Jump to content

הנושא החודשי- אמסטרדם

dilen

Recommended Posts

כמעט שנה אחרי שפתחתי את הנושא ואחרי 3 דחיות, מחר בבוקר סוף סוף טסים :wubyellow3:

אנחנו שם שבוע. אם יש למישהו טיפ מסויים למקום או אטרקציה לא מהמפורסמות שחייב לעשות, אני ממש אשמח.

אנחנו ישנים בדירה שרחוקה קילומטר מכיכר דאם.

לכו לאיבוד.

חכו לפחות 45 דק לאחר שאתם אוכלים עוגייה.

הice למיניו השונים בקופישופס הוא חזק מאוד. עקב גילכם הצעיר וחוסר הניסיון המשתמע מכך, הייתי מתרחק ממנו במקומכם.

יש עיר בשם ליידן, חצי שעה נסיעה מאאמסטרדם. אם אתם רוצים שופינג סעו לשם, מחירים ממש זולים

• 8 months later...

כמעט שנה אחרי שפתחתי את הנושא ואחרי 3 דחיות, מחר בבוקר סוף סוף טסים :wubyellow3:

אנחנו שם שבוע. אם יש למישהו טיפ מסויים למקום או אטרקציה לא מהמפורסמות שחייב לעשות, אני ממש אשמח.

אנחנו ישנים בדירה שרחוקה קילומטר מכיכר דאם.

תהנה!!

מקפיץ.. מחפש דירה לזוג במיקום מרכזי ומחיר סבבה מישהו יכול לעזור?

מה התאריכים? שנה שעברה טסנו בסוף אפריל ונפלנו על חג הולנדי, לא מצאנו דירות במרכז העיר במחיר נורמלי ונאלצנו להתפשר על דירה רחוקה יחסית מהמרכז.

הייתם ביום המלך. הכל יקר אבל קרנבל ברחובות.

עד כמה חשוב המרכזי? אישית אני ממליץ להתרחק קצת מהמרכז ולהיות במרחק של נסיעה קצרה בטראם אחד ואז אתה 5-10 דקות מהמרכז ו5-10 דקות מדברים שבפאתי לאמסטרדם

הייתם ביום המלך. הכל יקר אבל קרנבל ברחובות.

עד כמה חשוב המרכזי? אישית אני ממליץ להתרחק קצת מהמרכז ולהיות במרחק של נסיעה קצרה בטראם אחד ואז אתה 5-10 דקות מהמרכז ו5-10 דקות מדברים שבפאתי לאמסטרדם

מרכזי חשוב מאוד. מחפש לאמצע יוני ככה

אתמול נחתתי חזרה אחרי שבוע עם החברה, פעם שלישית בשנתיים האחרונות ועדיין מדהימה אותי העיר הזאת.

סגרנו חדר במלון asterisk שממוקם 20 דקות מהדאם, 10 דק מהליידספליין ו5 דקות מהבארניז שפתחתנו שם כל בוקר עם וופורייזר ושוקו.

עלה לנו 667 יורו לשנינו לשישה לילות.

אני אישית כשאני סוגר לינה באמסטרדם אני מעדיף להיות במרחק הליכה מהמרכז כדי שיהיה זמן ללכת בכיף, לעצור ולעשות שאכטות ואז להיכנס לכל ההמולה, 20 דק' הליכה למרכז עוברות כמו כלום.

מרכזי חשוב מאוד. מחפש לאמצע יוני ככה

תחפש באירבנב ותסווג בשכונות לפי amsterdam centerum

ממליץ על de pijp, jordaan ו-nieuwmarkt

אם תרצה להתרחק ממש טיפה

בפעם האחרונה הייתי עם החברה שבוע, סגרנו מלון שנמצא ממש על תחנת הרכבת אמסטרדם סנטראל והיה לנו קלאסי. כמה דקות הליכה מהמרכז, נגיש לכל כיוון.

בתור אחד שאמסטרדם זה הפייבוריט המובהק שלו, קשה לי להתמודד עם המחירים במרכז גם בחודשים פחות פופולארים (אין כמו אמסטרדם בדצמבר, החודש שאני הכי נהנה בו ללא ספק בכלל).

