Jump to content

נושא מעקב אחרי ערן זהבי בגוואנגז'ו

BODIROGA10

Recommended Posts

דיברתי באופן כללי, לאו דווקא אלייך

אנשים מזדעזעים מג'ק שאומר את דעתו על זהבי, אבל אין פעם שהשם של מלך שערי מכבי בכל הזמנים ואחד מהשלושה הכי גדולים שלבשו את מדיה אי פעם, מצוין בפורום והוא לא זוכה ללכלוכים וזיוני מוח - זה לא מפריע להם

מאיפה העזות מצח ללכלך ככה? אוהדי מכבי אתם קוראים לעצמכם? אתם רואים את אוהדי רומא מרשים לעצמם לדבר על טוטי? או ליברפול על ג'רארד? נשגב מבינתי

להיפך, אני אומר שלהיות שחקן גדול לא חייב להבטיח אהבה, ושג'ק לא חייב לאהוב אף אחד.

אני לא מסכים איתו על הרציונל שמוביל לרגש שלו, אבל בשורה התחתונה מה שמרגיש זה מה שהוא מרגיש.

שום דבר חוץ מזה שנימני לא צריך בעסק שלו את הקהל, לפרקים נראה נבוך מהאהבה הבלתי מתפשרת שקיבל.

נימני הקסים את רוב האנשים גם עם האופי, החיבור עם הקהילה, האפס זלזול מכל בקשה לעזרה שקיבל, זה לא נעלם מהעין וחלק בלתי נפרד מהאהבה אליו.

סתם לדוגמה, ממבט מבחוץ נימני כאילו מעולם לא היה במכבי ובטח לא סמל כזה גדול, הוא לא מזכיר כמה הוא אוהב את המועדון בכל הזדמנות כדי להמשיך לרכוב על הגל גם בעיקר כי האהבה שלו למכבי לא מטולת בספק, זהבי יזרזר על מכבי עד פרישה, האם הוא יחזור כמו שהוא אומר וכולם מצפים? אני בספק, האם כולם ימשיכו לאהוב אותו בגלל ההזדהות לנצח? בהחלט.

הכל אחלה, ותאמין לי, אני מגדולי אוהדי נמני.

השלט "8 זה בדם"? אני עשיתי אותו כפרוייקט אישי שלי ושל משיח.

אני מדבר איתך על האקט של ללכת לקנות מוצרים של שחקן כי אתה מזדהה איתו.

ותהיה זו הזדהות בגלל שהוא אומר בכל מקום כמה הוא אוהב אותך, או הזדהות בגלל שיש לו אופי צנוע וחיבור לקהילה (וגם זה בולשיט, אם לא היו לו איזה 200 גולים במדי מכבי כל החיבור לקהילה היה שווה לתחת).

לקנות מוצר של מישהו שאתה אוהב מכל סיבה שהיא, זה לא להיות כבש מטומטם שלא מפעיל מחשבה ורק עושים עליו מניפולציות.

אני לא מדבר בכלל על מי גדול יותר, נמני או זהבי (נמני), אלא על הזלזול שלך באוהדים.

מבחינתי נמני הפר אמונים, והייתי מעריך אותו הרבה יותר אם היה עובר להפועל. אני לא שונא את יעקב הלל למשל. בכלל, יש סמלים של מכבי שעברו בהפועל. ג'רי בית הלוי, מיקי ברקוביץ'. האהדה שלי למכבי לא מוגדרת לפי השנאה שלי להפועל.

ובתור אוהד מכבי ת"א אני מניח מראש שכולם שונאים אותנו, אז לא אכפת לי אם מישהו קילל אותנו בזמן ששיחק בקבוצה השלישית של תל-אביב ולפני שהתחיל את הקשר איתנו.

אני לא מעריך שקרים ותחבולות. וזה מה שנמני עשה. אם היה מתנהג בצורה כנה הייתי מכבד אותו.

אני לא דיברתי על נמני התכוונתי לזהבי מצטער אם לא הייתי ברור,

אבל אם כבר עברנו לאבי בנושא על זהבי, אני מסכים איתך שזה הסתיים בצורה לא טובה וזה בהחלט גרם לירידה בההערכה אליו אצל הרבה אוהדים וותיקים אבל גם לגביו כבוד רב על מה שנתן הוא דבר שמתבקש ונראה מובן מאליו.

