Jump to content

הנושא החודשי- אמסטרדם

dilen

Recommended Posts

מחפש כרטיסים למשחק של אייאקס נגד כרוניגן עוד שבועיים ורק אתרי ספסרים זה מראה יש למישהו קישור לקנות מהרשמי או משהו?

עכשיו קצת מאוחר אחי כי המשחק קרוב והקהל של אייאקס בטירוף כללי אז אי אפשר להשיג כרטיסים צמודים, אבל תוכל לקנות בתפזורת לאותו יציע

תקנה מכאן חברות מועדון, זה עולה 6 יורו לחמש שנים ונותן לך לקנות כרטיסים ישירות מהמועדון, הכרטיס הכי טוב במגרש עולה 52 יורו

• 4 weeks later...

מתכנן לטוס ב28.11 (יום אחרי שאני גוזר חוגר) עם עוד חבר בערך לשבוע והאמת שלא סגרנו כלום אבל אנחנו די בונים על המשחק של אייאקס נגד דן האג ב2.12, אז את האמת שקראתי את כל הנושא שחלק גם מתקופות שאני לא יודע אם רלוונטיות להיום, חשוב לציין שזה פעם ראשונה של שנינו בעיר.

אז ככה השאלה הראשונה ככה למי שיש לו נסיון עם העיר אם נראלכם שיהיה אפשרי לטייל באופניים לאורך השבוע בגלל מזג האויר (הכוונה בעיקר לשלג) או שלא כדאי להסתמך על זה?

בכמ זה הוייב של הטיול כמובן כמה שיותר באופניים או ברגל אז אמרתי ניקח דירה ליד שוק הפרחים אם יש חיה כזאת (הבנתי שהמיקום הכי עדיף למי שאין בעיה לטייל ברגל), אז אשמח אם מי שמכיר את השכונות שמדוברות פה בנושא דה פייפ,ליידספילן, הראלם וכו אם יכולים לפרט עליהן מה יש שם וגם לגבי קופישופים אשמח להמלצות ככה עדכניות, בכמ פעם ראשונה שלי רוצה לבוא מוכן, גם פארקים ושאר המלצות מכל המומחים יתקבלו בברכה

מתכנן לטוס ב28.11 (יום אחרי שאני גוזר חוגר) עם עוד חבר בערך לשבוע והאמת שלא סגרנו כלום אבל אנחנו די בונים על המשחק של אייאקס נגד דן האג ב2.12, אז את האמת שקראתי את כל הנושא שחלק גם מתקופות שאני לא יודע אם רלוונטיות להיום, חשוב לציין שזה פעם ראשונה של שנינו בעיר.

אז ככה השאלה הראשונה ככה למי שיש לו נסיון עם העיר אם נראלכם שיהיה אפשרי לטייל באופניים לאורך השבוע בגלל מזג האויר (הכוונה בעיקר לשלג) או שלא כדאי להסתמך על זה?

בכמ זה הוייב של הטיול כמובן כמה שיותר באופניים או ברגל אז אמרתי ניקח דירה ליד שוק הפרחים אם יש חיה כזאת (הבנתי שהמיקום הכי עדיף למי שאין בעיה לטייל ברגל), אז אשמח אם מי שמכיר את השכונות שמדוברות פה בנושא דה פייפ,ליידספילן, הראלם וכו אם יכולים לפרט עליהן מה יש שם וגם לגבי קופישופים אשמח להמלצות ככה עדכניות, בכמ פעם ראשונה שלי רוצה לבוא מוכן, גם פארקים ושאר המלצות מכל המומחים יתקבלו בברכה

אני הייתי פעמיים בדה פייפ פעם אחת בנובמבר והיינו שם בדירה טלפני שבועיים במלון,יש שם הכל החל מרשתות אוכל ועד מסעדות חנויות שוק סבבה וקופישופים(הקטסו מהטובים באמסטרדם לדעתי),באמת אחלה אזור,בפעם הראשונה שהייתי עם חברים התניידנו לרוב ברגל או באופניים ואני ממש נהניתי מזה,בפעם האחרונה שהייתי התניידנו בטראם, גם היה ממש נוח,אם יש לך עוד שאלות סכיף

באחת התגובות שלי בנושא בניתי למישהו מסלול, במבט שני אין מצב להספיק את זה בשלושה ימים אבל זה כן יכול לעזור לך לבנות משהו.