בפעמים האחרונות הלכתי קצת הצידה לכיוון הארלם או אזור המוזיאונים שזה זול משמעותית, משכיר אופניים או קונה תלוי כמה זמן אני שם, ו5 דקות דיווש אני בדאם.

אם בא לי ממש להתכלב, אני הולך על הוסטל מרכזי מאד ב15-20 יורו ללילה.

איך אני מתגעגע לשם פאקקק

נוסע ל-9 ימים בהולנד בסוף אפריל, מתוכם 3 באמסטרדם, וברשותכם כמה שאלות:

1. גמר הגביע שלהם ברוטרדם בזמן שאני שם. למישהו יש מושג מה הפרוצדורה להשגת כרטיסים שלא דרך כל האתרים של הספסרות שאלוהים ישלם להם?

2. מה עוד שווה ביקור בהולנד חוץ מחיטהורן ופארקי השעשועים? יש עוד משהו מעניין בצפון?

3. האג ורוטרדם שוות ביקור?

נוסע ל-9 ימים בהולנד בסוף אפריל, מתוכם 3 באמסטרדם, וברשותכם כמה שאלות:

1. גמר הגביע שלהם ברוטרדם בזמן שאני שם. למישהו יש מושג מה הפרוצדורה להשגת כרטיסים שלא דרך כל האתרים של הספסרות שאלוהים ישלם להם?

2. מה עוד שווה ביקור בהולנד חוץ מחיטהורן ופארקי השעשועים? יש עוד משהו מעניין בצפון?

3. האג ורוטרדם שוות ביקור?

זאנסה סכאנס כפר נחמד לאללה באזור אמסטרדם, אם אתה בקטע עכשיו זה גם התקופה שגני קוקנהוף פתוחים.

בהאג לא יצא לי להיות, אבל רוטרדם מקום נחמד. אחלה שוק ואחלה ארכיטקטורה יש שם.

אם אתה מחפש עוד עיר לבקר בה - לך על אוטרכט.

עיר מפוצצת סטודנטים, חיי לילה נהדרים.

תודה על ההמלצות

למישהו יש משהו לתרום לגבי הגביע?

יש גם משחק של אייקס כשאני שם אבל אין באתר שלהם מכירת כרטיסים. זה משחק קריטי מול אלקמאר. מישהו יודע איך עושים את זה?

• 2 weeks later...

יש לנו נופש מהעבודה ויש שתי מלונות לבחירה.

Xo קןטור או רמדה אפולו, מישהו היה באחד מהם ויכול לתת חוות דעת ? לפני חודשיים הייתי פעם ראשונה באמסטרדם, הייתי בדירה והיה בן זונה. הבנתי שבמלונות שברוב המלונות אי אפשר לעשן .

יש לנו נופש מהעבודה ויש שתי מלונות לבחירה.

Xo קןטור או רמדה אפולו, מישהו היה באחד מהם ויכול לתת חוות דעת ? לפני חודשיים הייתי פעם ראשונה באמסטרדם, הייתי בדירה והיה בן זונה. הבנתי שבמלונות שברוב המלונות אי אפשר לעשן .

אסור לעשן בכל המלונות לפי חוק. דירות עדיפות בהרבה.

בכל מקרה 2 המלונות לא הכי קרובים לסנטר (וגם לא ממש רחוקים) והם די דומים בשירות וכו'. אני הייתי מעדיף את הקוטור.

הקוטור יותר רחוק אבל הוא יותר נגיש לתחבורה ציבורית, בנסיעה אחת בטראם אתה בסנטראל סטיישן, לעומת הרמדה שמצריך שילוב של הליכה לתחנה ונסיעה.

הכי חשוב לאוורר, הבנתי מאנשים שהם אכלו קנסות של כמה מאות יורו רק כי היה ריח של סיגריות בחדר.

ממתי עישון זה פקטור? מה אתה ילד? שמים גרב על הגלאי עשן ומעיפים בדלים לפני שמישהו בא לנקות את החדר

בבורקרשט שמתי גרב וקיבלנו דוח, בפראג שמנו גרב והזהירו אותנו . אז וואלה ילד לא... פשוט לא בא לי לשחק עם המזל שוב