Jump to content

תלבושת החוץ 16/17

Recommended Posts

אני לא אגזים כמו באטיסטוטה, אבל אני אתן לכם דוגמא מצוינת לאיך כן צריך להתנהל בנושא הזה...

1_1467796948.jpg

13439030_1274876479189169_17732117786996

בית"ר נורדיה (שהם ספציפית על הזין שלי), תשחק השנה עם התלבושת הזאת, שהיא שיחזור של התלבושת שבית"ר לבשה בעונת האליפות הראשונה שלה, שהייתה לפני 30 שנה בדיוק. הם פנו למעצבת שעיצבה להם את התלבושת לפי צילומים של החולצה משנת 87', אפילו את הפונט שעל המדים הם שיחזרו. לדעתי זה ממש נהדר, ואם בית"ר פאקינג נורדיה יכולה לחשוב על רעיון כזה, שהוא גם שיווקי בטירוף וגם מפתח את המסורת של המועדון, מחובר וקשוב לאוהדים, למה מכבי לא? למה במכבי חושבים שזה הגיוני להוציא חולצה לבנה עם פסים שחורים ובלוק אפור באמצע? מה הקשר של זה למכבי בכלל? מי אוהב את החרא הזה?

למה? כי יש קדמה וכל שנה מוציאים חולצה חדשה, לא ישנה. למה יובנטוס לא משחקת עם מדים של שנות ה- 70? למה ברצלונה לא חוזרת לשנות ה- 80? למה ריאל לא מחזירה את די-סטפנו מפרישה.

כאילו מחפשים פה רק להתלונן ולהתלונן ולהתלונן.

חולצה לא יפה - המועדון פושט רגל (מטאפורית)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

די נו.

אני מעדיף להימנע מההסברים האלה, אבל ה"כשלון אחרי כשלון" הזה שלך הוביל למצב שהיית אלוף 3 פעמים רצוף והפסדת את הרביעי על משחק אחד (בעונת שיא של היריבה שלך וכשאתה בליגת האלופות), מכבי מתחזקת 3 חנויות סופר מוצלחות במרכז הארץ ומוכרת אלפי חולצות כל שנה (אגב, גם שנה שעברה זכור לי אינסוף תלונות על חולצת הליצן), ההנכסות ללא אירופה מגיעות לעשרות מליונים, יש לך מלא ספונסרים שמשלמים לך מאד יפה גם בלי שהשם שלהם מרוח על החולצה ועוד ועוד.

אין ספק, יש עכשיו קיץ קשה וגם חלונות קודמים אולי אפשר היה לעשות דברים טוב יותר (אגב, לטעמי חלק מהחלונות הקודמים התנהלו כפי שהתנהלו בכוונה תחילה). גם אני מסכים שאפשר היה למצוא עיצוב טוב יותר לחולצה.

אבל מפה ועד לכשלון אחרי כשלון אחרי כשלון אחרי כשלון?

מה שקורה פה בפורום זה פי מיליארד יותר מאוהדי חיפה בשיאם. אני קורא את הנושא מלפפונים ומקיא. אפשר לחשוב שג'ורדי הרס את המועדון, הוריד אותנו לליגה ב'.

עזוב, לא משנה מה יהיה פה, תמיד ימצאו על מה להתלונן.

זה לא יאמן.

יש מקום לביקורת כשצריך, בטח בקיץ כזה בעייתי, אבל כשמחפשים על כל דבר קטן זה הופך לבלתי נסבל.

למה? כי יש קדמה וכל שנה מוציאים חולצה חדשה, לא ישנה. למה יובנטוס לא משחקת עם מדים של שנות ה- 70? למה ברצלונה לא חוזרת לשנות ה- 80? למה ריאל לא מחזירה את די-סטפנו מפרישה.

שמע אחת ההודעות הכי טיפשיות ולא מבוססות שקראתי פה.

יובנטוס כל כמה שנים מוציאים שחזור של הצבעים המקוריים שלהם (ורוד), אינטר הוציאה חולצה לבנה עם צלב אדום שיחזור של החולצה שלהם מהתקופה של איטליה הפשיסטית אם אני לא טועה (וגם הצבעים של העיר מילאנו) ואני יכול לתת לך מליון ואחת דוגמאות כאלה.

