Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

אם הוא יבחר לשחק בארץ לדעתי הכסף באמת לא יהווה שום בעיה, הוא לא ידרוש סכומים מוגזמים כי הוא מודע לבעיות הפיננסיות עם הפייר פליי והקורונה

אם היה לנו קהל רציני היינו מחכים לו בנתב"ג מאות אוהדים ולא מפסיקים לשיר לו עד שהוא אומר שהוא חוזר.

אם לא הדיווחים מטורקיה הייתי אופטימי, אבל אני מאמין שהוא בדרך לשם. גם הסוכן שלו רשם כאילו משהו כבר סגור והפרסום היחיד הוא מטורקיה (אם הוא היה סגור פה זה היה מודלף מזמן).

השיר של קצב לא מתאים לחזרה אלא למעבר למקום חדש.

אני אבא לילדים ואין הרבה דברים שיכולים לעשות אותי מאושר כמו חזרה של זהבי למכבי 

1 דקה לפני, snufkin said:

הייתם מוכרים שחקן כדי לממן את זהבי? (שחקן שאפשר למכור, לא אלו שלא ישלמו עליהם סכומים רציניים. כלומר, יונתן כהן/גלזר/אלמוג כאלו)

היינו כבר באיברים, מה זה למכור שחקן בשבילנו

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם היה לנו קהל רציני היינו מחכים לו בנתב"ג מאות אוהדים ולא מפסיקים לשיר לו עד שהוא אומר שהוא חוזר.

אם לא הדיווחים מטורקיה הייתי אופטימי, אבל אני מאמין שהוא בדרך לשם. גם הסוכן שלו רשם כאילו משהו כבר סגור והפרסום היחיד הוא מטורקיה (אם הוא היה סגור פה זה היה מודלף מזמן).

הדיווחים מטורקיה הם על הצעה, לא חושב שהוא כבר חתם שם. הוא פשוט (כנראה) ישתחרר מיתרת החוזה שלו בסין, אולי ויתר על חלק מהשכר, אולי שילם פיצוי מסויים. מכאן זה כבר תלוי בו לאן הוא ממשיך. 

2 hours ago, snufkin said:

מה הוא העלה הפעם?

זהבי נוחתמחר בארץ. תפעילו עליו את הקסם של אוהדי מכבי - שכנעו אותו לחזור. יקבל כאן חוזה לכל החיים 

הוא צריך בידוד?

20 דקות לפני, snufkin said:

הייתם מוכרים שחקן כדי לממן את זהבי? (שחקן שאפשר למכור, לא אלו שלא ישלמו עליהם סכומים רציניים. כלומר, יונתן כהן/גלזר/אלמוג כאלו)

דור פרץ שנה אחרונה בחוזה לא? אם יש אפשרות למכור אותו ולממן את זהבי אז כן אבל הוא לא יחזור.

14 דקות לפני, הילד בן 30 said:

שוכר מיניבוס ומעביר את הגבול ללבנון אם צריך.

הייתם מוכרים הוא שואל... חחחח

שואל על שחקנים שאפשר למכור בסכומים יפים, גלזר/יונתן/אלמוג. לא חושב שיש עוד שחקן אצלנו שתקבל עליו 2 מליון יורו +

לא חושב שיש קבוצה שתשלם על דור פרץ וגם אם כן זה יהיה כמה מאות אלפי יורו

5 דקות לפני, הנדון said:

דור פרץ שנה אחרונה בחוזה לא? אם יש אפשרות למכור אותו ולממן את זהבי אז כן אבל הוא לא יחזור.

לא ישלמו לך על דור פרץ, בואם כן זה יהיה כמה מאות אלפי יורו בודדים לא משהו מפוצץ. טח לא בשנה האחרונה בחוזה.

אני שואל על יונתן כהן/גלזר/אלמוג

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

מה הסיכוי שבארסה מחתימים אותו מחליף למסי? או נגיד מוסיפים קצת על מסי 

מסי + סוארז + אנסו פאטי בתמורה לזהבי וזו עסקה לא רעה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.