Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

אני מניח שהוא מתנחם בזה שהוא מרויח כסף טוב, אחרת לא חושב שהוא היה מסוגל לשחק בקבוצה כזו לוזרית וחלשה, ביזבוז.

זה ידוע והוא גם דיבר על זה שהוא פרש מכל התחרות ספורטיבית בשביל הכסף שלא יכל לסרב כמובן כמו כל בנאדם כמעט. זה מעוור אין מה לעשות

דעה אולי לא פופלרית, אבל אני מעדיף שזהבי לא יחזור למכבי. הזכרונות ממנו כל כך טובים ומה שהוא עשה במכבי אני בספק אם נראה שחקן בעתיד שייתקרב לחצי מהישגים שלו, ובגלל זה אני מפחד שאם הוא יחזור והציפיות הגבוהות, יהיה לו קשה עד בלתי אפשרי לשחזר אותם או אפילו להתקרב אליהם. הוא כבר שנתיים משחק בליגת פנסיה הזו, לא ברור כמה הרמה שלו נפגעה ומה נשאר מזהבי שעזב את מכבי. אני מעדיף לזכור אותו בתור גדול השחקנים של מכבי שאני ראיתי בעיניים (את נימני ראיתי רק בשלהי הקריירה) ולא קמבאק לא מוצלח בלשון המעטה.

אם לא פייר פליי אני מחזיר אותו היום אבל אני לא מרשה לעצמי לחשוב על זה אפילו.

אני חושב שהוא ילך לקבוצה אחרת בסין.

אמן הלוואי שיחזור, גם בתור סופר סאב. שיחזור לסיים כאן, אין מצב שלא.

העזיבה שלו הייתה כואבת לי ברמות, הוא ממש שיקף את איך שמכבי אמורה להיראות בעיניי.

ממש לא מעניין אותי באיזה מצב יחזור. מקווה שכמה שיותר מהר, שיתגעגע, שימאס לשי מסין, לא יודע. וכשהוא יחזור, הוא יתן מספרים אני בטוח. פינישר מעמדת החלוץ. לא שחקן שבנוי על מהירות, אלא על תנועה חכמה וקילר אינסטינקט.

אמן שיחזור כבר.

דעה אולי לא פופלרית, אבל אני מעדיף שזהבי לא יחזור למכבי. הזכרונות ממנו כל כך טובים ומה שהוא עשה במכבי אני בספק אם נראה שחקן בעתיד שייתקרב לחצי מהישגים שלו, ובגלל זה אני מפחד שאם הוא יחזור והציפיות הגבוהות, יהיה לו קשה עד בלתי אפשרי לשחזר אותם או אפילו להתקרב אליהם. הוא כבר שנתיים משחק בליגת פנסיה הזו, לא ברור כמה הרמה שלו נפגעה ומה נשאר מזהבי שעזב את מכבי. אני מעדיף לזכור אותו בתור גדול השחקנים של מכבי שאני ראיתי בעיניים (את נימני ראיתי רק בשלהי הקריירה) ולא קמבאק לא מוצלח בלשון המעטה.

גדלתי בשנות ה - 90 עם פוסטרים של נמני על הקיר ואני יכול להגיד לך בצורה חד משמעית שמה שזהבי עשה פה ב - 3 עונות אף שחקן (ישראלי או זר) לא עשה וכנראה גם לא יעשה. חד משמעית גדול שחקני מכבי אם אתה מחשיב גם תקופות קצרות

גם בגיל 35 הוא שווה פה 15 גולים בליגה. בטח לפני.

רוצה לקוות שהוא יחזור בגיל 33 לאיזה שנתיים-שלוש.

גדלתי בשנות ה - 90 עם פוסטרים של נמני על הקיר ואני יכול להגיד לך בצורה חד משמעית שמה שזהבי עשה פה ב - 3 עונות אף שחקן (ישראלי או זר) לא עשה וכנראה גם לא יעשה. חד משמעית גדול שחקני מכבי אם אתה מחשיב גם תקופות קצרות

נולדתי ב95 אז אני מכיר חלק מהתקופה של ממני במכבי ואני איתך בדעה. גם אחרי שראיתי משחקים גדולים של נמני והיו לא מעט, מה שזהבי עשה ב3 וחצי שנים זה חסר תקדים ותמיד יהיה חסר תקדים.

גם בגיל 35 הוא שווה פה 15 גולים בליגה. בטח לפני.

רוצה לקוות שהוא יחזור בגיל 33 לאיזה שנתיים-שלוש.

מאיפה הבטחון? נכון שזהבי עשה דברים אדירים, אבל שחקנים יותר גדולים ממנו כמו בניון לא הצליחו בקאמבק שלהם לארץ. גם האוהדים של חיפה היו בטוחים שבניון יכול להוביל אותם לאליפות ובסוף מה שקרה זה דם רע שיש בין שניהם. אני לא רוצה שיקרה אותו הדבר עם זהבי. אחרי כל השנים בסין הוא הופך לשחקן שמשחק רק בשביל הכסף ופחות בשביל התחרות. אתה באמת מאמין שאפשר לעשות סוויטצ' ולהפוך שוב לספורטאי עם שאיפות מקצועיות? כי אני לא מאמין. אני רוצה לזכור את זהבי לטובה ולא רוצה לקחת סיכון שהוא יחזור וכל השם שהוא בנה במכבי יברס.