זה לא משהו שאני המצאתי ולא אמרתי כל שנה לשחזר תלבושת אחרת, אבל אפשר מידיי כמה שנים לעצב חולצה בסגנון שבית"ר נורדיה עשו. אני לא חושב שהיה מישהו שלא הייתה לו צמרמורת כשראינו את השחקנים עולים עם התלבושת משבצות בדרבי הראשון של 2006, סתם דוגמא.

אתה אוהב את זה שהחולצה השלישית של מכבי היא חולצה לבנה עם פסים שחורים ובלוק אפור באמצע? אם כן, שא ברכה זה הטעם שלך, אם לא, זה בעיה... אתה הקהל יעד של החולצה הזאת, מבין את זה?

די נו.

אני מעדיף להימנע מההסברים האלה, אבל ה"כשלון אחרי כשלון" הזה שלך הוביל למצב שהיית אלוף 3 פעמים רצוף והפסדת את הרביעי על משחק אחד (בעונת שיא של היריבה שלך וכשאתה בליגת האלופות), מכבי מתחזקת 3 חנויות סופר מוצלחות במרכז הארץ ומוכרת אלפי חולצות כל שנה (אגב, גם שנה שעברה זכור לי אינסוף תלונות על חולצת הליצן), ההנכסות ללא אירופה מגיעות לעשרות מליונים, יש לך מלא ספונסרים שמשלמים לך מאד יפה גם בלי שהשם שלהם מרוח על החולצה ועוד ועוד.

אין ספק, יש עכשיו קיץ קשה וגם חלונות קודמים אולי אפשר היה לעשות דברים טוב יותר (אגב, לטעמי חלק מהחלונות הקודמים התנהלו כפי שהתנהלו בכוונה תחילה). גם אני מסכים שאפשר היה למצוא עיצוב טוב יותר לחולצה.

אבל מפה ועד לכשלון אחרי כשלון אחרי כשלון אחרי כשלון?

מה שקורה פה בפורום זה פי מיליארד יותר מאוהדי חיפה בשיאם. אני קורא את הנושא מלפפונים ומקיא. אפשר לחשוב שג'ורדי הרס את המועדון, הוריד אותנו לליגה ב'.

בוא נניח את הרכש בצד, זה נושא אחר ואין מה להרחיב גם פה, ונצמד רק למרצ'נדייז,

העניין של ה-3 חנויות זה בדיוק מראה על החשיבות וההשקעה (הכספית) של הארגון בחיזוק המותג והמרצ'נדייז,

דווקא בגלל זה אתה יכול לצפות שישימו דגש קצת יותר רציני על בחירת הדגמים.

אתה מחזיק 3 חנויות בשביל למכור 20 אלף חולצות בשנה, זאת השאיפה, אם מישהו כמוני (שבכל שנה קונה חולצה) מקבל בחילה מהחולצות שהם מוציאים, אז סליחה, יש פה בעיה...

אתה שם את החנויות כמטרה (ולפיה בוחן הצלחה) למעשה החנויות הן האמצעי - המטרה היא למכור מרצ'נדייז ואם המרצ'נדייז גרוע אז החנויות לא מביאות להישג הרצוי.

זה כמו לבנות קניון סופר מפואר, אבל למלא אותו בחניות של מותגים דרג ז', שיביאו לזה שהקהל שאתה רוצה למשוך ילך לקניונים אחרים.

זה לא יאמן.

יש מקום לביקורת כשצריך, בטח בקיץ כזה בעייתי, אבל כשמחפשים על כל דבר קטן זה הופך לבלתי נסבל.

אשכרה.

בהפסד לסנטה קולומה הפורום לא היה ככה. ירדו מהפסים

פשוט אמרו בכל מקרה המרצ'נייז ירד בכמה אחוזים בגלל עזיבת ערן אז נעשה חולצות בול כמו לפני שנתיים רק עם תוספת קטנה (בחולצה הלבנה תוספת מכוערת) שבכלל לא יקנו השנה.

יובנטוס כל כמה שנים מוציאים שחזור של הצבעים המקוריים שלהם (ורוד), אינטר הוציאה חולצה לבנה עם צלב אדום שיחזור של החולצה שלהם מהתקופה של איטליה הפשיסטית אם אני לא טועה (וגם הצבעים של העיר מילאנו) ואני יכול לתת לך מליון ואחת דוגמאות כאלה.

זה לא משהו שאני המצאתי ולא אמרתי כל שנה לשחזר תלבושת אחרת, אבל אפשר מידיי כמה שנים לעצב חולצה בסגנון שבית"ר נורדיה עשו. אני לא חושב שהיה מישהו שלא הייתה לו צמרמורת כשראינו את השחקנים עולים עם התלבושת משבצות בדרבי הראשון של 2006, סתם דוגמא.

