Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אולי כי נחלשנו מאז הקמפיינים הקודמים? לא מבין את ההיגיון שלך. זהבי, וייסמן ודאבור שווים אותה תפוקה?

איך הבנת ממה שאמרתי שזו אותה תפוקה?

יכול להיות שהיינו כובשים פחות אבל זה כנראה היה מתאזן עם הגנה יותר טובה 

2 hours ago, itai7 said:

רק אותי מרגיז שהוא מוכן לסבול בקבוצה הזאת רק בגלל כסף? למרות שאפשר להבין אותו אבל זה מוגזם

זה מרגיז כי עם הפוטנציאל שיש בו בשילוב קבוצה טובה באירופה יכל להיות מפץ גדול.

1 hour ago, קמאנן said:

לא נחלשנו, פשוט שאר הנבחרות התקדמו איפה שאנחנו לא. זה מה יש.

הנבחרות האחרות התקדמו אבל אנחנו נחלשנו במקביל. ראה את ההגנה שלנו שבעבר היתה מורכבת משמות כמו טל בן חיים, בנאדו, גרשון, קייסי ודודו אווט/דבידוביץ'. לא צריך להזכיר מה יש היום בהגנה.

5 hours ago, eran_7 said:

כבשנו פחות קמפיין שעבר גם כי שיחקנו עם ספרד ואיטליה וסיימנו רביעי כשזהבי לא דומיננטי. הבית בקמפיין הזה היה אחד הנוחים שאני זוכר ועדיין סיימנו 5.

מניח שאם זהבי לא היה דאבור היה עם כמות כפולה של שערים, גם וייסמן היה נכנס לסטטיסטיקה. 

שמע, בחיי שאני לא מבין אותך.
אני מסכים שכבשנו פחות כי היו לנו שתי נבחרות בבית שלא ממש היה לנו סיכוי לכבוש מולן, לכן גם הבאתי את הנתון שספגנו פחות (מול נבחרות שההתקפה שלהן לא פחות אימתנית מההגנה אם לא יותר)  וגם בקמפיין שלפניו כבשנו אותה כמות שערים (עם חלק התקפי חזק ומגוון בהרבה) ושוב ספגנו פחות (שוב מול נבחרות טובות מבקמפיין הנוכחי) -  זה רק מוכיח שהתרומה של זהבי הואפלה על ידי יכולת הגנתית עלובה וחובבנית
תסתכל על השערים של זהבי בקמפיין הזה, אלו ההזדמנויות שהנבחרת הצליחה להגיע אליהן. תחליף את זהבי בחלוץ אחר (נגיד דאבור, וייסמן זה בדיחה עם כל הכבוד לדחיקות המהוללות בליגה האוסטרית) , כמה מתוך השערים יכנסו?
כמו שכבר כתבתי, ערן נתן תפוקה של 3 שחקנים, בלעדיו חד משמעית היינו כובשים פחות (ובמשחק נגד אוסטריה ואולי במשחקים נוספים גם היינו סופגים יותר).

את החלק שבו רשמת "יכול להיות שהיינו כובשים פחות אבל זה היה מתאזן עם הגנה יותר טובה" כבר אין לי איך לנתח, כאילו מה אתה טוען פה? שעם דאבור היינו סופגים פחות?

שחקני ההגנה שלנו רעים ומשחק ההגנה שלנו גרוע וזה לא משנה מי החלוץ. 

4 hours ago, Mario said:

שמע, בחיי שאני לא מבין אותך.
אני מסכים שכבשנו פחות כי היו לנו שתי נבחרות בבית שלא ממש היה לנו סיכוי לכבוש מולן, לכן גם הבאתי את הנתון שספגנו פחות (מול נבחרות שההתקפה שלהן לא פחות אימתנית מההגנה אם לא יותר)  וגם בקמפיין שלפניו כבשנו אותה כמות שערים (עם חלק התקפי חזק ומגוון בהרבה) ושוב ספגנו פחות (שוב מול נבחרות טובות מבקמפיין הנוכחי) -  זה רק מוכיח שהתרומה של זהבי הואפלה על ידי יכולת הגנתית עלובה וחובבנית
תסתכל על השערים של זהבי בקמפיין הזה, אלו ההזדמנויות שהנבחרת הצליחה להגיע אליהן. תחליף את זהבי בחלוץ אחר (נגיד דאבור, וייסמן זה בדיחה עם כל הכבוד לדחיקות המהוללות בליגה האוסטרית) , כמה מתוך השערים יכנסו?
כמו שכבר כתבתי, ערן נתן תפוקה של 3 שחקנים, בלעדיו חד משמעית היינו כובשים פחות (ובמשחק נגד אוסטריה ואולי במשחקים נוספים גם היינו סופגים יותר).

את החלק שבו רשמת "יכול להיות שהיינו כובשים פחות אבל זה היה מתאזן עם הגנה יותר טובה" כבר אין לי איך לנתח, כאילו מה אתה טוען פה? שעם דאבור היינו סופגים פחות?

שחקני ההגנה שלנו רעים ומשחק ההגנה שלנו גרוע וזה לא משנה מי החלוץ. 

זה לא עובד ככה, אתה לא מחליף שחקן בשחקן ואתה מגיע לאותן הזדמנויות (או כמות שווה של הזדמנויות), הרכב עם זהבי כחלוץ או עם דאבור הוא שונה לחלוטין בסגנון המשחק.

זהבי לוקח הכל עליו, דאבור הרבה יותר קבוצתי, אתה לא יכול לדעת מה היה יכול לקרות רק להעריך לפי קמפיינים קודמים שזהבי לא בדיוק שיחק חלוץ.

עוד דבר, זה שבכדורגל יש גם פסיכולוגיה בתוך משחק, אם אתה יודע שיש לך התקפה טובה ושחקן כמו זהבי אתה מרשה לעצמך לקחת סיכונים ואז ההגנה חדירה יותר ולהפך.

1 hour ago, eran_7 said:

זה לא עובד ככה, אתה לא מחליף שחקן בשחקן ואתה מגיע לאותן הזדמנויות (או כמות שווה של הזדמנויות), הרכב עם זהבי כחלוץ או עם דאבור הוא שונה לחלוטין בסגנון המשחק.

זהבי לוקח הכל עליו, דאבור הרבה יותר קבוצתי, אתה לא יכול לדעת מה היה יכול לקרות רק להעריך לפי קמפיינים קודמים שזהבי לא בדיוק שיחק חלוץ.

עוד דבר, זה שבכדורגל יש גם פסיכולוגיה בתוך משחק, אם אתה יודע שיש לך התקפה טובה ושחקן כמו זהבי אתה מרשה לעצמך לקחת סיכונים ואז ההגנה חדירה יותר ולהפך.

איזה סיכונים? ההתקפות שלנו היו בעיקר כשהעיפו כדורים לערן והוא ידע לסיים.

חבל שזהבי חזר לנבחרת 

בלעדיו היה קמפיין ביזיוני שלמעט נגד לטביה היינו כובשים אולי אולי בעוד משחק אחד אבל חוטפים אפילו יותר כי כשהנבחרת מריחה תבוסה היא מתפרקת 

ואז אולי היו מתחילים להשקיע פה ומנסים לפתח או אפילו להפסיק להרוס את הנוער, ליגה והנבחרת 

12 hours ago, eran_7 said:

מה שאתה אומר רק מחזק את מה שאמרתי. אם דאבור הוא שחקן שיותר צריכים לעבוד בשבילו אז צריך הרבה יותר שחקנים בהתקפה מה שהופך את משחק ההגנה לפגיע, בעוד שעם ערן השיטה היא "תמסרו לזהבי" והוא פשוט נותן גולים פסיכים מהזדמנויות לא ריאליות.
אתה לוקח יותר סיכונים כי אתה רוצה לכבוש, זו הפילוסופיה של הרצוג וזה מה שהוא ניסה לעשות בנבחרת, למזלו ניצול המצבים היה איכותי מאוד בזכות זה שיש לו שחקן כמו זהבי בחוד, ההגנה הייתה מופקרת וחדירה באותה מידה (ואף יותר כמו שציינתי) אם היה משחק בעמדת החלוץ שחקן אחר שפחות אפשר לסמוך עליו שיעשה יש מאין.

