Jump to content

תלבושת החוץ 16/17

Recommended Posts

מתחיל להתחרט שעשיתי מנוי.

מה עם המניפסט שלך שלמדו שם מהטעות של 14/15 והחליטו לשלב כחול(כחול-צהוב זה כבר חלום) עם התלבושת הלבנה?

מת לראות את הדוגמאות שמכבי מקבלת מאדידס כשזה מה שהיא בוחרת.

מי שבוחר את המדים נמצא על סמים קשים.

ברור שהמועדון לא מקבל את הזכות לבחור חולצה בעיצוב אישי ( כמו שאדידס ונייקי עושות בחוזים עם המועדונים הגדולים בעולם - לדוגמא יובנטוס שהראו פה לפני כמה ימים את החולצה החדשה והמושלמת שלה ) , וגם ברור שהמועדון לא חתום על חוזה בדרג 2 שמאפשר לבחור מהאוסף העילי של הדגמים החדשים

אבל גם כמועדון בדרג 3 ( מבחינת החוזה עם אדידס ) יש לא מעט אפשרויות אחרות שהמועדון יכול לבחור

הבחירה של מבני הקווים וצורתם ( שלא לדבר על בחירת הצבע האפור ... ) על החולצה פשוט מדהימה בכיעורה , האמת שקשה למצוא את המילים לכיעור המדכא הזה

שינוי של 180 מעלות מהבחירות הבסיסיות הנכונות של עונת 14/15

סליחה מראש על האוברדרמטיות, אבל משהו רע עובר על המועדון

לא מבין איך מועדון ששם לו כאחת מהמטרות הכי חשובות שלו את עניין המרצ'נדייז, שהחולצה היא גולת הכותרת שלו, מרשה לעצמו לבחור דגמים כל כך מכוערים.

יותר מטעם רע, זה בקטע של ניתוק מהקהל - הרי כל מי שחיי את הקהל, יודע פחות או יותר איזה דגמים מהארץ ומהעולם יאהבו ואיזה לא...

נגיד, מה הבעיה לעשות קבוצת מיקוד ?...כל גוף עיסקי שרוצה להוציא מוצר חדש משתמש בכלי הזה. לא !

במכבי סומכים על מי שבוחר את הדגמים (כי בעניהם זה שנמכרה חולצה מכוערת, זה אומר שהוא עשה עבודה טובה, לא מבינים שיכלו למכור הרבה יותר)

זה ברמת ההתרשלות לבחור סטים כל כך מכוערים.

אבל תאכלס, לא מבין למה זה מפתיע כל פעם מחדש, כי גם בדבר הכי חשוב (לכאורה) של המועדון, קבוצת הכדורגל, יש חתיכת התרשלות כבר כמה שנים.

לא יודע, כל הסיפורים שלכם על ניהול מדהים. זה לא ניהול מדהים בעניי. זה כישלון אחרי כישלון אחרי כישלון בתחומים הכי חשובים.

וואו גאבי, אתה בטירוף. באמת, כאילו, כשלון אחרי כשלון אחרי כשלון?

השתגעת לגמרי

אחי. כישלון אחרי כישלון. (אתה יכול לעדן את זה, אני בוחר שלא)

מה הבעיה לעשות קבוצת מיקוד ?

גם ככה יש סויירים ששורצים בקרית שלום

עזוב, חולצה שלישית זה חרא גם ככה, אבל החולצה הרישמית... היא פשוט מגעילה.

כאחד שאוהב באמת לקנות מרצ'נדייז של המועדון, זה מבאס תחת.

כאילו ברור לי שיהיו כאלו שיגידו שבגלל שזה אני כותב, ויש לי ביקורת על עוד דברים, אז אני מחפש את מכבי ..

תאכלס אני אומר את זה מהמקום הכי נקי ומאוכזב,

החולצה זה אחד הדברים שאני הכי מחכה להם בתחילת עונה, וזה מבאס על גבול המעצבן שיוצא משהו כל כך מכוער.