שכונות יש את הליידספליין, דה פייפ, יורדאן.

לא הייתי דואג לגבי השלג. ראיתי בפייסבוק שיש איזה בחור ישראלי שמשכיר קטנועים קטנים שאפשר לנסוע איתם בשבילי אופניים והם לא מצריכים רישיון מיוחד. אני ממליץ על אופניים אבל סתם שתדע על האופציה.

תודה אנשים, מוכן לקור כמובן, מגנטוו קראתי את ההמלצה ואם אתה אומר שהכל שם רלוונטי להיום אז אחלה ואת האמת פשוט שאני פחות בראש של לתכנן לי את הימים יותר לאגור מידע על מקומות ולשמוע על מקומות/חוויות מומלצות וככה לזרום כשיש לי את הכל בראש עם תכנון די מינימלי.

עכשיו יש לי התלבטות איפה לקחת דירה בדה פייפ או באיזור שוק הפרחים כמו שהמליצו פה גם שזה קרוב להכל כזה.

ועוד דבר אחד קטן מה אומרים לגבי פטריות (שמעתי שמקסיקניות מומלץ) לאיזה פארק ללכת אחרי וכו.

פטריות לקנות בסמארטשופ - איפה שקונים זרעים ולא בכל חנות מזכרות או באנגים ולא ברחוב כמובן.

אנחנו עשינו טיול על האופניים לוונדל פארק , אבל לא יודע כמה סבבה לשבת שם כשכל כך קר בחוץ חחחח

קודם כל אתה מגיע לשם בתקופה הכי מדהימה לדעתי

הרבה פחות עמוס מהקיץ, הרבה יותר יפה..הייתי 3 פעמים בדצמבר ולא נתקלתי בכלל בהרבה גשם אבל בהולנד זה יום אסל יום באסל.

טסתי לפני שלושה שבועות היה לא מעט גשם, ואני טס עוד שבוע שוב ולא אמור להיות גשם בכלל.

כשיתקרב התאריך תבדוק בכל מקרה אופניים באמסטרדם זה חוויה.

משלג לא הייתי דואג, ואם יהיה רק הרווחת.

לא הייתי ממליץ לך לקחת מלון בהארלם בפעם הראשונה..תכוון לאזור הדאם/רמברנדט/ליידספלין וכל מה שביניהם. בכל מקרה המרחקים ביניהם יחסית קצרים בטח שבאופניים.

לגבי פטריות - כמו שאמרו אל תחשוב בכלל על לקנות פטריות/אכילים בכל החנויות מזכרות של ההודים והערבים.

רק בסמארטשופים לפטריות או קופישופס לאכילים.

אני אישית ממליץ מאד! על סמארטשופ Azarius בkerkstraat, ממשיך 3 דקות מקפה דה קלוס ומגיע לשם.

צוות סופר מקצועי שיענה על כל שאלה או חשש שיהיה לך, ומוצרים איכותיים.

כשיהיה לי זמן אני אפרט לך קצת על קופישופס

חשבתי שבקופישופ קונים את הפטריות, מה זה סמארט שופ פשוט חנות כאילו שממוקצעת בדברים האלה?

ונראה לי שאקח דירה עדיף לנו מבחינת העישון של סוף יום כזה אבדוק באתר של הבחור הישראלי שהבאתם פה.. אם למישהו יש מלון מומלץ זול שהיה בו גם תופס תכלס אנחנו לא צריכים יותר ממקום לישון לבשל בוקר בגג ולהתקלח.