מאיפה הבטחון? נכון שזהבי עשה דברים אדירים, אבל שחקנים יותר גדולים ממנו כמו בניון לא הצליחו בקאמבק שלהם לארץ. גם האוהדים של חיפה היו בטוחים שבניון יכול להוביל אותם לאליפות ובסוף מה שקרה זה דם רע שיש בין שניהם. אני לא רוצה שיקרה אותו הדבר עם זהבי. אחרי כל השנים בסין הוא הופך לשחקן שמשחק רק בשביל הכסף ופחות בשביל התחרות. אתה באמת מאמין שאפשר לעשות סוויטצ' ולהפוך שוב לספורטאי עם שאיפות מקצועיות? כי אני לא מאמין. אני רוצה לזכור את זהבי לטובה ולא רוצה לקחת סיכון שהוא יחזור וכל השם שהוא בנה במכבי יברס.

איך אתה משווה בכלל בין חיפה למכבי מבחינת המעטפת שיש לשחקן להביא את היכולות שלו? חוץ מזה שלערן יש אופי נדיר שגורם לו לשאוף להיות תחרותי בכל מקום, גם עכשיו בסין הוא רוצה להיות הכי טוב, אחרת הוא לא היה לוקח מלך שערים וMVP, אבל מה לעשות שהקבוצה שלו פח?

עם הטירוף של בבלומפילד החדש, אני באמת מאמין שהוא ייתן פה תפוקה יפה.

איך אתה משווה בכלל בין חיפה למכבי מבחינת המעטפת שיש לשחקן להביא את היכולות שלו? חוץ מזה שלערן יש אופי נדיר שגורם לו לשאוף להיות תחרותי בכל מקום, גם עכשיו בסין הוא רוצה להיות הכי טוב, אחרת הוא לא היה לוקח מלך שערים וMVP, אבל מה לעשות שהקבוצה שלו פח?

עם הטירוף של בבלומפילד החדש, אני באמת מאמין שהוא ייתן פה תפוקה יפה.

בניון שיחק גם אצלנו והיה טוב אבל ברמת שחקן סגל, לא שחקן מוביל.

לשחק כל כך הרבה שנים בקבוצה וליגה חלשה מוריד לך אוטומטית את הרמה. תוסיף לזה שהקבוצה שלו בלי יומרות לשום דבר ותקבל שיש שחיקה ביכולת ובחדות.

שוב, אני מאוד מקווה שאתה צודק ועם בלומפילד החדש זה באמת יקרה, אבל מתקדימי העבר, כמעט כל שחקן שחזר לשחק בארץ לקראת סוף הקריירה שלו, נכשל בענק ובעיקר עשה רע לשם שלו. לא רוצה שזה יקרה עם זהבי.

בניון שיחק גם אצלנו והיה טוב אבל ברמת שחקן סגל, לא שחקן מוביל.

לשחק כל כך הרבה שנים בקבוצה וליגה חלשה מוריד לך אוטומטית את הרמה. תוסיף לזה שהקבוצה שלו בלי יומרות לשום דבר ותקבל שיש שחיקה ביכולת ובחדות.

שוב, אני מאוד מקווה שאתה צודק ועם בלומפילד החדש זה באמת יקרה, אבל מתקדימי העבר, כמעט כל שחקן שחזר לשחק בארץ לקראת סוף הקריירה שלו, נכשל בענק ובעיקר עשה רע לשם שלו. לא רוצה שזה יקרה עם זהבי.

אני לא רואה שחיקה ביכולת ובחדות שלו, להפך, הוא נותן שם כדורגל אדיר.

אין אף תקדים עבר שרלוונטי פה, גם מבחינת המועדון שהוא חוזר אליו וגם מבחינת אופי השחקן.

ערן זה לא שחקן שמאבד מהאופי התחרותי שלו אתה שוכח שיש בסין שחקנים עם שמות הרבה יותר גדולים ממנו שבאמת באים בשביל להעביר זמן עד הפנסיה, אופי כמו של ערו זה לא משהו שמשתנה. גם אם בגיל 33-34 הוא לא יכבוש 35 שערים בעונה הראיית משחק והתנועה זה לא משהו שמתנה כי הוא אף פעם לא הסתמך על דברים כמו מהירות וכדומה.

אני לא רואה שחיקה ביכולת ובחדות שלו, להפך, הוא נותן שם כדורגל אדיר.

אין אף תקדים עבר שרלוונטי פה, גם מבחינת המועדון שהוא חוזר אליו וגם מבחינת אופי השחקן.

הגזמת עם הכדורגל אדיר, בסה"כ הרמה שם נמוכה אפילו בהשוואה לישראל.

שוב, אתה אופטימי מאוד לגבי החזרה שלו ואני פסימי ומאוד חושש שהוא יהרוס את השם שהוא בנה כאן. שני המקרים יכולים לקרות ובגלל זה לפי דעתי זה סיכון גדול.

אני לא חושב שזה באופי שלו לא להיות תחרותי. למרות הרמה הנמוכה בסין והקבוצה החלשה סביבו הוא כבש 28 שערים בעונה שעברה בליגה שרוב הכוכבים פה יוצאים לפנסיה. זהבי לא כזה ולא יהיה כזה.

וחוץ מזה להשוות בינו לבין בניון זה לא נכון - בניון בשיאו היה שחקן מהיר וזריז, אלה תכונות שדועכות עם השנים. זהבי לא מתבסס על מהירות וגם לא על זריזות, אצלו זה בעיטה, מיקום, תנועה ללא כדור, סיומת. אלה דברים ששחקן מסוגל לעשות ברמה גבוהה גם בגיל 35.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.