Jump to content

הנושא החודשי- אמסטרדם

dilen

Recommended Posts

• 3 weeks later...

רוצים לטוס לחול לאזור של איי יוון ביולי איזה 8 חברים לפני הצבא, יש משהו מומלץ? דילים? מקומות?

זקינטוס/נאפה/מאליה

אותו חרא ואותם מחירים פחות או יותר

אנצל את הנושא לכיוון אחר -

מה הסיפור סביב סין? בשביל להכנס למקאו צריך ויזה או לא? לא ברור לי ככ מה הולך שם.

לדעתי להונג קונג ומקאו לא צריך ויזה

אנצל את הנושא לכיוון אחר -

מה הסיפור סביב סין? בשביל להכנס למקאו צריך ויזה או לא? לא ברור לי ככ מה הולך שם.

הונג קונג ומקאו לא צריך ויזה, זה לא "באמת" חלק מסין

קצת באיחור, אבל רשמים מהסילבסטר.
קודם כל נפלנו על אחלה מזג (יחסית למה שהיה יכול להיות..) היה מאוד קר אבל שם זה נגמר. לפעמים כזה זרזיף גשם אירופאי אבל לא היה "גשם גשם" אפילו פעם אחת שזה היה מאוד נחמד. תכלס הקור לא כזה נורא (5 מעלות לרוב) אבל כשמתחילה רוח פה מתחילה הבעיה... שם אתה מרגיש את זה חודר לעצמות, אבל כל עוד זה "רק" קר זה באמת לא כזה נורא.
מבחינת אמסטרדם אז... היה מדהים, באמת, תקופה מאוד יפה בשנה ללכת עם הבת זוג, כל העיר עם אורות של כריסמס והיינו באיזה יריד כריסמס משוגע עם גלגל ענק ואייסקייטינג כמו שרואים בסרטים והיה באמת קסום. אם מישהו חושב על התקופה הזאת שנה הבאה עם הבת זוג אז שתדעו שזאת המלצה טובה.
לגבי הסילבסטר עצמו, אז כמו שכתבו פה מעלי כששאלתי, הם באמת חולי נפש ברמה מוגזמת ממש עם הזיקוקים והחזיזים. מ7 בערב בערך התחילו בומים אדירים שלא נפסקו עד הבוקר ולא משנה באיזה חלק של העיר היינו, זה היה מטורף. זה ברמה שאמהות יוצאות עם הילדים ופשוט מפוצצים חזיזים (לא ה"שומים" המעפנים שלנו, חזיזים חזיזים) בכיף שלהם ככה כל המשפחה עם בקבוק שמפניה ברחוב. יכול להיות טיפה "יותר מדי" לפעמים, מודה, אבל בגדול היה ממש כיף וחוויה אדירה לראות את זה.
בקיצור, אחלה אירופה בכריסמס =)
לחיי זה שבפעם הרביעית שלי שם אני סוף סוף אראה את אייאקס כוסעמק.

ומי שנוסע בלי שום קשר לתאריך בשנה, אז הנדנדה a'dam lookout מגניבה ממש!!! תחפשו את זה באינטרנט, חוויה מגניבה מאוד! בשטות של האבוקדו היה תור של שעתיים וויתרנו על הדבר הזה. bulls and dogs מדהים!!! נקניקיות מטורפות ומילקשייקים באמת מהטובים ששתיתי בחיים. הדיבור על העוגת תפוחים בwinkle 43 באמת שווה! המלצה אישית, לפני זה תזמינו את המרק אפונה שלהם. אגדי!!! ואם יש תור ארוך לעוגיות בvan stapele אז תחכו אותו. שווה כל ביס.

תודה לכל מי שהגיב לפני הטיסה =)

חברס טס שבוע הבא עם החברה לפראג המלצות ??

מתכננים גם להשכיר רכב ולעשות איזה לילה בדרזדן מעשהו עשה ויכול להמליץ ??

תודה

דרזדן מיותר

פראג מדהימה

שמע פראג מקום נהדר לזוגות, עיר רומנטית.

סביב כיכר וצלאב יש את רוב האטרקציות, רוב מרכזי הקניות הם שם.

לא יודע מה הסטייל שלכם אבל ממליץ לא לפספס את גן החיות.

ממליץ לך לקרוא באינטרנט ולראות למה אתם מתחברים כי יש הרבה לעשות ונראה לי מיותר לעלות פה הכל בלי לדעת מה תאהבו.

דרזדן מיותר כי זה בעיקר פריימארק ועוד כמה חנויות קטנות שגפ ככה תראה בפראג, זהות או דומות לא באמת משנה.

סתם לשרוף זמן.

לאכול סטרופוואפלס

לעשן מוריסון הייז

רק בשביל הידע הכללי כי המון חוטאים בנושא -

מאוד קשה לשמר "זן" ספציפי שעישנת לפני שנה נגיד ולצפות שבמחזור הגידול האחרון הוא יצא אותו דבר.

האמת היא שפרופסור דדי מאירי גילה בשנתיים האחרונות שפרחים שגדלו באותו עציץ! יוצאים עם ערכים שונים לחלוטין.

פרחים שקרובים יותר לשמש (או לאור) מכילים אחוז קנבינואידים שונה מפרחים שגדלים בחלק התחתון של הצמח.

אז בעצם כשאתם נוסעים לאמסטרדם או קונים פרחים בטלגראס, זה בחיים לא אותו דבר, בחיים.

המלצןת ל4 חברים שרוצים לטוס לאמסטרדם בסוף תקופת מבחנים בסביבות סוף פברואר.

