Jump to content

הישראליות באירופה 16/17

turgi

Recommended Posts

כל עוד ב״ש לא עולה לאלופות הכסף לא משמעותי ועדיף לנו שכמה שיותר קבוצות יעלו, כי ראינו שנה שעברה כמה זה פוגע בקבוצה לשחק בשתי מסגרות

מזה כסף לא משמעותי

3 משחקים של אצטדיון מלא+זכויות שידור+מענקים זה יכול להגיע לסכום יפה מאוד

בלי קשר שזה דירוג לשנים הבאות

ממש לא מה שאנחנו צריכים

מזה כסף לא משמעותי

3 משחקים של אצטדיון מלא+זכויות שידור+מענקים זה יכול להגיע לסכום יפה מאוד

בלי קשר שזה דירוג לשנים הבאות

ממש לא מה שאנחנו צריכים

בעונה שלנו של ה-32 הגדולות עשינו בסביבות ה-20 מיליון, והיו לנו 3 ניצחונות ושני תיקו בשלב הבתים. לא מאמין שב״ש יגיעו לכזה דבר, בטח לא מדרג 4.

בטווח הארוך אני מסכים איתך שדירוג גבוה לכאורה יכול למשוך אליהם שחקנים ולהביא להם סיכוי גבוה יותר להעפיל לבתים (ראינו איך זה עובד לנו, או שלא), אבל בטווח הקצר זה לא משמעותי ודווקא בעונה אחרי שהפסדנו אליפות לגמרי עדיף לנו שהם יישחקו.

בעונה שלנו של ה-32 הגדולות עשינו בסביבות ה-20 מיליון, והיו לנו 3 ניצחונות ושני תיקו בשלב הבתים. לא מאמין שב״ש יגיעו לכזה דבר, בטח לא מדרג 4.

בטווח הארוך אני מסכים איתך שדירוג גבוה לכאורה יכול למשוך אליהם שחקנים ולהביא להם סיכוי גבוה יותר להעפיל לבתים (ראינו איך זה עובד לנו, או שלא), אבל בטווח הקצר זה לא משמעותי ודווקא בעונה אחרי שהפסדנו אליפות לגמרי עדיף לנו שהם יישחקו.

מאוד אמביולנטי לגבי הקמפיין הנוכחי של ב״ש.

הטיעון של ״דירוג גבוה או שלב בתים ימשוך אליהם שחקנים״ לא מחזיק מים בשום צורה ואנחנו הראייה לכך. שורה תחתונה, לא הייתי מתנגד לקמפיין שוחק שלהם באירופאית. מה אני צופה שיהיה: לא יעברו את שריף ויסיימו את הקמפיין האירופאי.

הטיעון של ״דירוג גבוה או שלב בתים ימשוך אליהם שחקנים״ לא מחזיק מים בשום צורה ואנחנו הראייה לכך. שורה תחתונה, לא הייתי מתנגד לקמפיין שוחק שלהם באירופאית. מה אני צופה שיהיה: לא יעברו את שריף ויסיימו את הקמפיין האירופאי.

לא אמביוולנטי בכלל.

ישראל חייבת להשתפר בדירוג האירופי, זה קודם אינטרס של מכבי.

בנוסף, כן אני רוצה שיהיו פה קבוצות טובות בליגה, מכבי קפאה על השמרים כי לא היתה לה תחרות בישראל.

אם הם לא עוברים את שריף הם עוברים לפלייאוף של האירופית אם אני לא טועה

טועה. אם לא עוברים את שריף נגמרה להם אירופה.

אתה טועה

מאז 2009 רק פעמיים קבוצה עשתה קמפיין בתים כלשהו וזכתה באליפות

ב2009-2010 חיפה היו עם ה0-0-0 והפועל גנבו(אחרי שגם הם עשו קמפיין מרשים)

ב2010-2011 הפועל הייתה בצמפיונס וחיפה עם סגל פחות טוב זכתה

ב2011-2012 גם הפועל וגם חיפה היו בבתים ובסוף קריית שמונה זכתה באליפות

בעונה של סוזה עשינו קמפיין אדיר וזכינו , חיפה גם היו בבתים אבל ההפרשים באיכות ובעוצמה משאר הליגה(כולל חיפה) היו עצומים

בשורה התחתונה לדעתי קמפיין מוצלח באירופה מקשה על קבוצה ישראלית להצליח בליגה אלא אם היא חזקה משמעותית משאר הליגה(מכבי של סוזה) או נעזרת בקיזוז(הפועל בדאבל)

לא אמביוולנטי בכלל.