הכל אחלה, ותאמין לי, אני מגדולי אוהדי נמני.

השלט "8 זה בדם"? אני עשיתי אותו כפרוייקט אישי שלי ושל משיח.

אני מדבר איתך על האקט של ללכת לקנות מוצרים של שחקן כי אתה מזדהה איתו.

ותהיה זו הזדהות בגלל שהוא אומר בכל מקום כמה הוא אוהב אותך, או הזדהות בגלל שיש לו אופי צנוע וחיבור לקהילה (וגם זה בולשיט, אם לא היו לו איזה 200 גולים במדי מכבי כל החיבור לקהילה היה שווה לתחת).

לקנות מוצר של מישהו שאתה אוהב מכל סיבה שהיא, זה לא להיות כבש מטומטם שלא מפעיל מחשבה ורק עושים עליו מניפולציות.

אני לא מדבר בכלל על מי גדול יותר, נמני או זהבי (נמני), אלא על הזלזול שלך באוהדים.

אין לי בעיה שתקנה חולצה שלו, אם פתאום הוא מוציא בושם ואתה קונה זה משהו אחר לגמרי.

ושלא תבין לא נכון, בזבזתי אלפים רק על המרצ' של מכבי, אבל כשאני מסתכל מבחוץ די ברור לי שאני אהבל אבל לא אכפת לי.

תגיד, כמה גולים הבקעת בשביל מכבי?

לא רלוונטי. אם ערן ימציא סיפור בדוי בשביל לסחוט כסף ממכבי תוך כדי ניצול האהבה שלי אליו, אני איפגע גם ממנו והאהבה שלי גם אליו תדעך עד שתיעלם.

אני מסוגל להעריך את היכולות שלו ככדורגלן, לא כבן אדם ולא כמכביסט. אני לא סולח לבן אדם שעד היום אפילו לא ביקש סליחה, ושמתנער מאיתנו בכל הזדמנות.

רלוונטית אחושרמוטה

אתה אוהד מכבי ויש לך מספיק עזות מצח לכנות את מלך שעריה בכל הזמנים "מלוכלך"? וואלה מוזר קצת

כן. כי אין קשר.

אני לא מעריך שקרנים שמשחקים בי, ומהניסיון שלי הרבה אנשים רעים עושים גם דברים טובים כדי לכסות על המעשים הרעים שלהם. במקרה הזה גם היה אינטרס כלכלי ברור, הרי הוא ניצל את אותם "מעשי חסד" ובר מצוות שביקר בהן כדי לסחוט סכום עתק ממכבי תחת סיפורים שהמציא.

אם הוא רוצה שאני אסלח לו שיתחיל מלהתנצל. הוא לא התנצל, ועד היום מרגע שפרש לא הראה גרם של הזדהות עם מכבי ת"א. אין לי שום דבר לאהוב בו.

בן אדם חף מפשע עד שהוכח אחרת, ובן אדם זכאי לאמון בכוונות הטובות שלו עד שהוכח אחרת. במקרה של נמני הוכח אחרת לגבי כל הכוונות שלו ולגבי כל הסיפורים שלו. הוא לא טורח להפריך, וגם לא טורח להתנצל.

חחח אל תשאל גבר, אבי נמני לא ישן בלילה כי עומר מפורום השחקן ה12 לא מוכן לסלוח לו

רוצה הזדהות של אבי נמני עם מכבי? לך תפתח יוטיוב או ויקיפדיה. או את אתר המועדון. או תספור כמה חולצות עם המספר 8 אתה יכול לראות במשחקי של מכבי, 10 שנים אחרי שפרש. מה זנוח לך

לא חושב שאכפת לו. לא חושב שאי פעם היה אכפת לו מאוהדי מכבי. לא היה אכפת לו כשניצל את האהבה שלי אליו כילד כי ידע שאחרים כמוני ילחצו על מכבי לתת לו מה שמבקש בזמן שהמציא סיפורים.