סליחה מראש על האוברדרמטיות, אבל משהו רע עובר על המועדון

לא מבין איך מועדון ששם לו כאחת מהמטרות הכי חשובות שלו את עניין המרצ'נדייז, שהחולצה היא גולת הכותרת שלו, לבחור דגמים כל כך מכוערים.

יותר מטעם רע, זה בקטע של ניתוק מהקהל - הרי כל מי שחיי את הקהל, יודע פחות או יותר איזה דגמים מהארץ ומהעולם יאהבו ואיזה לא...

נגיד, מה הבעיה לעשות קבוצת מיקוד ?...כל גוף עיסקי שרוצה להוציא מוצר חדש משתמש בכלי הזה. לא !

במכבי סומכים על מי שבוחר את הדגמים (כי בעניהם זה שנמכרה חולצה מכוערת, זה אומר שהוא עשה עבודה טובה, לא מבינים שיכלו למכור הרבה יותר)

זה ברמת ההתרשלות לבחור סטים כל כך מכוערים.

אבל תאכלס, לא מבין למה זה מפתיע כל פעם מחדש, כי גם בדבר הכי חשוב (לכאורה) של המועדון, קבוצת הכדורגל, יש חתיכת התרשלות כבר כמה שנים.

לא יודע, כל הסיפורים שלכם על ניהול מדהים. זה לא ניהול מדהים בעניי. זה כישלון אחרי כישלון אחרי כישלון בתחומים הכי חשובים.

נכון , אפשר למצוא מתאם חזק בין שני ההיבטים שאתה מציין ( אם כי אני הייתי ממקד יותר את הנושא המקצועי של קבוצת כדורגל כמו שכתבת , ל - " איתור שחקנים " )

יש הסבר אחד ( מבחינתי ) הגיוני לכל הנושא הכללי של המועדון , אבל אני אישית מעדיף לא לכתוב אותו פה

נכון , אפשר למצוא מתאם חזק בין שני ההיבטים שאתה מציין ( אם כי אני הייתי ממקד יותר את הנושא המקצועי של קבוצת כדורגל כמו שכתבת , ל - " איתור שחקנים " )

יש הסבר אחד ( מבחינתי ) הגיוני לכל הנושא הכללי של המועדון , אבל אני אישית מעדיף לא לכתוב אותו פה

תכתוב לי בפרטי, מעניין אותי לשמוע

יש הסבר אחד ( מבחינתי ) הגיוני לכל הנושא הכללי של המועדון , אבל אני אישית מעדיף לא לכתוב אותו פ

אתה מגיב בדה באזר?

אני לא אגזים כמו באטיסטוטה, אבל אני אתן לכם דוגמא מצוינת לאיך כן צריך להתנהל בנושא הזה...

1_1467796948.jpg

13439030_1274876479189169_17732117786996

בית"ר נורדיה (שהם ספציפית על הזין שלי), תשחק השנה עם התלבושת הזאת, שהיא שיחזור של התלבושת שבית"ר לבשה בעונת האליפות הראשונה שלה, שהייתה לפני 30 שנה בדיוק. הם פנו למעצבת שעיצבה להם את התלבושת לפי צילומים של החולצה משנת 87', אפילו את הפונט שעל המדים הם שיחזרו. לדעתי זה ממש נהדר, ואם בית"ר פאקינג נורדיה יכולה לחשוב על רעיון כזה, שהוא גם שיווקי בטירוף וגם מפתח את המסורת של המועדון, מחובר וקשוב לאוהדים, למה מכבי לא? למה במכבי חושבים שזה הגיוני להוציא חולצה לבנה עם פסים שחורים ובלוק אפור באמצע? מה הקשר של זה למכבי בכלל? מי אוהב את החרא הזה?

כאילו ברור לי שיהיו כאלו שיגידו שבגלל שזה אני כותב, ויש לי ביקורת על עוד דברים, אז אני מחפש את מכבי ..

תאכלס אני אומר את זה מהמקום הכי נקי ומאוכזב,

החולצה זה אחד הדברים שאני הכי מחכה להם בתחילת עונה, וזה מבאס על גבול המעצבן שיוצא משהו כל כך מכוער.