ישראל חייבת להשתפר בדירוג האירופי, זה קודם אינטרס של מכבי.

בנוסף, כן אני רוצה שיהיו פה קבוצות טובות בליגה, מכבי קפאה על השמרים כי לא היתה לה תחרות בישראל.

לא חסרות קבוצות בליגות ללא תחרות שממשיכות לשלוט שם ולהצליח באופן יחסי באירופה, כשכל יתר הקבוצות בליגה המקומית לא מדגדגות אותן.

איזה תחרות יש לזלצבורג? בוריסוב? ניקוסיה? אולימפיאקוס? זאגרב? ועוד ועוד.

לא חסרות קבוצות בליגות ללא תחרות שממשיכות לשלוט שם ולהצליח באופן יחסי באירופה, כשכל יתר הקבוצות בליגה המקומית לא מדגדגות אותן.

אין שם חוק זרים. ששחקן עוזב אותם יש להם עוד מאה אפשרויות אחרות בשביל להחליף אותו

ברור שיש כאלה דוגמאות. יש גם (והרבה יותר) דוגמאות אחרות.

אני לא רואה מה אנחנו מפסידים מעליה של ב"ש לבתים באירופית למשל.

1. תוספת לניקוד המדיני, אנחנו כל שנה על הקשקש מבחינת דירוג במוקדמות הצ'מפיונס.

2. אם רק אנחנו עולים לשלב הבתים זה פוגע בנו בליגה, אני מבטיח לך שאם ב"ש היו עושים קמפיין באירופית במקביל אלינו באלופות אנחנו לוקחים אליפות.

3. נכון, אפשר להצליח לבנות קבוצה שגדולה על הליגה ומצליחה בד"כ באירופה, אבל אני מאמין שבליגה תחרותית אתה תבנה קבוצה טובה יותר, למה לפחד מתחרות?

4. ליגה שרק אתה מצליח בה תגרום לכך שינסו להגביל אותך וכך יפגעו בך באירופה. אני מבטיח לך שאם מכבי היו לוקחים עוד אליפות קלה, לא היו מאשרים זר שישי, היו מדברים ברצינות על תקרות שכר, ובעוד X זמן האליפות היתה מוכרעת על משחק אחד.

ברור שיש כאלה דוגמאות. יש גם (והרבה יותר) דוגמאות אחרות.

אני לא רואה מה אנחנו מפסידים מעליה של ב"ש לבתים באירופית למשל.

1. תוספת לניקוד המדיני, אנחנו כל שנה על הקשקש מבחינת דירוג במוקדמות הצ'מפיונס.

2. אם רק אנחנו עולים לשלב הבתים זה פוגע בנו בליגה, אני מבטיח לך שאם ב"ש היו עושים קמפיין באירופית במקביל אלינו באלופות אנחנו לוקחים אליפות.

3. נכון, אפשר להצליח לבנות קבוצה שגדולה על הליגה ומצליחה בד"כ באירופה, אבל אני מאמין שבליגה תחרותית אתה תבנה קבוצה טובה יותר, למה לפחד מתחרות?

4. ליגה שרק אתה מצליח בה תגרום לכך שינסו להגביל אותך וכך יפגעו בך באירופה. אני מבטיח לך שאם מכבי היו לוקחים עוד אליפות קלה, לא היו מאשרים זר שישי, היו מדברים ברצינות על תקרות שכר, ובעוד X זמן האליפות היתה מוכרעת על משחק אחד.

תראה, אני חושב שהניקוד שנקבל מהמדיני הוא ממש זניח ולא באמת יעשה את ההבדל. בנוגע לעייפות - יש להם סגל ממש אבל ממש עמוק, לא חושב שזה יפגע בהם במובן הזה.