בכל אופן אני מרגיש שאני כבר חוזר על עצמי וגם אתה, אז נסכים שלא להסכים.

23 דקות לפני, Dr. Caligari said:

חבל שזהבי חזר לנבחרת 

בלעדיו היה קמפיין ביזיוני שלמעט נגד לטביה היינו כובשים אולי אולי בעוד משחק אחד אבל חוטפים אפילו יותר כי כשהנבחרת מריחה תבוסה היא מתפרקת 

ואז אולי היו מתחילים להשקיע פה ומנסים לפתח או אפילו להפסיק להרוס את הנוער, ליגה והנבחרת 

היו אומרים שהבעיה זה במאמן הזר שלא מבין את המנטליות הישראלית וצריך להביא לנבחרת איזה ניר קלינגר. לפתח פה את העסק זה אומר השקעה לטווח ארוך שמי שיחליט על לא יזכה לקרדיט כי את הפירות של ההשקעה יראו רק בעוד כמה שנים

17 דקות לפני, wddani said:

היו אומרים שהבעיה זה במאמן הזר שלא מבין את המנטליות הישראלית וצריך להביא לנבחרת איזה ניר קלינגר. לפתח פה את העסק זה אומר השקעה לטווח ארוך שמי שיחליט על לא יזכה לקרדיט כי את הפירות של ההשקעה יראו רק בעוד כמה שנים

צודק

חבורה של שרמוטות אינטרסנטים שולטים והורסים כאן הכל שייחנקו מהבורקסים 

הבעיה בנבחרת לאורך השנים (מעבר לנחיתות של השחקן הישראלי מול האירופאי) היא בחירת המאמן של הנבחרת.

בסיום כל קדנציה של מאמן נבחרת מתכנסת לה "ועדה מקצועית" שמחליטה על זהות המאמן הבא.

מעבר לזה שהכל שם רקוב ונגוע באינטרסים, הבעיה המהותית ביותר בעיני היא שבוחרים מאמן מצליח בסטנדרט ישראלי (שם בצד את הרצוג)

כלומר מאמן שלקח תארים עם קבוצות, שהקבוצות שלו שיחקו יפה ואטרקטיבי וכו'

במקום זה צריך לשים את האמת (הכואבת) על השולחן, ולהכיר בעובדה שהנבחרת שלנו היא אנדרדוג. ולהביא מאמן "שהצליח" באימון של קבוצת אנדרדוג. (אבוקסיס לדוגמה)

שיעמיד נבחרת שתסריח את הדשא 90 דקות. ושתצליח אולי לגנוב מספיק נקודות.

אם הוא מצליח עם אסופת ילדים ופליטים מתחנה מרכזית להעמיד כל שנה קבוצה חדשה שמתברגת לפלייאוף עליון ומגיעה להישגים בגביע, זה סוג המאמן שאנחנו צריכים בנבחרת.

אני מאוד אשנא את זה וכנראה שלא אראה משחקי נבחרת, אבל הרעיון הוא שצריך מאמן טוב לקבוצת תחתית ולא מאמן מעוטר שמשחק אטרקטיבי

1 hour ago, ohadn said:

הבעיה בנבחרת לאורך השנים (מעבר לנחיתות של השחקן הישראלי מול האירופאי) היא בחירת המאמן של הנבחרת.

בסיום כל קדנציה של מאמן נבחרת מתכנסת לה "ועדה מקצועית" שמחליטה על זהות המאמן הבא.