איך המזג אוויר יהיה בתקופה הזאת? ומה מומלץ בעיקר ללכת, כמובן קופי שופס וכל העיניינים אבל גם מקומות להיכנס או לטייל שחובה.

איך המזג אוויר יהיה בתקופה הזאת? ומה מומלץ בעיקר ללכת, כמובן קופי שופס וכל העיניינים אבל גם מקומות להיכנס או לטייל שחובה.

קצת באיחור, אבל רשמים מהסילבסטר.

קודם כל נפלנו על אחלה מזג (יחסית למה שהיה יכול להיות..) היה מאוד קר אבל שם זה נגמר. לפעמים כזה זרזיף גשם אירופאי אבל לא היה "גשם גשם" אפילו פעם אחת שזה היה מאוד נחמד. תכלס הקור לא כזה נורא (5 מעלות לרוב) אבל כשמתחילה רוח פה מתחילה הבעיה... שם אתה מרגיש את זה חודר לעצמות, אבל כל עוד זה "רק" קר זה באמת לא כזה נורא.

מבחינת אמסטרדם אז... היה מדהים, באמת, תקופה מאוד יפה בשנה ללכת עם הבת זוג, כל העיר עם אורות של כריסמס והיינו באיזה יריד כריסמס משוגע עם גלגל ענק ואייסקייטינג כמו שרואים בסרטים והיה באמת קסום. אם מישהו חושב על התקופה הזאת שנה הבאה עם הבת זוג אז שתדעו שזאת המלצה טובה.

לגבי הסילבסטר עצמו, אז כמו שכתבו פה מעלי כששאלתי, הם באמת חולי נפש ברמה מוגזמת ממש עם הזיקוקים והחזיזים. מ7 בערב בערך התחילו בומים אדירים שלא נפסקו עד הבוקר ולא משנה באיזה חלק של העיר היינו, זה היה מטורף. זה ברמה שאמהות יוצאות עם הילדים ופשוט מפוצצים חזיזים (לא ה"שומים" המעפנים שלנו, חזיזים חזיזים) בכיף שלהם ככה כל המשפחה עם בקבוק שמפניה ברחוב. יכול להיות טיפה "יותר מדי" לפעמים, מודה, אבל בגדול היה ממש כיף וחוויה אדירה לראות את זה.

בקיצור, אחלה אירופה בכריסמס =)

לחיי זה שבפעם הרביעית שלי שם אני סוף סוף אראה את אייאקס כוסעמק.

ומי שנוסע בלי שום קשר לתאריך בשנה, אז הנדנדה a'dam lookout מגניבה ממש!!! תחפשו את זה באינטרנט, חוויה מגניבה מאוד! בשטות של האבוקדו היה תור של שעתיים וויתרנו על הדבר הזה. bulls and dogs מדהים!!! נקניקיות מטורפות ומילקשייקים באמת מהטובים ששתיתי בחיים. הדיבור על העוגת תפוחים בwinkle 43 באמת שווה! המלצה אישית, לפני זה תזמינו את המרק אפונה שלהם. אגדי!!! ואם יש תור ארוך לעוגיות בvan stapele אז תחכו אותו. שווה כל ביס.

תודה לכל מי שהגיב לפני הטיסה =)

ליד העוגיות של הואן סטייפלס גם יש קופי שופ מעולה שנקרא 420 או משהו כזה, לא סגור על זה אבל זה ממש מטר משם אתם תראו את זה. רצוי קודם להכנס לשם ואז לעוגיות =)

ברמברנטפליין יש גם קופי שופ מעולה שאשכרה המוכרים שם עם פפיונים ועלק יותר בקלאס והם נותנים לך להריח לפני ומתייחסים אליך יפה ויש למעלה חדר ישיבה מגניב ממש, כתובת: Utrechtsestraat 27HS, 1017 VH Amsterdam, Netherlands

הייתי שנה שעברה בידיוק בפברואר והיה קפוא של החיים

• 2 weeks later...

לעכברי אמסטרדם - סגרתי היום שוב לשבוע בסוף פברואר.

יש לכם המלצות על דברים לא מוכרים לעשות?

איזה פארק נהדר, קופישופ שבטעות נתקלתם בו וראיתם את אלוהים, ברים כיפיים או סתם מקום שאהבתם..צאו מנקודת הנחה שבכל המקומות הרגילים/מוכרים הייתי

לעכברי אמסטרדם - סגרתי היום שוב לשבוע בסוף פברואר.

יש לכם המלצות על דברים לא מוכרים לעשות?

איזה פארק נהדר, קופישופ שבטעות נתקלתם בו וראיתם את אלוהים, ברים כיפיים או סתם מקום שאהבתם..צאו מנקודת הנחה שבכל המקומות הרגילים/מוכרים הייתי

הייתי לפני חודש, ממליץ בחום על זן 'דוקטור גרינספון' של בארניז, הצגה של חומר.

חוץ מזה, בשביל השקט הייתי ממליץ לך לצאת מהעיר קצת לכפרים (לא לזה עם התחנות רוח, הוא מאעפן).

ספרו לי על ברלין ברמת הסמים + מועדונים שיש סיכוי לעבור סלקציה בלי לחכות שבע שעות. מגיע לשם הלילה ועוזב בלילה שבין ראשון לשני.

ובכלל - כל טיפ או מידע יעיל לאדם שרוצה לשבור את החיים שלו לפני שהוא חוזר לעוד סמסטר רחוק מאימא.

חבר שהיה שם לא מזמן דיבר על חומר בשם טופי או טוסי, לא זוכר בדיוק - מזכיר MD בלי הנפילה שאחרי. מישהו התנסה? יודע במה מדובר?