Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

6 hours ago, דרור שווץ said:

קצת מוגזם לחלוץ בן 34 שמשחק כבר כמה שנים בליגה פח בקבוצה בינונית

זה תיאור על גבול הפושע לערן זהבי 

הוא כבר הצהיר 20 פעם שהכסף לא יהווה שיקול

בשבילו לחזור לארץ זה רק בקטע של להיות ליד המשפחה המורחבת וגם שהילדים שלו יגורו בארץ שוב

1.5 מליון דולר לא יזיזו לו ואני בטוח שגולדהאר לא ישלם לו סכומים שמתקרבים אפילו למה שאמרת גם בימים לא של פייר פלי

לדעתי הוא עוד יכול להצליח באירופה אם זה ענין מקצועי זה לא ענין של כסף בכלל .

ערן לא יוותר על הנבחרת.

בטוח שערן הגיע איתם לסיכום והוא יגיע למשחקי הנבחרת.

אם ערן יגיע למשחקי הנבחרת (והוא יגיע) זה אומר שהוא עם רגל וחצי מחוץ לסין, 

נקווה שיגיע למכבי. אם הצד הכלכלי-פייר פליי מהווה מכשול אז שגולדהאר יעקוף את זה ויקח את המוזהב כפרזנטור של פינגווין פיק אפ. לצד הפינגווין עצמו.

ערן סיים את דרכו בסין אם הוא מגיע למשחק של הנבחרת. אין סיכוי שהוא יגיע למשחק הראשון בלי להגיע למשחק השני. אם זה המצב כל פעם בידוד עשר יום בכל צד זה לא רציני ויישאר לו נטו איזה 5 משחקים לשחק בסין. בטח הוא השכיב להם איזה מיליון יורו על השולחן ואמר להם שהוא במילא לא ממשיך איתם עונה הבאה אז גם יחסכו את השכר שלו אם יעזוב עכשיו וגם יקבלו איזה פיצוי קטן.

איך שהמוח של זהבי עובד אני לגמרי רואה מצב שהוא חוזר אלינו בחצי התנדבות לשנה כי הוא חושב שהוא יכול להביא את מכבי לאלופות ואת הנבחרת ליורו ואז הוא יסדר לעצמו חוזה שנה הבאה במקום יותר רציני

הוא חתום בטורקיה זה ברור. אפילו אני שתמיד קפצתי מכל רמז קטן לא מפתח ציפיות. 

וואלה מבאס. חשבתי שיגמר לו הרצון ללכת לכסף הגדול אחרי סין. כנראה שאי אפשר לעצור את זה. 

הוא כבר לא יחזור לכאן. אם זה יקרה בגיל 36-7 כבר לא יעזור יותר מדי. חבל.

המשפחה שלו כבר חודשיים פה בארץ, הילדים נכנסים למסגרות - מצב טוב שהוא חוזר הביתה חברים!!! 

הכסף לא יהווה בעיה, חייבים להתחיל להפעיל לחץ

מה אנחנו יודעים מה הוא רוצה ומה לא

תנו לבן אדם לשבת עם משפחתו ולהחליט

כבר נכתב מה שהוא הצהיר, אם הוא החליט להשאר בארץ, כסף לא יהווה מכשול ......לפחות לשם שינוי שחקן שאם יגיע אלינו זה יהיה רק בגלל אהבה למועדון ופחות ענין של כסף, ברור שהוא יוכל להרוויח הרבה יותר בחוץ, אבל הוא יודע שלמכבי כמובן את הסכומים להשכיב לו אז הוא כבר אמר כמה פעמים..צריך לחכות ולראות לאן זה יתפתח, אני לא אהיה מאוכזב אם הוא יחליט לעבור לטורקיה, הרעב שלו בלתי נגמר והוא יכול בהחלט גם לתת שם עונה ולשחק באלופות ולהוכיח שהוא בנוי גם לרמות האירופאיות.

איך אנשים אוהבים לבאס

וואלה יש סיכוי, אז תנו לפנטז, אנחנו יודעים שגם ערן רוצה את זה הוא דיבר על זה לא פעם אחת ולא פעמיים

השתחררנו מחוזים כבדים מאוד של מיכה ואצילי, השתחררנו מרוב הזרים שהשתכרו כאן ארגזים. אולי בכל זאת אפשר להציע לזהבי חוזה מכובד וארוך כולל תפקיד בהנהלה לאחר הפרישה?

2 דקות לפני, Insigne said:

דחילק תתנו לפנטז ולדמיין, יום מרגש.

אין לנו איזה אוהד שמוכן לתרום כלייה או משהו בשביל שערן יחזור?

בגדול אני מתנדב

בגדול, מיכה 400K, אצילי 450K, ג'ראלדש 350K, אמאדור 250K, צ'יקו 300K
שיתנו את ה 1.75 האלו לזהבי ושלא יביאו שום רכש נוסף מבחינתי, הכל טוב, נסתדר עם טיבי וייני בהגנה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.