מעבר לזה שהכל שם רקוב ונגוע באינטרסים, הבעיה המהותית ביותר בעיני היא שבוחרים מאמן מצליח בסטנדרט ישראלי (שם בצד את הרצוג)

כלומר מאמן שלקח תארים עם קבוצות, שהקבוצות שלו שיחקו יפה ואטרקטיבי וכו'

במקום זה צריך לשים את האמת (הכואבת) על השולחן, ולהכיר בעובדה שהנבחרת שלנו היא אנדרדוג. ולהביא מאמן "שהצליח" באימון של קבוצת אנדרדוג. (אבוקסיס לדוגמה)

שיעמיד נבחרת שתסריח את הדשא 90 דקות. ושתצליח אולי לגנוב מספיק נקודות.

אם הוא מצליח עם אסופת ילדים ופליטים מתחנה מרכזית להעמיד כל שנה קבוצה חדשה שמתברגת לפלייאוף עליון ומגיעה להישגים בגביע, זה סוג המאמן שאנחנו צריכים בנבחרת.

אני מאוד אשנא את זה וכנראה שלא אראה משחקי נבחרת, אבל הרעיון הוא שצריך מאמן טוב לקבוצת תחתית ולא מאמן מעוטר שמשחק אטרקטיבי

שנים אני טוען את זה

מדויק זה כמו הראיון שהיה פעם עם שלמה שרף שאמר שתמיד צריך לשחק התקפי ככה השחקנים והקהל יהנו ואז עקצו אותו ושאלו אם נגד דנמרק השחקנים נהנו.

אבל מצב ההגנה הוא בכי רע שגם אם יעמידו 6 שחקנים בהגנה ו4 קשרי אמצע עדיין נספוג שערים מפגרים.

אז עכשיו שהליגה הסינית נגמרה אפשר לומר כבר שהקבוצה הייתה קרובה מאוד לירידת ליגה ואסור שערן ישאר שם , זה לא ברמה שלו וכל זמן שהוא שם מערער לו את המעמד

• 4 weeks later...

לידיעת זהבי: שכר הזרים בליגה הסינית יוגבל

ההתאחדות המקומית מבצעת רפורמה במסגרתה שחקנים זרים יוכלו להרוויח עד 3 מיליון דולר לעונה. המשמעות: שחקן גוואנגז'ו ר.פ. וסבע לא ימהרו לעזוב

שכר הזרים בליגה הסינית יוגבל לשלושה מיליון דולר לעונה, כך נקבע היום (רביעי) במסגרת רפורמה נוספת של ההתאחדות המקומית. הליגה הסינית תחזור רק בחודש מרץ, אך חלון ההעברות נפתח וצפוי לגרום לשינויים גדולים.

המשמעות: שחקני נבחרת ישראל, ערן זהבי ודיא סבע, לא ימהרו לעזוב את גוואנגז’ו ר.פ. עם החוזים הנוכחיים שלהם, אלא אם יחתמו על חוזה חדש עד סוף השנה האזרחית בשבוע הבא.

לזהבי יש חוזה לשנה נוספת, עד דצמבר 2020, במסגרתו הוא מרוויח כ-12 מיליון דולר לעונה לא כולל בונוסים. לסבע חוזה לשנתיים עד דצמבר 2021. בנוסף, כל קבוצה בסין תוכל להחתים שבעה זרים, אך רק ארבעה יוכלו להיות על כר הדשא במקביל.

בקיצור אם הבנתי נכון,  אם הוא לא חותם השבוע על חוזה חדש, מדצמבר 2020 הוא יכול להרוויח עד 3 מיליון דולר בסין? 

וואלקם ערן זהבי ינואר 2021? 

9 דקות לפני, nirnir20 said:

בקיצור אם הבנתי נכון,  אם הוא לא חותם השבוע על חוזה חדש, מדצמבר 2020 הוא יכול להרוויח עד 3 מיליון דולר בסין? 

וואלקם ערן זהבי ינואר 2021? 

ככה גם אני הבנתי.

אבל מצד שני, הסינים יודעים שאם לא יחתמו אותו על חוזה חדש לכמה שנים (לפני כניסת החוק) הם כנראה יאבדו אותו בעוד שנה.

On 25.12.2019 at 13:15, הנדון said:

אתמול הייתה אחלה תוכנית בספורט 1 עם ערן למי שפספס תמיד מרתק לשמוע אותו.

יש את זה באינטרנטים?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.