Jump to content

הישראליות באירופה 16/17

turgi

Recommended Posts

*Imagine there's no countries

It isn't hard to do

Nothing to kill or die for

And no religion too *

*מאות דגלי ישראל ביציע*

הגיון של באר שבעים

ושירת ב"ש מלחמה

אתם קוראים לו טוני כאילו הוא אחד משלנו,

בפעם האחרונה שבדקתי אנחנו בפורום של אוהדי מכבי ת"א.

אני בפורום הזה בערך מהיום שהוא נפתח ובחיים שלי לא ראיתי את אוהדי מכבי מאוננים ככה על יריבה אחרת בליגה.

כבר עדיף להיכנס לספורט 5 או לYNET אחרי משחקים מכל השחור הזה שמייצרים כאן כבר המון זמן.

לשמוע את נדב יעקבי ולחשוב שהוא משדר את הנחיתה הראשונה על הירח או את מסי בברצלונה. פרופורציות.

קודם כל, שאפו גדול לב"ש. נתנו משחק נפלא. למרות שסלטיק היו פח אשפה, צריך לדעת לשחק ככה ולנטרל קבוצה עדיפה פיזית.

יחד עם זאת, צריך לשים לב לכמה דברים: עוד במהלך המשחק אמרתי שב"ש כמעט ולא מגיעה למצבים ממשחק שוטף, ואחרי המשחק אורי קופר ציין שב"ש בעטה 7 פעמים למסגרת.

שימו לב: מתוך 7 בעיטות למסגרת, אחת הגיעה מפנדל, אחת מנגיחה בינונית של בן שהר (וניסיון הרחקה עלוב של סלטיק), אחת מהגול ההזוי של הובאן. מה שמשאיר לנו 4 בעיטות למסגרת ממשחק עם שליטה ופוזשן שהלכו לחלוטין לצד של ב"ש.

מה שהכי הרשים אותי במשחק הזה היה משחק ההגנה של ב"ש, זה מה שאיפשר לה ללחוץ על כל המגרש בלי פחד. סלטיק אומנם הגיעה לכמה מצבים קורצים, אבל זה בלתי נמנע במשחק ובסיטואציה שהתפתחה.

ויטור זה חתיכת שיחוק, מקווה שלא יהיה יותר מדי כשיר העונה...

ועם כל זה, אני עדיין מאמין שניקח אליפות העונה.

*בכפוף לרכש.

**כן, אני עדיין מאמין שיהיה רכש טוב.

בתים באירופית לקבוצה בלי נסיון בכלל כמו באר שבע זה חתיכת הישג.

לא מבין מה הקטע בלהודות בזה.

הם לגמרי שווים אירופית.

אולימפיאקוס בעניי זה ההישג האמיתי שלהם. לנצח את סלטיק ולא לעלות זה לא הישג בעניי. הם קיבלו אחלה הגרלה ופישלו אותה במשחק רע מאוד בסקוטלנד (אלופת קזחסטן עמדה שם הרבה יותר טוב מב"ש וסלטיק עלו בגלל שופט)

ואני ממש לא מזלזל בהם. בעניי הם יותר איכותיים וטובים ממכבי כרגע, ועדיין קצת מצחיק שפתאום אנשים בפאניקה מהם. לא קרה שום דבר היום שלא ידענו.

הם קבוצה מצויינת בבית. אבל רחוקה מלהיות מושלמת.

לצערי היריבה שלהם גם כזאת, וגם בלי בית. יש מצב שזה גם מה שיכריע העונה. בעניי זה האקס פקטור האמיתי שלהם עלינו.

כבר עדיף להיכנס לספורט 5 או לYNET אחרי משחקים מכל השחור הזה שמייצרים כאן כבר המון זמן.

לשמוע את נדב יעקבי ולחשוב שהוא משדר את הנחיתה הראשונה על הירח או את מסי בברצלונה. פרופורציות.