זה לא שאני מפחד מתחרות, אני פשוט רוצה שהיריבות שלי ייכשלו, גם אם זאת בסך הכל ב"ש וגם אם זה בסך הכל מפעל אירופי.

וזה לא שאנחנו מפסידים מזה משהו, אבל ממש נמאס מהמועדון החרא הזה, עם בעלים זונה, שחקנים כל כך אהבלים וקהל עוד יותר מפגר, שהפך למאמי הלאומית. לא רוצה שיגיעו אפילו לשלב הפלייאוף באלופות, שלא יראו את הדגל של הצ'מפיונס על עיגול האמצע, ומעדיף שיודחו כבר עכשיו כדי שלא יגיעו גם לפלייאוף של האירופית. אין פה הרבה רציונל מעבר לשמחה לאיד.

תראה, אני חושב שהניקוד שנקבל מהמדיני הוא ממש זניח ולא באמת יעשה את ההבדל. בנוגע לעייפות - יש להם סגל ממש אבל ממש עמוק, לא חושב שזה יפגע בהם במובן הזה.

זה לא שאני מפחד מתחרות, אני פשוט רוצה שהיריבות שלי ייכשלו, גם אם זאת בסך הכל ב"ש וגם אם זה בסך הכל מפעל אירופי.

וזה לא שאנחנו מפסידים מזה משהו, אבל ממש נמאס מהמועדון החרא הזה, עם בעלים זונה, שחקנים כל כך אהבלים וקהל עוד יותר מפגר, שהפך למאמי הלאומית. לא רוצה שיגיעו אפילו לשלב הפלייאוף באלופות, שלא יראו את הדגל של הצ'מפיונס על עיגול האמצע, ומעדיף שיודחו כבר עכשיו כדי שלא יגיעו גם לפלייאוף של האירופית. אין פה הרבה רציונל מעבר לשמחה לאיד.

מבין את מה שאתה אומר, ולהבדיל אלפי הבדלות, אם קבוצה ללא עבר במפעלים האירופאים מספרד משתחלת לאירופה, יש לה יותר נקודות מלמכבי, רק מהניקוד המדיני...

אז נכון, זה מצב קיצוני, אבל עוד כמעט נקודה מהדירוג המדיני, יכול להיות ההבדל בין להיות מדורג בסיבוב שלישי בצ'מפיונס או לא מדורג. ולקבוצות פולניות (ואני בכוונה לא בוחר את קפריסין שבעונה הבאה כנראה תיצמד אלינו בטבלה פחות או יותר), יש יתרון של כמעט נקודה (0.775) ביחס לקבוצות ישראליות. זה קריטי.

נוסף בעריכה: ההתמודדויות שלנו ושל בית"ר בסיבוב הזה הן קריטיות, כי את העונה הבאה, נכון לניקוד שנצבר עד כה העונה, אנחנו פותחים כשקזחסטן מאוד קרובים אלינו מלמטה (כרגע יתרון של 0.25 לנו) (הם איבדו כבר 2 נציגות בשלב המוקדם, ונשארו עם 2), וקפריסין מעלינו (יתרון של 0.55 נקודות, וכמונו, עדיין עם 4 נציגות).

בזכות כישלון הישראליות בשנים האחרונות, הגדילו את מספר הזרים.
עכשיו הקבוצות יצטרכו להוכיח בשנתיים הקרובות, שהגדלת מספר הזרים עזרה להן באירופה.

אם אנחנו רוצים יותר זרים, צריך הצלחה מסויימת באירופה של הקבוצות הישראליות.

אני קונה 2 קבוצות ישראליות בשלב בתים כלשהו.

מבין את מה שאתה אומר, ולהבדיל אלפי הבדלות, אם קבוצה ללא עבר במפעלים האירופאים מספרד משתחלת לאירופה, יש לה יותר נקודות מלמכבי, רק מהניקוד המדיני...

אז נכון, זה מצב קיצוני, אבל עוד כמעט נקודה מהדירוג המדיני, יכול להיות ההבדל בין להיות מדורג בסיבוב שלישי בצ'מפיונס או לא מדורג. ולקבוצות פולניות (ואני בכוונה לא בוחר את קפריסין שבעונה הבאה כנראה תיצמד אלינו בטבלה פחות או יותר), יש יתרון של כמעט נקודה (0.775) ביחס לקבוצות ישראליות. זה קריטי.