וואלה לא ענו לי במקום הזה תאמת, יש מושג אם הם עדיין איתנו ?

+31648345517

טליה, האחראית מטעם יוסי על הקטע של הדירות, שלח ווטסאפ תתן לך את כל הפרטים

אשמח לעצות מומחים בפרטי לגבי האופציה לסגור אמסטרדם (ובכלל הולנד, אשמח לבקר ברוטרדם) בהכי זול שרק אפשר

אם צריך לדעת משהו על רוטרדם רק תשאל

אשמח לעצות מומחים בפרטי לגבי האופציה לסגור אמסטרדם (ובכלל הולנד, אשמח לבקר ברוטרדם) בהכי זול שרק אפשר

סגרתי אמסטרדם ב10.10 ב1000 שקל ל6 ימים כולל טיסות והוסטלים נהדרים(יומיים מזה באוטרכט, חובה חובה ביקור מקום מדהים) מוזמן לשלוח פרטי כשאתפנה אתן לך קישור לטיסה לדעתי נשאר מקומות במחיר הזה עוד

תודה אנשים, מוכן לקור כמובן, מגנטוו קראתי את ההמלצה ואם אתה אומר שהכל שם רלוונטי להיום אז אחלה ואת האמת פשוט שאני פחות בראש של לתכנן לי את הימים יותר לאגור מידע על מקומות ולשמוע על מקומות/חוויות מומלצות וככה לזרום כשיש לי את הכל בראש עם תכנון די מינימלי.

עכשיו יש לי התלבטות איפה לקחת דירה בדה פייפ או באיזור שוק הפרחים כמו שהמליצו פה גם שזה קרוב להכל כזה.

ועוד דבר אחד קטן מה אומרים לגבי פטריות (שמעתי שמקסיקניות מומלץ) לאיזה פארק ללכת אחרי וכו.

אל תקנה טרפלס שזה כימי ופשוט מסוכן למוח בקטע מוגזם.

אני קניתי בשוק הפרחים יש חנות פטריות אורגניות! יש 3 דרגות תתייעץ עם המוכר יסביר לך קצת ואני יסביר לך גם... קודם כל אם אתה רוצה את מלוא ההשפעה תצום לגמרי אנחנו קמנו ב9 בבוקר 12 בצהריים היינו בוונדלפארק בלי לאכול כלום שתינו רק מים לפני בלי דברים מתוקים כמו קולה וכאלה...

לקחנו דרגה 1 שהיא של צחוקים אתה פשוט צוחק בקטע הזוי! כשתנסה תבין על מה אני מדבר חח

לוקח ביס לועס ממש טוב ובולע את זה עם מים,עכשיו תבין זה כל כך מגעיל בפה ברמה של לאכול חולדה אבל תאכל הכל (גם מה שנתקע בשיניים) ובמהלך הסטלה אל תאכל וגם אל תשתה דברים מתוקים כי זה מוריד את הסטלה תרצה עוד המלצות לגבי זה בכיף.

סגרתי אמסטרדם ב10.10 ב1000 שקל ל6 ימים כולל טיסות והוסטלים נהדרים(יומיים מזה באוטרכט, חובה חובה ביקור מקום מדהים) מוזמן לשלוח פרטי כשאתפנה אתן לך קישור לטיסה לדעתי נשאר מקומות במחיר הזה עוד

איפה מצאת מחיר כזה??

איפה מצאת מחיר כזה??

טיסה 150 יורו דרך פגסוס עם שעות נהדרות (נוחת ב11 באמסטרדם, חוזר ב16:00), והוסטלים לא בעיה למצוא ב15-30 דולר.

בעקרון בדקתי עכשיו טיסה עם שעות כמו שהזמנתי כבר עלה ל240 יורו, אבל עדיין יש טיסות ב150 עם שעות פחות נוחות

• 2 weeks later...