Jump to content

הישראליות באירופה 16/17

turgi

Recommended Posts

אגב הם עד עכשיו לא חטפו כשהויטור הזה שיחק (לפי הפודקאסט של ציון 3 בשילוב המשחק היום שאני מנחש שהוא שיחק בו). לא צפיתי במשחק שלהם ככה שאני לא יודע כמה הוא היה פקטור, אבל מסתמן כשיחוק של אלונה, ועוד בהעברה חופשית.

צריך להודות בעובדה שהם הרבה הרבה יותר טובים מאיתנו

הרבה הרבה

הכל בסדר, מותר.. אוהדי היונייטד היו צריכים להודות שסיטי קבוצה טובה יותר בשנים האחרונות. גם אנחנו נשרוד.

עונה שעברה הם לא היו טובים יותר ולקחו אליפות. מאז אנחנו נחלשנו נורא והם מאוד התחזקו. הכל טוב, קורה

לא חושב שזה מלמד כלום על האליפות. חותם על שבוע כזה אם באר-שבע מאבדת נקודות מול חיפה, ואנחנו מנצחים את רעננה.

מדאיג שהם כן בעמדה נהדרת עם האיצטדיון, מומנטום, סגל ומאמן טוב.

אנחנו צריכים ללמוד איך הורגים משחק מבכר וב"ש לצערי.

צריך להודות בעובדה שהם הרבה הרבה יותר טובים מאיתנו

הרבה הרבה

הכל בסדר, מותר.. אוהדי היונייטד היו צריכים להודות שסיטי קבוצה טובה יותר בשנים האחרונות. גם אנחנו נשרוד.

עונה שעברה הם לא היו טובים יותר ולקחו אליפות. מאז אנחנו נחלשנו נורא והם מאוד התחזקו. הכל טוב, קורה

סיימו בשוויון נקודות במפגשי הראש בראש והוציאו יותר נקודות מול שאר הליגה. נראה לי שזה אומר שהם היו יותר טובים.

מיץ' כאן - אני רגוע.

עונה הבאה עם מנהל מקצועי חדש ועם תקציב הגבוה בליגה בפער, נחזור לשלוט בישראל.

עד אז - שיהנו. לפחות לא איזה חיפה או הפועל.

ג'ורדי כאן - אני לא רגוע.

ד"א הוא בארץ בכלל? כי הקבוצה מתפוררת. וכולם התגאו ביכולות ניהול המשברים שלו שיפצו על זה שהוא זרק בבניה של הקבוצה

סיימו בשוויון נקודות במפגשי הראש בראש והוציאו יותר נקודות מול שאר הליגה. נראה לי שזה אומר שהם היו יותר טובים.

שום דבר

טיאטאת אותם ב2 מפגשי פליאוף הם לא עברו תחצי

הם הצליחו להתמחק מהפסד ב2 המשחקים ועל זה אין לי מה להגיד אבל לא להגיד שהם היו יותר טובים

שנה שעברה הם גנבו אליפות

השנה הם טובים יותר

מיץ' כאן - אני רגוע.

עונה הבאה עם מנהל מקצועי חדש ועם תקציב הגבוה בליגה בפער, נחזור לשלוט בישראל.

עד אז - שיהנו. לפחות לא איזה חיפה או הפועל.

מה

מעניין מי מבאר שבע היה אחראי על ההבאה של מיגל ויטור, בלם מצויין שהגיע עם כרטיס ביד.

בטח דודו דהאן, הוא פרקטיקלי סוכן-סקאוט שלהם (וגם בבלגיה הוא סוג של סוכן-סקאוט של גנט אאל"ט).

אחרי שנרגעתי קצת אני חייב להגיד שהניצחון של בש לא כל כך מבאס אותי, אני אפילו מסוגל לפרגן, שימשיכו ויתנו קמפיין טוב שיתיש אותם טוב טוב ושיקחו להם את טוני ואוגו.

אני רק מקווה שהשחקנים ידעו להרים את הראש ממה שקרה היום בנתניה ולהתאחד שוב ולהראות את היכולת שהציגו ב75 דקות הראשונות

אחרי שנרגעתי קצת אני חייב להגיד שהניצחון של בש לא כל כך מבאס אותי, אני אפילו מסוגל לפרגן, שימשיכו ויתנו קמפיין טוב שיתיש אותם טוב טוב ושיקחו להם את טוני ואוגו.

אני רק מקווה שהשחקנים ידעו להרים את הראש ממה שקרה היום בנתניה ולהתאחד שוב ולהראות את היכולת שהציגו ב75 דקות הראשונות

אני חושב שהערב הזה מסמל את חילופי ההגמוניה והשלטון. הם הקבוצה הבכירה בישראל. צריך להודות בזה ולהפסיק לרמות את עצמנו.

הם משחקים יותר טוב מאיתנו, אבל בחייאת, הקבוצה הבכירה בישראל?

במה? בתארים? קהל? תקציב?

הם בעונה טובה וכרגע הכי טובים מקצועית אבל לקחו אליפות אחרי 40 שנה. סליחה אבל איפה זה ואיפה הקבוצה הבכירה בישראל.

מכבי חיפה יותר בכירה ממנה, כל בר דעת יגיד לך את זה.

במה? בתארים? קהל? תקציב?

הם בעונה טובה וכרגע הכי טובים מקצועית אבל לקחו אליפות אחרי 40 שנה. סליחה אבל איפה זה ואיפה הקבוצה הבכירה בישראל.

בהכל. הם המועדון הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל. ברק בכר מעביר סטאז' למוריניו ולפפ (גם קונטה וקלופ ביקשו אבל הוא לא זיהה בהם את הפוטנציאל להיות גאונים טקטיים כמוהו אז הוא לא קיבל אותם).

במה? בתארים? קהל? תקציב?

הם יותר טובים משמעותית מאיתנו.

יש להם סגל הרבה יותר טוב ורחב.

כל השחקנים הזרים שהביאו הם בינגו.

הם מגלים יותר אופי,

אפילו מזל יש להם יותר .

האצטדיון שלהם הרבה יותר ביתי משלנו.

כרגע ? באר שבע הקבוצה הכי טובה כאן.

זה לא אומר שהם לקחו כבר את האליפות , אבל לא צריך לזלזל בהם.

אני חושב שהערב הזה מסמל את חילופי ההגמוניה והשלטון. הם הקבוצה הבכירה בישראל. צריך להודות בזה ולהפסיק לרמות את עצמנו.

קל.

לא זכור לי לפחות לא ב15 שנה האחרונות, תצוגה של ישראלית במפעל אירופאי במשחק חוץ כמו של היום. הם פשוט היו טובים מאינטר ברוב דק המשחק. אומנם אינטר פתחה בלי 6שחקני הרכב וזה ליגה אירופאית שזו ליגת הזריקת זין אבל זו עדיין הייתה תצוגה מופלאה. לא זוכר קבוצה ישראלית משחקת ברמה כזו במשחק חוץ מאז הפועל בליון ב2-2.

קל.

לא זכור לי לפחות לא ב15 שנה האחרונות, תצוגה של ישראלית במפעל אירופאי במשחק חוץ כמו של היום. הם פשוט היו טובים מאינטר ברוב דק המשחק. אומנם אינטר פתחה בלי 6שחקני הרכב וזה ליגה אירופאית שזו ליגת הזריקת זין אבל זו עדיין הייתה תצוגה מופלאה. לא זוכר קבוצה ישראלית משחקת ברמה כזו במשחק חוץ מאז הפועל בליון ב2-2.

הפועל מול סן ז'רמן