נוסף בעריכה: ההתמודדויות שלנו ושל בית"ר בסיבוב הזה הן קריטיות, כי את העונה הבאה, נכון לניקוד שנצבר עד כה העונה, אנחנו פותחים כשקזחסטן מאוד קרובים אלינו מלמטה (כרגע יתרון של 0.25 לנו) (הם איבדו כבר 2 נציגות בשלב המוקדם, ונשארו עם 2), וקפריסין מעלינו (יתרון של 0.55 נקודות, וכמונו, עדיין עם 4 נציגות).

בדיוק זה קודם כל טוב לנו למכבי שעוד ישראליות באירופה.

לדעתי עוד פן שזה עוזר לליגה, כי ככל שיותר קבוצות ישראליות ישתתפו באירופה, ככה יהיה להם יותר פיתוי כדי להנחית כאן זרים איכותיים יותר מכל הזבל שמגיע לפה ובסופו של דבר גם הרמה של הליגה תעלה.

אבל זה חלום רחוק..רחוק מדי..

מתי אנשים יבינו שהצלחה של קבוצות ישראליות אחרות יכולות רק לתרום לנו?

1. ניקוד אירופי.

2. עומס על קבוצות אחרות בריצה בשני מפעלים.

3. הכרת הליגה הישראלית לעולם ואפשרות טובה יותר למשיכת שחקנים.

ואת האמת? בגלל שהעונה אין לי בעיה עם שום קבוצה שתצליח (אולי חוץ מחיפה שקצת אכפת לי), שיעלו ויצליחו כמה שיותר.

מתי אנשים יבינו שהצלחה של קבוצות ישראליות אחרות יכולות רק לתרום לנו?

1. ניקוד אירופי. מ

2. עומס על קבוצות אחרות בריצה בשני מפעלים.

3. הכרת הליגה הישראלית לעולם ואפשרות טובה יותר למשיכת שחקנים. מ(אם אתה תהיה טוב ממילא יכירו אותך)

ואת האמת? בגלל שהעונה אין לי בעיה עם שום קבוצה שתצליח (אולי חוץ מחיפה שקצת אכפת לי), שיעלו ויצליחו כמה שיותר.

הכסף שהם יקבלו ויתחזקו לא מצדיק

גם אם ב"ש יעברו את שריף, אני לא רואה קבוצה אחת מדורגת בסיבוב השלישי שהם יכולים לעבור..

אולימפיאקוס, סלטיק, זלצבורג, פלזן, אפואל ניקוסיה, באטה בוריסוב, לגיה ורשה, דינמו זגרב, לודוגורץ, קופנהאגן

הם יכולים לעבור כל אחת מהקבוצות.

יש הפתעות יותר גדולות כל שנה בסיבובים האלה.

הטיעון של ״דירוג גבוה או שלב בתים ימשוך אליהם שחקנים״ לא מחזיק מים בשום צורה ואנחנו הראייה לכך.

ראייקו.

מגוחך לדבר על זה בכלל, כי אין שום סיכוי שזה יקרה, אבל גם אם כתוצאה מעלייה של ב"ש לליגת אלופות שנה הבאה יהיו לנו 7 נציגות במוקדמות, עדיין אני לא ארצה שזה יקרה. אותו דבר אם חיפה או הם יעלו לאירופית. עליה לשלב בתים של אחת מהן היא אסון מבחינת הכסף שיכנס להם ומה שהם יפיקו ממנו.

מגוחך לדבר על זה בכלל, כי אין שום סיכוי שזה יקרה, אבל גם אם כתוצאה מעלייה של ב"ש לליגת אלופות שנה הבאה יהיו לנו 7 נציגות במוקדמות, עדיין אני לא ארצה שזה יקרה. אותו דבר אם חיפה או הם יעלו לאירופית. עליה לשלב בתים של אחת מהן היא אסון מבחינת הכסף שיכנס להם ומה שהם יפיקו ממנו.

זה סיפור שרץ כבר שנים...

מה כזה אסון בזה ?

ועוד פעם אתה רוצה שב"ש ישחקו משחק בשבוע בליגה פח הזאת ?