עשו קבוצת מיקוד על שאר המרצנדייז של מכבי לא על החולצה הרשמית, אני מניחה שאם הייתה אפשרות היו עושים גם עליה.

בית"ר נורדיה (שהם ספציפית על הזין שלי), תשחק השנה עם התלבושת הזאת, שהיא שיחזור של התלבושת שבית"ר לבשה בעונת האליפות הראשונה שלה, שהייתה לפני 30 שנה בדיוק. הם פנו למעצבת שעיצבה להם את התלבושת לפי צילומים של החולצה משנת 87', אפילו את הפונט שעל המדים הם שיחזרו. לדעתי זה ממש נהדר, ואם בית"ר פאקינג נורדיה יכולה לחשוב על רעיון כזה, שהוא גם שיווקי בטירוף וגם מפתח את המסורת של המועדון, מחובר וקשוב לאוהדים, למה מכבי לא? למה במכבי חושבים שזה הגיוני להוציא חולצה לבנה עם פסים שחורים ובלוק אפור באמצע? מה הקשר של זה למכבי בכלל? מי אוהב את החרא הזה?

כי מכבי תלויים באדידס ובמה שאדידס מייצרים לה, לעומת כל שאר הקבוצות בערך פלוס מינוס

זה בדיוק הדוגמה הנכונה,

מועדון של האוהדים שמנוהל ע"י האוהדים, ומכיר את רחש לב האוהדים ולכן מוציא חולצות שהאהודים רוצים.

כי מכבי תלויים באדידס ובמה שאדידס מייצרים לה, לעומת כל שאר הקבוצות בערך פלוס מינוס

אדידס מאלצת את מכבי לשחק עם ריבוע אפור באמצע החולצה?

נו באמת, זה סתם להסיר את האחריות ממי שאחראי על החולצות.

לא הבנתי למה אנחנו תלויים יותר מאחרות,

נהפוך הוא, אם כבר יתר הקבוצות די לובשות את הדגמים הכי גנריים של המלבישה,

דווקא מכבי, לכאורה, בהסכם יותר לוקרטיבי מהם ויש לה יכולת בחירה מסוימת אני מניח (גם אם לא מוחלטת)

כאילו ברור לי שיהיו כאלו שיגידו שאני מחפש את מכבי על הכל, תאכלס אני אומר את זה מהמקום הכי נקי ומאוכזב,

די נו.

אני מעדיף להימנע מההסברים האלה, אבל ה"כשלון אחרי כשלון" הזה שלך הוביל למצב שהיית אלוף 3 פעמים רצוף והפסדת את הרביעי על משחק אחד (בעונת שיא של היריבה שלך וכשאתה בליגת האלופות), מכבי מתחזקת 3 חנויות סופר מוצלחות במרכז הארץ ומוכרת אלפי חולצות כל שנה (אגב, גם שנה שעברה זכור לי אינסוף תלונות על חולצת הליצן), ההנכסות ללא אירופה מגיעות לעשרות מליונים, יש לך מלא ספונסרים שמשלמים לך מאד יפה גם בלי שהשם שלהם מרוח על החולצה ועוד ועוד.

אין ספק, יש עכשיו קיץ קשה וגם חלונות קודמים אולי אפשר היה לעשות דברים טוב יותר (אגב, לטעמי חלק מהחלונות הקודמים התנהלו כפי שהתנהלו בכוונה תחילה). גם אני מסכים שאפשר היה למצוא עיצוב טוב יותר לחולצה.

אבל מפה ועד לכשלון אחרי כשלון אחרי כשלון אחרי כשלון?

מה שקורה פה בפורום זה פי מיליארד יותר מאוהדי חיפה בשיאם. אני קורא את הנושא מלפפונים ומקיא. אפשר לחשוב שג'ורדי הרס את המועדון, הוריד אותנו לליגה ב'.

זה בדיוק הדוגמה הנכונה,

מועדון של האוהדים שמנוהל ע"י האוהדים, ומכיר את רחש לב האוהדים ולכן מוציא חולצות שהאהודים רוצים.

אז לך תקים קבוצת אוהדים.