איזו הזדהות של נמני עם מכבי יש מאז שפרש, ושכבר לא צריך את הכסף שלנו? כי ערן זהבי עדיין מזדהה עם מכבי. מוטי איוניר עדיין מזדהה עם מכבי. הברומרים עדיין מזדהים עם מכבי. אבי נמני לא. סתם עוד סימן לכמה שאף פעם לא היה אכפת לו. מרגע שסיים לחלוב את הפרה אין לו שום סנטימנטים.

קיצור, אין לי עניין להמשיך בויכוח המטופש הזה

אם מכבי זה הדת שלנו כמו שאנחנו שרים ומכבי זה גם האלוהים של אוהדי מכבי, אני הייתי מפחד שיפגע בי ברק אם הייתי אומר דברי כפירה כאלה (גם על זהבי לצורך העניין)

מעניין אותי איזה לחץ הפעלת על מכבי כדי שנימני יקבל את מה שהוא רוצה.

אתה יודע טוב מאוד שלוני לא היה נותן לו פאקינג 600 אלף (שבאותם ימים היה הרבה יותר מאשר היום, וגם היום סכום מטורף) בלי הלחץ של אוהדי מכבי. ואם היה מרוויח את זה בלי להמציא סיפור ובלי לקבל "דמי סוכן" דרך חברת קש, לא היתה לי בעיה עם זה.

קיצור, אין לי עניין להמשיך בויכוח המטופש הזה

אם מכבי זה הדת שלנו כמו שאנחנו שרים ומכבי זה גם האלוהים של אוהדי מכבי, אני הייתי מפחד שיפגע בי ברק אם הייתי אומר דברי כפירה כאלה (גם על זהבי לצורך העניין)

אם האלוהים של מכבי משקר לי ומשחק בי, אז גם כמו שאמרו במשחקי הכס - זה לא שאני לא מאמין באלים, אני פשוט שונא אותם.

אבי נמני לא האלוהים שלי, מכבי היא האלוהים שלי

אבי נמני הוא פשוט שליח של אלוהים, יחד עם שייע גלזר, גיורא שפיגל, ערן זהבי וגם דור פרץ לצורך העניין, הוא פשוט בין ההכי הכי הכי גדולים שבין השליחים

גם משה רבינו עשה טעויות ונענש ע"י אלוהים, עדיין יהודים 4000 שנה אחרי מהללים אותו

אתה יודע טוב מאוד שלוני לא היה נותן לו פאקינג 600 אלף (שבאותם ימים היה הרבה יותר מאשר היום, וגם היום סכום מטורף) בלי הלחץ של אוהדי מכבי. ואם היה מרוויח את זה בלי להמציא סיפור ובלי לקבל "דמי סוכן" דרך חברת קש, לא היתה לי בעיה עם זה.

אתה הפעלת לחץ? אתה היית חלק מזה? כי אני לא אז אני לא מרגיש שהוא ניצל אותי, גם לא לבשתי שחור לצורך העניין. זה שהוא לקח ללוני 600K? מעניין לי את הביצה, הוא היה שווה 2 מליון.

גם לא לצורך העניין. מה הכנסת את דור פרץ?

לגבי אבי נמני. כל בנאדם שיש לו שכל בראש, מבין למה אבי לא יכול להזדהות עם מכבי בעבודה שהוא עוסק כרגע. ואגב, אני לא חושב שהוא מצליח להיות אובייקטיבי, גם כשהוא ממש מנסה.

אם היו משלמים לי יותר בחברה מתחרה על אותה עבודה אז כן- הייתי עובר.

אבל אם אותה חברה מתחרה הייתה גורעת מההתקדמות המקצועית שלי ואף עוצרת אותי מלהתפתח- אז לא, בעד שום סכום לא הייתי מוכר את היושרה שלי בשביל כסף.

המצב היחיד בו אני יכול לתאר איך כסף מהווה עדיפות ראשונה, הוא במקרה בו ילדיי רעבים ללחם.

אני לא חושב שבנוגע לזהבי אנחנו מדברים על מציאות של רעב ללחם.