תגובה ענקית.

אני בפורום הזה בערך מהיום שהוא נפתח ובחיים שלי לא ראיתי את אוהדי מכבי מאוננים ככה על יריבה אחרת בליגה.

כל מילה.

גם חיפה של 94/95 הייתה יותר טובה.

אנחנו מכבי.

ב"ש נתנו היום תצוגה שלא מביישת את ליגת האלופות.

כל הכבוד להם על הלחימה, יתנחמו באירופית ולפחות הביאו עוד טיפה נק' דירוג.

יכולים לעשות תוצאות מעולות ויפות בליגה האירופית מה שיכול לעזור לנו מאוד.

עכשיו נראה אותם עם שני מפעלים ועם פציעות שנערמות.

איזה באסה עם הדירוג המדיני, עכשיו אם נגיע בעונת 2020 לליגה האירופית יכלנו להתחיל מהסיבוב השני ולא מהראשון אם ב״ש היתה עולה היום. פספוס גדול.

זה נחמד שכולם בתקשורת מנסים לנחם אותם עם ה"כבוד" הזה, אבל לי זה נראה קצת מצחיק, לוזרי וחסר טעם. בסיכום הם העפילו לליגה האירופית, רק נזכיר שגם ק"ש הייתה שם לפני כמה עונות. שיכנסו לפרופורציות.

בתכלס הם לא עמדו במשימה שהייתה בהחלט אפשרית ונשארו עם הזית ביד.

אחת הסיבות העיקריות שבגללן לא רציתי לראות אותם מעפילים זה פסטיבל האוננות עליהם שהיה נמשך תקופה ארוכה. הקבוצה הזאת קיימת בשבילי שנתיים ואני כבר מקיא ממנה, לא יכול לתאר מצב שהם בליגת האלופות.

הם לגמרי שווים אירופית.

אולימפיאקוס בעניי זה ההישג האמיתי שלהם. לנצח את סלטיק ולא לעלות זה לא הישג בעניי. הם קיבלו אחלה הגרלה ופישלו אותה במשחק רע מאוד בסקוטלנד (אלופת קזחסטן עמדה שם הרבה יותר טוב מב"ש וסלטיק עלו בגלל שופט)

ואני ממש לא מזלזל בהם. בעניי הם יותר איכותיים וטובים ממכבי כרגע, ועדיין קצת מצחיק שפתאום אנשים בפאניקה מהם. לא קרה שום דבר היום שלא ידענו.

הם קבוצה מצויינת בבית. אבל רחוקה מלהיות מושלמת.

לצערי היריבה שלהם גם כזאת, וגם בלי בית. יש מצב שזה גם מה שיכריע העונה. בעניי זה האקס פקטור האמיתי שלהם עלינו.

יש 2 דברים עיקריים. הראשון כמובן זה הבית. זה יהיה שווה כמה נקודות ואין מה לעשות עם זה. הדבר השני זה שאתה מנתח את הקיץ והשדרוגים שכל קבוצה עשתה - והם פשוט התחזקו מהעונה שעברה. פגעו בבלם טוב מאוד, הביאו חלוץ זר שנראה סבבה וזה שכבר עש להם חחוצים בסגל וגם באמצע הם עם וובה בראון שבא בינואר וגם עיבו את הספסל עם שבתאי. הם רק החודש נדפקו עם דוידזאדה שעוזב.

ואנחנו ? הלך הזהבי, באו סקאריונה ובניון, פיליפנקה במקום קרלוס וזה הכל. אין חלוצים פותחים וגם לא מחליפים ראויים. וזה מה שמטריד. גם השנה אתה תקום ותיפול על החלוץ שלך.

סלטיק ובש, שתי קבוצות שמראות איזה הבדל עושה אצטדיון ביתי באירופה.