אז הנה, עשו ב- 2006.

אבל עזוב את החולצה, שמעתי היום שהיתה סתימה בשירותים של המשרדים של מכבי. אין, המועדון הזה בפירוק. עדיף כבר באמת ללכת לפירוק. עוד כשלון לאוסף הכשלונות המפואר של ג'ורדי קרויף, שבטח הוא זה שחרבן שם וסתם את השירותים

זה לא יאמן.

שאתה כותב הכללות לפחות תדאג שהן יהיו מבוססות.

מתוך הדי מעט פעולות של מכבי הקיץ (מאמן, 3 שחקני רכש, חולצה) לבערך חצי התגובה שלי לא הייתה שלילית כפי שהיית נוטה לחשוב מהתגובה שלך.

אף אחד לא אמר מילה על המאמן, ואני אפילו חשבתי שנגיד יוסי יכול להיות אחלה רכש.

אז לבוא ולהגיד שמחפשים סתם בשביל לחפש זה פשוט להתחמק מדיון. אם יש לך טענה עניינית לדיון תעלה אותה, אל תבטל טענות של אחרים על סמך שטויות שהמצאת.

אם זה רצונך, למה אתה מגיב בכלל ?

בניגוד להרבה אנשים פה, אני נוטה להיות ענייני ולהגיב לכל נושא לגופו (לעיתים לטובה לעיתים לרעה) מעניין שמשטרת המחשבות לא מצליחה לעמוד בסטנדרד המנימאלי הזה.

ברגע שכל הודעה שנייה בפורום מגיעה למצב שצריך ללמד אנשים איך לנהל דיון ענייני אתה מבין שרמת השיח פה הפכה לנמוכה כל כך.

בסוף, אנשים כמוך הם אלו שהורסים את הפורום הזה, לא אנשים כמוני.

אתה אוהב את זה שהחולצה השלישית של מכבי היא חולצה לבנה עם פסים שחורים ובלוק אפור באמצע? אם כן, שא ברכה זה הטעם שלך, אם לא, זה בעיה... אתה הקהל יעד של החולצה הזאת, מבין את זה?

הלו, אתה מודע לזה שלפחות סט מדים אחד חייב להיות לבן? חוק של המנהלת.

זה לא שיש הרבה אופציות.

ובחייכם, הסט השלישי לא כזה נורא. מאוד סתמי, חסר כל יחוד וממש לא יפה. אבל מכוער? לא.

שאתה כותב הכללות לפחות תדאג שהן יהיו מבוססות.

מתוך הדי מעט פעולות של מכבי הקיץ (מאמן, 3 שחקני רכש, חולצה) לבערך חצי התגובה שלי לא הייתה שלילית כפי שהיית נוטה לחשוב מהתגובה שלך.

אף אחד לא אמר מילה על המאמן, ואני אפילו חשבתי שנגיד יוסי יכול להיות אחלה רכש.

אז לבוא ולהגיד שמחפשים סתם בשביל לחפש זה פשוט להתחמק מדיון. אם יש לך טענה עניינית לדיון תעלה אותה, אל תבטל טענות של אחרים על סמך שטויות שהמצאת.

אם זה רצונך, למה אתה מגיב בכלל ?

בניגוד להרבה אנשים פה, אני נוטה להיות ענייני ולהגיב לכל נושא לגופו (לעיתים לטובה לעיתים לרעה) מעניין שמשטרת המחשבות לא מצליחה לעמוד בסטנדרד המנימאלי הזה.

ברגע שכל הודעה שנייה בפורום מגיעה למצב שצריך ללמד אנשים איך לנהל דיון ענייני אתה מבין שרמת השיח פה הפכה לנמוכה כל כך.

בסוף, אנשים כמוך הם אלו שהורסים את הפורום הזה, לא אנשים כמוני.

כל הקיץ אתה רק מלכלך על המועדון, אני לא מבין מה נסגר אתך??!!?

אין לי בעיה עם לבן, יש לי בעיה עם פסים שחורים ובלוק אפור בחילתי באמצע.

אם אתם אוהבים תהיו בריאים, אין לי מה להגיד לכם, אני לא אוהב את החולצה ואני בסוף קהל היעד של החולצה (בין היתר), ואני חושב שזה בעיה שאוהדים לא אוהבים את החולצה.