לשם התאכלס- הרקע שלי הוא בנגינה ואני עוסק בטיפול בנושא (טיפול בנגינה בילדים בעלי הפרעות התנהגות)

בוא נודה שברגעים מסויימים הסיפוק מסב לי אושר וברגעים אחרים מתחשק ללכת לשדוד בנק ולהיעלם לילדים (ולהורים, ולמעסיק, ולשותפים) אבל כך או כך אני לא מוכר את הכבוד שלי על חשבון מושאי הטיפול.

אני מכבד חוזה לא אטוש ספינה טובעת

ואם כאשר צריך להיפרד (סוף חוזה) אז אני עוזב בשביל

בשביל להמשיך להתקדם בדרך

בתחילת הדרך כשהתעורר הקושי הראשון אז היה משבר וקמתי ועזבתי

אבל מיד האינרציה משכה חזרה לטבע שלי כי כנראה שנשלחתי למלא ייעוד כזה

כמו שערן זהבי ניחן בכישרון כדורגל

לכן אני מצפה ממנו לגלות נאמנות לאוהדים שלו

כלומר אני לא אומר שקל לו, אבל כן כדמות ציבורית, כשהוא התרחק "מהתורה" שלו אז זו זכותי לשפוט אותו

נ.ב ש חוסר הלימה ברמת ההשקעה שלי ביחס למשכורת אבל הכסף אצלי הוא לא המטרה, אלא בסך הכל האמצעי.

וכל עוד אני בונה את עצמי בשוק בזמן שאני לא רעב ללחם וכל עוד אני ממלא את הייעוד אז אני לא צריך כסף.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא יודע מה אתה עושה היום בחיים שלך , אבל היית עובר לעבור בתור מנקה שירותים בשביל רבע ממה שערן מרוויח.

אז תפסיק לזיין לנו תמוח.

גם לא לצורך העניין. מה הכנסת את דור פרץ?

לגבי אבי נמני. כל בנאדם שיש לו שכל בראש, מבין למה אבי לא יכול להזדהות עם מכבי בעבודה שהוא עוסק כרגע. ואגב, אני לא חושב שהוא מצליח להיות אובייקטיבי, גם כשהוא ממש מנסה.

קטע, הסוכן של גארת' בייל צחק על זה שהוא אוהד ארסנל אז היה רוצה שיוכל לשחק שם. מעניין שהוא יכול להודות שאוהד ארסנל ואבי נמני לא יכול להודות שאוהד מכבי. אולי כי הוא לא באמת.

הרבה שחקנים הודו שאוהדי קבוצות אחרות, אף אחד לא חשד בהם פחות (הזכרתי את לה טיסייה שהודה שאוהד טוטנהאם). למה נמני לא יכול להודות? מישהו יחשוד שייתן הנחה למכבי, כשזה משפיע על האחוזים שמקבל ואחרי שחלב כל שקל אפשרי ממנה עם סיפורי אלף לילה ולילה?

אני לא רוצה כלום. אני פשוט לא רואה שום סיבה להניח שבן אדם שניצל את אוהדי מכבי בשביל כסף ומרגע שעזב לא הראה שום רגש אליה אוהב אותנו.

יש לי סיבה טובה לחשוד שכל הרגש שהראה היה הצגה, אין לי שום דבר שמראה לי אחרת.

שוב, כמו שכתבתי לבחור השני, אתם רשאים להרגיש אחרת. מבחינתי הבן אדם בנה מעמד וניצל אותו. אם הוא לא היה משתמש בחברת קש בשביל לקבל דמי סוכן ברמאות, ובסיפורים מומצאים, לא הייתי כועס. אבל הוא כן. הבן אדם התנהג בצורה לא כנה עם מכבי. אני זוכר שאוהדי מכבי קיללו את הסוכן הספרדי ש"לא מרשה לו" לשחק במכבי, זוכר שהיה לחץ על לוני לשלם את דמי הסוכן האלה. ערן זהבי לא עשה שום דבר לא הוגן בזמן שהיה במכבי, אבי נמני כן. Fool me once וכו'. אבי נמני מבחינתי אשם עד שיוכח אחרת. ערן זהבי לא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.