין שום סיכוי להגיע לצ'מפיונס, הכוונה שלי היא לליגה האירופית.

זהו מקרה שונה לחלוטין ממה שהוצג ע"י הבחור. הקבוצה במצב כלכלי קשה, מכבי הגיעה עם הצעה קונקרטית גבוהה ומיידתית, השחקן שמע שתהיה לו חשיפה בצמפיונס מיוקאנוביץ, ויחד הכל תרם לעובדה שהוא פה היום.

בין זה לבין לקבוע שהצמפיונס זו הסיבה היחידה להגעתו זה לא מדויק.

כל זה בשביל להסביר שההגעה לשלב הבתים לא תרמה באופן דרמטי על רצונם של שחקנים להגיע הנה, וכשיקול שלא אמור להתריע אותנו במקרה וב"ש תתקדם השנה.

השאלה אם היה מגיע אם מכבי לא הייתה בליגת האלופות...

בואו נשים את הדברים על השולחן, בפעם הראשונה שהגענו לצ'מפיונס זה היה אך ורק בזכות הפועל, וחיפה.

כמו שכבר כתבו פה קודם, יש יתרונות וחסרונות בזה שב"ש וחיפה יעלו, אבל אני חושב שיש לנו אינטרס טוב שהם יעלו.

3. גם הכסף שהן מקבלות זה לא משהו שמאיים עלינו, אולי יכניס עוד קצת תחרות, או שפשוט יגרום לבעלים של הקבוצות שיוציאו פחות כסף מהכיס, אבל סביר להניח שהתקציב ישאר אותי דבר.

למה הכוונה ב"הגענו לצ'מפיונס אך ורק בזכות הפועל וחיפה"?

למה הכוונה ב"הגענו לצ'מפיונס אך ורק בזכות הפועל וחיפה"?

כי הגענו למוקדמות האלופות דרך מקום 2 וישראל קיבלה עוד נציגה בגלל העונה המוצלחת של חיפה בליגת האלופות ושל הפועל בגביע האופ"א.

כי הגענו למוקדמות האלופות דרך מקום 2 וישראל קיבלה עוד נציגה בגלל העונה המוצלחת של חיפה בליגת האלופות ושל הפועל בגביע האופ"א.

הבנתי, תודה.

ואם כיום הייתה לנו עוד נציגה ממקום 2 אז אולי זה היה בלתי אפשרי להעפיל ממסלול הלא האלופות אבל זה היה הופך את הדרך לשלב הבתים של הליגה האירופית לפחות מעיקה

ואם כיום הייתה לנו עוד נציגה ממקום 2 אז אולי זה היה בלתי אפשרי להעפיל ממסלול הלא האלופות אבל זה היה הופך את הדרך לשלב הבתים של הליגה האירופית לפחות מעיקה

כמו חנוך דאום:

ה"נ

וגם אם ב"ש יגדילו את התקציב, מה רע בזה? גם אנחנו נצטרך להתאים את עצמנו ולהתחזק.

אנשים פה באמת מעדיפים להישאר בביצה של הליגה הזאת במקום שיהיה פה כדורגל קצת יותר טוב?

ומה זו הפחדנות הזאת מהתחזקות של יריבות? בחיים לא נתקלתי בדבר כזה.

לא מבין את האובססיה שלכם לכישלון ישראליות אחרות. מיילא הפועל, אבל מה מפריעה לכם ב"ש?

יצאו מכל החורים, אני שונא שם הכל

את הקהל, את הבעלים, את השחקנים, את המאמן, את החיבוק מהתקשורת. בית הדין המלטף. הכל.

יצאו מכל החורים, אני שונא שם הכל

את הקהל, את הבעלים, את השחקנים, את המאמן, את החיבוק מהתקשורת. בית הדין המלטף. הכל.

יש! אני לא לבד!

תורגי זה לא נוגד ולא סותר הם לעולם יהיו מ והלואי נפגש אתם כל משחק ליגה לא ראיתי שהם עשו נגדנו כלום בשום משחק הליצנים האלה..

זה כמו שהפועל תא כיום זה מ ורק שיבואו ועדיין אני שונא אותם מה הבעיה עם זה ?