זה בדיוק הדוגמה הנכונה,

מועדון של האוהדים שמנוהל ע"י האוהדים, ומכיר את רחש לב האוהדים ולכן מוציא חולצות שהאהודים רוצים.

רק זה חסר לנו, להיות מנוהלים על ידי אוהדים.

זה עבד מעולה בלנסוע לאימון של מכבי פתח תקווה/אשדוד ולשכנע את עומר גולן ועזרן לחתום אצלנו.

גם כך בקושי משחקים עם הסט הזה.

החולצה לא כזאת מכוערת, לטעמי אפילו הרבה יותר נורמלית מהתלבושת הצהובה. לא הייתי יוצא מגדרי ומגדיר אותה "וואו" אבל לא נורא בכלל, אפילו די אהבתי את זה במבט נוסף, בטח ביחס לציפיות בעקבות התלבושת הראשונה.

אם יוכלו להדפיס את הספרה של השחקן בקטן יותר מקדימה כמו בנבחרות זה יכול למלא ולרכך את הריבוע ולהראות "שלם" יותר.

מה שכן היה יכול להיות יפה דווקא עם מכנס שחור, זה אפשרי בכלל מבחינת הנהלים של המנהלת לחובת תלבושת לבנה?

m4yozxqdttua.jpg

1a02cbbf.jpg

אני חושב שצריך לצאת לגיבושון, האווירה כאן חרא.

כפר המכבייה הנה אנחנו באים.

צחוק צחוק, יש כמה אנשים שצריכים להתאוורר ממכבי. אנשים נכנס להם באג בראש שמכבי בהתפרקות טוטאלית והשגעון הזה גדל מיום ליום שעה שעה בקצב אקספוננציאלי

רק זה חסר לנו, להיות מנוהלים על ידי אוהדים.

זה עבד מעולה בלנסוע לאימון של מכבי פתח תקווה/אשדוד ולשכנע את עומר גולן ועזרן לחתום אצלנו.

למה אתה לוקח את זה לקצה ?

לא מתאים לך.

בניגוד לאחרים פה, יש לך מספיק אינטלקט בשביל להבין את כוונת המשורר.

הכוונה הייתה שניתוק מהאוהדים מייצר נפילות כאלה, ולהיות פחות מנותק (שקבוצת אוהדים זאת הדוגמת קצה לזה) מביאה לחולצות שהקהל יותר מתחבר אליהם.

ואפילו נתתי דוגמא של קבוצת מיקוד, שזה בדיוק האמצעי שמכבי (כגוף שאינו מנוהל ע"י אוהדים) צריכה להשתמש בו - לתקשר עם הקהל מבלי להיות חלק ממנו.

אם יש דבר שאני שונא יותר מהכל זה שמוציאים חצאי משפטים מהקשרם ולוקחים אותם למקומות שנוח...

אתה חושב שלהודעות שלך אי אפשר לעשות את זה ?

תפסיקו כבר עם המנהג המגעיל הזה. אפשר להגיב לגוף הטענה ולא למסביב.

כיוון שאני יודע שראית אותי כמה פעמים במגרש, תנסה להיזכר אם פעם ראית אותי בלי חולצה/מרצ'נדייז של המועדון...

תאמין לי שזה בא מהמקום הכי נקי שיש.

אין לי בעיה עם לבן, יש לי בעיה עם פסים שחורים ובלוק אפור בחילתי באמצע.

אם אתם אוהבים תהיו בריאים, אין לי מה להגיד לכם, אני לא אוהב את החולצה ואני בסוף קהל היעד של החולצה (בין היתר), ואני חושב שזה בעיה שאוהדים לא אוהבים את החולצה.

אני חושב שהחולצה סבבה, אני גם קהל היעד של החולצה בדיוק כמוך, מסכים?

עונה שעברה הרבה התלוננו על חולצת הבית, אני אהבתי וגם קניתי, אין משהו שכולם יאהבו או לא יאהבו(חוץ מהמאקרון, פה באמת אין ויכוח.)

האמת שיובנטוס כן עושים שחזורים מפעם לפעם (לא רק ורוד, גם לפני כמה שנים שחזרו את התלבושת עם הכוכבים מהניינטיז), לברצלונה תשחק השנה עם חולצה שהיא מחווה לזו שלבשה בגביע האלופות הראשון שלה, ואתלטיקו לבשו חולצת מחווה לאליפות הלפני האחרונה, ליונייטד תשחק השנה עם מדי חוץ שהם מחווה לחולצה מהסיקסטיז.