מאוד לא מעודד לקראת יום חמישי

אז מזל שהאיצטדיון של היידוק ממש לא ביתי

אחת הסיבות העיקריות שבגללן לא רציתי לראות אותם מעפילים זה פסטיבל האוננות עליהם שהיה נמשך תקופה ארוכה. הקבוצה הזאת קיימת בשבילי שנתיים ואני כבר מקיא ממנה, לא יכול לתאר מצב שהם בליגת האלופות.

כשמגיע אז מגיע.

הייתה להם התפרקות מנטלית די מביכה בסלטיק פארק אמנם, וזה גם מה שהדיח אותם בסופו של דבר - אבל לא כל שנה קבוצה ישראלית עוברת שלושה סיבובים כשהיא לא מדורגת ומגיעה למרחק שער בודד משלב הבתים.

עשו קמפיין מוקדמות ראוי להערכה, המחמאות מוצדקות.

זה נחמד שכולם בתקשורת מנסים לנחם אותם, אבל לי זה נראה קצת מצחיג, לוזרי וחסר טעם. בסיכום הם העפילו לליגה האירופית, כן גם ק"ש הייתה שם לפי כמה עונות. שיכנסו לפרופרציות.

בתכלס הם לא עמדו במשימה שהייתה בהחלט אפשרית ונשארו עם הזית ביד.

2:0 (מגולים שלא קשורים ליכולת) עם מחצית שלמה להבקיע, מומנטום אדיר, קהל בית והגנה סופר מבוהלת מנגד ועדיין להגיע למצב אחד טוב (חצי מספרת) במקסימום. לשלוט וללחוץ זה נחמד, היו הרבה חצאי מצבים לא משהו ממשי לגול.

כשמגיע אז מגיע.

הייתה להם התפרקות מנטלית די מביכה בסלטיק פארק אמנם, וזה גם מה שהדיח אותם בסופו של דבר - אבל לא כל שנה קבוצה ישראלית עוברת שלושה סיבובים כשהיא לא מדורגת ומגיעה למרחק שער בודד משלב הבתים.

עשו קמפיין מוקדמות ראוי להערכה, המחמאות מוצדקות.

חד משמעית, עשו עד כה קמפיין נהדר ומפתיע מאוד, ועם זאת, זה עדיין צורם בעיניים.

מנש, חכה קצת עם הפגיעות שלהם.

כמו שאני מחכה עם הכתרים לסקאריונה ושות`

כבר ראינו פה לא מעט פאביצ׳ביצ׳ים כאלה, שנראו חייזרים בחודש הראשון, וסיימו בקול ענות חלושה.

ככה שכרגע אני מתייחס רק לשחקנים שאני אשכרה יודע מה שווים. ובתאכלס השינוי המשמעותי ביותר ביחסי הכוחות הקיץ זה זהבי והביתיות. שניהם לצערי הולכים לרעתינו.

ככה שבעניי, נכון להיום, זה תלוי בה ושלהם להפסיד.

פייבוריטית ברורה בעני. אבל גם אנחנו היינו כאלה שנה שעברה על הנייר. כדורגל לא תמיד מתיישר עם הנייר.

וזה הכי הרבה אופטימי שתוציאו ממני. לילה טוב.

עכשיו כל הפרשנים והכתבים מצייצים בטוויטר שזה המשחק הכי גדול של קבוצה ישראלית באירופה בשנים האחרונות, כבר אין בושה .

אומרים את זה כל שנה על קבוצה אחרת.

לעיתים גם כל חודש. בטח אמרו את זה אחרי אולימפיאקוס גם. שנה הבאה גם יגידו את זה על מישהו. כבר לא מתייחס לים המלל..

ראיתי מה כל הליקוקים עלינו עשו..בעיקר העלו לאנשים את השתן לראש. שימצצו להם עד מחר. הלוואי שב"ש גם יאמינו בשטויות שכותבים עליהם.

עכשיו כל הפרשנים והכתבים מצייצים בטוויטר שזה המשחק הכי גדול של קבוצה ישראלית באירופה בשנים האחרונות, כבר אין בושה .