זה רק על רגל אחת, לא חסרות דוגמאות.

צחוק צחוק, יש כמה אנשים שצריכים להתאוורר ממכבי. אנשים נכנס להם באג בראש שמכבי בהתפרקות טוטאלית והשגעון הזה גדל מיום ליום שעה שעה בקצב אקספוננציאלי

אנשים מאוכזבים דותן, די בצדק.

אני רוצה שנייה להתנתק מהנושא המקצועי, שאולי הוא מוביל לתסכול הגדול אבל יש הרגשה לא נעימה לאוהדים מכבי, בדגש על אלו שמגיעים למשחקים ובכלל אלו המנויים.

מכבי יוצאת השנה מבלומפילד, וכנראה לא תחזור. הבחירה בנתניה הייתה הפחות פופולרית מבין האפשרויות, ובסוף היא נלקחה. מכבי הבטיחה לבצע שדרוג לתשתיות בצוותא עם עיריית נתניה, ומידיעה הדבר לא קורה וסביר להניח גם לא יתרחש בעתיד.

חידוש המנויים השנה לא היה קל, וסבל מלא מעט בעיות טכניות לצד בעיות אמיתיות בתמחור, יחס לאוהד וחלוקת היציעים. למעשה, עד לפני כמה ימים אני אישית הייתי צריך להגיע עד מכתב התרעה לפני תביעה עד אשר קיבלתי יחס הולם מהמועדון.

תצרף לכך כל מיני פיקנטריות נוסח חולצת בית די מכוערת, שלישית מוטלת בספק יחד עם מיליון נושאים אחרים שאולי נחמד להוציא בהם קצת קיטור-וקיבלת את אוכלוסיית הפורום כולה.

עובר קיץ לא נעים בלשון המעטה, וקשה לקבל את זה אחרי ההתפתחות הכל כך משמעותית שעברנו בארבעת השנים האחרונות.

יש אנשים שמפחדים שמכבי (כמו שאנחנו מדיימנים בראש את השאיפות בהתאם לתקציב והרמה ) לא תצליח עוד שנה

זה לא התפרקות אבל רוצה ששוב נקח את כל התארים

ויש לנו את כל האמצעים לעשות את זה

גם כך בקושי משחקים עם הסט הזה.

זאת לא הבעיה... הבעיה מבחינת אוהדים שרוצים לקנות חולצות משחק של המועדון.

זה לא שתלבושת הבית מכוערת לדעתי... כאילו צהובה חלקה עם פס כחול מה רע? הקטע הוא שיש לי חולצה כמעט זהה מעונת הטרבל ולא ארכוש כזו ב250 שח.

ושוב.. מלא לבנה עם מלבן לא קשור באמצע... למה שחור אפור? לפחות אם היה פס צהוב והמלבן כחול פחות היה איכפת לי מהעיצוב עצמו.

אי אפשר לעשות שהפס מקדימה יהיה בצבע כחול כמו שהציאו קודם, כי זה די הורס את המשמעות של "חולצה שלישית".

מה שכן אפשר לעשות נגיד, זה בלי הבלוק האפור בכלל, ושהפסים של אדידס (רק הפסים, את השרוולים להשאיר בלבן) יהיו בצהוב או בכחול

מה שכן היה יכול להיות יפה דווקא עם מכנס שחור, זה אפשרי בכלל מבחינת הנהלים של המנהלת לחובת תלבושת לבנה?

לא אפשרי. כל קבוצה צריכה להחזיק בסט לבן-לבן-לבן.

זאת לא הבעיה... הבעיה מבחינת אוהדים שרוצים לקנות חולצות משחק של המועדון.

זה לא שתלבושת הבית מכוערת לדעתי... כאילו צהובה חלקה עם פס כחול מה רע? הקטע הוא שיש לי חולצה כמעט זהה מעונת הטרבל ולא ארכוש כזו ב250 שח.

ושוב.. מלא לבנה עם מלבן לא קשור באמצע... למה שחור אפור? לפחות אם היה פס צהוב והמלבן כחול פחות היה איכפת לי מהעיצוב עצמו.

אפשר לחשוב שהחולצת בית של ברצלונה וריאל מדריד או מנצ'סטר לא דומות אחת לשנייה בכל עונה.