זה פשוט בושה שמעודדים את כל הלוזריות הזאת, מי יזכור בכלל את המשחק הזה בראי ההיסטוריה?!

אני בספק רב מאוד איך המשחק היה מתפתח אם סלטיק היו באים לשחק כדורגל ולא על תוצאה, בוודאות היינו רואים משהו אחר חוץ מכמה מגבות סחוטות בסאונה רצות על המגרש.

ראינו כבר ב2-0 שפתאום לסלטיק כן יש כדורגל כשהם רוצים לשחק, והגיעו ל2 מצבים לא רעים בכלל.

תכלס בMoney-Time שבוע שעבר ב"ש שלשלו רציני וכשכבר לא היה על מה לשחק הקלקול קיבה נרגע וראינו כדורגל נהדר, אך ששוב היה על מה לשחק ב 2-0 הם נראו פחות טוב, אם כי לא רע בכלל, כפיים.

חד משמעית, עשו עד כה קמפיין נהדר ומפתיע מאוד, ועם זאת, זה עדיין צורם בעיניים.

האמת שרציתי לצטט בכלל את התגובה שמעלייך, ציטטתי אותך בטעות...אבל שמח שאתה מסכים :)

נו באטי, זה כל העניין. אם אני ואתה מסכימים שהם פייבוריטים, שמע אם זה היה הפוך ומיטש היה הבעלים שלהם והתקציב שלהם היה הכי גדול אז סבבה להיות הראנרים שלהם. אבל עם הכסף שלנו והשם שלנו והתארים שלנו הייתי מצפה שלכל הפחות אנחנו נהיה הפייבוריטים בקטנה. וזה מה שכואב לי. שהם מביאים את צדק ולא אתה, הם מביאים את וואקמה ששנתיים מסתובב פה ועושה פורפרות לכל המגנים בליגה בשקל תשעים, אנחנו לא עושים כלום כדי לעצור את האיום מצידם ואפילו מפרגנים להם בראדי בחינם על הדרך. כי היינו יהירים. והיינו זה ג'ורדי. לא ספרנו אותם, הם עבדו בשקט ועקצו אליפות ועכשיו הם פשוט יותר טובים ממך, גם אם בקטנה. וזה כואב, כי על הנייר הם לא צריכים להיות בלבל שלנו.

הפספוס שלהם היה ב3:2 במשחק הראשון. מכאן ל5:2 זה פשוט ביזיון בראש ובראשונה של ברק בכר - חשב שהוא משחק מול הפועל רעננה.

זו אכן נקודת השבר שלהם, בכר עשה שם טעות כי הוא לא האמין שהחברה שלו מסוגלים לעשות הגנת ברזל אחרי המחצית הראשונה.

תשימו לב שבכל רגע נתון בצמד המפגשים שלהם מול סלטיק הם לא היו במצב עלייה לשלב הבא ובכל פעם שהיה על מה לשחק הם התחילו להראות רע.

חוץ:

קילקול קיבה 1:

0-0 -> 3-0

קילקול קיבה 2:

3-2 -> 5-2

בית:

קילקול קיבה 3:

0-2 -> הפסד

אם תקחו את מכבי מול באזל למשל
בחוץ:
1-0 למכבי -> 2-1 לבאזל -> 2-2
בבית:
1-0 לבאזל -> 1-1 למכבי -> מכבי עולה.
כלומר 3 פעמים במהלך ההתמודדות היינו במצב העפלה.
עכשיו ספרנו לנו כמה הנצחון שלהם היום הירואי, נו באמת,

נצחון יפה אבל אין מה להשוות את סלטיק לבאזל. חצי מהבאזל שפגשנו עם סוזה המשיכה לבונדסליגה והפרמיירליג. בסלטיק ביטון הוא מהכוכבים של הקבוצה.